Zaciskam zęby, pomóżcie!

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

asieńka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:20
Skąd: gdzieś tam
Płeć:

Zaciskam zęby, pomóżcie!

Postautor: asieńka » 17 lis 2005, 09:26

Witam wszystkich :-) Chciałabym prosić Was o pomoc. Mój problem przedstawia się następująco: miedawno mój chłopak przyjechał na kilka dni na urlop (pracuje za granicą). Oczywiście kochaliśmy się kilka razy. Używaliśmy prezerwatyw (Durex) i były to moje dni niepłodne. Na dodatek on tylko raz skończył we mnie (ale w prezerwatywie oczywiście). Nio i powinnam była dostać okres 5 dni temu. I nic... Los chyba specjalnie płata takie figle! Nawet boję się kupić test... Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Możecie mnie troszkę uspokoić? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!!!Wiem, ze niektórym może się to wydać nużące(...powiecie: kolejna głupia), ale widząc wypowwiedzi niektórych poważnych osób na forum liczę na Waszą przychylność :-))) Dziękuję :-)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 17 lis 2005, 09:30

asieńka pisze:.powiecie: kolejna głupia)

Raczej, że nie myśli, wystarczy poszukać... A 5 dni to nie tragedia...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lis 2005, 09:30

Spij spokojnie , to normalka w tej sytuacji ze tak nastąpiło u ciebie , za niedługo bedziesz miec okres , a nawet jeli nie wystapi w tym miesiacu , to w nastepnym na pewno ! im wiecej myslisz o tym i sie stresujesz, tym bardziej go opuzniasz ! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 17 lis 2005, 11:00

Nic dodać nic ująć. <aniolek2>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lis 2005, 11:31

asieńka pisze:powiecie: kolejna głupia

Dokładnie. Moze wpierw dorośnij do sexu a potem sie pieprz? <chory>
Awatar użytkownika
radomir
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 161
Rejestracja: 23 wrz 2005, 15:28
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: radomir » 17 lis 2005, 13:20

moon pisze:
asieńka pisze:powiecie: kolejna głupia

Dokładnie. Moze wpierw dorośnij do sexu a potem sie pieprz? <chory>


moon lepiej ty dorosnij i nie pisz jesli nie pomagasz.
...
Awatar użytkownika
emmiii
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 213
Rejestracja: 23 paź 2005, 15:16
Skąd: Wspomnienie
Płeć:

Postautor: emmiii » 17 lis 2005, 13:26

heh... poczekaj troszkę czasu... ja nigdy nie przyjmuję do świadomości, że mogłabym zajść... i to sie jak do tej pory sprawdza... a że się opóxnia to normalka... więc jak to potrwa dłużej niż 1,5 miesiąca to zrób test... on nie boli;)))
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 17 lis 2005, 13:37

moon pisze:Dokładnie. Moze wpierw dorośnij do sexu a potem sie pieprz?



nie rozumiem po co dowalasz asieńce. Jak by wszyscy o wszystkim "w te klocki " wiedzieli to po co byłoby to forum??
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
asieńka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:20
Skąd: gdzieś tam
Płeć:

zagryzam zęby

Postautor: asieńka » 17 lis 2005, 15:10

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Wiem, ze przesadzam, ale to po prostu stres...wiadomo, że stres przyjacielem nie jest.

I słówko do "moon" gdybym miała się z kimś "pieprzyć" to w ogóle zrezygnowałabym z sexu. Cóż...kwestia gustu...może Ty, bardziej doświadczona, jesteś już na etapie "pieprzenia" własnie...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lis 2005, 15:14

moon pisze:Dokładnie. Moze wpierw dorośnij do sexu a potem sie pieprz?


Takim postem sama odkrywasz się jako właśnie ta, co nie dorosła i nie ma o tym pojęcia. Zero wyważenia i słownej kultury! Od dłuższego czasu obserwuję u Moon strasznie mnie wk.urwiającą manierę pouczania innych, prezentującą jedyne słuszne opinie i tym podobne bzdury. Zachowuje się jak rozkapryszona dziewczynka, która pozjadała wszystkie rozumy. Nie wiem, czy tylko mnie to wk.urwia, czy innych również?? Hmmm - to, że masz dowód osobisty, hyhyhy i uprawiasz seks, nie świadczy zupełnie o twojej dorosłośći. Jak psychicznie dorośniesz, zrozumiesz....hehehe Po Twoich postach ciśnie mi się jedna ocena na usta - bardzo niecenzuralna, wiec się wstrzymam. Postaraj się pisać bardziej składnie i przemyślanie, bo na razie to poziom gimnazjum, hihihihi
Ach to młode pokolenie....5 lat różnicy, a różnica diametralna :), hihihi
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 lis 2005, 18:42

emmiii pisze:heh... poczekaj troszkę czasu... ja nigdy nie przyjmuję do świadomości, że mogłabym zajść... i to sie jak do tej pory sprawdza... a że się opóxnia to normalka... więc jak to potrwa dłużej niż 1,5 miesiąca to zrób test... on nie boli;)))

Jak mozesz dopuszczac cos takiego , jak w innych postach piszesz ,ze twój facet wszedzie sie spuszcza , tylko nie do srodka <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2> <aniolek2>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 17 lis 2005, 21:34

asieńka pisze:I słówko do "moon" gdybym miała się z kimś "pieprzyć" to w ogóle zrezygnowałabym z sexu

Wielki blad :) No ale to off topic
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lis 2005, 21:57

radomir pisze:moon lepiej ty dorosnij i nie pisz jesli nie pomagasz.

Twój tez pomocny jak diabli.
robinho pisze:nie rozumiem po co dowalasz asieńce.

Bo jesli ktoś nie wie skąd biopra sie dzieci to zanim do praktyki przejdzie teorii choć liznąc powinen.
asieńka pisze:I słówko do "moon" gdybym miała się z kimś "pieprzyć" to w ogóle zrezygnowałabym z sexu. Cóż...kwestia gustu...może Ty, bardziej doświadczona, jesteś już na etapie "pieprzenia" własnie...

Cóż po prostu wiem co to synonim.

A co do tematu. Ok moge sie przyłązcyc/
Tak bidulko bedzie cacy dziecka nie bedzie. Bedzie ok nie stresuj sie. <belt1>

Sorry ja nie musiałam sie pieprzyc zeby wiedziec ze sama gupia gumka jest dostatecznym zabezpieczeniem kiedy zaczne sie sexic. I wydaje mi sie że skoro ja to wiedziałam w wieku tych 11-12 lat to osoba przypuszczalnie w moim obecnym wieku czy starsza powinna takie rzeczy wiedziec.

Jestem w stanie zrozumiec irracjonalny strach przed ciaza - tez to mialam, ale paranoi nie jestem w stanie pojąc.

A Ty Ted nie zawracaj mi dupy.
Grace

Postautor: Grace » 17 lis 2005, 23:17

TedBundy pisze:Takim postem sama odkrywasz się jako właśnie ta, co nie dorosła i nie ma o tym pojęcia. Zero wyważenia i słownej kultury! Od dłuższego czasu obserwuję u Moon strasznie mnie wk.urwiającą manierę pouczania innych, prezentującą jedyne słuszne opinie i tym podobne bzdury. Zachowuje się jak rozkapryszona dziewczynka, która pozjadała wszystkie rozumy. Nie wiem, czy tylko mnie to wk.urwia, czy innych również?? Hmmm - to, że masz dowód osobisty, hyhyhy i uprawiasz seks, nie świadczy zupełnie o twojej dorosłośći. Jak psychicznie dorośniesz, zrozumiesz....hehehe Po Twoich postach ciśnie mi się jedna ocena na usta - bardzo niecenzuralna, wiec się wstrzymam. Postaraj się pisać bardziej składnie i przemyślanie, bo na razie to poziom gimnazjum, hihihihi
Ach to młode pokolenie....5 lat różnicy, a różnica diametralna , hihihi

Podpisuje sie cala soba pod tym, co napisales Ted.

Asienka nia sie nie ma co przejmowac - moon pieprzy sie najlepiej...

Asienka- okres sie spoznia bo sie stresujesz, naprawde nie masz powodow do zmartwien, bedzie wszytsko dobrze- kup sobie test, to sie uspokoich -gwarantuje Ci to :) kiedys mialam podobne problemy, z czasem Ci to przejdzie, na razie sie nie martw :*
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 17 lis 2005, 23:44

moon pisze:A Ty Ted nie zawracaj mi dupy.


Oj, zabolało, co???? :) Prawda zawsze w oczy kole, hihihihihi <aniolek2>
A co do pytania Asi - Gosia dała Ci dobrą radę, zastosuj się do niej i nie stresuj na zapas, bo to niezdrowe. Pozdro! :) <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 lis 2005, 23:55

Gosia... pisze:moon pieprzy sie najlepiej...

Cóż czyżbym sie z Toba pieprzyłam że wiesz? Jak nie to na jakiej podstwie piszesz?Jak zwykle na żadnej?
TedBundy pisze:Oj, zabolało, co????

Nie. Zastanowiło czemu piszesz tyle linijek pod moim adresem skoro mi sie na wiecej niz pare słów pod twoim nawet nie chce wysilac. asieńka, a co!Ja Ci rade dam!Bez ironi żeby nie było. I daje głowe że lepsza od tych poklepywań po ramieniu.
Idź weź relaksującą kąpiel, zrób sobie goracej herbatki. Wyluzuj sie, oczysc umysł. jak to zrobisz usiądź spokojnie [sama żebyś miała spokój] i zastanów sie logicznie jakim cudem miałabys być w ciąży?Ale logicznie. Jak Ci ciężko tak o sobie myśleć to pomyśl gdyby Twoja koleżanka miała dokłądnie taki problem co bys jej poradziła. Nie musisz rozpatrywac tego w odniesieniu do siebie. Spokojnie sprawe na zimno przemyśl. I sama zobaczysz,że nie mas zpowodów ŻADNYCH do obaw.
I teraz czemu ta rada lepsza bo zaraz zaczniecie sie co poniktorzy madrzyc jak zwykle?
Bo: jeśli sama na spokojnie to zrozumie da jej to wiecej niz wasze obce zapewnienia. A po drugie nauczy sie jak postepowac w takich i innych sytuacjach stresowych zamiast wpadac w niepotrzebna panike i do ludzi sie zwracac z pytaniami.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 18 lis 2005, 00:02

Ach wszyscy tu macie chyba zly dzien dziasiaj!! Napijcie sie <pijak> <browar>
A co do tematu dziecka nie bedzie....tez tak mialam nie raz!!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lis 2005, 12:29

moon pisze: Wyluzuj sie, oczysc umysł. jak to zrobisz usiądź spokojnie [sama żebyś miała spokój] i zastanów sie logicznie jakim cudem miałabys być w ciąży?Ale logicznie.

wybacz, ale nie ma zabezpieczenia które daje 100% pewnosci, dla tego lęk Asiuni jest w jakis sposób usasadniony co nie oznacza, że przesadzony.

Moon maszs po czesci racje z tym, że wszystko trzeba przeanalizowac na chłodno, nawet w odniesieniu do kogos jesli tak bedzie Ci łatwiej. Poczekaj na okres, czesto podczas stresu, zmian emocjonalnych ( radosc z powodu przyjazdu faceta tez sie w to wlicza) opóźnia sie, czasem moze w jednym miesiacu nie wystapic ( miałam tak). a stres dodatkowo go opóźnia. A zebyś sie tak nie stresowała to kup i zrób sobie test wtedy juz wszystko bedzie jasne
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lis 2005, 12:30

Dzindzer pisze:wybacz, ale nie ma zabezpieczenia które daje 100% pewnosc

Jednego tak!Ale połączone 3? Dają conajmniej 200% pewnosci!
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 18 lis 2005, 12:40

moon pisze:Dzindzer napisał/a:
wybacz, ale nie ma zabezpieczenia które daje 100% pewnosc

Jednego tak!Ale połączone 3? Dają conajmniej 200% pewnosci!


100% daje tylko jedna metoda....nieuprawianie sexu :D A co do tych trzech środków to różnie moze byc!! Wezmy np. sytuacje: Pęka guma, no ale sa jeszcze dwa srodki...ale na wieczor wyzygarz tabletke ktora zjadlas bo sie czyms zatrulas, i taki stan utrzymuje sie przez 3 dni :) no ale jest jeszcze 3 metoda np. mierzenie temperaturki lub klaendarzyk....to sa zawodne metody!! Wiec.....co wtedy??
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lis 2005, 12:44

kina pisze:A co do tych trzech środków to różnie moze byc!!

Ale w tym przpadku mam rację!
Kinia mozesz wyjaśnić jakim cudem ta dziewczyna miałaby być w ciązy?Ja innej możliwosci niż teleportacja plemników nie widzę. :D
asieńka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:20
Skąd: gdzieś tam
Płeć:

Zagryzam zęby, pomóżcie!

Postautor: asieńka » 18 lis 2005, 13:58

Dzięki wszystkim za rady i wsparcie!!! Jest mi o wiele lepiej:-) Wiem, ze nie jestem pierwszą, która znalazła się w takiej sytuacji i niepotrzebnie się stresuję. Po prostu byłam przyzwyczajona do tabletek, ale stwierdziłam, ze nie ma co się truć skoro widujemy się z chłopakiem co kilka miecięcy... Stąd ta niepewność...Wiadomo, kidy nóż na gardle szuka się pomocy w innych...dlatego postanowiłam napisać na forum. Dziękuję :-))

Do "moon" wiem, ze jestes dobrym ludzikiem...tylko masz ostry języczek. Dziękuję <browar>
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 18 lis 2005, 16:57

moon pisze:Kinia mozesz wyjaśnić


skoro wszystkie srodki zawiodly czyli pekla guma, tabletki poszly w kibel a ostatnia metoda zawiodla na maxa to ciaza jest mozliwa....teoretycznie.....:D
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 lis 2005, 17:39

kina pisze:3 metoda np. mierzenie temperaturki lub klaendarzyk....

Yyy jak sie bierze tabletki to po co ta 3 metoda :| ?
Przeciez caly miesiac jest "bezplodny".
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 18 lis 2005, 17:54

Moon mam pytanie, czy uzywasz 3 róznych srodków ???
Ja uzywam tylko pigułek
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 lis 2005, 21:09

Moon mam pytanie, czy uzywasz 3 róznych srodków ???
Ja uzywam tylko pigułek

Ja również ;)
kina pisze:koro wszystkie srodki zawiodly czyli pekla guma, tabletki poszly w kibel a ostatnia metoda zawiodla na maxa to ciaza jest mozliwa....teoretycznie.....Usmiechnij sie!

Ale w tym przypadku!Czyli dni niepłodne, gumka która nie pękła i wyciągniecię penisa przed wytryskiem. Noż niemożliwe!
asieńka pisze:Do "moon" wiem, ze jestes dobrym ludzikiem...tylko masz ostry języczek. Dziękuję browar!!

Szpoko kobieto. Ja taka jestem, ale jak trza to pomogam zawsze ;) <browar>
I jakbys kiedykolwiek miała jeszcze taką czy podobna sytuacje, w której bys panikowała zrób jak pisałam też. Nie ważne czy o ciąże czy o co innego by chodzilo ;)
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 19 lis 2005, 00:17

Jednego tak!Ale połączone 3? Dają conajmniej 200% pewnosci!

wiecie co, nie chcę się czepiać, ale z matematyka jest tutaj chyba na kiepściutkim poziomie... :P
100% pewności nigdy nie ma. (moon - tych wartści sie nie dodaje.. :/)
prosty przykład (zmyślam teraz) : pigułki - 98%, zostaje 2% niepewności.
dodatkowo gumka - 90% (ale to jest 90% z tych poprzednich 2%), zostaje 1.8% niepewności.
do tego jeszcze coś - 95% (i znowu 95% z pozostałych 1.8%), zostaje 1.71% niepewności.
i tak dalej, i tak dalej....

owszem niepewność dąży do zera, lecz nigdy go nie osiągnie.

pozdrawiam serdecznie :)
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 lis 2005, 00:19

Cranberry pisze:wiecie co, nie chcę się czepiać, ale z matematyka jest tutaj chyba na kiepściutkim poziomie... Jezor
100% pewności nigdy nie ma. (moon - tych wartści sie nie dodaje.. Eeee.. no ten tego...)

Wiem, wiem <aniolek2> Czepialski jesteś wiesz ? ;P
Awatar użytkownika
Cranberry
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 sie 2005, 13:42
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Cranberry » 19 lis 2005, 00:29

zdarza mi się, wybacz.. ;P;P
"life is like a cranberry pie - you never know what you can find inside".. :]
asieńka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:20
Skąd: gdzieś tam
Płeć:

Zaciskam zęby, pomóżcie!

Postautor: asieńka » 22 lis 2005, 13:00

Dziękuję wszystkim jeszcze raz. Oczywiście dostałam okres (dziś). Ufff.... <browar>

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości