Sex bez zobowiązań a konsekwencje ?? w Praktyce !

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Sex bez zobowiązań a konsekwencje ?? w Praktyce !

Postautor: Paco » 13 paź 2006, 16:41

no wlasnie jak w temacie, nie mogłem znaleź niestety takie tematu.....


Jak uważacie, czy sex np z koleżanką dla czystej przyjemnosci, za obustronnym porozumieniem stron ma jakeis póxniejsze konsekwencje, oczywiście te emocjonalne, Miło gdyby wypowiedziały sie osoby ktore byy w takim "ukladzie"

pozdro
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 paź 2006, 16:46

Zapewniam Cię - podpierając się nie tylko teorią - że po prostu się nie opłaca. Przewaga "przeciw" nad "za" jest zastraszająca.

Jedynym wyjątkiem jest chyba para jakichś totalnych prymitywów, w takim przypadku to rzeczywiście może się udać.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 13 paź 2006, 16:47

Sir Charles pisze:Przewaga "przeciw" nad "za" jest zastraszająca.


a możesz podać te przeciw, bo za to sam je znajduje :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 13 paź 2006, 17:25

Odpowiedz mi na pytanie - dlaczego całowanie się jest przyjemne?
soul of a woman was created below
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 13 paź 2006, 18:52

Jeśli obustronne porozumienie to ok. Choć nigdy nie wiadomo czy osoba która teraz mówi "tylko seks" nie poczuje z czasem czegoś więcej. Ja byłam w takim układzie i to cholernie bolało gdy później już to z nim robiłam. On - dla frajdy, ja - z miłości. Dzięki temu jednak wiem że nie wejdę już w taki układ nigdy. Zreztą jak na razie nie mam po co :P
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 13 paź 2006, 19:31

Sir Charles pisze:Jedynym wyjątkiem jest chyba para jakichś totalnych prymitywów, w takim przypadku to rzeczywiście może się udać.


Zgodzę się ;DD

Do autora. Dlaczego po prostu nie pójdziesz do burdelu ? <glaszcze>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 13 paź 2006, 19:34

totalnie bez sensu...poza tym za duże niebezpieczeństwo chociażby wpadki! chciałbyś być tatusiem dziecka koleżanki??? nie ukochanej, a laski z którą sex był fajny??? radzę poczekać na tę właściwą przy której będzie i miłość i sex
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 13 paź 2006, 19:38

jabłoń pisze:Dlaczego po prostu nie pójdziesz do burdelu ?

Bo tam trzeba zapłacić :]
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 13 paź 2006, 19:43

niby macie wszyscy racje , ale ilez jest takich "prymitywow" ktorzy tak wlasnie postepuja? strasznie wiele... bo po prostu czlowiek to takie ziwerze ze od czasu do czasu musi..i tyle. nie lda kazdego niestety sex wiaze sie z miloscia , a szkoda...
jesli chodzi o moje zdanie to ja bym nie miala zadnej przyjemnosci z sexu z osoba ktora nic dla mnie nie znaczy
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 13 paź 2006, 20:05

Jedna strona predzej czy pozniej sie zaangazuje ( czesciej jest to kobieta, chociaz bywaja wyjatki) i pozniej sa zlamane serca i niemile rozczarowania. Tak jak mowi Charlie, jest wiecej przeciw niz za.
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 13 paź 2006, 22:34

a gydyby był to jeden wystepek, po ktorym bylby koniec, nikt sie anangazuej bo tu chodzi o przyjemnosc.

burdel odpada no gdzie... ;] a co do wpadki hmm wszystko w czarnych barwach... no to powiedzmy ze niech to beda zaawansowane pieszczoty a nie wlasciwy sex...
Osobiscie uwazam ze jezeli zostana jasno okreslone "zasady gry" to kazdy godząc sie na nia bedzie wiedzial co i jak i nikt nie bedzie cierpial. Wiem ze to przedmiotowe trakotwanie milosci fizycznej, ale mysle ze jest róznica miedzy sexem z partnerem ktorego sie kocha a ktorego nie. w drugim przyapdku chodzi o zaspokojenie fizyczne , fakt faktm w troche szalony sposob
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 13 paź 2006, 23:03

Paco, piszesz trochę jakby Ci się gdzieś śpieszyło na pociąg, bo za 2 min odjeżdża. Wyluzuj !! Rozumiem że jesteś teraz w wieku że pociąg sex. jest silny bardzo, ale jak już zaczniesz to robić z osobą którą naprawdę pokochasz, to te "koleżeńskie" igraszki zaczniesz traktować z czasem jako coś obleśnego i niemoralnego. Zobaczysz :) A czy nie lepiej spróbować z kimś kogo się będzie kochało? :>
Paco pisze:a gydyby był to jeden wystepek, po ktorym bylby koniec, nikt sie anangazuej bo tu chodzi o przyjemnosc

znam skądś te słowa :/ tyle że na mnie nie podziałały i się zakochałam, po czym cierpiałam z własnej głupoty i naiwności na coś więcej przez jakieś dobre 9 miechów. Poczytaj moje pierwsze posty, to się przekonasz. :/
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 paź 2006, 23:16

Mona pisze:Bo tam trzeba zapłacić :]

Nie. Każdy facet na Ciebie działa? Pójdzie se facet do burdelu i co? Będzie przebierać do skutku, aż Mu się jakaś spodoba?
lizaa pisze:jesli chodzi o moje zdanie to ja bym nie miala zadnej przyjemnosci z sexu z osoba ktora nic dla mnie nie znaczy

A tramwaj zwany pożądaniem?

Byłam w takich układach, teraz niby w takim jestem. I napiszę Ci tak: nie trać czasu. To już lepiej kup se gumową lalę lub odpal ręczny.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 paź 2006, 23:19

Sir Charles pisze:Zapewniam Cię - podpierając się nie tylko teorią - że po prostu się nie opłaca. Przewaga "przeciw" nad "za" jest zastraszająca.

<hahaha> ... daliście się nabrać <hahaha> <hahaha> Charlie przestanie wierzyć w człowieków :D :D - SE JAJCA ROBI !!
A tu od razu hallo :P
Paco pisze:sex np z koleżanką dla czystej przyjemnosci, za obustronnym porozumieniem stron ma jakeis póxniejsze konsekwencje, oczywiście te emocjonalne

Nie - jeśli masz "przeszłość"
Tak - jeśli jesteś na głodzie emocjonalnym. Wtedy dorobisz sobie teorię do zjawiska i będziesz w dupie ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 14 paź 2006, 04:05

Mysiorek pisze: SE JAJCA ROBI

Jajca? W sumie... co mnie obchodzi kto się z kim stuka i co z tego jest. Tylko jak JA będę zarabiał kasę, a ONI mi zapier***lą z tej puli na becikowe dla kolesia, który ma chyba kolce na wewnętrznej części dłoni, to zrobię hałas. :>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 14 paź 2006, 05:10

Mona pisze:Bo tam trzeba zapłacić :]
<uklony2> Mona jest najlepsza. Zawsze trafna szczera krótka riposta. No i z poczuciem humoru :)

Olivia pisze:To już lepiej kup se gumową lalę lub odpal ręczny.
Olivia a Twój partner czemu tego nie zrobił tylko wybrał Ciebie?

Paco pisze:konsekwencje
Wiesz... po ruskiej wódce przez cały dzień mam posmak starego trampka w buzi. Myślę, że konsekwencje takiego układu smakują jeszcze gorzej.
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 paź 2006, 08:08

Łukasz84 pisze:Olivia a Twój partner czemu tego nie zrobił tylko wybrał Ciebie?

Bo ile tak można? A tak serio, to nie wiem.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 paź 2006, 08:56

Seks bez zobowiazan, jak sam nazwa wskazuje- konsekwencji miec nie powinien (no, chyba, ze ktos zapomni o zabezpieczeniu).
Bez zobowiazan to bez zobowiazan. No juz prosciej sie nie da...
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 14 paź 2006, 09:20

a czy sex z przyjaciolka bedzie dla was tym samym oblesnym wystepkiem? o przyjaciolce nieda sie powiedziec ze nic z nia nie laczy.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 paź 2006, 09:23

krackowiaczek pisze:a czy sex z przyjaciolka bedzie dla was tym samym oblesnym wystepkiem?

I właśnie. Ile mamy takich układów między ludźmi, którzy znają się od lat, nie było żadnego związku,a teraz nagle postanowili ze sobą sypiać.

Mnie się zdaje, że mimo wszystko nie powinno się brać pierwszej lepszej osoby z brzegu, tylko wybrzydzać. Bo w sexie chodzi o przyjemność przede wszystkim. Im większa przyjemność, tym większa szansa na orgazm u kobiety. Bo wiadomo jak to jest z dojściem u bab. :P
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 14 paź 2006, 09:34

Może i być przyjemnie, jesli to będzie całkowicie czysty układ. Jeśli masz pewnośc, że żaden z Was nie zacznie czuć czegoś więcej. Ale tego nie wiesz. Dowiesz się jak spróbujesz. Na pewno nie da Ci tyle samo pod względem emocjonalnym i fizycznym, co partnerka, która jest z Tobą w każdego dnia.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 paź 2006, 09:35

natasza pisze:Na pewno nie da Ci tyle samo pod względem emocjonalnym i fizycznym, co partnerka, która jest z Tobą w każdego dnia.

Racja. Taki luźny układ jest trochę niepełnosprawny. Taka "tania błyskawiczna miłość"
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 14 paź 2006, 09:38

Olivia pisze:Pójdzie se facet do burdelu i co? Będzie przebierać do skutku, aż Mu się jakaś spodoba?

Olivko, ale On ma ją popychać, a nie podziwiać.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 paź 2006, 09:44

Olivia pisze: Bo wiadomo jak to jest z dojściem u bab.

Oj tak, przebierac trzeba. Tylko w sumie nie wiadomo nigdy z gory, czy bedzie dobry czy nie...
natasza pisze: fizycznym

Pod fizycznym wzgledem czasem moze dac nawet wiecej, moim zdaniem. Pod emocjonalnym oczywiscie nie.
Mona pisze:Olivko, ale On ma ją popychać, a nie podziwiać.

<hahaha>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Paco
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 29 paź 2005, 00:41
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Paco » 14 paź 2006, 09:44

wow gorąca dyskusja widac <aniolek> no nie powiem, ze jedyne co mnie moze hamowac to wpadka, no ale przeceiz są zabepieczenia..wiem wiem nigdy 100% pewnosci ;] zobaczymy co na to druga osoba.

nie wiem co moze byc oblesnego z sexem z kolezanką :| nawet na płaszczyźnie emocjonalnej.. bo fizyczniej tp juz zupelnie nie rozumiem bo to atrakcyjna dzewczyna. Moze jestem zbyt liberalny ?? <hmm>
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 paź 2006, 09:47

Mona pisze:Olivko, ale On ma ją popychać, a nie podziwiać.

A poszłabyś do łóżka z facetem, który Cię w ogóle nie kręci albo Jego widok przyprawia Cię o odruch zwrotny? Jeśli tak, to gratuluję.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 paź 2006, 09:49

Paco pisze:wiem wiem nigdy 100% pewnosci

Tabletki+prezerwatywa+globulka :] Jak to zawiedzie, to oznacza, ze bylo jej pisane (nie)pokalane poczecie...
Paco pisze:Moze jestem zbyt liberalny

Moze za duzo sie zastanawiasz. Skoro sam nie widzisz nic przeciwko temu, masz to jakos przemyslane-to zrob to.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 14 paź 2006, 09:50

runeko pisze:Tabletki+prezerwatywa+globulka :]

Tabletki do ust, prezerwatywa na penisa, a globulka do pochwy. To może coś jeszcze w pupę, żeby się zabezpieczyć już ze wszystkich stron?
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 14 paź 2006, 10:02

Olivia pisze:Tabletki do ust, prezerwatywa na penisa, a globulka do pochwy.

Cholera, zapomnialam dac instrukcji. I znow by nam ktos na forum zjadl globulke :]
Olivia pisze:To może coś jeszcze w pupę, żeby się zabezpieczyć już ze wszystkich stron?

I jeszcze w ucho, na wszelki wypadek :D
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 14 paź 2006, 10:09

Olivia pisze:Mnie się zdaje, że mimo wszystko nie powinno się brać pierwszej lepszej osoby z brzegu, tylko wybrzydzać.

a pewnie, że wybrzydzac, przebierac, bo seks bez zobowiazań, nie oznacza desperackiego seksu z byle kim byle chetnym
Olivia pisze:natasza napisał/a:
Na pewno nie da Ci tyle samo pod względem emocjonalnym i fizycznym, co partnerka, która jest z Tobą w każdego dnia.

Racja. Taki luźny układ jest trochę niepełnosprawny. Taka "tania błyskawiczna miłość"

tylko nie zawsze potrzebuje sie az tyle, nie zawsze potzrebuje sie zaangazowania emocjonalnego swojego i tego kogos.
Mona pisze:Olivko, ale On ma ją popychać, a nie podziwiać.

no co Ty tkaa jaka kolwiek, to przeciez nie to samo. Jak taki facet chce tylko układu dla seksu to z kims kto go podnieca, podoba mu sie i dopisz tam co jeszcze chcesz


A te negatywne strony, te których sie nie chce to cyba:
- to, że samemu sie za bardzo zaangazujemy
- nasz partner seksualny zechce by było to cos głebszego
- jw tylko, ze okaze sie namolny i bedzie nam dupe zawracał
- wpadka, ale to przy kazdym seksie minimalne ryzyko
- jesli zrobi sie to bez przemyslenia moze zostac taki niesmak, bo wydawało sie, że to inaczej wyglada, że to po jest inne

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 335 gości