Serwisy randkowe

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

odii1987
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 06 sty 2006, 21:32
Skąd: PL
Płeć:

Serwisy randkowe

Postautor: odii1987 » 19 lis 2006, 19:14

Czesc,
Co myslicie o stronach takich jak fotka,sympatia,single itp? Szukalem takiego tematu i nie bylo, tj byl o umawianiu sie przez internet (nawet sam zakladalem), ale to moim zdaniem cos innego, bo w tamtym zawiera sie wszystko, a tu chcialbym poruszyc tylko i wylacznie sprawe tego typu jak w temacie. Czy to dobry czy zly sposob i ogolnie o waszych doswiadczeniach, jezeli takie byly z tym zwiazanych.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 lis 2006, 19:19

Doświadczeń nie mam, ale nie znam nikogo, kto byłby zadowolony i cokolwiek mu z tego wyszło. Albo odzywają się nie ci, których by się chciało, albo ludzie z gigantycznymi problemami, które uniemożliwiają wspólne bycie.
odii1987
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 82
Rejestracja: 06 sty 2006, 21:32
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: odii1987 » 19 lis 2006, 19:21

Ja mam takie ze raz uzylem i dziewczyna z ktora sie spotkalem wygladala jak by na zdjeciu byla jej siostra, po prostu 2 rozne osoby, nie zebym byl tylko takim co na wyglad patrzy, ale nieladnie tak oszukiwac.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 lis 2006, 19:27

odii1987 pisze:Ja mam takie ze raz uzylem i dziewczyna z ktora sie spotkalem wygladala jak by na zdjeciu byla jej siostra, po prostu 2 rozne osoby, nie zebym byl tylko takim co na wyglad patrzy, ale nieladnie tak oszukiwac.
No to sam widzisz. Akurat tyle czasu stracisz na weryfikację ofert, że w tym czasie poznałbyś 10 osób w realu ;)
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 19 lis 2006, 19:28

mrt pisze:ale nie znam nikogo, kto byłby zadowolony i cokolwiek mu z tego wyszło.

Ja znam. Siebie. Meza tak poznalam i bardzo zadowolona jestem :]

Ostatnio byla na ten temat dyskusja w "Wyraz to..."
Medium do poznawania jak kazde inne. Trzeba tylko posiadac odpowiednia trzezwosc umyslu, bo przez wymiane maili tez mozna sie dowiedziec czy warto ciagnac dalej.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 lis 2006, 19:36

złotooka kotka pisze:Ja znam. Siebie. Meza tak poznalam i bardzo zadowolona jestem
No to szczerze gratuluję i oby Wam się <browar>

Znam, a właściwie znałam jedną parę. Nic z tego nie wyszło. Powozili się, powozili, a potem jedno i drugie ryczało.

Jak dla mnie, ryzyko zbyt duże, no ale co dziś jest bez ryzyka...
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 19 lis 2006, 19:46

przyznam się bez bicia że skożystałem. Miałem ja ci przez kilka miesięcy konto na sympatii. lecz niewiele tam kobiet pisało. Głównie te bez zdjęcia... W końcu umówiłem sie z jedną, Zdjęcie przesłała na maila. I faktycznie. Zjęcie to chyba było z fotoshopa. I co ciekawe to zrobione w długim płaszczu. Nic dziwnego bo tyłek miała spory. Nie mój typ. dałem sobie spokój po jednej randce... Byłem tez na fastdate, Jest to spotkanie w lokalu. Przy każdym stoliku siedzi jedna kobieta. Faceci siadają przy każdym stoliku na 10 min i rozmawiają z kobietą. potem zmieniaja stoliki. Na końcu w specjalnej karcie wpisuje się przy danej osobie plus lub minus. następnego dnia dostaje się na maila numer tych osób od których dostało sie plusy. ja dostałem trzy. zadzwoniłem pod najbardziej mi pasujący. Nie mogła się umówić bo wyjeżdżała za granicę, następna miała chłopaka a przyszła tylko z kolerzanką. Trzecia miała 130 kg <zalamka> Dzis znowu myslę o koncie na sympatii. Może mi ktoś to wybić z łba ??
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 19 lis 2006, 19:54

Blazej30 pisze:Może mi ktoś to wybić z łba
Proszę uprzejmie: <mlotek> Błażej, takie serwisy to przede wszystkich dla tych, co panienki na noc wyrywają. Wiem, kto z moich znajomych w to się bawi. Nie masz szans, bo tam jest gorzej niż w realu. Uwierz.
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 19 lis 2006, 20:07

Ja jestem na sympatii, zalogowałem się po rozstaniu z ostatnią dziewczyną, ponieważ jako, że chodzę na bardzo "męskie" studia, to nie widziałem żadnej innej szansy poznania kogoś ciekawego, bo po prostu na roku są dwie dziewczyny, wiec wybór marny.

Powiem, że nie żałuję poznałem kilka interesujących dziewczyn, może nic z tego nie wyszło wielkiego, ale przynajmniej jest się do kogo na GG odezwać, albo z kim na dyskotekę wyjść.

Jedyne, co mnie trochę nurtuje, to to, że większość społeczeństwa uważa, że siedzą tam dziwacy i nieudacznicy, ja się osobiście za takiego nie uważam, po prostu jak mówiłem - jako student informatyki nie miałbym gdzie poznać jakichś ciekawych dziewczyn - większość odpadła na pierwszym semestrze, kontakty z LO się urwały, a o podstawówce nawet nie wspomnę. Imprezy spędzam w męskim gronie.

Podsumowując, uważam, że to nie jest zły pomysł, ale trzeba uważać, bo nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie.

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Awatar użytkownika
zlo
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 18 lis 2006, 13:10
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: zlo » 19 lis 2006, 20:51

ja wolę grono, nie ma tam żadnego randkowego podtekstu, jest tam bardzo duży wybór ludzi, i w większości mają swoje zdjęcia, warto na początku zagadać o zainteresowanaich tej osoby a później dopiero na kawę zapraszać:)

[ Dodano: 2006-11-19, 20:53 ]
Black007_pl pisze:chodzę na bardzo "męskie" studia, to nie widziałem żadnej innej szansy poznania kogoś ciekawego, bo po prostu na roku są dwie dziewczyny, wiec wybór marny.


Pozdrawiam.


Ja chodzę na "damskie", gdzie proporcja jest odrwrotna, i dzięki mam tylko więcej koleżanek, a nie do końca o to mi chodzi. Sam znam facetów z PW którzy mimo męskiej szkoły bardzo duzo dziewczyn znają.
Use your evil for your pleasure
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 lis 2006, 21:18

ja konta w takich serisach mam tylko po to, aby ogladać zdjęcia "dostępne tylko po zalogowaniu", a później tysiące spamu przychodzi.
Nigdy nie potrzebowałem "wspomagaczy" randkowych. I chyba tak jest dobrze :))
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 19 lis 2006, 21:19

Nie mam tam konta i specjalnie nie wiem dokładnie jak to wszystko wygląda.
Nikt z moich znajomych też (chyba) nie ma.
Jednak myślę że zawsze można spróbować kogoś tam poznać - a co Ci szkodzi. Wiadomo że trzeba być ostrożnym i podchodzić do tego z dystansem bo nie wszyscy mogą mówić prawdę.
Za to znam parę która poznała się na gg i do tej pory (a minęły już ze 3 lata) tworzą bardzo udany związek.
Obrazek
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 20 lis 2006, 15:35

Moj brat i Moja bratowa sie przez jakies takie cos poznali :) byli ze sobą 3 lata, teraz (jak na razie i mam nadzieje, ze bedzie tak bardzo dlugo) są szczęśliwym małżeństwem :)
a drugi przypadek, kumpela mieszkala cale życie w Szwecji(Polka) poznala na singlu chlopaka z Łodzi i mieszka tu juz u niego jakies pół roku :) ona barrdzo ladna, mądra, on przystojny student prawa, wiec tak jak juz ktos pisal, nieprawda, ze sa tam sami nieudacznicy!
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 lis 2006, 16:11

Ja poznałam swojego byłego na serwerze pewnej gry. Od tego tak jakoś się zaczęło. Nam nie wyszło, chyba zależy od ludzi, a nie od tego jak kto się pozna.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 lis 2006, 17:15

A ja myślę że najlepszym sposobem na poznanie drugiej połówki są znajomi. Najlepiej wychodzi gdy ktoś nas zapozna na imprie. Wypada to o wiele... łagodniej. I nie trzeba sie głowić o czym rozmawiać. <zalamka>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 20 lis 2006, 17:21

Blazej30 pisze:A ja myślę że najlepszym sposobem na poznanie drugiej połówki są znajomi. Najlepiej wychodzi gdy ktoś nas zapozna na imprie. Wypada to o wiele... łagodniej. I nie trzeba sie głowić o czym rozmawiać. <zalamka>

e, nie zgadzam sie z toba. a jak ktos nie lubi chodzic na imprezy i jest z lekka odludkiem?
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 20 lis 2006, 17:24

Doświadczeń nie mam, ale nie znam nikogo, kto byłby zadowolony i cokolwiek mu z tego wyszło.
Znasz, a nawet nie wiesz :)

odii1987 pisze:Co myslicie o stronach takich jak fotka,sympatia,single itp?
Jak sie nie jest glupim i rozsądnym w miarę czlowiekiem to można poznac tak samo w realu jak i za posrednictwem takich stron-tylko prawdopodobnie to wiecej czasu zajmuje...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 20 lis 2006, 17:25

agna 24 pisze:a jak ktos nie lubi chodzic na imprezy i jest z lekka odludkiem?
to przegrywa i wypada z gry <zalamka> ja tak właśnie wpadłem.Wszystko przez ostracyzm jakim mnie potraktowano w szkole średniej :(
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 20 lis 2006, 18:19

Ja też nie lubie chodzić na imprezy :(
To co, mam się przygotować na bycie singlem aż do późnej starości?
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 20 lis 2006, 18:57

Ja bardzo dawno skorzystałam z takiego serwisu i był to pierwszy i ostatni raz bo koleś okazał się psycholem, męczył mnie na GG, telefonami itp.

Nigdy nie lubiałam chodzić na dyskoteki, imprezy i takie tam i jakoś nie czuje się przez to gorsza czy mam mniej znajomych a tym bardzie nie jestem singlem 8)
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 20 lis 2006, 19:18

_normalna_ pisze:Ja bardzo dawno skorzystałam z takiego serwisu i był to pierwszy i ostatni raz bo koleś okazał się psycholem, męczył mnie na GG, telefonami itp.

Nigdy nie lubiałam chodzić na dyskoteki, imprezy i takie tam i jakoś nie czuje się przez to gorsza czy mam mniej znajomych a tym bardzie nie jestem singlem 8)


a ja nie ukrywam, korzystalam z serwisow i poznalam kilku wspanialych ludzi.
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 20 lis 2006, 19:49

ja jakos niegdy nie korzytsalam z tego typu serwisow chociaz przyznam ze troszke mnie to korci. ale chyba jednak szybko sie nie odwarze. cos mnie powstrzymuje bo w realu to zupelnie co inengo niz mialabym sie spotkaz z zupelnie obca osoba ktora nigdy wczesniej nie wiedzialam tylko ze zdjecia to troszke nei dla mnie.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 23 lis 2006, 15:05

Ja w ten sposób poznałem dziewczynę, z którą spotykam się od miesiąca i jesteśmy już "prawie parą". Tzn. widujemy się pare razy na tydzień, dogadujemy się świetnie, zaiskrzyło między nami, są już pocałunki, jakieś pieszczoty, wspólne wyjścia na imprezy, nawet planujemy wspólnego sylwestra w górach. Z tymże ja mam problem z tą dziewczyną, który polega na tym, że ona mimo tego, że spotyka się ze mną, że sprawia wrażenie szczęśliwej itd. to ciągle zagląda na ten serwis randkowy na którym się poznaliśmy. I to nie pozwala mi patrzeć na naszą znajomość na poważnie. No ale generalnie nie mam nic przeciwko takiemu poznawaniu się.
Awatar użytkownika
_normalna_
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 362
Rejestracja: 15 paź 2006, 16:42
Skąd: Katowice Miasto
Płeć:

Postautor: _normalna_ » 23 lis 2006, 15:11

gareth1982 pisze:Z tymże ja mam problem z tą dziewczyną, który polega na tym, że ona mimo tego, że spotyka się ze mną, że sprawia wrażenie szczęśliwej itd. to ciągle zagląda na ten serwis randkowy na którym się poznaliśmy. I to nie pozwala mi patrzeć na naszą znajomość na poważnie. No ale generalnie nie mam nic przeciwko takiemu poznawaniu się.


to pogadaj z nią czy traktuje Ciebie powaznie czy nadal jest w trakcie poszukiwań ...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lis 2006, 15:22

odii1987 pisze:Czy to dobry czy zly sposob

Jak każdy - dobry.
Przecież tu, na forum, też się poznajemy, pisząc. Niektórzy się spotykają, w celu pogadania, a inni pewnie marzą o czymś więcej z kimś stąd ;P
Aby wygrać, trzeba zagrać. Aby poznać kogokolwiek, trzeba w jakiś sposób się skomunikować. Net jest 1 z takich sposobów :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 23 lis 2006, 16:11

kiedys uwazalama ze randki internetowe sa glupie i bezsensu:P teraz zmienialam zdanie:p poznalam pewnego osobnika na czacie:p poznawalam go przez 8 miesiecy zanim sie z nim spotkalam:p poznalwalam na rozne spososby:P pisalismy do siebie mase smsow w ciagu dnia, listy pisane recznie, maile, setki rozmow wielogodzinnych:P az pewnego letniego popoludnia pojechalam spotkac sie z nim:p okazalo sie trafne spotkanie:P wszytsko rozwijalo sie stopniowo, teraz stanowimy pare:p jest nam ze soba dobrze:p nie zawsze moze byc zle czasem moze byc dobrze:p nigdy nie wiadomo co los dla nas zgotowal:p wiem ze niczego nie zaluje:p a to ze poznalam go na czacie fotki ujelo nasza znajomosc jesce bardziej wyjatkowa niz dotychczasowe zwiazki:p obchodzimy duzo rocznic:p bo z kazda rocznica ciagnie sie mase wspomnien ktore tworza kolejne tak piekne ze chce sie zyc i wierzyc ze nigdy sie to nie skonczy:)
pozdrawiam
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 23 lis 2006, 16:58

Blazej30 pisze:A ja myślę że najlepszym sposobem na poznanie drugiej połówki są znajomi. Najlepiej wychodzi gdy ktoś nas zapozna na imprie. Wypada to o wiele... łagodniej. I nie trzeba sie głowić o czym rozmawiać.

Błażeju, masz świąto rację.
Znajome mają ładne koleżanki, i eks dziewczyny mają dużo znajomych... Nic tylko rozejrzeć się wokoło. I tak jak wczesniej wspomniałeś nie byc odludkiem :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
ara
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:43
Skąd: z kompa
Płeć:

Postautor: ara » 23 lis 2006, 17:03

ja nie mam jeszcze zdania na ten temat, nie dawno zalogowałam się na sympatii, mało jeszcze wiem więc z chęcią czytam co wy o tym sądzicie. :)
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 23 lis 2006, 17:18

ja miałam konto na ilove.pl i na fotce ale je wykasowałam jak zaczełam być z moim byłym.Zrobiłam to tak jakoś instynktownie porostu:] teraz nie mam już żadnego konta.Mojego kochanego M... poznałam w realu ale to była śmieszna sytuacja bo spotkałam go całkiem przypadkiem umawiąjąc sie z jego kolegą którego poznałam przez gg :) troche to pomotane.ALe tak ogólnie uważam że lepiej jest poznawać ludzi w realu od samego początku mozemy ich lepiej poznać i wyrobić sobie o nich zdanie:)
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Marissa
Weteran
Weteran
Posty: 1864
Rejestracja: 30 maja 2006, 11:46
Skąd: XxX
Płeć:

Postautor: Marissa » 23 lis 2006, 17:20

No właśnie, ja jakoś nie chciałabym poznać faceta przez net. Wolałabym od razu w realu, w końcu kiedyś nie było netu.
Ale jak poznam to trudno :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 487 gości