Dobry psycholog w Poznaniu

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

bart27

Dobry psycholog w Poznaniu

Postautor: bart27 » 27 kwie 2006, 20:45

Witam, czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego i uczciwego psychologa na terenie Poznania? Raczej trudno uzyskać takie informacje od znajomych czy rodziny, a spisy typu "Panorama Firm" zawierają tylko suche dane kontaktowe więc obawiam się, że można źle trafić. Dodaję, że to problem związany po części z uzależnieniem od internetu, jego przyczynami tkwiącymi być może gdzieś głęboko w zakamarkach ludzkiej duszy i osobowości, ale też i skutkami takimi jak problemy w związku czy depresja.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 27 kwie 2006, 20:52

Chyba nie ten dział...
Popytaj wsród znajomych. Ja bym poszedł na ślepo, jeśli nie odpowiadałby mi, zmienił bym specjalistę. Ja miałem podobnie z logopedą, babka troche mnie wkurzała, to poszłem do innej :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 28 kwie 2006, 08:08

Bash pisze:poszłem
Poszedłem <aniolek>
Ale zgadzam się z Bashem...idź do jednego, jeśli nie będzie Ci odpowiadał, pójdziesz do kogoś innego- proste. :)

Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości