Katowice i okolice - ginekolog

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Sarah2
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 09 lip 2006, 10:11
Skąd: Siemianowice
Płeć:

Katowice i okolice - ginekolog

Postautor: Sarah2 » 18 paź 2006, 14:28

witam
Mam następujące pytanie: chciałabym dowiedzieć się czy znacie może ginekologa w okolicach Katowic do którego mogłabym się wybrać bez rodzica <mam 17 lat>? Słyszałam, ze przed 18 trzeba iść z mamą.
Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
Anulka
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2006, 17:48
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Anulka » 18 paź 2006, 15:02

Ja bylam pierwszy raz u ginekologa w wieku 16 lat. Bez mamy. I wydaje mi sie, ze nie ma czegos takiego jak okreslony wiek, kiedy trzeba chodzic z mama :]. Smialo mozesz isc sama :). A co do ginekologa z Katowic to Ci nie pomoge - jestem z Poznania :].
Pozdrawiam :).
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 19 paź 2006, 08:32

Ja jestem z Katowic i z tego co wiem spokojnie możesz iść w tym wieku do Gina bez rodzica. Jeśli to ma być pierwsza wizyta „kontrolna” to spróbuj w swoim rejonie, natomiast jak ma to być konkretna sprawa to już w zależności od zasobności Twojego portfela moge podać Ci kilka nazwisk ale namiarów już szukaj w necie
Polecam : Krzysztof Koza, Jolanta Dynia-Kiesler, Tomasz Ślęczka wiem, że przyjmują prywatnie i z NFZ’tu

Nigdy się idź do Wojciech Matuszewski !! !! !!

pozdrawiam
Sarah2
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 09 lip 2006, 10:11
Skąd: Siemianowice
Płeć:

Postautor: Sarah2 » 19 paź 2006, 15:10

dzięki bardzo za odpowiedź :)
Agula
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2006, 19:18
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Agula » 09 lis 2006, 19:43

Ja osobiście polecam doktora Stefana Budlińskiego. Przyjmuje w prywatnym gabinecie na Osiedlu Tysiąclecia (ul.Z.Czarnego w "Kukurydzy") oraz ramach w Przychodni w Chorzowie na ulicy Młodzieżowej 33.
Polecam Go z dwóch powodów - jest bardzo miły, sympatyczny, udziela zawsze wyczerpujących odpowiedzi, a po drugie, dla mnie osobiście najważniejsze, podczas wizyty może być cały czas obecny nasz partner. Samodzielnie wykonuje badania cytologiczne i USG. Doktor nie ma nic przeciwko, wręcz przeciwnie odności się wrażenie, że jest zwolennikiem, aby pary razem były obecne.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 29 lis 2006, 12:12

ja znam dobrych w Gliwicach to w sumie okolice :) jak potrzebujesz namiarow napisz na priv
aha i to bzdury ;) ja bylam pierwszy raz w wieku chyba 16 lat i nie trzeba z rodzicami a lekarz nie ma prawa ich powiadomic o niczym co wydarzy sie w gabinecie albo czego sie dowie od ciebie.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
MałaGwiazda
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 14 kwie 2007, 16:24
Skąd: katowice
Płeć:

Postautor: MałaGwiazda » 09 lip 2010, 00:30

polecam panią doktor Ewe Wawrzyniak, która przyjmuje prywatnie na ul. Poleskiej 18 (KATOWICE) :), baaaardzo sympatyczna, starsza Pani, nie wyciąga pieniędzy, ma tyle czasu dla Ciebie ile tylko potrzebujesz, nigdzie sie nie spieszy i wszystko wyjaśni :) za wizytę z badaniem bierze ok 35 zl :)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 00:30 przez MałaGwiazda, łącznie zmieniany 1 raz.
" GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS PEWNIE NIC BYM NIE ZMIENIŁ "

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości