Jak rozpoznać te samotne ?-dziewczyny mam na myśli :):):)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mac79
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2006, 12:56
Skąd: POZNAŃ
Płeć:

Jak rozpoznać te samotne ?-dziewczyny mam na myśli :):):)

Postautor: mac79 » 29 lis 2006, 00:53

Witam Wszystkich,


czasem chcę podejść do jakiejś dziewczyny ,a tu nadle wyprzedza mnie ktoś to jej chłopak :)...
Na razie nie dostałem w czajnik i nie chcialbym dostać od chłopaka jakiejś "zajętej"dziewczyny :)

Zauważyłem ,że na ulicy często dziewczyny- tak pod wieczor chodzą parami-wydaje mi sie ,że wtedy można delikatnie do nich zagadać...
Czasem jakaś dziewczyna idzie sama i widać że w pobliżu kilkudziesięciu metrów nikogo nie ma -wtedy też można sprobować :)

W centrach handlowych też można gdy pracują :) <poklony> <olbrzym> <zabije!> <aniolek2>

Jak staracie się rozpoznań zajęte dziewczyny od tych ,które są jeszcze wolne ???


POZDRAWIAM :) <walka>
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 29 lis 2006, 08:45

Dziewczyna ma to na czole wypisane.

Jedne mają wypisane, że są zajęte, inne - że nie. Co ciekawe, czasem te, co zajęte, też mają wypisane, że wolne <hahaha>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 lis 2006, 08:59

Zadna dziwczyna , kobieta nie zestrofuje Cie, jesli bedzie miły i z nią delikatnie flirtował .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
1es_temhui

Postautor: 1es_temhui » 29 lis 2006, 09:34

Andrew pisze:Zadna dziwczyna , kobieta nie zestrofuje Cie, jesli bedzie miły i z nią delikatnie flirtował .

Co najwyżej się rozczarujesz i będzie Ci głupio. I to chyba właśnie Twój problem. Na to nie poradzę. Zaproś ją gdzieś, jeśli się zgodzi, to duża szansa, że nikogo nie ma.
1es_temhui

Postautor: 1es_temhui » 29 lis 2006, 10:37

zet pisze:
mac79 pisze: nie chcialbym dostać od chłopaka jakiejś

boi sie raczej chlopakow, a nie dziewczyn :D

No jak miałby zacząc podrywac dziewczynę i nagle wyszedłby zza rogu jej chłopak wielkiej postury i mu tak z baśki walnął :D to dziewczyna raczej by zerwała z tym maczo od zaraz i już nie ma problemu, czy ma chłopaka czy nie :D
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 29 lis 2006, 15:45

taaa szkoda, ze sie nie rodza z wyswietlaczem na czole [occupied / free for all <aniolek> ] :] :D niestety nie raz sie okazuje, ze gdy flirtujac z jakas laska, ktos mowi Ci ze ona ma chlopaka... ZONK wtedy :)
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 29 lis 2006, 17:36

flitr to nic zobowiazujacego zreszta jest bardzo przyjemny ;)
mrt pisze:Jedne mają wypisane, że są zajęte, inne - że nie. Co ciekawe, czasem te, co zajęte, też mają wypisane, że wolne

hmm to ja chyba mam na czole napisane zajeta chociaz wolna ;P
po prostu trzeba probowac i juz, wtedy sie przekona ktora wolna a ktora nie ;)
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 lis 2006, 17:47

U mnie faceci widza zajete, a kobiety wolne. Takie mam odczucie :/

mac79, kto nie ryzykuje nic nie zyskuje. Probuj az w koncu trafisz.
I radze Ci dobrze nie zaczepiaj ludzi w pracy...
kanibal
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 27
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:50
Skąd: Stettin
Płeć:

Postautor: kanibal » 29 lis 2006, 21:11

mrt pisze:Dziewczyna ma to na czole wypisane.

Jedne mają wypisane, że są zajęte, inne - że nie. Co ciekawe, czasem te, co zajęte, też mają wypisane, że wolne <hahaha>


Dokładnie :). Nie lada doswiadczenia tzrba zeby się nauczyć wykrywać takie "aktoreczki", chociaż nie zawsze się da :o
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 29 lis 2006, 21:24

moon pisze:I radze Ci dobrze nie zaczepiaj ludzi w pracy...

To prawda :D Osobiście nie trawiłem kiedy ktoś zagadywał gdy pracowałem..dlatego że...byłem w pracy :)
Jeśli już chcesz zagadać to to robisz..jeśli zrobisz to normalnie nic ci nie grozi ze strony jej faceta, ani kobiety <aniolek> ..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yenna
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 133
Rejestracja: 14 lis 2006, 18:53
Skąd: Żary
Płeć:

Postautor: Yenna » 29 lis 2006, 21:36

Ja mam podobny problem, tylko w druga strone -> jak widze jakiegos fajnego chlopaka to zaraz kolo niego kreci sie dziewczyna... jego dziewczyna
Nie lubię jak spływa w dół spod mokrych rzęs, Dotykając prawą kroplą ust - Zielony deszcz. Jak zalewa policzki i parzy jak lawa, Co z wulkanu gorącym wodospadem spada.
ara
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:43
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: ara » 30 lis 2006, 23:01

Ciekawe zagadnienie <hmm> Pewnie najprościej jest się spytać to nic nie kosztuje. Rozmowa to nie zbrodnia więc nawet jak się pojawi chłopak danej dziewczyny to nie ma powodu dawać w baniak chyba że że ma nie równo pod kopułą
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Re: Jak rozpoznać te samotne ?-dziewczyny mam na myśli :)

Postautor: Snowblind » 01 gru 2006, 00:05

mac79 pisze:Witam Wszystkich,

Jak staracie się rozpoznań zajęte dziewczyny od tych ,które są jeszcze wolne ???


POZDRAWIAM :) <walka>

Legitymuje je ;).
Nie szukam więc problem mnie nie dotyczy ale specjalnie dla Ciebie:

Nigdy nie wiesz. Myśl w ten sposób: a co jeśli nie jest zajęta i tęskni za prawdziwy mężczyzną ? Hej ! To przecież ja ! <banan>
Tohno-kun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2006, 21:34
Skąd: z mroków
Płeć:

Postautor: Tohno-kun » 01 gru 2006, 11:09

joj_sport87 pisze:z wyswietlaczem na czole [occupied / free for all <aniolek> ]

może ewolucja coś na to poradzi...;p
"...Za murem jest drzewo i gwiazda. Drzewo podwędza mur korzeniami. Gwiazda nagryza
kamień jak mysz. Za sto, dwieście lat będzie już małe okienko."
Zbigniew Herbert
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 01 gru 2006, 15:34

mrt pisze:Dziewczyna ma to na czole wypisane.


Juz widze ten napis "ciagam za zeta"

Ok a tak zeby cso z sensem to kobite ktora jest sama poznac po tym ze daje ogloszenia matrymonialne
A tak serio to cholera wie...to tak jakbys chcial po wygladzie osoby ocenic czy ma raka watroby albo inne cos...jak nie widac to trzeba sie dowiedziec i juz najlepiej pogadac
Obrazek
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 01 gru 2006, 15:41

U mnie chyba też wszyscy widzą wolna, sama nie wiem dlaczego.
brysia
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 26 paź 2006, 12:27
Skąd: krk
Płeć:

Postautor: brysia » 01 gru 2006, 15:58

Tego nie da się rozpoznać tak po prostu. Trzeba zapytać.

O wiele prościej odróżnić dziewice od niedziewicy.
To po prostu widać po zachowaniu, po sposobie bycia.
Ja jestem specjalistką w odróżnianiu.
A to rozróżnienie już może pomóc - bo dziewice częściej są moim zdaniem samotne niż niedziewice.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 01 gru 2006, 18:09

brysia pisze:A to rozróżnienie już może pomóc - bo dziewice częściej są moim zdaniem samotne niż niedziewice.


bo jak juz kogos maja to w koncu przestaja byc dziewicami ;P proste i chyba logiczne
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 01 gru 2006, 18:31

Tak ale nie zakladajmy ze kazda nie dziewica jest zajeta bo moze zostac po prostu porzucona przez pana ktory ja dziewictwa pozbawil i wtedy jest free...ale nie zaczynalbym sprawdzania tego czy kobieta jest wolna od zagladania jej w rozne rozniste naturalne otwory ciala
Obrazek
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 01 gru 2006, 19:45

Jestem sama i nie mam nic napisanego na czole ani nie nosze tabliczki"do wziecia" nikt tez mnie nie obrzuca farba na znak naznaczenia samotnoscia.Pojecia nie mam jak rozroznic "wolna" od"zajetej"(choc nie lubie tych okreslen bo kojarzy mi sie z toaleta i tak tez odpowiadam gdy czesto na imprezach podpici juz faceci pytaja:-"wolna czy zajeta?"-"a co ja kibel?")
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 03 gru 2006, 17:04

Zagadać zawsze można, do odważnych świat należy. Jeśli nie będzie zainteresowana, bo np będzie zajęta, to delikatnie da Ci o tym znać.
A Ty się nie zrażaj, tylko żyj dalej. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 04 gru 2006, 17:26

brysia pisze:To po prostu widać po zachowaniu, po sposobie bycia.

taaa... nie raz dziewczyna zachowuje sie, jakby nie miala chlopaka, a przy nim jest jednak calkiem "spokojna" <zalamka>
soulvibrates pisze:choc nie lubie tych okreslen bo kojarzy mi sie z toaleta i tak tez odpowiadam gdy czesto na imprezach podpici juz faceci pytaja:-"wolna czy zajeta?"-"a co ja kibel?"

niezle niezle <hahaha> jakbys mi tak odpowiedziala to bym ze smiechu padl pewnie ;) :D
soulvibrates
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 187
Rejestracja: 19 lis 2006, 11:05
Skąd: skatowni
Płeć:

Postautor: soulvibrates » 04 gru 2006, 18:42

soulvibrates pisze:choc nie lubie tych okreslen bo kojarzy mi sie z toaleta i tak tez odpowiadam gdy czesto na imprezach podpici juz faceci pytaja:-"wolna czy zajeta?"-"a co ja kibel?"

niezle niezle <hahaha> jakbys mi tak odpowiedziala to bym ze smiechu padl pewnie ;) :D[/quote]

hehe to fajnie posmialibysmy sie razem ale jak narazie to dobrze dziala i splawiam tych oblechow od siebie

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 513 gości