Gorąca prośba o polecenie poradni - lub terapeuty.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Elm0
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2004, 01:00
Płeć:

Gorąca prośba o polecenie poradni - lub terapeuty.

Postautor: Elm0 » 16 sty 2007, 10:26

Witajcie.

Choć zarejestrowałem sie tutaj dawno temu, to dzisiaj dopiero pisze pierwszego posta. Na wstępie jest mi miło Was powitać :)


Piszę w takiej sprawie -nie rozwodząc się za bardzo. MY - ja i moja partnerka potrzebujemy pomocy specjalisty - terapeuty, psychologa, lub seksuologa - sam dokładnie nie wiem, który będzie właściwszy...
Choć bardzo się kochamy to mimo to problemy, które nas spotykają, a nad którymi staramy sie pracoać na chwilę obecną swoją etymologię mają nieznaną, i mimo starań ciężko jest ją poznać, dlatego też prosze Was - jeśli możecie - napiszcie, gdzie we Wrocławiu możemy szukać pomocy seksuologa, lub psychologa - najlepiej gdyby były to już sprawdzone osoby, bo namiary na poradnie mam - zależy mi jednak abyśmy trafili do osoby kompetentnej, która nam pomoże, a nie zaszkodzi swoją ignorancją.


Z góry bardzo dziękuję - dziękujemy!
Michał

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 457 gości