[Gdańsk] Jerzy Smutek

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

[Gdańsk] Jerzy Smutek

Postautor: Elspeth » 09 sty 2005, 13:04

Gabinet prywatny

- Jerzy Smutek specj. poloznik - ginekolog
- ul. Wajdeloty 23 Gdańsk
- tel: 344-79-99

Do tego lekarza trafilam jakis czas temu, nie byla to moja pierwsza wizyta u ginekologa, po prostu zycie zmusilo mnie do zmiany lekarza. Tak trafilam do P. Smutka.
Po pierwszej wizycie u Niego bylam z lekka zdziwiona, gabinet jest naprawde swietnie wyposazony, po raz pierwszy zdarzylo mi sie znalezc w gabinecie gdzie lekarz do badania "uzywa" , kurcze nie wiem jak to nazwac, dla mnie to wyglada jak mikroskop z zamontowana kamerka ktora przekazuje wszystko na ekran kompa :D wydaje mi sie ze to bardzo przydatne zwlaszcza jesli ma sie jakis stan zapalny - widok zapisywany jest w kompie i mozna porownywac z kazda wizyta jak to wygladalo jakis czas temu a jak wyglada teraz (u mnie tak bylo z nadzerka). Podczas kazdej wizyty wykonywane jest tez usg narzadow rodnych. Sam lekarz jest bardzo sympatyczny, wyjasnia dokladnie np dzialanie danego leku. Przed pierwsza wizyta u niego (tak samo jak i u innych lekarzy zapewne) nalezy przypomniec sobie np date pierwszego okresu, od kiedy sie zaczelo wspolzycie i wiele innych pytan. Wywiad byl naprawde dokladny z tego co sobie przypominam.
Podczas badania, uprzedza "to moze byc nieprzyjemne" itd. poza tym kontakt fizyczny z lekarzem jest ograniczony do minimum co dla niektorych kobiet na pewno bedzie plusem.
Zawsze z checia odpowiada na zadawane pytania, nie sprawia przy tym wrazenia zniecierpliwionego, a raczej takiego ktory chetnie udziela wszelkich informacji. Podczas badania prowadzi normalna rozmowe, mowiac np co teraz robi, poza tym ekran komputera jest tak ustawiony ze kobieta sama moze widziec "co sie dzieje" - akurat dla mnie jest to bardzo uspokajajace, gdy wiem co sie dzieje. Podczas wymrazania nadzerki widzac moje przerazenie w oczach :D przed zabiegiem caly czas mnie uspokajal...
Z tego co zauwazylam czekajac na swoje wizyty to nie ma nic przeciwko uczestniczeniu partnera podczas badania.

Przez cala wizyte ma sie wrazenie milej i przyjaznej atmosfery. Jedynym minusem moze tu byc cena - 120 zł. Jednak mimo wszystko polecam tego lekarza.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2006, 17:30 przez Elspeth, łącznie zmieniany 1 raz.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości