[Warszawa] SZWALNIA PUB

Dział, w którym można polecić ciekawe miejsce ze swojego (lub innego) miasta, restauracje, puby, kawiarnie, hotele, jakiś fajny zakątek - cokolwiek, co może się komuś przydać.
Także wszelkie inne rzeczy interesujące na tyle, że z czystym sumieniem polecić je można.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

[Warszawa] SZWALNIA PUB

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2005, 13:59

[Warszawa]"Szwalnia pub"
Nowy Świat 34, Śródmieście
022 826-44-50

http://tubywaj.pl/main.php?qs%5Bmain_body%5D=pub TUTAJ SZCZEGÓŁY

A czemu mi się tam podoba?
Sama nie wiem. Tam jest spokojnie, nastrojowo. Maja dobre jedzenie i nie za wyskokie ceny. Dobrze się tam czuję,obsługa jest miła, leci fajna muzyka. Osobiśce najbardziej mi się podoba poddasz zwane też drugim piętrem. Jest spokojniejsze i idealnie nadaje się na romantyczną kolacyjkę. Okna tam są praktycznie nad głową i cudnie tam siedzieć i patrzeć na gwiazdy.
To jest mój nr 1 jeśli chodzi o Warszawę.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 14 sty 2005, 15:01

bywalam tam kiedys.Lokal osobiscie srednio lubie. Na gorze jest fajnie ale jak jest goraco albo najarane to zejsc mozna.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sty 2005, 17:31

Na gorze jest fajnie ale jak jest goraco albo najarane to zejsc mozna.
Ja się z tym nie spotkałam chociaż bywałam tam kiedy już dosłownie miejsca nie było. Człowiek na człowieku itp.
Chyba to jakoś wyeliminowali albo ja zwyczajnie nie jestem tak wrażliwa lub za dobrze się bawię żeby tam się szcegółami przejmowac.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 18 sty 2005, 09:23

kociak pisze:
Na gorze jest fajnie ale jak jest goraco albo najarane to zejsc mozna.
Ja się z tym nie spotkałam chociaż bywałam tam kiedy już dosłownie miejsca nie było. Człowiek na człowieku itp.
Chyba to jakoś wyeliminowali albo ja zwyczajnie nie jestem tak wrażliwa lub za dobrze się bawię żeby tam się szcegółami przejmowac.

to nie sa szczegoly, bo jak czlowiek sobie na luzaku rozmawia pije piwko a lzy mu leca ciurkiem to nie jest fajnie. Zreszta na gorze jest klitowato :D
Na poczatku na dole, w drugiej czesci lokalu super pachnialo drewnem, nie wiem jak teraz.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you


Wróć do „Warte polecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości