kiedy kobieta czuje się bezpieczna?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
probe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2006, 00:37
Skąd: mam wiedzieć
Płeć:

kiedy kobieta czuje się bezpieczna?

Postautor: probe » 16 paź 2006, 00:55

Pytanie głównie do kobiet.
Jak w temacie, kiedy kobieta czuje się przy mnie bezpieczna i co mogę zrobić żeby tak się czuła? Bo chyba nie chodzi tu o to że mam być duży i silny, mieć czarny pas albo 9mm w kaburze.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 16 paź 2006, 02:16

probe pisze:Bo chyba nie chodzi tu o to że mam być duży i silny, mieć czarny pas albo 9mm w kaburze.

Kto to moze wiedziec...nie wiemy nic o kobiecie z ktora jestes...a jestes z jakas?

Jesli jestes to bedzie ci potrzebne pare "rzeczy" zeby przygotowac potrawe "kobieta przy mnie bezpieczna". Tak wiec skladniki:
- twoj mozg, rece, nogi, uszy i oczy
- jej mozg, rece, nogi, uszy i oczy

Teraz w zaleznosci jaki smaczek potrawy chcesz uzyskac musisz wyrobic w sobie pewien nawyk [niedostepny dla wiekszosci smiertelnikow]. Ow nawyk to:
- byc zawsze osiagalny dla swojej kobiety, gdy ona tego potrzebuje
- zachowywac zimna krew, gdy ona ja traci
- pomagac jej we wszystkim z czym sobie nie radzi
- zawsze pocieszac i nigdy nie opuszczac
- czesto mowic mile slowka
- stawiac sobie takie cele ktorych ona nie osmielilaby sobie stawiac
- zdobywac te cele
- nigdy sie nie poddawac i walczyc do konca, gdy zachodzi taka potrzeba
- bronic ja przed wszelakim zlem tego swiata [wlaczajac w to zakaz spozywania slodzikow]
- nigdy nie okazywac zwatpienia
- zawsze byc gotowym do przytulenia, pocieszenia, wytarcia lez
- nie pozwolic, aby sie poddala w drodze do zamierzonego celu
- gdy jakis pijaczyna ja zaczepi - zajeba.c censored
- byc przy niej meskim
- i najwazniejsze, co zreszta streszcza wszystko powyzsze: ZAWSZE BYC PRZY NIEJ NA DOBRE I NA ZLE i co takze wazne dac jej do zrozumienia, ze tak wlasnie bylo, jest i bedzie.

Teraz dobor skladnikow zalezy od ciebie. Ja proponowalbym wszystkie. Najlepiej drobno posiekac, podawac z polwytrawnym czerwonym winem, w sytuacjach, ktore tego wymagaja.

A na kolacje proponuje jajka gotowane na miekko, ale tego przepisu juz nie bede przedstawial, bo jest wtyczka do Firefox'a, ktora wszystko wyjasnia.

*przepis mozna dowolnie miksowac, wedle wlasnego uznania. Nie zastrzegam zadnych praw.
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 paź 2006, 02:36

sadi pisze:- pomagac jej we wszystkim z czym sobie nie radzi
a nawet jesli sobie radzi to i tak pomagać
sadi pisze:- czesto mowic mile slowka
chwalić
sadi pisze:- bronic ja przed wszelakim zlem tego swiata
tu bym nie przesadzala :]
sadi pisze:- byc przy niej meskim
tylko nie pytaj co to meskosc...cokolwiek to znaczy niektore kobiety to lubią :)
probe pisze:Jak w temacie, kiedy kobieta czuje się przy mnie bezpieczna i co mogę zrobić żeby tak się czuła?
Bezpieczna, bo wie, że może na ciebie liczyć,bo czuje, że jesteś blisko i będziesz, czy bezpieczna bo wie że
sadi pisze:- gdy jakis pijaczyna ja zaczepi - zajeba.c censored
???
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 16 paź 2006, 02:40

unlucky_sink pisze:czy bezpieczna bo wie że
sadi pisze:- gdy jakis pijaczyna ja zaczepi - zajeba.c censored

?? ?

Przyklad bezposredniego dbania o bezpieczenstwo kobiety ;DD

Aha i zapomnialem: radze podawac w malych miseczkach, a nie wielkich talerzach ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
probe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2006, 00:37
Skąd: mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: probe » 16 paź 2006, 03:36

sadi pisze:Kto to moze wiedziec...nie wiemy nic o kobiecie z ktora jestes...a jestes z jakas?

Nie jestem niestety. Ale myśle że już niedługo bo już sie wkur.w.i.a.m sam na siebie. Niemoge zapomnieć o takiej jednej i jak tylko kogoś poznam to wydaje mi się że niema najmniejszych szans żebym coś do niej poczuł. Bo w moim sercu ciągle ktoś jest. A jak ostatnio poznałem taką która mogłaby mi pomóc to jest zajęta. Przez mojego brata ciotecznego. censored censored censored censored censored <evilbat> Już niemoge wytrzymać. Jeszcze troche i kszywda będzie sie ludziom dziać.
unlucky_sink pisze:Bezpieczna, bo wie, że może na ciebie liczyć,bo czuje, że jesteś blisko i będziesz, czy bezpieczna bo wie że sadi napisał/a:
- gdy jakis pijaczyna ja zaczepi - zajeba.c censored
?

I to i to. Ogulnie o bezpieczeństwo chodzi. Tak żeby wiedziała że jak nie będzie sobie dawać rady na świecie to ja jej pomogę. Skutecznie.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 paź 2006, 07:47

probe pisze:Tak żeby wiedziała że jak nie będzie sobie dawać rady na świecie to ja jej pomogę
musi ci ufać, rozmawiaj z nią dużo, jesli kobieta mowi ci o swoich problemach nie znaczy to zawsze, ze chce poznac twoja rade, czasami wystarczy po prostu wysluchac, byc na miejscu wtedy kiedy ona potrzebuje sie wygadac, kobieta nie mysli o facecie jako o osobie ktora zapewni jej bezpieczenstwo kiedy pojda przez park o 2 w nocy(oczywiscie bylo by milo gdyby potrafil,ale tak o nim nie mysli) mysli o facecie jako o kims kto zapewni jej komfort emocjonalny. Milo jest oczywiscie zasypiac i budzic sie z ukochanym/ną, kobieta czuje wtedy, ze jestes. Musisz ją zapewnić jeszcze o tym, ze bedziesz, musisz ją do tego przekonać . Kobieta chce być pewna, że mężczyzna ktorego kocha bedzie przy niej w każdej sytulacji, bedzie kiedy zdechnie ukochany pies, bedzie kiedy przypali garnki, bedzie kiedy w pracy bedzie nieciekawie, bedzie zeby wysluchac, przytulic. Albo tylko przytulic. Kobieta chce po prostu wiedziec, ze jest ktos na kogo moze liczyc , ze nie jest sama.

*Pisząc KOBIETA mialam na mysli siebie, teraz musze wyjsc, ale jak wroce to jeszcze cos dopiszę...
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 paź 2006, 07:52

Kiedy kobieta czuje się bezpieczna?
Kiedy ma przy sobie odpowiedniego faceta.


ps. tez wiecej napisze ale zaraz do rpacy wychodze
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 paź 2006, 08:24

probe, każda z nas inaczej odczuwa i nie ma regułki wg której powinieneś postępować. Masz być naturalny i skoro jesteś mężczyzną, to na pewno posiadasz zachowania, dzięki którym kobieta poczuje się przy Tobie bezpiecznie. Kobiecie czasami wystarczy sama świadomość "posiadania" mężczyzny i to, że jesteś przy niej, aby czuć się bezpieczną.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 16 paź 2006, 08:45

po prostu musi byc pewna twoich uczuc....."chce miec swiadomosc ze gdy sie obudze ty bedziesz obok mnie a nie prysniesz jak sen i nie wazne czy bede miec 20 czy 50 lat...ty bedziesz moja ostoja"
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept
W wzburzonym morzu oblicze Twe
W gwieździstym niebie oczu Twój blask
W słodyczy miodu pocałunków smak
Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię
W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
Unknown
Bywalec
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2005, 23:30
Skąd: Trzebinia
Płeć:

Postautor: Unknown » 16 paź 2006, 08:56

Wiesz znam także takie kobiety (właściwie dwie), które czują się bezpiecznie przy facecie kiedy komuś przyp***lisz bo się na nią popatrzył ktoś...
You don't need a reason to help people, it's a VIRTUE!
Awatar użytkownika
kinomaniak
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 175
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:51
Skąd: Raj.
Płeć:

Postautor: kinomaniak » 16 paź 2006, 08:57

Ja nie cierpie bijatyk......jak trzeba to trzeba ...ale za to ze sie popatrzal...jak dla mnie chore ....
W szaleńczej wichurze znajdę Twój szept

W wzburzonym morzu oblicze Twe

W gwieździstym niebie oczu Twój blask

W słodyczy miodu pocałunków smak

Nie ważne kiedy, i tak znajdę Cię

W ślad po twych stopach pójdzie mój cień
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 16 paź 2006, 09:57

jesli do zapewnienia bezpieczenstwa nie wystarczy ze bedziesz soba, znaczy to ze chcesz oszukiwac.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 16 paź 2006, 10:56

Bezpiecznie można się poczuć przy facecie odpowiedzialnym i dojrzałym emocjonalnie, a to w sobie zawiera tak wiele, że nie chce mi się po kolei wszystkiego wymieniać... :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 16 paź 2006, 11:02

probe pisze:Jak w temacie, kiedy kobieta czuje się przy mnie bezpieczna i co mogę zrobić żeby tak się czuła?


Kobieta czuje się bezpieczenie przy facecie którego kocha. A na to (rozkochanie w sobie kobiety) nie ma metody...
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 16 paź 2006, 11:28

jabłoń pisze:
probe pisze:Jak w temacie, kiedy kobieta czuje się przy mnie bezpieczna i co mogę zrobić żeby tak się czuła?


Kobieta czuje się bezpieczenie przy facecie którego kocha. A na to (rozkochanie w sobie kobiety) nie ma metody...

Polemizowałabym. Znam przypadek, w którym dziewczyna nie czuje się bezpiecznie przy facecie [sama to przyznaje], a jest z nim cały czas, bo go kocha mimo wszystko - tak twierdzi przynajmniej. Odczepić się od niego nie może. Moim zdaniem facet jest totalnie niedojrzały, ale co zrobić - jej wybór, jej życie... Dodam, że to już trwa 2,5 roku. Także z pierwszą częścią wypowiedzi jabłonki się nie zgodzę, z drugą owszem :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 16 paź 2006, 12:21

ptaszek pisze:Bezpiecznie można się poczuć przy facecie odpowiedzialnym i dojrzałym emocjonalnie, a to w sobie zawiera tak wiele, że nie chce mi się po kolei wszystkiego wymieniać...

Dokładnie tak.
Jak ogólnie kobiety to nie wiem, ale mogę napisac o sobie. Muszę wiedzieć, że jak mam problem, to facet mnie nie zostawi samej sobie - nie mówie, że zaraz zaangażuje kumpli i pół sowjej rodziny, żeby go rozwiązać, nawet że podsunie jakiś pomysł [chociaż to wskazane] - ale że będzie. Że w sytuacji kryzysowej rzuci wszystko żeby do mnie przyjechać. [I nie chodzi tu bynajmniej o to, żeby był na każde moje skinienie palcem - bo normlana kobieta, nie będzie tego wykorzystywać dla własnej wygody]. Po prostu świadomość, że jeśli na prawdę coś złego będzie się działo to co by nie robił w danym momencie - przyjdzie. Jak zbudowac w kobiecie taką świadomość - to już zależy od człowieka.
Mój to zroibł bardzo prosto - wpadał z zaskoczenia, nawet kiedy nie było takiej konieczności [tzn. mówiłam mu, że tęsknię, ale nie miałam w planach prosić, zeby przyjechał ;)]. Wiem, że się ze mną liczy.
Kobieta musi też wiedzieć, że nie jest mniej wazna niż kumple [czy na późniejszym etapie związku - niż rodzina] - tzn. jednego wieczoru niech wyjdzie z nimi, ale na drugi dzień jest tylko dla mnie.
To jeśli chodzi o bezpieczeństwo w związku, a jesli chodzi o "zło całego świata". Nie chodzi oto, żeby wpie.rdolił każdmeu, kto się krzywo popatrzy. Ale po prostu jest, odwiezie mnie na lotnisko, a czasem do domu [1200 km, co to jest :P], pójdzie ze mną do lekarza jak jestem chora - żebym nie była zawsze sama. Zadba o to, żebym się nie nudziła, kiedy musi wyjść. [I tu nie chodzi o to, że ja nie umiem się sobą zająć czy boję się pojść do sklepu sama - po prostu on sam o tym pomyśli...]
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 paź 2006, 12:29

megane pisze:że jeśli na prawdę coś złego będzie się działo to co by nie robił w danym momencie - przyjdzie.

To chyba działa w dwie strony.
Kobiety, sądzicie, iż facet nie musi czuć się przy Nas bezpiecznie? :>
megane pisze:Zadba o to, żebym się nie nudziła, kiedy musi wyjść.

megane pisze:po prostu on sam o tym pomyśli...

megane, a Ty dzieckiem jesteś, czy jak? Sorry, ale dlaczego On wg Ciebie musi zapewnić Tobie rozrywkę na czas Jego nieobecności i co to ma wspólnego z poczuciem bezpieczeństwa :?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 16 paź 2006, 19:55

Mona pisze:To chyba działa w dwie strony.
Kobiety, sądzicie, iż facet nie musi czuć się przy Nas bezpiecznie?

Oczywiście, że działa! Ale temat jest o kobietach :]
Zresztą - że ja bym dla niego wszystko rzuciła, jakby poprosił, to wie. Ale wiem, że bez na prawdę ważnej przyczyny nie poprosi.

Mona pisze:megane, a Ty dzieckiem jesteś, czy jak? Sorry, ale dlaczego On wg Ciebie musi zapewnić Tobie rozrywkę na czas Jego nieobecności i co to ma wspólnego z poczuciem bezpieczeństwa

Oj Mona, czytasz wybiórczo. ;)
Dopisek w nawiasie:
[I tu nie chodzi o to, że ja nie umiem się sobą zająć czy boję się pojść do sklepu sama - po prostu on sam o tym pomyśli...]

doskonale się sobą zajmuję, bo na co dzień jestem sama [mieszkamy 1000 km od siebie ;)], niańka mi niepotrzebna. Tutaj nikogo nie obchodzi, czy mam co robić w przerwie między zajęciami, każdy idzie w swoją stronę. Jak jesteśmy razem to jest inaczej - jego zawsze obchodzi co robię, gdzie jestem.
Może "nudziła" to złe słowo, bo tu nie chodzi o zapewnienie rozrywki. Ale to miła odmiana od mojego 'codziennego' życia, kiedy ktoś dba o to, żebym nie musiała np. sama szwędać się po mieście, bankach, lekarzach, lotniskach. We dwójkę zawsze raźniej - dla mnie to ma związek z poczuciem bezpieczeństwa ;)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 paź 2006, 19:57

megane pisze:We dwójkę zawsze raźniej - dla mnie to ma związek z poczuciem bezpieczeństwa

O ile dobrze pamiętam, to chodziło Tobie o to, aby pomyślał o Tobie, gdy wychodzi, to jakie "we dwójkę"?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 16 paź 2006, 20:08

Jedno łączy się z drugim, przynajmniej według mojej pokręconej logiki.
Może tak ogólnie to powiem, jednym zdaniem - zawsze o mnie pomyśli, nieważne czy to on sam musi wyjść, czy ja. Okazanie zainteresowania w takich sytuacjach sprawia, że czuję się bezpieczna, bo kiedy siedzę w domu i np. zatrzsnę się w łazience, to wiem że prędzej czy później on się zorientuje, że coś jest nie tak :P
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 16 paź 2006, 20:15

megane pisze:zatrzsnę się w łazience, to wiem że prędzej czy później on się zorientuje, że coś jest nie tak

To niezłe masz filmy, ale ok, niech Ci będzie :D
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 16 paź 2006, 23:06

Różne rzeczy się zdarzają :P
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 17 paź 2006, 08:15

nie czytalam wczesniejszych wypowiedzi ale zebym przy kims czula sie bezpieczna musze meic pewnosc ze ta osoba mnie nie zawiedzie, ze bedzie trzymala moja strone i nie pozwoli mnie skrzywdzic, po prostu ze bede mu ufala, wiem ze jak cos sie stanie to zawsze moge sie do niego zwrocic a on mi pomoze w miare swoich mozliwosci. no i musi umiec sobie radzic w zyciu a nie taka zyciowa oferma co to wszystkiego sie boi
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
AggA
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 14 wrz 2006, 00:21
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: AggA » 17 paź 2006, 23:56

Nie jestem niestety. Ale myśle że już niedługo bo już sie wkur.w.i.a.m sam na siebie. Niemoge zapomnieć o takiej jednej i jak tylko kogoś poznam to wydaje mi się że niema najmniejszych szans żebym coś do niej poczuł. Bo w moim sercu ciągle ktoś jest. A jak ostatnio poznałem taką która mogłaby mi pomóc to jest zajęta. Przez mojego brata ciotecznego. censored censored censored censored censored <evilbat> Już niemoge wytrzymać. Jeszcze troche i kszywda będzie sie ludziom dziać.


Rozbroiła mnie ta wypowiedź <lol> Chłopie, wypowiadasz się jak podwórkowy dzieciak..Wybacz szczerość.

Aby lepiej zobrazować o co mi chodzi, przytoczę dowcip:
On: Kotku, może byśmy się wreszcie pokochali?
Ona: Nie mój miły... Do naszego ślubu chcę być czysta niczym lilia!
a poza tym, po rypaniu zawsze boli mnie głowa <lol>

Mam nadzieje Probe, że w swojej wypowiedzi również dostrzeżesz kontrast pomiędzy tęsknotą za posiadaniem kogoś życzliwego a tym okropnym stylem w jaki to wyrażasz.

Dziewczyna najbezpieczniej czuje się z mężczyzną hmm.. mądrym? to słowo chyba obejmuje większość porządanych cech :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 18 paź 2006, 00:12

AggA pisze:Dziewczyna najbezpieczniej czuje się z mężczyzną hmm.. mądrym?

Taa, ale najbezpieczniej czuje się wtedy, gdy jest kochana.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
probe
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2006, 00:37
Skąd: mam wiedzieć
Płeć:

Postautor: probe » 18 paź 2006, 02:22

AggA żeczywiście to zabrzmiało jakby jakiś dzieciak co sie filmów naoglądał.
Mam już troche depreche, w ogóle nie wiem co sie ze mną ostatnio dzieje. Sam siebie nie poznaje jak niektóre rzeczy czytam, albo dotrze do mnie coś co sam powiedziałem. Nie wiem już co mam ze sobą robić. <zalamka> Chuźdawka emocjonalna. W nocy niemoge spać a w dzień chodze jak naćpany. Nic mnie nie cieszy. Prawie niejjem. Mały problem wydaje sie nie do rozwiązania. Jak zawsze wszystko miałem poukładane od a do z tak teraz jakiś ogólny chaos panuje.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 18 paź 2006, 13:53

kiedy kobieta czuje się bezpieczna?

Wtedy, gdy facet jest jak opoka. Gdy jest początkiem wszystkiego dobrego i końcem.
Gdy z ochotą zawsze wraca pod jego "skrzydła".
Szczególnie to widać po np. kłótni czy innej "traumie".
Działa to w obie strony.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 18 paź 2006, 14:32

Ale zescie sie rozpisali , a odpowiedz jest prosta !

KOBIETA WTEDY CZUJE SIE BEZPIECZNA , KIEDY JEST SZCZESLIWA !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości