Powrót do normalnego rozmiaru piersi.

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

paula_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:11
Skąd: gdańsk
Płeć:

Powrót do normalnego rozmiaru piersi.

Postautor: paula_87 » 02 kwie 2007, 20:54

Witam,
Nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na tym forum, więc zapytam. Biorę pigułki Harmonet od 3miesięcy. Jednym ze skutków ubocznych jest ciągłe powiększanie się biustu. >>>Czy moje piersi wrócą do normalnych rozmiarów po dostawieniu tych tabletek?<<< Jak długo będą się jeszcze powiększać?

Oraz poboczne pytanie: Czy palenie papierosów i branie w.w. pigułek może jakoś bardziej negatywnie wypłynąć na mój organizm? Wiem, że w ulotce piszą, że nie, ale różnie bywa…

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź,
pozdrawiam,
paula
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 kwie 2007, 05:06

To co jest napisane w ulotkach nalezy traktowac jako prawde objawiona w przypadku tabletek.
Nie stanie sie to kazdemu, nie stanie sie wiekszosci, ale KOMUS sie zawsze stanie. Nie rozumiem jak ktos bioracy tabletki moze w ogole sie o to pytac...

A piersi w tym wieku moga Ci jeszcze rosnac same, a hormony moga ten wrost regulowac.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 03 kwie 2007, 08:19

Palenie papierosów i wiek powyżej 35 jest szczególnie nie wskazany przy braniu tabletek hormonalnych. Ty jesteś młodsza, więc Ciebie teoretycznie sprawa nie dotyczy, samo w sobie palenie jest niezdrowe, ale to wiesz.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
paula_87
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2007, 20:11
Skąd: gdańsk
Płeć:

Postautor: paula_87 » 03 kwie 2007, 17:24

Dobra jeśli chodzi o papierosy to chyba wiem już wszyskto. Co do powiększania piersi, to jak czytam na tym forum, to nie tylko ja mam taki problem. Piersi przestały mi już rosnąć jakiś czas temu(no że chyba spowortem zaczęły:| ne wiem...). Podobnie jak inni zaobserwowałam zdecydowane, regularne powiększanie się ich mniej więcej od momentu rozpoczęcia brania harmonetu. Ciekawi mnie to dlatego, bo już przed braniem tabletek miałam duże piersi, a teraz to już są olbrzymie. Czyli ponawiam pytanie: Czy gdybym teraz przerwała branie tabletek to moje piersi wróciłyby do "normalnych" rozmiarów? Czy może w trakcie to się ureguluje i bez przerywania mogą same wrócić? Czy już raczej się nie pomniejszą?
Stormy

Postautor: Stormy » 03 kwie 2007, 19:55

paula_87 pisze:Czy gdybym teraz przerwała branie tabletek to moje piersi wróciłyby do "normalnych" rozmiarów?

na pewno tak, one sie nie powiekszyly, tylko ponoć napuchly jak to ktos chyba gdzies tutaj napisal
paula_87 pisze: Czy może w trakcie to się ureguluje i bez przerywania mogą same wrócić?

ja mam nadzieje ze to mozliwe, bo sama obserwuje powiekszenie moih odkad biore tabsy (ale nie zaley mi specjalne zeby malaly, tylko zeby nie pobolewaly)
Awatar użytkownika
Anivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 10 mar 2007, 23:44
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Anivi » 07 kwie 2007, 11:04

Przez branie tabletek, trochę woda zatrzymuje się w organizmie. Toteż niektóre przybierają na wadze, niektórych piersi stają się większe itp. A jak przestaniecie brać tabletki, to na pewno wrócą do normalnego stanu ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 07 kwie 2007, 13:35

Marzenia ściętej głowy.. a papierosy większości dziewczyn paskudzą skóre.. czy biorą pigułki czy nie.. więc lepiej się zastanowić.. <diabel>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Sorecer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 268
Rejestracja: 29 mar 2004, 22:06
Skąd: Konin
Płeć:

Postautor: Sorecer » 09 kwie 2007, 00:19

Czytałem gdzieś, jak i zresztą słyszałem od dziewczyny która pytała się ginekologa, że palenie przy pigułkach jest BARDZO NIEWSKAZANE!

A co do rosnących piersi to potwierdzam zdanie Anivi
Kivi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 sie 2006, 01:12
Skąd: Dolny Śląsk
Płeć:

Postautor: Kivi » 09 kwie 2007, 14:16

Ja odstawiłam tabsy w zeszłym miesiącu i troche mi się biust zmniejszył.. nie czyję się już taka napuchnięta. (z D spadło na C) teraz tylko czekam,aż będę mieć z powrotem normalny rozmiar. Zastanawiam się tylko, czy okres mi się przesunie, no ale pożyjemy zobaczymy :)
"Tak bardzo pragnę aby serce moje przy Twoim kroczyć mogło.."
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 20 kwie 2007, 08:52

Kurcze, ja tu marze, żeby mi sie jeszcze powiekszyły.a wy tu uparcie twierdzicie ze zmaleje i wroci do swojego rozmiaru :) no to szkoda... a co do tabletek to fakt tez czuje sie napuchnieta troszku wiec polece po jakieś inne tabletki ... :) co do papierosków to czytalam ze w mlodym wieku nie sa tak groźne ale kiedy długo sie pali i bierze tabletki , to .. niestety traca skuteczność w poznym wieku no i są problemy z krażeniem... <pijaki>
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 kwie 2007, 06:48

mon_cheri pisze:co do papierosków to czytalam ze w mlodym wieku nie sa tak groźne ale kiedy długo sie pali i bierze tabletki

Obydwoje moich ginekologow mialo dwudziestolatki z zakrzepami jako pacjentki, wiec nie liczalabym na szczescie :] W zdaniu "palenie zwieksza ryzyko przewaznie u kobiet powyzej trzydziestego piatego roku zycia..." trzeba zwrocic uwage na slowo "przewaznie".
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 21 kwie 2007, 10:12

mon_cheri pisze:ale kiedy długo sie pali i bierze tabletki , to .. niestety traca skuteczność w poznym wieku no i są problemy z krażeniem...
nie traca skutecznosci!! kto Ci takich glupot nagadal? prawda, ze mozna miec probl;emy z krazeniem i moze to wywolac zakrzepice, ale papierosy nie obnizaja skutecznosci tabletek, po prostu sa niekozystne wtedy jeszcze bardziej dla zrowia
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
mon_cheri
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 11 cze 2004, 18:55
Skąd: z DOMU
Płeć:

Postautor: mon_cheri » 23 kwie 2007, 11:49

dokładnie tak, wiecej szkody niz porzydku, z ich brania. dlatego zalecane jest po jakims czasie odkladanie na kilka miesiecy tabletek hormonalnych.
<chory> ale to sie chyba jeszcze sie nas nie tyczy , moze do tego czasu ktos wpadnie na jakies lepsze rozwiazanie! moze skuteczna antykoncepsja dla mezczyzn :)
become
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 19 sty 2006, 18:23
Skąd: Ziemia
Płeć:

Postautor: become » 10 lip 2007, 17:42

wiekszosc kobiet chce powiekszyc biust o 1-2 rozmiary a ty chcesz pomniejszyc - ech :/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 lip 2007, 00:43

become pisze:wiekszosc kobiet chce powiekszyc biust o 1-2 rozmiary a ty chcesz pomniejszyc - ech :/

No i :?
Jak jej przeszkadzaja piersi to normalne jest, ze chce je zmienic. A nie trzymac sie takich wielkich rozmiarow, bo jakis typ ma swira na punkcie duzych <niewiem>

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości