Czego kobiety szukaja u su******ow?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 sie 2008, 09:28

shaman pisze:Pytanie jednak dlaczego również te "mądre" przez to przechodzą, pozostaje jak dla mnie bez odpowiedzi.

Bo ten zły okazał się być jeszcze mądrzejszym, na początku znajomości, a w dobie NLP i wszelakiej twórczości związanej z manipulacją... Wiadomo :)
Andrew pisze:pare zajetych kobiet i same szmiry

;DD i pozdro dla Fryzjerki <browar>
eng, Twoja sprawa, jeśli wolisz drogie czekoladki, aniżeli precla, z tym że po otworzeniu pudełka może okazać się, że czekoladki nie są do zjedzenia, a precel będzie jak najbardziej zjadliwy <browar> Najwyżej znowu będziesz narzekał :)
Poza tym, Tobie wcale o miłość nie chodzi, ale pewnie już wiesz o tym, bo wiesz, co piszesz tutaj. Właściwie... po co Ci kobieta? Możesz być wolnym słuchaczem na wykładach na jakichkolwiek studiach i chłonąć wiedzę bez konsekwencji 8)
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 09:32 przez Mona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 sie 2008, 09:36

Kazdy ma swoje racje - tyle , ze Twoje sprawiają to iż jesteś sam ! wszystkie chcą miska , z BMW <hahaha> i ogolonego - kurde ... mieszkam na marsie ? Gdzie Ty łazisz Engu. Czyzby w Warszawie taka miernota mieszkała ? Wybacz też iz użyłem owego zielonego garnituru, ale jak tego nie zrobic na tle przedstawionych przez Ciebie tipsów i rózowych bluzek ? no jak , jak nie pogadac o kieckach ? a co to jakaś siara ? Moda to moda , tak jak fotografia.
Czego Ty szukasz ? moze zaczniesz od nowa ? <browar>
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 06 sie 2008, 09:40

Mona pisze:Poza tym, Tobie wcale o miłość nie chodzi, ale pewnie już wiesz o tym, bo wiesz, co piszesz tutaj. Właściwie... po co Ci kobieta? Możesz być wolnym słuchaczem na wykładach na jakichkolwiek studiach i chłonąć wiedzę bez konsekwencji
Nie o miłość ? A o co w/g ciebie w takim razie ? Żeby się zakochać trzeba być kimś zafascynowanym, a jak się fascynowac kimś kto nie myśli ? Tzn. kobiety właśnie to potrafią, fascynować się bezmózgiem z łysą pałą, "bo on taki męski", gdzie wyznacznikiem męskości jest wyłącznie masa mięsniowa i groźny wygląd.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 09:50 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 sie 2008, 09:43

No Engu - jak nie mysli , jak mozesz spedzac ludzi do takiego poziomu jako nie myslacych ? ludzie sa rozni , jedni lubią tak inni inaczej , jedni jedza to, inni tamto itd. Ty to bys chcial by wszystko było po Twojemu - tak sie nie da !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 06 sie 2008, 12:01

shaman pisze:dlaczego również te "mądre" przez to przechodzą
Przez dotknięcie.
Muszą dotknąć. To tak, jak z łapą w ogień. Wie, że zły a jednak kusi. Mało tego, mózg samoczaruje się, że być może to nie do końca takie złe. "Mądrość" zostaje przytępiona pragnieniem. A w tej grupie człekokształtnych, pragnienie to... dlatego też są ciekawe :)

(odnoszę wrażenie, że wiesz, tylko chcesz wysłużyć się innymi ;P )

[ Dodano: 2008-08-06, 12:22 ]
shaman pisze:jest to powszechnie usprawiedliwiane. Dlaczego?

Zwróć uwagę przez jaką grupę - będziesz miał odpowiedź.
Przecież wiesz, że "w swoje gniazdo się...", itd.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 06 sie 2008, 13:20

Mysiorek pisze:Muszą dotknąć

Uhm, i jeszcze, ale o tym już pisałam - bo każdy jest dobry i zły, więc te mądre też takie są, ale w miarę upływu czasu dobro przeważy w końcu :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 06 sie 2008, 15:11

eng pisze:Andrew, schodzisz z tematu na personalne gadki ...

Bo i o czym tu gadac ? ciagle o tym samym ... wszyscy zli, szmaty, szmiry, bezwartosciowi, nieinteligentni, puści, denni, niedowartosciowani, zakłamani, Wszystkie szukają dresa z BMW ogolonego na łyso w dodatku kasiastego . <hahaha> <hahaha>
A tu masz - taki fajny, taki cacy i zadna zainteresowana nie jest - no zesz ci... <browar>
Jak ja bym mieszkał w szambie - dawno bym z niego wypłynoł .
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 15:12 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 06 sie 2008, 15:13

eng pisze:Przykre jest że kobiety zafascynowane tak su*****mi, nie umieją się do tego otwarcie przyznać i uzasadnić, co znajdują u takich typków spod ciemnej gwiazdy czego nie posiadają pozostali ...

Przyznają się, a jakże [:D]
Tyle, że jak któraś to zrobi, to samce omega zaraz się obruszają i podnoszą krzyk, że niedojrzałość, szmirowatość, mały rozumek, kurestwo genetyczne, itp. :D

Następuje wyparcie, zamiast wyciągnięcia wniosków. Przynajmniej częściowych.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 15:13 przez tank girl, łącznie zmieniany 1 raz.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 06 sie 2008, 19:38

jak same taką niedojrzałość potwierdzają, to nawet pacjent Tworek jest zdolny do wyciągnięcia logicznych wniosków :) Bo w czym takie indywiduum jest lepsze od normalnego, spokojnego faceta (vide Błażej, ja, eng i tysiące innych)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 06 sie 2008, 20:48

TedBundy pisze:Bo w czym takie indywiduum jest lepsze od normalnego, spokojnego faceta (vide Błażej, ja, eng


Pewnie w tym samym co poruszanie się np: Toyotą Yaris od Alfy Romeo.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 07 sie 2008, 00:25

Dyskusja leci a ja ciągle nie dowiedziałem się przekonująco czy

dziewczyny lecą na 'złych'

czy też raczej (moja teoria®)

'źli' po prostu intensywniej wyhaczają panienki i dlatego zaliczają ich więcej *)

?? ?? ??

*) panienkom oczywiście nie przeszkadza że 'źli' z upodobaniem określają je tak czułymi mianami jak: dupy, dziwki, kur+y, szmaty, lachociągi (jak jest tu jakiś zły to może uzupełni bo pewnie jestem nieco zacofany w kwestii terminologii). A może nie wiedzą że tak są określane?
No to już wiecie!!!!
Jak się popieści to się zmieści
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 07:54

Zadna kobieta nie poleci na złego !! to jest tak oczywiste jak to , ze Ty sobie brzydkiej nie wezmiesz ! a cala ta gadka jest o kant dupy rozczaś <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Zaq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 07 lis 2006, 22:42
Skąd: stamtąd
Płeć:

Postautor: Zaq » 07 sie 2008, 07:58

Adaś38 pisze:dziewczyny lecą na 'złych'

czy też raczej (moja teoria®)

'źli' po prostu intensywniej wyhaczają panienki i dlatego zaliczają ich więcej *)
Raczej to pierwsze. Bo niby czemu "źli" intensywniej wyhaczają panienki.

W ogóle temat jest bez sensu. Dawno już wszystko zostało powiedziane, a tego co się podoba kobietom nie zmienią nawet miliony postów na forach. A jeżeli ktoś ma z tym problem, że kobiety lubią "złych" to pozostaje tylko sie z tym pogodzić, bo tak było, jest i będzie.
"Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!"
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 08:03

jeszcze tylko pytanie ... to pyta "zły" "dobry" ...."zła" "dobra" odpowiada ?? [:D]
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 07 sie 2008, 08:12

Adaś38 pisze:Dyskusja leci a ja ciągle nie dowiedziałem się przekonująco czy

dziewczyny lecą na 'złych'

czy też raczej (moja teoria®)

'źli' po prostu intensywniej wyhaczają panienki i dlatego zaliczają ich więcej *)

?? ?? ??

*) panienkom oczywiście nie przeszkadza że 'źli' z upodobaniem określają je tak czułymi mianami jak: dupy, dziwki, kur+y, szmaty, lachociągi (jak jest tu jakiś zły to może uzupełni bo pewnie jestem nieco zacofany w kwestii terminologii). A może nie wiedzą że tak są określane?
No to już wiecie!!!!
Inaczej Ty rozumiesz pojęcie "złego". Wg tego Twojego pojęcia nie wiem. Wg tego jak ja to rozumiem - to pierwsze.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 08:19

No ...i w tym momencie dyskusja zejdzie na tor co jest złe ? a co dobrem zwac trzeba . <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 07 sie 2008, 08:48

Tak Andrew, bo tu problemem nie jest odpowiedz na pytanie, tylko kolejne rozmyslania naszych forumowych panow "dlaczego kobiety nie chca mnie, takiego fajnego i porzadnego, widocznie to same idiotki i leca na tych zlych, co je bija i ponizaja" <hahaha>

Bo przeciez caly czas o to chodzi, ze nie moga zrozumiec, ze "porzadnosc" w ich pojeciu to bycie nieudacznikiem, nizaradnym, niesmialym, nie wiedzacym co zrobic jak sie zobaczy kobiety, maminsynkiem i co tam jeszcze w tym stylu. Nie potrafia zrozumiec, ze nie jest tak czarno-bialo i kobity maja jeszcze do wyboru caly srodek - fajnych facetow, ktorzy nie bija, nie pija, wiedza co powiedziec i nie zadaja pytan "popatrzyla na mnie, czy to znaczy ze mnie kocha? I co ja mam teraz robic?"

Trudno jest sie pogodzic z czyms takim, wiec juz taka nasza natura, trzeba ponizyc tych innych, zeby samemu zablysnac. Ale wlasnie dlatego, jedni beda mieli zawsze klopoty z byciem z kims, a inni rzadko, jedni beda stale nieszczesliwi, a inni rzadko. I to, co sie tu pisze, nie bedzie mialo na to zadnego wplywu.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 sie 2008, 09:07

Jeśli 40-latkowi trzeba tłumaczyć czym się różni dobro-zło to przepraszam, ale ja wymiękam. <hahaha>
Ja chyba rzeczywiście jestem Ufo, bo mało tego że takie a nie inne wychowanie to jeszcze genetycznie obciążony jestem po przodkach ... ale na to nic nie poradzę.

Ja mogę powiedzieć że jest także taki typ kobiet co zauracza się i romansuje z komandosami czy innymi od sportów ekstremalnych, ale w końcu wraca do "porzadnego" męża co kasę trzepie, bo jej się to nie opłaca odchodzić ... i taka jest prawda wyborów kobiet. <diabel>
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 09:13 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 09:08

eng pisze:Jeśli 40-latkowi trzeba tłumaczyć czym się różni dobro-zło to przepraszam, ale ja wymiękam. <hahaha>

widzisz ...to znowu Twoje załozenie , mnie tam nic tłumaczyc nie trzeba , to czytajacy ten topik obcy ktos złapie sie za głowe i zapyta sam siebie , o co chodzi ?? i bedzie mial taki dylemat .
Dla Ciebie wszystko jest zlem , dobro i dobrzy ludzie jak wynika z Twych postów nie istnieją !!
A juz najlepiej nie widziec zła w sobie , tylko obarczyc nim ludzi w koło ...
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 09:10 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 sie 2008, 09:25

Andrew pisze:widzisz ...to znowu Twoje załozenie , mnie tam nic tłumaczyc nie trzeba , to czytajacy ten topik obcy ktos złapie sie za głowe i zapyta sam siebie , o co chodzi i bedzie mial taki dylemat .

Andrew, nie umiem rozmawiać z facetem co chwali się tym że zdradza żonę... wybacz.

Andrew pisze:Dla Ciebie wszystko jest zlem , dobro i dobrzy ludzie jak wynika z Twych postów nie istnieją

Nie napisałem że wszystko jest złem,więc mi nie wmawiaj...
Andrew pisze:A juz najlepiej nie widziec zła w sobie , tylko obarczyc nim ludzi w koło ...
??????? Ja nikomu panienek nie podpieprzam, jak widze obrączkę na palcu to ide w drugą stronę, nie mam sobie nic do zarzucenia w tej i innych dziedzinach życia ... Mam swoje zasady postepowania i ich się trzymam.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 09:26 przez eng, łącznie zmieniany 1 raz.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 09:29

zło - to bardzo szerokie pojecie - Tu go zmiejszyleś do jednego aspektu zycia [:D]


eng pisze:Andrew, nie umiem rozmawiać z facetem co chwali się tym że zdradza żonę... wybacz.
.


Chwali ?? jakies dziwne załozenie , zaledwie Engu o tym pisze !! pisze nie chwale sie, bo tu jest oczywistym iż chwalic sie czym nie ma!!


eng pisze: Ja nikomu panienek nie podpieprzam, jak widze obrączkę na palcu to ide w drugą stronę, nie mam sobie nic do zarzucenia w tej i innych dziedzinach życia ... Mam swoje zasady postepowania i ich się trzymam.

No jak kazdy prawie ...ja sobie do zazucenia mam za to wiele , co nie czyni mnie złym na wskroś !
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 09:32 przez Andrew, łącznie zmieniany 2 razy.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 sie 2008, 09:38

Dumny jesteś że masz kochanki, zadowolony jesteś z siebie...
Andrew pisze:No jak kazdy prawie ...ja sobie do zazucenia mam za to wiele , co nie czyni mnie złym na wskroś !

pocztaj moje wypowiedzi w tym topiku i paru innych to zrozumiesz o co mi chodzi z byciem "złym", jakie to postawy, podejście do ludzi, jaka KLASA człowieka, jakie wybory itd ... nie chce mi się gadać już na ten temat.
Niezrozumienia ciąg dalszy.
Zdradzać można, przecież nic się nie stało, można kłamać , oszukiwać, kraść skoro ktoś ma to mu nie ubędzie, panienka kolegi się pcha to przelecimy, skoro chce, jak on się nie dowie to nic się nie stanie przecież, to się nie wymydli - itd.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 07 sie 2008, 09:41

Ty ciagle o ekstremach jakis - ja o normalnosci , a w normalnym zyciu wszystko sie zdarzyc moze .
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 sie 2008, 09:47

Andrew pisze:Ty ciagle o ekstremach jakis - ja o normalnosci , a w normalnym zyciu wszystko sie zdarzyc moze .

jakich ekstremach ? To tylko łagodniejsze fakty z mojego zycia !
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 07 sie 2008, 10:57

TedBundy pisze:jak same taką niedojrzałość potwierdzają, to nawet pacjent Tworek jest zdolny do wyciągnięcia logicznych wniosków :)

Niestety Ted, akurat w słynnych Tworkach znalazłoby się trochę osób zdolnych powalić logiką niejednego zaprawionego w bojach prawnika [:D]

Natomiast co do niedojrzałości; jasne, oszywiście! Bo dojrzałe z punktu widzenia oświeconego sfołeczeństwa jest złapać pierwszego lepszego w miarę nie obrzydliwego miśka, który będzie chciał się hajtać, a następnie przysporzyć z jego pomocą państwu nowych obywateli, co by za lat parę zapierdalali w kieracie, płacili podatki itd., jak reszta :D
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 sie 2008, 11:31

Mysiorek, eng, tank girl, Andrew, <mlotek> jak dzieci <chory>
tank girl pisze:Bo dojrzałe z punktu widzenia oświeconego sfołeczeństwa jest złapać pierwszego lepszego w miarę nie obrzydliwego miśka, który będzie chciał się hajtać, a następnie przysporzyć z jego pomocą państwu nowych obywateli, co by za lat parę zapierdalali w kieracie, płacili podatki itd., jak reszta :D
uściślijmy może kim są ci "źli faceci". bo nie każdy samotny facet to zaraz makowa panienka. mają świetną pracę, zainteresowania, lubią sport. "źli faceci" wg mnie to indywidua opisane przez Enga - łyse przymuły zdolne tylko do agresji, których jedynym zawodem jest bandytyzm. i nie oszukujmy się - kobiety lecą do nich jak muchy do... i powstaje pytanie dlaczego <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
tank girl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 483
Rejestracja: 21 gru 2005, 06:47
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: tank girl » 07 sie 2008, 11:34

Blazej30 pisze:"źli faceci" wg mnie to indywidua opisane przez Enga - łyse przymuły zdolne tylko do agresji, których jedynym zawodem jest bandytyzm.

Łysi, owszem hehheh, źli faceci bywają [:D] Ale nie wszyscy z nich to tępe drechy mafijne. Bynajmniej.
I niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda, dla katów, szpiclów, tchórzy... :] (Zbigniew Herbert)
Awatar użytkownika
eng
Weteran
Weteran
Posty: 1377
Rejestracja: 02 sie 2004, 11:43
Skąd: W-wa
Płeć:

Postautor: eng » 07 sie 2008, 11:37

tank girl pisze:Łysi, owszem hehheh, źli faceci bywają Ale nie wszyscy z nich to tępe drechy mafijne. Bynajmniej.

bywają i tacy z wyższym i niekoniecznie żyjący z haraczy, wymuszeń i krojenia fur, kwestia poziomu a właściwie jego braku, no i puli genetycznej itd.
bleeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 sie 2008, 11:41

tank girl pisze:Łysi, owszem hehheh, źli faceci bywają [:D] Ale nie wszyscy z nich to tępe drechy mafijne. Bynajmniej.
i po co ten off top? oczywiście że łysina to nie jest wyznacznik zła. mówimy tu o pewnych typach facetów - których zachowanie generalnie niesie destrukcję. bo co pociąga w nich kobiety? z tych które mi się zwierzyły - pociągała je agresja, to że facet może kogoś pobić, brak hamulców. tylko cóż w tym pięknego? może amatorki "bad boys" lubią czuć strach?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 07 sie 2008, 11:44

Blazej30 pisze:Mysiorek, eng, tank girl, Andrew, jak dzieci

Nieprawda, tylko trzeba uważnie czytać to, co napisali ;)
Blazej30 pisze:"źli faceci" wg mnie to indywidua opisane przez Enga - łyse przymuły zdolne tylko do agresji, których jedynym zawodem jest bandytyzm. i nie oszukujmy się - kobiety lecą do nich jak muchy do... i powstaje pytanie dlaczego

Nie uogólniaj, Błażej, bo możesz kogoś obrazić, a bynajmniej - ja wypraszam sobie :)
W sytuacji, w jakiej znalazł się eng każdy facet, który nie jest engiem, jest zły - prawo dżungli :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości