powinnam sie bać ginekologa?

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 18 paź 2012, 09:00

Mav - przestan tworzyc wizualizacje pod swoje racje [:D] leczą sie leczą , jak i swe dzieci . <piwko>
i opieka jest rewelacyjna !! jak same mówią
Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 09:01 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Postautor: shaman » 18 paź 2012, 09:12

W ogóle Wb to wzór opieki medycznej. Ludzie tam nie umierają, piękne kobiety nie robią kaka a muskularni mężczyźni nie używają dezodorantów, bo sami z siebie pachną męskością tulipanowego dywanu.

Więc zamknij się Mav. Bo co ty wiesz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 18 paź 2012, 10:06

sarkazm zbyteczny - nie o to chodzi .
Chodzi o to, ze z opieki medycznej w WB 5 osób mi znajomych jak bliskich jest zadowolona !
Zmierzam do tego, ze ja np. jestem z opieki medycznej w naszym kraju tez zadowolony , ale ja jestem upierdliwy i znam swoje prawa i potrafie je wyegzekwować [:D] Co mi sie nalezy dostaje .... Moze dlatego , ze znam móstwo ludzi <diabel>
a tak na temat WB to zdanie jest takie - Polskie społeczenstwo jest o co najmniej krok do przodu w rozwoju intelektualnym.
Dwie bratanice rodziły jak w Polsce tak w WB jak mówią , wolą rodzic w WB
o reszce z racji sarkazmu użytego pisał nie bedę [:D] po co jak wiecie lepiej .
Ostatnio zmieniony 18 paź 2012, 10:12 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Postautor: Maverick » 18 paź 2012, 10:51

W WB w ramach opieki zdrowotnej ma sie dostep do lepszych i drozszych lekarstw (pisze o lekarstwach, a nie o wodzie) ale lekarze... Tam na wszystko lecza z poczatku paracetamolem zeby odsiac hipochondrykow lub z lenistwa, a w Polsce na byle przeziebienie antybiotyki laduja.
Jeszcze troche i powiesz, ze mechanikow samochodowych tez maja tam lepszych.
Andrew pisze:z opieki medycznej w naszym kraju tez zadowolony
To Ty chodzisz do lekarza? Myslalem ze leczysz wszystko czarodziejska woda.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 18 paź 2012, 11:17

Albo zaczniesz mnie traktowac powaznie , albo zakonczmy dyskusje . Adrew to zdrowy chłop, nie chodzi po lekarzach sie leczyć tak jak by Ci sie moglo wydawać , czasem na bule krzyża sie skarży i wtedy isc do lekarza po leki musi, bo bez recepty ich nie dostanie :)
Adrew ma mnóstwo ksiazek medycznych (takich fajnych - starych) [:D] a i na internecie wiedzy jest wiele. Andrew zna swój organizm jak zaden lekarz , bo andrew sie tym zawsze interesował :) i byle gówno nie wymaga konsultacji konowała [:D]
Andrew sie zna na wielu rzeczach zwiazanych z medycyną , bo go to interesuje [:D]
Andrew nie wierzy w WTC i zamach terorystyczny , bo andrew nie jest idiotą itd. [:D]
Bratanica leczona w polsce na skaze na skórze latami bez efektow , w WB prawie wyleczona i tu bym długo pisac jeszcze mógł . To jakie masz zdanie na temat leczenia w WB to twoje zdanie i jest ono inne od mojego - tu nic nie poradzimy - inne doswiadczenia .
NAPISAŁEM WAZNE ZDANIE ze przecietny obywatel Polski jest bardziej rozgarniety od przecietnego Anglika i chyba to przeoczyłeś .
Mechaników to ogolne nawet Niemcy nam mogą pozadzroscić wiec c o dopiero WB
NIE JEDEN RAZ kupowałem auto w niemczech (a ja mechanikiem jakims tam wielkim nie jestem bo w zawodzie nie pracuje ) ktore to niemiec przywiózł na sprzedaz na lawecie bo serwis nie dał rady [:D] po czym robił wielkie oczy jak po dzwignieciu maski w 2 minuty auto zaczeło ładnie pracować i o wlasnych siłach z lawet zjechało [:D] tak ze my polacy jestesmy nie tylko lepsi w mechanice , ale w przypadku WB we wszystkim !!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Postautor: Mona » 18 paź 2012, 17:16

Ja myślę, że Andrew traci w tym temacie swoją boską energię <diabel>
Że się Wam chce jeszcze... <niewiem>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 18 paź 2012, 17:19

Mnie zawsze !! [:D] a co?... to zle? <zakochany> kobieta moja w tej kwesti nie narzeka <piwko>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Postautor: Yasmine » 21 paź 2012, 14:52

Nie wiem dlaczego temat "Powinnam się bać ginekologa?" zaczął zmierzać w kierunku homeopatii, ale zgodzę się tutaj z Mavem (co zdarza się niezwykle rzadko :P). W homeopatię zupełnie nie wierzę. Cieszę się jednak, że leki homeopatyczne (chociaż sama nazwa leki jest trochę nie na miejscu) istnieją, bo można je wcisnąć kobietom w ciąży i wszystkim, którzy nie mogą brać niczego innego, z powodu interakcji, czy jakiś chorób :P. Na pewno nie zaszkodzi. Z drugiej strony nie wiem, czy chciałabym brać wyciąg z wątroby i serca kaczki (słynny Oscillococcinum), nawet jeśli nie ma tam cząsteczek, a jedynie ich energia :D. Gorąco polecam wykład :) http://www.joemonster.org/filmy/10205/P ... homeopatii
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Postautor: Mona » 21 paź 2012, 19:48

Yasmine pisze:Nie wiem dlaczego temat "Powinnam się bać ginekologa?" zaczął zmierzać w kierunku homeopatii

Ja też nie wiem i nie obchodzi mnie to [:D]
Yasmine pisze:słynny Oscillococcinum

Żeby ta homeopatia była tak prosta, to nie trzeba byłoby studiować jej... <pijak>
Yasmine pisze:Gorąco polecam wykład http://www.joemonster.org...di_o_homeopatii

Yas, naprawdę wierzysz we wszytko, co znajdziesz w necie? Wykład, to na uczelni, moja droga, a nie na joemonster :)

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 21 paź 2012, 20:04

Ale co w tym wykładzie jest ? jakis.... jak dla mnie stary dziad bryluje na scenie osmieszajac cos, co wielu pomogło jak i znajdą sie inni uczeni co nie tak sarkastycznie o homeopatii jak pisac tak mówic beda , linki też dałem [:D] Sama tez znajdziesz ...
Przytoczyc tez bym mógł przykład tutaj podobny naszej Pani profesor Majewskiej , oczywiscie zagranicznych uczonych tez , ale pozostane przy naszej rodaczce.\
Ona jako naukowiec stawia stnowisko , inni ją wysmiewają i koło sie kreci. SUGERUJĘ , by nie dawać przykładów z dupy wzietych , tym bardziej, ze na przestrzeni wlasnego zycia sama nie jedna osoba sie przekona , ze nawet taki Prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski pisze i głosi głupoty, a na prawde nie przystoi, bo jezeli ma sie takie tytuły obok nazwiska to z automatu staje sie taki ktos autorytetem i bezwiedne poddanie sie głoszonej wiedzy takiej osoby jest szkodliwe !!
Tak jest i tak sie dzieje w mnóstwo sprawach . Kto w co wierzy to osobna kwestia , wierzy albo nie - zalezne jest kogo słuchał w danej sprawie i jak mu wiedze przedstawiono .
Tyle - zycie samo wam zweryfikuje wasze baczenie na sprawy i oby nie musiało . <piwko>

na koniec <hahaha> kto to jest James Randi ? <hahaha> nie ma nikogo powazniejszego ? nie ma ? <glaszcze>
Ostatnio zmieniony 21 paź 2012, 20:11 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Postautor: Yasmine » 21 paź 2012, 21:48

Yas, naprawdę wierzysz we wszytko, co znajdziesz w necie? Wykład, to na uczelni, moja droga, a nie na joemonster :)

Dałam akurat link z joemonster, bo było tłumaczenie. Facet jest na wielu innych stronach ;). A nie wierzę, we wszystko co znajdę w necie. Miałam dwa lata farmakologii ;). Facet mówi dla mnie z sensem ;).
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Postautor: Mona » 21 paź 2012, 23:09

Yasmine pisze:Facet mówi dla mnie z sensem

Dla mnie zaś sens ma to, iż od 7 lat organizm mojego dziecka funkcjonuje normalnie - choruje i zdrowieje bez szpitali, czy 10go antybiotyku, bo tamtem nie uciszył choroby.
Dla mnie ma sens to, ze dziecko zwalczyło szpitalny stan hemofilii. Dla mnie ma sens, ze zapalenie ucha trwało niecałe 2 dni. Ma także sens dla mnie to, że homeopaci nie szczepią własnych dzieci.

Mogłabym tak pisać i pisać, tylko po co, skoro w tym temacie teoria chce wygrać z praktyką?
Ostatnio zmieniony 21 paź 2012, 23:10 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 22 paź 2012, 08:49

Mona skarbie , Oni nie czytają co sie do nich pisze , pomijają 6 szpitali homeopatycznych w WB i to wszystko co napisałem jak jest w innych krajach europejskich w kwesti homeopatii .
To co pokazano na owym filmie to tak jak próba dyskusji psychologów z naszym jasnowidzem [:D] psychologowie chcą dowodów , a w zaden sposób nie przyjmują do wiadomosci wspomnianych 900 udokumentowanych spraw gdzie Jackowski pomógł plicji .
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Postautor: Maverick » 22 paź 2012, 13:41

Mona, a ja przeziebienie w jeden dzien zwalczylem bez homeopatii. Choc w sumie wode pilem, wiec nie wiem - moze to dlatego?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Postautor: Andrew » 22 paź 2012, 14:01

Jak sie ma przeziebienie do kłopotów z jakimi sie luzie biorykają . Myslisz ze siegaja po homeopatie z kaprysu ? ze normalnego lekarza omijaja szerokim łukiem ?
Ja jak mam katar to zakładam na noc mokre skarpetki i nogi mam poza kołdrą , na drugi dzien kataru niet i co ? kompletnie nic , ani to homeopatia , ani inne zjawisko medyczne [:D]