dziwaczne objawy

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 18 mar 2007, 23:14

kurcze we wtorek dopiero idzie na usg, nie dało sie wczesniej takie kolejki. dzis sie dopiero dowiedzialem ze od jakiegos czasu bola ja piersi a to juz nie byle czego objawa. Prawda? Ginekolog najwczesniej w piatek :/ a pozatym tak nie chce isc do zadnego lekarza a siłą jej nie zaciagne przeciez. Chciałem zeby zrobila test to sie na mnie obraża. Paranoja.
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 19 mar 2007, 08:20

maro po co ta panika
dziwisz się, że ma mdłości, plamienia czy powiększony brzuch
to normalne przy jakichkolwiek tabletkach a ona bierze Diane35 !!
to silna dawka hormonów i generalnie lekarze już jej raczej nie przepisują, bo szkodzi bardziej niz inne
jak Twoja dziewczyna odstawiła je, to też będzie potrzebowała trochę czasu, żeby organizm wrócił do normy
maro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 221
Rejestracja: 21 gru 2005, 16:45
Skąd: Wzgórek Pagórek
Płeć:

Postautor: maro » 19 mar 2007, 11:33

juto idzie na to usg, a jajniki ją bola juz od listopada w tedy jeszcze nie bylismy razem. A i bierze te tabletki dalej :/

[ Dodano: 2007-03-20, 20:46 ]
byłą dzis po tym usg i nic nie wykazało kazali jej isc do ginekologa z tymi jajnikami. Ale jest problem. Zaklina sie ze za nic nie pójdzie bo mówi ze to badani enie jest przyjemne i dlatego nei chce isc. Jak ją do tego pzrekonac. Mówi ze woli zeby ja bolało niz zeby jej tam ktos obcy grzebał :/
"Milośc to nie jest kontrakt który zrywasz gdy dzień masz gorszy"

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości