Czy mogę być w ciąży, jeżeli...?

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 maja 2007, 21:20

user87 pisze:jeśli seks trwał maksymalnie około 5 minut,

a co ma do rzeczy czas stosunku? spuścić się możesz po minucie jak dobrze jedziesz...
user87 pisze:Nie było żadnych zabepieczeń w każdym razie.

no to gratuluje głupoty
user87 pisze:Mogę teraz robić tylko tak <zalamka> Nie umiem opisać smutnych uczuć jakie odczuwam ja, a tym bardziej ona, brak słów poprsotu, a głupota moja nie zna granic widać <chory>

no nie zna...ale wyciągniesz z tego wnioski miejmy nadzieje <cisza>
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 maja 2007, 22:01

user87 pisze:Mogę teraz robić tylko tak <zalamka>

jesli to czyms zaowocuje to wal tym łbem
a i mozesz jeszcze test kupic

tu to dla mnie jedynym rozwiazaniem jest własnie ten tes, robicie i wiecie na czym stoicie. bo przy stresie to na okres mozecie dłuuugo poczekac, bo sie opóźnić od tego moze
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 22:14

Właśnie dostałem takiego doła... nie mogłem sie zalogować ze stresu, muliłem cyfry w nicku... co chwile... nie umiem opisac co czuje nawet teraz... <chory> <chory> <chory> Teraz ona wyleci z domu, ja przerwać szkołe i do roboty.... <chory> Kręci mi się w głowie... całe zycei stoi mi przed oczami właśnie................. <zalamka> <zalamka> <zalamka> <zalamka> <chory>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 maja 2007, 22:28

chłopie opanuj sie bo na zawał zejdziesz jak nie teraz to nastepnym razem.
Kup test ona zrobi i bedziecie wiedziec. Wiem, ze te minuty kiedy sie czeka na wynik sa okropne, ale lepsze to niz to co masz teraz. Szanse na ciaze sa małe
Awatar użytkownika
sereniti
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:58
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: sereniti » 20 maja 2007, 22:29

nie no jak tak sobie wkręcacie to nie ma bata, żeby się nie spóźniła :| Po pierwsze, kiedy to się zdarzyło, bo test radzą w ulotce wykonać ok.10 dni po... a dla pewności można później powtórzyć.
glowa głowa głowa następnym razem!
Could I borrow your oxygen? I want to breath what you're breathing ;*
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 22:32

Serce chodzi mi tak szybko.... a ja jeszcze jestem osobą chorą na różne takie rzeczy... wiec az mnie trzęsie, lęk to mnei trzyma w miejscu(paraliż jakiś ).... <chory> W każdym razie to mój największy błąd w życiu, największy dół... <chory> Dobrze, test... Do KOŃCA ŻYCIA SOBIE NIE WYBACZE tego <chory>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 maja 2007, 22:37

co bys poradził swojemu kumplowi gdyby był w takiej sytuacji ??

postaraj sie wyciszyc, albo nie wiem odreagowac to jakos. Bo teraz to sam siebie nakrecasz. czepiłes sie ilus % prawdopodobieństwa, ze bedzie dziecko i trzymasz sie tego jak by to z 90% było.
user87 pisze:Do KOŃCA ŻYCIA SOBIE NIE WYBACZE tego <chory>

pamietaj, ze robiliscie to oboje i ze sa gorsze rzeczy które człowiek z czasem sobie wybacza.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 maja 2007, 22:38

user87 pisze:Do KOŃCA ŻYCIA SOBIE NIE WYBACZE tego <chory>

ale czego? spokojnie, przecież jeszcze nie jest wiadome czy jest w ciąży czy nie... jak nie będzie to macie SPORĄ NAUCZKĘ i się czegoś nauczycie...w końcu uczymy się na błędach...

[ Dodano: 2007-05-20, 22:40 ]
Dzindzer pisze:Szanse na ciaze sa małe

tak jak mówi koleżanka... byście musieli mieć NA PRAWDĘ DUŻEGO PECHA...nie ma co jeszcze sobie życia z dzieckiem układać
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 22:42

Chciałbym, żeby to była nauczka na całe życie dla mnie... <zalamka> Jest taka tabletka na recepte po stosunkowa prawda? <chory> do 72 godzin? na recepte?
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 maja 2007, 22:43

user87 pisze:Jest taka tabletka na recepte po stosunkowa prawda?

tak jest, ale nie sadze by to był taki bardzo dobry pomysł.
Wnioskuje, ze ten seks był niedawno skoro pytasz o tabletke
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 22:46

36 godzin temu okolo.... czemu ? Uboczne działanie czy o co chodzi? ?

----

Kolejny problem, że jak będzie w ciąży to ona zrobi wszystko, żeby jej nie mieć... to brzmi strasznie niestety... nie wspomne również o tym, że w domu by nie została na pewno.... <chory> Co ja zrobiłem, przecież moge jej ZMARNOWAĆ życie....... <zalamka> <zalamka>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 maja 2007, 22:52

user87 pisze:Uboczne działanie czy o co chodzi? ?

noom...to duża dawka hormonów jest...

user87 pisze:Chciałbym, żeby to była nauczka na całe życie dla mnie... <zalamka>

dla was...i życzę Ci by to była TYLKO nauczka
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 22:58

Dziekuje "Mati_00" oraz Dzinder tak ogólnie! ! ! Tabletka odpada w takim razie jak dla mnie, lepiej nie bede na ten temat z nią rozmawiał, bo wiem, że ona zrobiprawie wszystko, żeby ją połknąć <chory> Rok czekania, a teraz taki numer... Dziewczyan może stracić dom, szkołe, jest bardzo zdolna i moze zaprzepaścić swoje ogromen marzenia... Guzik ze mną... tyle razy było okej, wiedziałem czym to grozi i stało się.... <zalamka> Żebyśmy mieli warunki jakby coś poszło nie tak.... Boże jak ja żałuję tej chwili ;( Mogę ejdynie kierować się waszymi opiniami, ponieważ one są profesjonalniejsze, są trzeźwe....
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 20 maja 2007, 23:00

Tydzień po miesiączce stało się to

Tydzien od pierwszego dnia krwawienia, czy od ostatniego?
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 23:03

11 miesiączka była, 19 stal się ten incydent, 16 już nie krwawiła... <chory> Nie no teraz juz w ogóle nie wiem co zrobic.........

---

Jak ja bym chcial, zeby to byo od ostatniego ;( Pierwszy raz w życiu panikuję... <chory>
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 20 maja 2007, 23:05

user87 pisze:lepiej nie bede na ten temat z nią rozmawiał, bo wiem, że ona zrobiprawie wszystko, żeby ją połknąć <chory>

no wiesz...to tez jest jakieś wyjście...skoro mówisz, że świat Wam runie jak (TFU TFU) będzie w ciąży, to może lepiej jednak zdecydować się na tabletkę?

Dziewczyan może stracić dom, szkołe, jest bardzo zdolna i moze zaprzepaścić swoje ogromen marzenia...

właśnie...nie namawiam, żeby nie było, ale po prostu pokazuje Ci, że są 2 drogi wyjścia ... albo czekać i pogodzić się z tym co będzie i albo się cieszyć albo płakać, albo zdecydować się na tą tabletkę i mieć "spokój"
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 23:09

a co grozi w najgorsyzm razie po tej tabletce?
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 20 maja 2007, 23:11

Jeszcze ilu dniowe ma cykle? Regularne?

Jezeli tradycujnie okolo 28 dniowe to:
user87 pisze:Jak ja bym chcial, zeby to byo od ostatniego ;( Pierwszy raz w życiu panikuję... <chory>

Znaczy, ze chcesz tatusiem zostac, tak? Bo jakby liczyc od ostatniego to bys sie piknie w owulacje wpasowal.

Dla mnie ciaza malo prawdopodobna.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 23:13

29 dni, regularne a w takim wypadku? Bo ja z nerwow juz myle wszystko....
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 20 maja 2007, 23:15

user87 pisze:29 dni, regularne

Nie jest w ciazy.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
user87
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 lis 2006, 17:59
Skąd: Polska heh
Płeć:

Postautor: user87 » 20 maja 2007, 23:17

Te słowa są po prostu EUFORIĄ... Przepraszam... ale normalnie łza mi się zakręciła w oku.... Będe się bał na pewno, ale gdzies czuje w sobie spokoj jakis...
Nauka, Kosmos, Komputery, Ewolucja, Delfiny, Grafika
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2007, 23:18

user87 pisze:Jak ja bym chcial, zeby to byo od ostatniego

Nie chciałbyś. Bo to owulacja by była.
Człowieku, od pójścia do pracy nikt nie umarł, a ze szkoły na szczęście za ciążę jeszcze też nie wyrzucają. Najprawdopodobniej na dziecko to parę lat jeszcze poczekacie, a nawet gdyby Wam teraz się przydarzyło, to po prostu dorośniecie szybciej. Są gorsze tragedie, a wymyślanie sobie kolejnych wizji zrujnowanego życia nie zmieni nic poza zmniejszeniem Twojego kontaktu z rzeczywistością. Mam nadzieję, że przynajmniej przy swojej dziewczynie wykazujesz się większym opanowaniem, bo ostatnie, czego jej potrzeba, to roztrzęsiony partner w tym momencie.
doomek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 lip 2006, 18:30
Skąd: mam wiedzieć?
Płeć:

Postautor: doomek » 20 maja 2007, 23:47

Wiem, że istnieją różne rodzaje testów, którę mogą wykryć ciaże 7,10 czy ileś dni od zapłodnienia.
Ale czy testy te są tak samo wiarygodne jeżeli chodzi o stosunek który odbył się 5-6 tygodni temu?
- A jakie jest największe kłamstwo świata? - To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem i zaczyna nim rządzić los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 maja 2007, 23:56

doomek pisze:Ale czy testy te są tak samo wiarygodne jeżeli chodzi o stosunek który odbył się 5-6 tygodni temu?
Nawet bardziej.
doomek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 13 lip 2006, 18:30
Skąd: mam wiedzieć?
Płeć:

Postautor: doomek » 21 maja 2007, 00:03

A ile wynosi średnia cena testu? Nie chodzi mi o dokładną cene, bo oczywsite, ze to zależy też od apteki i innych czynników, chodzi mi o przedział pieniędzy. 10-20zł?
- A jakie jest największe kłamstwo świata? - To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem i zaczyna nim rządzić los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 maja 2007, 00:26

user87, mam nadzieję, że jeśli nie wpadniecie, to wstrzymacie się z seksem JAKIMKOLWIEK na dłuuuugi czas, bo takiej niedojrzałości u 19latka tu chyba nie widzieliśmy jeszcze.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 21 maja 2007, 09:09

doomek pisze:A ile wynosi średnia cena testu? Nie chodzi mi o dokładną cene, bo oczywsite, ze to zależy też od apteki i innych czynników, chodzi mi o przedział pieniędzy. 10-20zł?

Sprawdź na googlu :|
Np tutaj
lollirot pisze:user87, mam nadzieję, że jeśli nie wpadniecie, to wstrzymacie się z seksem JAKIMKOLWIEK na dłuuuugi czas, bo takiej niedojrzałości u 19latka tu chyba nie widzieliśmy jeszcze.

Oj chyba był podobny :]
Ale tego nie przebije nic <hahaha>
I też się podpisuje pod te słowa :(
Awatar użytkownika
sereniti
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 mar 2007, 14:58
Skąd: pomorze
Płeć:

Postautor: sereniti » 21 maja 2007, 13:48

ja sądziłam, że im się strasznie okres spóźnia, że aż tak panikuje :|
to teraz taka heurystyka - do zapamiętania
jeśli ktoś uprawia seks to powinien liczyć się z możliwością zajścia w ciążę. Jeśli ktoś reaguje palpitacją, płaczem i czarnymi wizjami 36 godzin po stosunku, to znaczy, że dla niego ZDECYDOWANIE za wcześnie.

Fakt, że młody wiek powoduje, że wszystko wydaje się "stracone", ale dziecko to nie jest największa tragedia świata. Jak mi się okres spóźniał miesiąc (:|) to sobie pomyślałam "No trudno, przy moim zaplanowanym do 30dziestki życiu pewnie nie miałabym czasu na dziecko, a tak sprawa rozwiąże się sama" <trochę z przymrużeniem oka to proszę potraktowac;)>
Could I borrow your oxygen? I want to breath what you're breathing ;*
Awatar użytkownika
FANTOMAS
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2007, 17:04
Skąd: Z zaświatów
Płeć:

Postautor: FANTOMAS » 21 maja 2007, 16:13

user87 pisze:Witam Serdecznie

Mam pytanie, jak wielkie jest ryzyko zajścią w ciąże?- jeśli seks trwał maksymalnie około 5 minut, nie było wytrysku w środku. Tydzień po miesiączce stało się to. <chory> Ona ma 17 lat dopiero. Mogę napisać jeszcze, że strach u nas, u niej jest teraz wielki... Nie było żadnych zabepieczeń w każdym razie. Zastanawiam się czy max. 5 minut i płyn przedejakulacyjny mogą doprowadzić do ciąży... domyślam się, że tak, ale chciałbym się spytać szerszej grupy osób na ile procent jest możliwość zajścia... <chory> Mogę teraz robić tylko tak <zalamka> Nie umiem opisać smutnych uczuć jakie odczuwam ja, a tym bardziej ona, brak słów poprsotu, a głupota moja nie zna granic widać <chory> Proszę o szczere słowa. Dziękuję Serdecznie. Pozdrawiam

Szanse mizerne, prawie żadne. Ja bym spał spokojnie, a na przyszłość proszę się zabezpieczyć:)
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć.
Lovelas
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:52
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Lovelas » 03 cze 2007, 22:57

Witam!

sex uprawialiśmy 1 tydzien przed spodziewanym okresem, z końcem poza nią, guma cała, nie peknięta(sprawdzona) i jak juz powiedziałm skonczyłem poza nią w gumie. (extrasafe)

Okres powinien byc jakieś pare dni temu bolały ją piersi i podbrzusze wczoraj wieczorkiem, ale okresu nie ma :|. Ona się martwi ja w sumie nie bo nie moze być w ciązy bo i nie ma jak chyba. więc jak mam ją uspokoic?

Pomocy i Pozdrawiam, a moze jest szansa? bo jeszcze mi sie wkreci zhiz...

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości