Ciaza....urojona...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Andrea009

Ciaza....urojona...

Postautor: Andrea009 » 04 wrz 2006, 17:03

Hej. Mam problem dzisiaj kochalam sie ze swoim facetem a pozniej jeszcze troche bawilam sie jego penisem i raczka i ustami i na chwile we mnie wszedl moze po5minutach po wytrysku. Mam dni plodne ale wiem ze od wlozenia penisa do zaplodnienia w tej sytuacji dalego, przynajmniej tak mi si ewydaje bo mam opsesje od 4h ze jestem w ciazy. Po prostu powiedzcie ze to nei mozliwe bo sama sobei nie wierze - wiem glupie :/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 wrz 2006, 17:26

Mozliwe.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 04 wrz 2006, 18:48

1. temat jest bez sensu bo nie masz urojonej ciazy, wiec po co uzytkownikow zmylasz?
2. jak masz dni plodne po co sie bawisz w taki sposob.
3. czy jeszcze byla pserma na penisie? jak tak to masz problem:P jak nie to po co glowe zawracasz?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
never_the_same
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2006, 11:39
Skąd: Stąd
Płeć:

Postautor: never_the_same » 04 wrz 2006, 19:43

1. Temat dziewczyna założyła, bo zaczęła się martwić o to, że może dojść do zapłodnienia. Potrzebuje rady, więc temat nie jest bez sensu.
2.Ma dni płodne więc i większą ochotę na sex też ma.
3.Według mnie nie ma się co martwić, nie dojdzie do zapłodanienia, a jeśli się tym mocno martwisz to proponuje zrobić test ciążowy
Obrazek
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 04 wrz 2006, 20:01

never_the_same pisze:1. Temat dziewczyna założyła, bo zaczęła się martwić o to, że może dojść do zapłodnienia. Potrzebuje rady, więc temat nie jest bez sensu.


moj blad przepraszam. zapomnialam jednego wyrazu dopisac- przyznaje sie. Mialo być:

"1. Temat tematu" albo "okreslenie problemu w temacie"

<browar>
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości