dziwaczne objawy

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

dziwaczne objawy

Postautor: maro » 21 lut 2007, 10:22

Sprawa polega na tymm, iż moja obecna partnerka ma dosyc dziwne objawy, na drugi dzień jak sie kochalismy tj w miniona niedziele, zaczełą miec jakies dzwine mdlosci, jak mówi spuchły jej jajniki. czy to wogle jest mozliwe?? Wczoraj mówi ze nadal bardzo ją bolą, nawet jakies dzwine kłucie miała tam w okolicach podbrzusza czasem mówi ze nie do wytrzymania. Co mogą znaczyc te objawy?? czyzny jakies objawy ciązy? Albo co innego?/ Kochalismy sie w gumie jak zwykle chyba miaąl dni płodne, sam nei wiem, ale przed wytryskiem wyjałem a guma byłą całą na pewno. Czy to moze jakies uroljone oznaki? Bo on ciagle sie boi ze moze byc w ciązy. Prosze o odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 21 lut 2007, 10:59

Może to znaczyć że ma owulacje.. tylko jak to kobiety zapomniała dodać że to to..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 21 lut 2007, 14:20

maro pisze:Czy to moze jakies uroljone oznaki?

chyba tak... szczególnie że na drugi dzień
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 26 lut 2007, 09:39

tak okres sie pojawił w piatek, krwawienie było , wszystko ładnie pieknie ale (bo zawsze jest ale) dzis od samego rana mówi ze ma takie straszne mdłosci ze ciezko wytrzymac. Co to moze znaczyc?? Jesli jest okres to wyklucza ciaze?? A na nastepny dzien objawy? Dziwne to dla mnie. Doradzcie cos. Dodam jeszcze ze od pierwszego dnia okresu czyli od piatku bierze diane 35 czy ma to związek?
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 26 lut 2007, 15:20

okres nie wyklucza ciazy!!!

moze ma zle dobrane tabletki

a moze ze strachu przed ciaza sie denerwuje i stad te mdłosci
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 26 lut 2007, 22:54

zle dobrane tabletki......potwierdzam ja kiedys po tabletkach codfziennie mialam mdlosci, kiedy je odstawilam wszystko wrocilo do normy
Only You
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 28 lut 2007, 20:59

teraz doszły nowe obajwy mianowicei ma mdłosci i zadko ale zawroty głowy do tego jest bardzo senna. Nie wiem co mam myslec. Ma teraz okres i takie objawy, coprawda okres sie juz bedzie konczył. Robiliśmy to przez ostatni miech tylko 2 razy :/ i takie shizy wychodzą, w dodatku pierwszy raz nawet nie trwł długo i nie doszedłem a drugi co prawda dłuższy doszedłem ale mysle ze w pore wyjąłem i było to jakies tydzien póltora temu ni epamietam dokladnie. Kurcze i co ja mam mysle. Idziemy w piatek do gineologa i sie okaze. Moze macie jakies sugestie, rady??
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 28 lut 2007, 22:57

z tego co mowisz to sa obiawy zle dobranych tabletek, niech odstawi, zobaczy,ze bedzie sie inaczej czula.Wez sobie ulotke z tych tabletek i przeczytaj dokladnie skutki uboczne itd sa dokladnie takie jak u Twojej dziewczyny
Only You
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 lut 2007, 22:57

maro pisze:Moze macie jakies sugestie, rady??
Tak.
maro pisze:mysle ze w pore wyjąłem
Sadze ze to za malo stanowczo.I trzeba byc *** zeby uwazac ze MYSLE ze zdarzylem wystarczy.
Idzcie do lekarza - on najlepiej pomorze.
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 28 lut 2007, 23:00

ja jak mialam zle dobrane tabletki to codziennie wymiotowalam, bolal mnie zoladek i strasznie mi sie krecilo w glowie(czego nigdy wczesniej nie doswiadczylam) niech idzie do lekarza i zmieni tabletki, osobiscie polecam cilest i novynette, nigdy nie slyszalam,zlych opinii po tych tabletkach, ale to lekarz musi dobrac bo to kwestia organizmu, powodzenia:)
Only You
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 02 mar 2007, 13:04

w ulotce pisze ze moga wystepowac takie objawy, powiedziala mi ze juz kiedys brała diane 35 ze 4 miechy bo leczyła sie tym na trądzik, ale wczesniej takich objawów nie miała. Jak mówi było to jakieś rok temu. Mozliwe ze to przez powrót do leku??
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 02 mar 2007, 19:25

nie przez powrot,ale organizm roznie reaguje, to co "dzis" jest dobre, nie znaczy,ze zawsze bedzie ok. Moim zdaniem to kwestia dobrania innych lekow, polecam te co wczesniej wymienilam, po novynette wcale sie nie tyje i ogolnie polecam, warto spytac o nie lekarza
Only You
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 04 mar 2007, 01:41

nie bylismy u lekarza bo rozmawiała ze znajomą pielegniarka i ta jej oradzila ze to na pewno nie ciaza tylko wina tabletek. Wszystko ładnie pieknie do dzis jak dostała krwawienia nie wiadomo skąd i dlaczego. Bierze teraz jakies leki na jajniki bo ponoc miała przeźiebione i diane regularnie od czwartku zeszłego tygodnia. Dzis sie pojawiło krwawienie. Jakos dziwnie mi to wygląda. Jakies rady tym razem?
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 04 mar 2007, 21:39

nie jestem lekarzem czasem krwawienia podobno wystepuja jak sie bierze rozna leki trzeba isc do lekarza i juz, nei mam innych rad;)
Only You
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 05 mar 2007, 22:14

perypeti ciag dalszy dzis wymiotowala rano ponoc to zatrucie :/ bo i jej rodzenstwo mialo to samo. A na test za kija nie da sie namówic :/
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 05 mar 2007, 22:45

nie panikuj, to pewnie zwykly zbieg okolicznosci.Niech odstawi te prochy

[ Dodano: 2007-03-05, 22:47 ]
poza tym tak a propo 1-wszej Twojej wypowiedzi to na 2-gi dzien po stosunku nie ma obiawow, nawet jak sie zajdzie w ciaze, dopiero po 2 tyg. lekarz moze stwierdzic ciaze
Only You
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 06 mar 2007, 21:45

madzialenka pisze:poza tym tak a propo 1-wszej Twojej wypowiedzi to na 2-gi dzien po stosunku nie ma obiawow, nawet jak sie zajdzie w ciaze, dopiero po 2 tyg. lekarz moze stwierdzic ciaze


jako takie objawy sie zaczeły tydzien czy półtora po, juz sam nawet nie pamietam :/. Mam cały czas nadzieje ze to przez proszki. Jakas pielegniarka poradzila jej zeby skonczyla to opakowanie a potem odstawiła i zobaczymy jak bedzie. Zaczeło się jak wzieła te tabletki :/, i to wszystkie objawy na raz :/. Teraz na szczesie nic juz jej nie mdli i nic nie boli, moze to dlatego ze choruje.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 07 mar 2007, 13:53

jezeli tak mowi pielegniarka to jej posluchajcie, ja jak odstawilam tabletki, po ktorych mialam takie obiawy jak Twoja dziewczyna, od razu poczulam sie swietnie, nie ma co panikowac, to z pewnoscia wina tabletek
Only You
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 12 mar 2007, 10:26

jeszcze mam takie pytanie, jelsi sie bierze tabletki anty to po skonczeniu pierwszego opakowania ma wystapic okres prawda? a jeli nie wystąpi to moze to byc znak ze jest w ciązy?? a jeli wystapi to nie bedzie?? Bo teraz juz nie ma zadnych objawów tylko tak ciągle narzeka ze tyje, ze jej brzuch rośnie bo jak na moje oko tak sie troszke powiekszyl :/
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 mar 2007, 10:30

tyje - normalne , tabletki mają to do siebie , iż midzy innymi zatrzymują wodę w organizmie , zatem - jedna ma wieksze piersi , inna dupę, a jescze inna brzych , norma <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 mar 2007, 17:29

maro pisze:a jeli nie wystąpi to moze to byc znak ze jest w ciązy?? a jeli wystapi to nie bedzie??
Moze byc. A jesli wy stapi tez moze byc.
A ze tyje troche - normalna jak pisze Andrew :]
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 12 mar 2007, 22:49

tycie to raczej normalak ja przytylam z piatakaw dupce hehe
Only You
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 14 mar 2007, 08:09

kurcze ciagle cos nowego jej wyskakuje teraz doszły bolące piersi ale raz boli jedna raz druga raz wcale, o bolących jajnikach nie wspomne nadal to ma juz chyba z 4 miechy :/
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 14 mar 2007, 08:40

i co myslisz iz to cieza ?? zapomnij ! i radze jej isc do ginekologa i pionformowac go o stanach bolacych
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 mar 2007, 17:30

maro pisze:kurcze ciagle cos nowego jej wyskakuje teraz doszły bolące piers
Wiesz co ? Ona najpewniej jest jakas chora czy cos a wy sie przejujecie takimi pier,dolami czy to ciaza czy nie :/
Awatar użytkownika
gochka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2007, 17:51
Skąd: gdzieś...
Płeć:

Postautor: gochka » 14 mar 2007, 22:28

maro pisze:tak okres sie pojawił w piatek, krwawienie było , wszystko ładnie pieknie ale (bo zawsze jest ale) dzis od samego rana mówi ze ma takie straszne mdłosci ze ciezko wytrzymac. Co to moze znaczyc?? Jesli jest okres to wyklucza ciaze?? A na nastepny dzien objawy? Dziwne to dla mnie. Doradzcie cos. Dodam jeszcze ze od pierwszego dnia okresu czyli od piatku bierze diane 35 czy ma to związek?


moze miala tak bo wlasnie miala dostac okres moze ma nadzerke? niech pojdzie do lekarza mialam podobne objawy sie okazalo ze to nadzerka

pozdrawiam
..być nie mieć..
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 17 mar 2007, 08:58

Witam ponownie. Sytuacja sie troche unormowala do wczoraj zaczeła miec jakies dziwne krwawienia ma tez je i dzis nie wie czym to moze byc spowodowane. Mozecie cos teraz doradzic??
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 mar 2007, 10:40

maro pisze:Mozecie cos teraz doradzic??
DO LEKARZA IDŹ ŻE A NIE JAK JAKIS IDIOTA P YTAJ TUTAJ! <wazne>
Awatar użytkownika
madzialenka
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2005, 14:03
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: madzialenka » 17 mar 2007, 22:48

co racja to racja, nie jestesmy lekarzamu.Nieh idzie d lekarza, na pewno jej nie pogryzie;)
Only You
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 18 mar 2007, 00:41

Przecież ten topik to się kwalifikuje do już istniejącego. Tylko śmietnik potem, bo x takich samych tematów.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 193 gości