Zmiana godziny tabletek?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Jessi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2007, 20:40
Skąd: z Polski.
Płeć:

Zmiana godziny tabletek?

Postautor: Jessi » 09 lip 2007, 20:51

Od roku biorę Cilest. Zazwyczaj o 20.00.

I teraz mam pytanie - czy od następnego opakowania mogę zmienić sobie godzinę na np. 15.00? Nie będzie to problemem dla organizmu?

W sumie mam jeszcze jedną sprawę - czasami brałam tabletki o 20, czasami o 21, zdarzało się też o 22. Można tak brać? Nie wpływa to źle na działanie tabletek?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 10 lip 2007, 00:23

Jessi pisze:I teraz mam pytanie - czy od następnego opakowania mogę zmienić sobie godzinę na np. 15.00? Nie będzie to problemem dla organizmu?

Nie ma zadnego problemu.
Jessi pisze:W sumie mam jeszcze jedną sprawę - czasami brałam tabletki o 20, czasami o 21, zdarzało się też o 22. Można tak brać? Nie wpływa to źle na działanie tabletek?
Na ulotce jest napisane nawet,żeby brać o tej samej porze dnia, a nie o tej samej godzinie :).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 lip 2007, 13:58

Mozesz sie normalnie przestawic. Nie muszisz brac dokladnie o tej samej godzinie. 1,2 h w ta czy w tamta nie robi roznicy.

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości