tabletki anty plus grzybica - czesta dolegliwość.

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

tabletki anty plus grzybica - czesta dolegliwość.

Postautor: *marzyciel* » 27 lis 2006, 12:37

tak tylko chciałm poinformować wszystkie kobiety, które stosuja antykoncepcje horonalną (czy to plasterki, czy tabletki czy nawet środki plenikobójcze), że sprzyjają one rozwojowi róznych infekcji grzybiczych pochwy. więc lepiej sie zastanowic przed rozpoczeciem takic metod antykoncepcyjnych lub od razu na zapas zaopatrzyc sie w probiotyki jak np. lacibios femina w celu ochrony organizmu i wzbogacania mikroflory pochwy w pałeczki kwasu mlekowego. ja bralam najpierw yasmin potem mercilon i po obu miałam infekcje, dlatego ostrzegam.
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 27 lis 2006, 14:28

Co najdziwniejsze od czasu jak zaczelam brac tabletki to skonczyly sie moje problemy z nawracajacymi infekcjami grzybicznymi. Niby wiem, ze to co pisze *marzyciel* jest prawda, ale u mnie zadzialalo odwrotnie, wiec nie ma co panikowac. ;)
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 lis 2006, 17:25

*marzyciel* pisze:ak tylko chciałm poinformować wszystkie kobiety, które stosuja antykoncepcje horonalną (czy to plasterki, czy tabletki czy nawet środki plenikobójcze), że sprzyjają one rozwojowi róznych infekcji grzybiczych pochwy.
I? To jest generlanie oczywiste dosyc i takich informacji podstawowych lekarz udziela. Normlany lekarz...
Po co temat do tego i chlew na forum?
To tak jakbys zalozyla topic sluchajcie jak zaczynacie brac tabletki to moga wystapic krawienia a nawet tez skutki inne uboczne <hahaha>

[ Dodano: 2006-11-27, 17:27 ]
Al eok chcialas chyba dobrze ;)
creativ
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 30 paź 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: creativ » 27 lis 2006, 20:02

Hmm mi się wydaje ze po globulkach plemnikobójczych nie moga wystąpić obajwy grzybiczne przecież jedną z właściwości tych globulek jest przeciwstawienie się powstawaniu grzybicy!A miał ktoś przypadek ze w czasie stosowania tego specyfiku wystąpiły dolegliwości wymagające leczenia?Plz o odp!
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 27 lis 2006, 23:07

a po za tym wydaje mi się że inteligentni ludzie czytają ulotki, a chyba w każdej pisze o ryzyku związanym z braniem, i o grzybicach m.in też jest

"słuchajcie, jedzcie chleb, a nie będziecie głodni"
nie mogłem się powstrzymać:)
Małgorzata
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 22 lis 2006, 14:57
Skąd: z wenus
Płeć:

Postautor: Małgorzata » 28 lis 2006, 23:25

jest niby wieksza czestotliwosc wystepowania grzybicy i infekcji ,podczas stosowania tableteek anty,ale to zroznicowane .u mnie np ,nie ma takich objawow mimo ze wystepowaly.
Małgo

"QUOD ME NUTRIT ME DESTRUIT" :
To co trzyma mnie przy życiu,jednoczesnie mnie zabija.
Awatar użytkownika
nata
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 400
Rejestracja: 11 lip 2004, 12:58
Skąd: jestem?
Płeć:

Postautor: nata » 05 gru 2006, 15:45

*marzyciel* pisze:sprzyjają one rozwojowi róznych infekcji grzybiczych pochwy

to prawda
moj lekarz powiedzial, ze niestety nawet jak sie potem tych infekcji pozbedzie, to niestety tylko tymczasowo

creativ pisze:wydaje ze po globulkach plemnikobójczych nie moga wystąpić obajwy grzybiczne przecież jedną z właściwości tych globulek jest przeciwstawienie się powstawaniu grzybicy!

co do globulek, to nie wiem czy tez powoduja grzybice
ale sa globulki plemnikobojcze i globulki leczace infekcje! to dwie rozne rzeczy

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości