Urolog - Wawa

Forum służące do wymiany opinii na temat ginekologów.
Zanim zaczniesz pisać lub czytać zapoznaj się z tematem "Instrukcje".

Moderator: modTeam

Bad_Boy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2007, 13:45
Skąd: z kątowni
Płeć:

Urolog - Wawa

Postautor: Bad_Boy » 11 cze 2007, 17:10

Witam wszystkich!
Musze odwiedzic lekarza urologa, ale... nie wiem gdzie go znalezc :? zbliza sie sesja wiec mam teraz duzo nauki i nie mam czasu zeby jezdzic po wawie i szukac a poza tym nie wiem gdzie w ogóle szukac bo w stolicy mieszkam od roku :/ znalazlem w necie kilka klinik ale wszedzie trzeba zaplacic spora kase za wizyte a mi zalezy na bezplatnym badaniu. czy znacie jakis szpital, przychodnie lub klinike gdzie moglbym sie udac...? aha i jeszcze jedno, mieszkam w poludniowym srodmiesciu i fajnie by bylo gdybym znalazl cos niedaleko. prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 cze 2007, 18:09

Bad_Boy pisze:Musze odwiedzic lekarza urologa, ale... nie wiem gdzie go znalezc

A do lekarza pierwszego kontaktu nie możesz iść? On Ci wszystko powie i wyjaśni i nakieruje na odpowiedniego.
Bad_Boy pisze:nie wiem gdzie w ogóle szukac bo w stolicy mieszkam od roku

I co z tego? Rok to szmat czasu. Co przez ten rok robiłeś że nie wiesz gdzie lekarza masz?
Bad_Boy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2007, 13:45
Skąd: z kątowni
Płeć:

Postautor: Bad_Boy » 11 cze 2007, 20:03

studiuje w wawie i mieszkam w akademiku wiec wiekszosc czasu spedzam uczac sie a kiedy musialem isc do lekarza to robilem to w swoim miescie kiedy przyjezdzalem na weekend chociaz przez ten rok nie mialem potrzeby zeby isc do lekarza. teraz zaistniala pewna sytuacja i musze isc do lekarza w wawie bo do domu wroce dopiero za ok miesiac. bylem w przychodni ale pani pielegniarka powiedziala mi ze lakarza interniste moge miec tylko jednego w polsce, tego u ktorego jestem zapisany i nie moze mnie umowic na wizyte. moja mama jest pielegniarka wiec mam troche pojecia o zdrowiu i wiem ze musze isc do urologa ale nie wiem gdzie moge go znalezc...
toms
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 cze 2007, 22:49
Skąd: Z krakowa
Płeć:

Postautor: toms » 11 cze 2007, 20:27

musisz (tak mi sie przynajmniej wydaje) byc zapisany do jakiejs studenckiej przychodni (albo jakas przychodnia pewnie ma podpisany kontrkat z wasza uczelnia). Udajesz sie tam i zapisujesz do lekarza internisty (niekoniecznie swojego) (będzie potrzebna studencka książeczka zdrowia) u niego prosisz o skierowanie do urologa (z tym ze nie wiem ile w wawie trzeba czekac na wizyte u urologa, w krakowie jest to ok 2 miesiecy...) Prywatna wizyta kosztuje kolo 60 zl, zabiegi sa znacznie drozsze, ale to pewnie wiesz.
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 11 cze 2007, 20:36

Bad_Boy pisze:ale pani pielegniarka powiedziala mi ze lakarza interniste moge miec tylko jednego w polsce, tego u ktorego jestem zapisany i nie moze mnie umowic na wizyte.

Co za bzdury Ci nagadała :|
Możesz być przypisany do jednej kasy chorych, ale w dowolnym momencie możesz ją zmienić. Wypełniasz wniosek który dają w przychodni i to wszystko :|
I tak, wiem co nieco, bo też miałam okazje być u lekarza państwowo w Wawie, a jestem zameldowana w innym województwie.

Wróć do „Ginekolog, gabinet ginekologiczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości