Spotkania w cztery oczy/ kontakt za pośrednictwem techniki.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Spotkania w cztery oczy/ kontakt za pośrednictwem techniki.

Postautor: Zielonowłosa » 25 lis 2006, 09:08

Witam po krótkiej nieobecności.
Temat może sie troche niezrozumiały wydawać, ale sprawa wygląda następująco...
Od około 2 lat pojawia sie w moim otoczeniu pewnien znajomy facet. Jakiś czas temu przypadkowo go spotkałam, rozmawialiśmy chwile. Zrodziła sie we mnie myśl, ze warto byłoby sie z nim spotkać w końcu sam na sam. No i zdobyłam numer, odezwałąm się, umówiłam.
Spotkaliśmy sie 2 razy i było bardzo pozytywnie. Myśle, ze jest mną zainteresowany, z resztą wydaje mi się, ze już zanim sie z nim umówiłam tak było (pewnie sama bym nie zaczynała w przeciwnym przypadku). Podczas spotkań wszystko jest, tak jak powinno. I zapowiada sie, ze na kolejne spotkanie, ale...
Sęk w tym, ze między nimi on sie praktyczniebw ogóle nie odzywa. Tzn. jak wyślę sms'a np, chwile późnej otrzymuję długą bardzo miłą odpowiedź i propozycje spotkania. Chodzi tylko o to, że on prawie w ogóle nie odzywa sie jako pierwszy. Moze to głupi problem, ale nie rozumiem takiego zachowania. A nie będę się narzucać co chwile, bo lepiej spierniczyć sprawy nie można:)
Teraz postanowiłam, że sie pierwsza nie odezwe, no i 4 dzień cisza. Ale z drugiej strony na spotkaniu ostatnim on sugerował,że będa kolejne i nawet deklarował sie w załatwieniu pewnych rzeczy dla mnie.
On jest troche jakby poza światem, zakręcony bardzo, ale nie wiem, czy traktować to po prostu, jako wielkie roztargnienie, nieśmiałość, jakąś próbę mojej desperacji :), czy po prostu sposób na subtelne spławienie. :) Choć wątpie, zeby był takim dobrym aktorem, jest dosyc nieśmiały.
Był ktoś w takiej sytuacji? Heh, a niektórzy mówia, że to kobiety sie dziwnie zachowują...:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 25 lis 2006, 09:19

Jeśli jest nieśmiały, to to może tłumaczyć takie zachowanie, ale jednak widzieliście się parę razy, więc powinien sobie poradzić z zaproponowaniem spotkania. To, że się nie odzywasz powinno mu dać do myślenia.
Ja bym się nie odzywała.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 25 lis 2006, 09:27

Zielonowłosa, chyba jestes zbyt wymagająca. Zauważyłem że to kto jest strona inicjującą w kontaktach ustala się na początku. Tzn. jedna strona bieże a druga daje. On jest strona biorącą. okazuje pewną oziębłość (wyższość). Kiedyś słyszałem taką poradę:gdy chce się zobaczyć kto ma na kogo ochotę wystarczy popatrzeć kto za kim lezie po imprezie (gdy wszyscy rozchodzą się do siebie, mówię o grupie znajomych) Widocznie to Ty masz w tym związku będziesz chodzic na jego smyczy. Niczym sie nie przejmuj i zaproponuj mu spotkanie...
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 25 lis 2006, 09:47

Hmm, dzięki za odzew :)
Widzę dwie rozbieżne opinie. Ogólnie, wydaje mi sie, ze kobiety bardziej analizują takie sytuacje, a mężczyźni mogą ich nawet nie zauważać. Myślę, ze Natasza mnie rozumie:)
"Chodzić na jego smyczy" nie bardzo mi się to określenie podoba, ale faktycznie zawsze jest jakis podział w związku. Błażej, piszesz, żeby zaproponować znów spotkanie. Nie chce wyjść na jakiegos prześladowcę, ze to ja zawsze sie odzywam, wiem, jak to odstrasza. On jest 5lat młodszy od Ciebie, ma już chyba troche rozumu w głowie i nie chce sie czuć osaczony.
To jest bardzo pokręcone, człowiek chyba za bardzo sie stara,zeby czegos nie spieprzyc i stad sie potem dziwne mysli biorą. Zaczynam po prostu troche panikować po tych kilku dniach, choć moze panika, to za duze słowo,na pewno.
Patrząc teoretycznie, to on proponował spotkania, ale praktycznie, to wychodziły z mojej inicjatywy, tylko, że on formułował ostateczne pytanie:) Tak ja postrzegam sprawę, choć on może inaczej.
Już mi się samej wszystko pomieszało:)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 lis 2006, 10:23

Wiesz na czym polega problem? To Ty zdobyłaś Jego numer, to Ty odezwałaś się pierwsza i potem już zawsze dawałaś znać pierwsza. I On się przyzwyczaił. To jest tylko i wyłącznie Twój błąd.
Niby z każdego szamba da się wyjść, ale ja nie wiem, jak przywrócić właściwy bieg. Bo przecież Twoja cisza nic właściwie nie daje.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 25 lis 2006, 10:48

ciekawa sytuacja, gdy kobieta sama zdobywa numer i proponuje spotkanie :) Nieprawdaż,Błażeju, że ciekawa? :) I rzaaadka.

widzę to podobnie jak Olivia - facet lekko siadł na laurach i się przyzwyczaił do takiego stanu rzeczy, do inicjowania kontaktu przez Zielonowłosą. Cieżka sprawa.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 lis 2006, 10:55

TedBundy pisze:facet lekko siadł na laurach i się przyzwyczaił do takiego stanu rzeczy

Facet to zdobywca. Nieważne, czy jest nieśmiały czy śmiały. Kobiety niekiedy odzywają się pierwsze myśląc, że facet jest zbyt onieśmielony. Nie róbmy z facetów niepełnosprawnych. Jak Mu zależy, to na pewno się odezwie.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 25 lis 2006, 11:24

Zgodzę się z Tedem, zawsze pierwsza się odzywałaś i przejmowałaś inicjatywę - facet przywykł do tego i to mu pasuje. Może też mysli, że chciałby się odezwać, ale wie że Ty i tak to zrobisz, a może to będzie odebrane jako narzucanie się Tobie?

Fakt, ciężka sprawa. Ale Olivia też ma trochę racji, jeśli mu na prawdę zależy na spotkaniach z Tobą to w końcu się odezwie. A jesli nie - nie pisz już pierwsza, bo po co.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 25 lis 2006, 11:26

Zasada jest generalnie taka, że zarówno kobieta jak i mężczyzna proponują spotkania. Ale na samym początku powinien to robić facet właśnie po to, by potem nie było takich sytuacji, jak ta załączona na niniejszym obrazku.
Też przez to przeszłam, więc wiem, co piszę.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 25 lis 2006, 20:22

Dzięki za opinie.
Nie sądziłam, ze można tak szybko na laurach osiąść, ale moze macie racje. Mądrze prawicie, tylko, Olivia- nie widzę problemu w fakcie,ze dziewczyna zapoczątkowuje znajomość.
Tak też zrobię- nie odzywam sie dalej, jeśli będzie chciał sie umówić, to się uciesze, jesli nie, to nie będę czasu i energii tracic.
Dam znać, jak sprawa sie rozwinie, lub też nie rozwinie.
Ale troche głupio to wychodzi, bo z tego co mi o nim wiadomo (z różnych źródeł), to bardzo w porządku człowiek.
Jeszcze raz do Olivii- był kiedyś temat o inicjatywie... Ogólnie wolę facetów zdecydowanych, konkretnych i śmiałych, ale jeśli zdarzy sie jakiś nieśmiały, to samemu trzeba działać. Do odważnych świat należy, podobno.Nie robie z nikogo niepełnosprawnego, ale czasem to naprawde jest problemem. Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 lis 2006, 01:06

nie widzę problemu w fakcie,ze dziewczyna zapoczątkowuje znajomość.

Nie widzisz problemu? To dlaczego się nie odzywa?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2006, 07:53

Ale bzdura... Niby mamy równouprawnienie, XXI wiek, a jednak faceci dalej zachowują się jak matoły...
Ja też miałam taki sam problem, o jakim pisze Olivia i nigdy więcej <pijak>
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 26 lis 2006, 11:33

kiedys mialam podobnie. to ja zdobyłam jego numer i w ogole. zawsze to ja pierwsza wszystko inincjowalam. w koncu jak zaczelam czekac az on sie odezwie to dupa. wiec zeby sie nie przejechac olalam. po jakims dluzszym czasie jak sie przypadkiem spotkalismy on sie spytal dlczego przestalam sie odzywac, czy sie obrazialam.
a ponoc to kobiet nie mozna zrozumiec <mlotek>
wiec sama musisz zadecydowac co zrobic bo moze byc podobnei jak w moim przypadku
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 12:08

Hmmm, nie sądziłam, ze można być tak popieprzonym. Macie racje, chyba to wszystko oleje. Szkodatroche, no ale bez przesady.
Larena, jeśli tak sie tez u mnie zdarzy, to najpierw padne z wrazenia, a potem robimy manife, ze faceci są niedorozwinięci, ok? Myslę, ze wiecej osób się przyłączy.
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 18:18

Heh, no i nadal nic. Nie rozumiem tego. Chyba pozory bardzo mylą,bo ktoś może wydawac sie bardzo w porządku, a tu takie rzeczy. Przyznam, że jestem wkurzona. Bo albo ja byłam naiwna, albo on jest taki niedorobiony.
Ale jak sie nie spróbuje, to sie nie przekona.
No to prace przygotowawcze do manifestacji trwają.
heh, widać panowie boją sie tu zaglądać:)
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2006, 18:22

Faceci to lenie. Trzeba udawać, że w ogóle na nich nie zależy, to wtedy się jakoś zainteresują. Dziwne zachowanie. W ogóle co to za praktyki oni stosują?? Przecież to nielogiczne jest - jeśli komuś na kimś zależy to trzeba się odezwać.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 18:29

heh, no właśnie... Najprostszym rozumowaniem jest, ze skoro sie nie odzywa, to mu nie zależy. Ale jak sie z kimś widzisz i on wyraźnie pokazuje, ze sie podobasz, snuje jakieś plany..., a potem sie nie odzywa, to świadczy o tym, ze jest po prostu popieprzony. Nielogiczne.
Nie jestem jakaś szara mysz chowajaca sie po kątach, mam na tyle odwagi, żeby coś rozpocząć, ale jestem kobietą, a każda kobieta chce być zdobywana, a nie pełnić rolę zdobywcy, bo to nalezy do faceta. Stereotyp, ale jakże trafny.
<zalamka>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2006, 18:32

Zielonowłosa pisze:heh, no właśnie... Najprostszym rozumowaniem jest, ze skoro sie nie odzywa, to mu nie zależy. Ale jak sie z kimś widzisz i on wyraźnie pokazuje, ze sie podobasz, snuje jakieś plany..., a potem sie nie odzywa, to świadczy o tym, ze jest po prostu popieprzony. Nielogiczne.


Ja tak miałam niestety. I teraz stawiam się na prostą :/
Życie jest popieprzone jednym słowem.

Nie jestem jakaś szara mysz chowajaca sie po kątach, mam na tyle odwagi, żeby coś rozpocząć, ale jestem kobietą, a każda kobieta chce być zdobywana, a nie pełnić rolę zdobywcy, bo to nalezy do faceta. Stereotyp, ale jakże trafny.
<zalamka>


To też miałam. Mój były wiedział że mnie ma, odkąd się spotkaliśmy. I w ogóle się nie starał, to ja się starałam. To chore po prostu jest...
Durni faceci :D
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 18:39

Dzięki za komentarze,Marissa, . Masz w 100% rację. Od dziś zmieniam nastawienie. Nie można być zainteresowanym, miłym i dobrym... :) Trzeba być troszke zainteresowanym, ale sie nie starać. Niesamowite, jak sie szybko rozleniwić mozna.
Pierwszy raz mam taką sytuacje, szkoda, bo fajny facet, ale nie bedę się uganiać i liczyć na łaskawość.
Oj, durni, durni :D
Sęk w tym,ze kobiety mnie nie pociagaja <diabel>
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2006, 18:45

Nie ma za co. Ale tak źle się do nich nie nastawiaj jak napisałaś :)
Ja to troche jestem zła na nich, za to że zawsze w kontaktach z nimi miałam jakieś psychiczne jazdy.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 18:52

hehe, ogólnie, to źle sie nie nastawiam (tak bardzo), ale problem mam podobny, bo jak cos sie lewego dzieje, to potem myślę kupę czasu i mam zły humor (czyli, jak określiłas- jazdy psychiczne) :) Chciałąbym móc tak jak większość płci przeciwnej- skupić sie na pracy, nauce itp, a tylko czasem analizować co sie dzieje w życiu prywatnym. A nie odwrotnie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 26 lis 2006, 18:59

nie zdziwilabym sie gdyby teraz on zalozyl temat "najpierw sie odzywala a teraz mnie olala", gdyby to wszystko takie proste bylo to moznaby zamknac to forum.
Zielonowłosa pisze:każda kobieta chce być zdobywana, a nie pełnić rolę zdobywcy, bo to nalezy do faceta

tylko ze Ty pierwsza zaczelas dzialac. moze troche sie przestraszyl w koncu facet czuje sie malo meski przy sielnej kobiecie, mezczyzni pewneij sie czuja przy "malych" dziewczynkach
wiesz coraz bardziej biore pod uwage wersje ze mogl uznac ze to Ty go olalas bo w koncu wczesniej to Ty inicjowalas kazde spotkanie. przepraszam musialam to napisac chociaz nei chcialam Ci bardzo mieszac. Jak Ci zalezy to w koncu Ty sie odezwij ale tak neizobowiazujaco i zaczekaj na reakcje.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,

Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.



http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 26 lis 2006, 19:01

No właśnie, byłoby ok, gdybyśmy potrafiły skupić się na ważniejszych sprawach :/
Mnie dobijają już te myśli o nim, o tym co było między nami dobrego, co złego. Po prostu siedzi mi w głowie i nie chce wyjść.
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 19:26

Nie, no, ja zaraz zwariuje... Mam we wtorek kolosa z matmy, a ciagle myślę co i jak... Nie umiem sie skupić na niczym. larena, doceniam Twoje rady, ale teraz to mi kubeł wody na głowe wylałaś. Bo na facecie mi zależy mimo wszystko. Ale nie chce sie narzucać, bo ile można...
Marissa, miałam tak z wczesniejszym. I teraz wiem,ze póki nie znajdzie się ktos nowy,to starego z głowy nie wytępisz...
Może stworzę ankietę, coż to może być za przypadek:)
Aaaa, oddam komuś mój mózg na przechowanie. <zalamka> <pijak> <mlotek>
Awatar użytkownika
GNRose
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 442
Rejestracja: 02 cze 2005, 15:02
Skąd: Wrocek
Płeć:

Postautor: GNRose » 26 lis 2006, 21:00

Marissa pisze:heh, widać panowie boją sie tu zaglądać:)

Ja sie nie boje i
Durni faceci
protestuje!! :P
Marissa pisze:Niby mamy równouprawnienie, XXI wiek, a jednak faceci dalej zachowują się jak matoły...

Rownouprawnienie zmienilo pozycje kobiet, a nie facetow, i to wlasnie w sposob dajacy im mozliwosc przejecia inicjatywy, wiec nie rozumiem, dlaczego to od facetow oczekujesz zmiany "durnego" zachowania? :P
Zielonowlosa, a nie prosciej po prostu odezwac sie, pozwolic mu sie zaprosic na kolejne spotkanie i porozmawiac z nim o tym, ze dziwnie sie troche czujesz z tym jego zachowaniem? :) Jak sie pospieszysz, to wyjasnisz sprawe jutro i jeszcze sie zdazysz na wtorek przygotowac ;)
The boy you trained, gone he is... Consumed by Darth Vader
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 lis 2006, 21:19

Zielonowłosa, przecież to nie jest Twój facet, a poza tym, to dla Ciebie 4 dni, to długo, a dla Niego może nie.
Wszystko to, co Nam tutaj opisałaś, to są Twoje odczucia i Twoje aranżacje.

Zielonowłosa pisze:Ale z drugiej strony na spotkaniu ostatnim on sugerował,że będa kolejne i nawet deklarował sie w załatwieniu pewnych rzeczy dla mnie.

To też nic nie znaczy, bo następne spotkanie może być za m-c, a deklarował się, bo pewnie jest miły i uczynny.
Zielonowłosa pisze:Choć wątpie, zeby był takim dobrym aktorem, jest dosyc nieśmiały.

Może właśnie dlatego, że jest nieśmiały, to nie potrafi powiedzieć wprost, że nie jest zainteresowany na poważnie i stąd ta cisza.
Zielonowłosa pisze:Heh, a niektórzy mówia, że to kobiety sie dziwnie zachowują

Nie obraź się, ale wg mnie, Ty teraz, w całej tej historii, zachowujesz się właśnie dziwnie.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 21:22

:) w sumie proste... Pogłowie sie jeszcze troche i może odezwe, a potem po prostu o tym pogadam. Albo jeszcze troche pokomplikuje, zeby było w moim stylu :)
Trochę szowinistyczna ta nasza rozmowa, przepraszam normalnych facetów za to.
Musze sie przespać z tym wszystkim:)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 lis 2006, 21:29

Jak Ci tak zależy, to nie rób nic.

Zielonowłosa pisze:przepraszam normalnych facetów za to.

To istnieje jakiś podział wśród facetów na normalnych i nienormalnych? Nienormalny, to mi się kojarzy tylko z psychicznie chorym.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 26 lis 2006, 21:42

Nie można wszystikego traktowac tak dosłownie. Jestem zdezorientowana, dlatego wkładam w moje wypowiedzi emocje.
Myslałam, ze ostatnia wypowiedź była oczywista, a jednak nie. Nie mówię nic o stanach chorobowych, normalny,to dla mnie facet, którego postępowanie jest dla mnie logiczne.
Nieistotne- zawsze można zahaczyć o jakis szczegół w zdaniu.

Ok, Mona, na pewno masz sporo racji, jednak po to to forum istnieje, ludzie wymieniają poglądy.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 26 lis 2006, 21:51

Zielonowłosa pisze:którego postępowanie jest dla mnie logiczne.

Ok, ale logiczne dla Ciebie :) Bo ja nie widzę w tym, co opisałaś nic nie logicznego. Spotkaliście się i on naprawdę nie musiał dzwonić do Ciebie odrazu na drugi dzień po spotkaniu.
Zielonowłosa pisze:jednak po to to forum istnieje, ludzie wymieniają poglądy.

Oczywiście, ale nie wywyższając się, czasami warto posłuchać kogoś bardziej doświadczonego, a chociaż spróbować zastosować pewne rady - nie zaszkodzi, a może pomóc.
Zielonowłosa pisze:Pozdrawiam

Wzajemnie.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 287 gości