co mam zrobic??:pomozcie;)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

janek221
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2006, 22:26
Skąd: piekary
Płeć:

co mam zrobic??:pomozcie;)

Postautor: janek221 » 03 gru 2006, 22:47

elo jestem janek. mam nadzieje ze pomozecie mi bo czuje sie fatalnie.moj problem polega na tym ze jestesm niesmaily w stosunku do dziewczyn.do mojego liceum chodzi pewna dziewczyna 1 rok starsza odemnie gdy ja zobaczylem odrazu wpadla mi w oko ale jakos mnie nie zauwazala. wiec postaniowilem skomentowac jej fotke na epulsie ale po skomentowaniu nadal nic dopiero po 1 miesiacu od skomentwania .gdy ide w szkole bardzo mnie obserwuje czyli ogladac sie za mna ,spoglada na mnie, i tp . zalatwilem jzu sobie jej numer gg i kom ale nie mam odwagi napisac bo sie wstydze i boje sie ze przez ta wstydliwosc bedzie klapa. a druga sprawa to wyglad (nie chodzi o to ze jestem brzydki tylko jestesm dosc oplaony wlosy na irokeza kolczyk w uchu i nosze bardzo rzucajace sie w oczy ubrania ;) i moze ona patrzy sie nam jak na debila a nie z powodu ze wpadlem jej w oku. choc mysle jednka ze jak by tak uwazala ze jestesm brzdki to by za kazdym razem jak ide nie spogladala chodzby chciala autograf moji kumple z klsy tez to zauwayli ze konkrertnie ona szpaka co wy na to pomozcie?? <przytul>
janek
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 03 gru 2006, 22:56

Zagadaj do niej na GG albo normalnie... ale jak się wstydzisz na początku możesz na GG łatwiej się przełamać. Próbując nic nie stracisz. Najwyżej nic nie wyjdzie, a to jest równoznaczne z tym jakbyś w ogóle nie spróbował. Może coś wyjdzie, więc warto próbować.
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
stepien
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 03 gru 2006, 17:30
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: stepien » 03 gru 2006, 23:50

musisz otworzyc sie na ludzi :) powiem Ci tylko ze najlepiej dziewczyne poderwac jezeli sie tak zakreci sprawe ze ona nie bedzie miala zielonego pojecia ze sie nam podoba :) u mnie ta metoda zawsze sie sprawdzala, chociaz to jeszce od dziewczyny zalezy...
"Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy sie zbytnią popularnością..." :):)
Awatar użytkownika
cien wiatru
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 22 lis 2006, 00:09
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: cien wiatru » 04 gru 2006, 00:18

zagadaj do niej na gg, to chyba nalatwiejsze.... a nie macie jakis wspolnych znajomych albo zainteresowan, tak bys mial "pretekst" by zagadac?
Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 gru 2006, 09:57

Weź się w garść i zagadaj do niej...taka sytuacja nie może trwać wiecznie więc wykorzystaj swą szanse.. <aniolek>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
-=Wodin=-

Postautor: -=Wodin=- » 04 gru 2006, 10:03

Oj chlopak sie zauroczyl wiem jak to jest :) Powiem tobie jedno mialem to samo i zabraklo odwagi <zalamka> Ty jej tak naprawde nie znasz nie wiesz jaka jest z charakteru :)
SPROBUJ SPROBUJ bo jak nie to bedziesz zalowal <walka>
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 04 gru 2006, 16:12

pisz do niej na gg jak sie tak bardzo wstydzic, pozniej bedzie latwiej na realu :] i radze skorzystaj z sytuacji jak najszybciej, bo pozniej moze byc juz za pozno ;)
janek221
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2006, 22:26
Skąd: piekary
Płeć:

Postautor: janek221 » 04 gru 2006, 19:39

no musze sie odwazyc jak najszybicj tylko troche sie boje:( bo wtedy w klasie i szkole bedzie ze ja taki robiacy sie za kogo on to niej jest janek zostal olany przez oliwie:((
janek
cracers

Postautor: cracers » 04 gru 2006, 20:17

a ja powiem tyle...
ty nie znasz jej, ona nie zna ciebie, z poczatku znajomosci moze ci sie wydawac ze to tylko ty sie krepujesz czy cos... ale ona bedzie czula sie dokladnie tak samo jak ty (niechodzi mi tu o gadanie przez gg, osobiscie bym odradzal pierwsze zagadanie przez gg ale zrobisz jak bedziesz uwazal) sztachnij sobie majeranku wez gleboki oddech i pomysl ze jestes super zajefajnisty wyluzowany koles i podbij do niej :)
raz kozie smierc :P a tak na marginesie to zadnych niepowodzen niemaja ci ktorzy nieproboja i tylko gadaja :)
powodzenia ;)
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 04 gru 2006, 20:34

Zabawne jak strach nas blokuje przed podjeciem jakichkolwiek działań. Obawa przed potencjalna porażką powoduje,iż powstrzymujemy się od jakichkolwiek działań co w rezultacie prowadzi do porażki.
Wy jeździcie, My latamy.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości