Jak bezpiecznie uprawiac sex

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

mavi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 maja 2006, 14:06
Skąd: z nienacka
Płeć:

Jak bezpiecznie uprawiac sex

Postautor: mavi » 15 cze 2006, 10:42

Witam
Mam problem mianowice mam shizy ze moja dziewczyna zajdzie w ciaze mamy dopiero po 15 lat mimo to zdecydowalismy sie na sex.
Oczywiscie prezerwatywy i szczytuje juz na zewnatrz alby nie bylo mozliwosi zaplodnienia jednak mam jeszcze pewien problem kiedy jest najbezpiecznij uprawiac sex chodzi mi o dni ktore nie sa plodne wiem ze mozna to robic podczas okresu ale to napeno nie bedzie zbyt przyjemne ze wzgledu na krew i nie tylko.
prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 15 cze 2006, 11:49

najbezpieczniej na odległość...
a tak poważnie to skoro Twoja dziewczyna ma 15 lat i wątpliwości to daj jej jesczze trochę czau...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 15 cze 2006, 12:11

mavi, z gumka i na zewnatrz? <zalamka> Cud by sie musial stacv gdybyscie wpadli.
Wasze szanse sa zerowe.
didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 15 cze 2006, 12:19

mavi pisze:chodzi mi o dni ktore nie sa plodne

www.google.pl <-- skarbnica wiedzy:P To znalazłam na jednej ze stronek

http://kobieta.interia.pl/seks/antykoncepcja/news?inf=11294 pisze:Przy regularnych, 28-dniowych do owulacji dochodzi pomiędzy 12. a 16. dniem cyklu, począwszy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Plemniki są zdolne do zapłodnienia przez 72 godziny od wytrysku, czas żywotności uwolnionej komórki jajowej wynosi ok. doby. Na wszelki wypadek dodajemy jeszcze na początku 3, a na końcu 2 dni. Okres płodny wypada więc pomiędzy 9. a 18. dniem cyklu. Przy cyklach krótszych okres płodności wyznaczamy, odejmując od jego początku (9. dnia cyklu) różnicę w ich długości (np. przy cyklu 26-dniowym różnica ta wynosi 2 dni, a więc okres płodności zaczyna się w 7. dniu cyklu, a kończy w 16.)
mavi
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 05 maja 2006, 14:06
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: mavi » 15 cze 2006, 15:08

Jawka pisze ze moja dziewwczyna na 15 lat ale ja tez mam tyle i to byla nasz wpolna decyzja ja nie naciskałem
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 cze 2006, 15:41

Olewasz nas. Nie przeczytałeś regulaminu albo nie umiesz korzystać z wyszukiwarki.
Klozet 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości