okres, wymioty, zle samopoczucie

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

majki1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 sie 2005, 11:16
Skąd: z nikont
Płeć:

okres, wymioty, zle samopoczucie

Postautor: majki1984 » 10 lis 2005, 11:56

Witam!

Moja dziewczyna ma problemy z okresem. Nie pierwszy miesiąc jej sie to przydaza. Ale ostatnio zaniepokoiła mnie pewna sprawa. Spozniony okres (okolo 10 dni), ale po tym czasie ulga wszystko wpozadku. A od niedzieli moja ukochana zle sie czuje. Ma "rozstroj zoladka" -tak to nazywa, ale chodzi po prostu o wymioty, nie przyjmuje pokarmu. Slyszalem o takich dolegliwosciach w trakcie trwania ciązy. Nie wierze by w niedalekim czasie czekało nas bycie rodzicami, ale ... no wlasnie pozostaje to "ale". Uzywamy prezerwatyw, ani razu nie pękła, nie byla dzuirawa czy nie zsunela sie (chyba na pewno), ale nie wykluczam mozliwości jakiegoś "wypadku". Pytania jakie chciałbym Wam zadac to:

- czy mozliwa jest ciąza mimo tego ze pojawił sie okres?
- w trakcie trwania ciązy, po jakim czasie dochodzi do takich obiawow jak wymioty, zle samopoczucie itd.?

Aha na koniec dodam ze moja dziewczyna zazywa od poczatku cyklu jakieś tabletki na "uregulowanie" okresu. Nie sa to tabletki antykoncepcyjne, tylko takie ktore pomogą zwalczyc problem spozniania sie mieciączki.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję. I przepraszam jak bym powtorzył bezwiednie temat.
cichy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2005, 16:25
Skąd: śląsk
Płeć:

Re: okres, wymioty, zle samopoczucie

Postautor: cichy » 10 lis 2005, 12:14

majki1984 pisze: Uzywamy prezerwatyw, ani razu nie pękła, nie byla dzuirawa czy nie zsunela sie (chyba na pewno), ale nie wykluczam

To chyba, czy na pewno ? :]
majki1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 08 sie 2005, 11:16
Skąd: z nikont
Płeć:

Postautor: majki1984 » 10 lis 2005, 12:23

skąd ja wiedzialem ze ktoś sie przyczepi akurat do tego... ;]
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 10 lis 2005, 12:31

Zróbcie test ciążowy. Kosztuje ok 12zł. To poinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeżeli wynik bedzie negatywny (czyli, nie jest w ciąży) to i tak powinna iść do ginekologa. Tak na wszelki wypadek.
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
cichy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2005, 16:25
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: cichy » 10 lis 2005, 12:33

majki1984 pisze:skąd ja wiedzialem ze ktoś sie przyczepi akurat do tego... ;]

sorki nie mogłem się oprzeć :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lis 2005, 20:09

majki1984 pisze:- czy mozliwa jest ciąza mimo tego ze pojawił sie okres?

Możliwa niekiedy.
Ale skoro siez abezpieczaliście nie masz powodu do obaw.
Może sie czyms struła. I tego już kobiecie nie mozna, bo ciąża od razu? <boje_sie>
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 11 lis 2005, 15:25

Może te tabletki jej nie służą?

Proponuje tak czy tak zrobić test ciążowy.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości