I znów te tabletki ...

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

I znów te tabletki ...

Postautor: IcemaN » 20 lis 2005, 14:57

Przedstawię sprawę krótko i zwięźle :)
Wczoraj o 16.30 moja kobieta punktualnie zjadła trzecią pigułkę z kolejnego opakowania. Byliśmy na imprezie....i tak się niestety złożyło, że ok 23 godziny moja dziewczyna zwymiotowała... czyli minęło 6 godzin 30 min. Teoretycznie tabletka zdążyła się wchłonąć po 3-4 godzinach. Na opakowaniu pisze jednak, że: jeśli zwymiotowałaś po upływie 3-4 godz to tabl. nie zdążyła się wchłonąć, jeśli po 12 godzinach , to nie masz się czym martwić. Pytanie.... co w sytuacji, gdy dziewczyna zwymiotowała po 6.5 h :?

PS. Dwa dni wcześniej kochaliśmy się (bez gumki oczywiście ;) bo pigułki działały :P (ale podstępne kijanki żyją do 72 godzin ;) tak więc moje pytanie brzmi.... czy mamy się czymś martwić... , jak długo stosować ewentualne zabezpieczenie i czy dziewczyna powinna o normalnych porach zażywać kolejne pigułki?

Pozdrawiam serdecznie i proszę o wyczerpujące odpowiedzi ;)
Iceman <browar>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 lis 2005, 15:01

IcemaN pisze:co w sytuacji, gdy dziewczyna zwymiotowała po 6.5 h

nic. Tabletka na pewno zdazyla sie wchlonac :).
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lis 2005, 23:13

Tabletka sie wchłania do 4 godzin więc luz.
IcemaN pisze:zy mamy się czymś martwić...

Nie.
IcemaN pisze:jak długo stosować ewentualne zabezpieczenie

Wcale.
IcemaN pisze:czy dziewczyna powinna o normalnych porach zażywać kolejne pigułki?

Tak.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 lis 2005, 02:06

IcemaN, nie masz się czym martwić :)
IcemaN pisze:Byliśmy na imprezie....i tak się niestety złożyło, że ok 23 godziny moja dziewczyna zwymiotowała...

to fajna impreza ;-)
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
IcemaN
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 98
Rejestracja: 01 paź 2005, 11:13
Skąd: Rzeszów
Płeć:

Postautor: IcemaN » 21 lis 2005, 11:06

dzieki wielkie za odpowiedzi :) A jeśli chodzi o imprezę to była naprawdę fajna :) Dziewczyna zwymiotowała, mimo iż nie <pijak> wypiła dużo :) Po prostu cały dzień się dziwnie czuła i tak jakoś wyszło :D w każdym razie dziękuję za odpowiedzi :P Może postaram sie do Was dolaczyc wkrótce ;)

IcemaN

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości