Wytlumaczcie mi dlaczego Ona sie tak zachowala wobec mnie ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Adamek224

Postautor: Adamek224 » 13 paź 2006, 13:10

Miltonia pisze:A dlaczego zaraz z dziewczyny zrbiliscie jakas szybka panienke? Moze ma problemy w zwiazku, nie wie jak to skonczyc, albo wlasnie konczy, a tu jej sie ktos spodobal, troche alkoholu i tak wyszlo. Nie mowie, ze to bylo wspaniale wydarzenie, ale nie musi tak byc, ze ona tak zawsze robi albo ze chciala sie zabawic.
Do autora. Spotkaj sie z nia, porozmawiaj, jesli nie bedzie chciala, to nie nalegaj, widac wtedy bedzie, ze ona sie nawet minimalnie nie zaangazowala.
Sam piszesz, ze jestes przystojny, do tego policjant :> , no i bardzo uczuciowy i spragniony milosci - dziewczyny takich uwielbiaja, trafisz na taka, ktora Cie pokocha <przytul>



We wtorek na przerwie zapraszala mnie na kawe na dzis(czwartek),ale nie wiem czy to aktualne po tym jak ją pocalowalem.Gdzie jej kolezanki mogly nas widziec.widac ze byla zla z tego powodu.I powiedziala to co powiedziala:(Zostawilem jej w środe wiadomosc na GG ,ze chcialbym sie z nia spotkac na kawe w czwartek tak jak ma przerwe na uczelni 9.45-14.00,(wtedy na przerwie jej powiedzialem ze nie moge i dopiero w weekend sie spotkamy.)No i ze jednak wezme od niej pieniadze tzn.polowe.A we wtorek na przerwie bylo tak ,ze jej powiedzialem ze wszystko zalatwilem.Ona sie pyta a gdzie recepta ?nie ma ,bo juz wykupilem.I jej dalem.Spytala sie ile ma mi oddac ?odpowiedzialem ze nic.Ale tak myslac w srode ze skoro powiedziala mi po tym ze jest zareczona to jej napisze zeby dala mi polowe tej sumy.I to byl blad.Bo w ogóle mi nic nie odpisala ,a wiem ze byla po zmienil sie opis na GG.i chyba nici ze spotkania.
Nie wiem moze nie doszla ta wiadomosc na GG czy ponowic zaproszenie na kawe ?
Ja tylko chcialem zeby wyjasnila mi cala tą historie .Wcale nie licze na to ,ze cos z tego wyjdzie>Tzn ,ze powie ze chcialbybyc ze mna.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 13 paź 2006, 13:23

No to porozmawiaj z nia i wyjasnij...
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Adamek224

Postautor: Adamek224 » 13 paź 2006, 13:23

joj_sport87 pisze:
Adamek224 pisze:Tzn.wiem ze moze udalo mi sie.Kiedys bylem w podobnej sytuacji ,ale para byla ze soba 4 lata i zamierzali sie pobrac.Rzucila go dla mnie ,a tamten probowal samobojstwo popelnic.

kurr... jedno pytanie: jara Cie to ? :/

nie jara mnie to ,tylko chcialem w ten sposb powiedziec ,ze stac bylo mnie na to ,zeby myslala tylko o mnie...chodz moge sie mylic ,bo nie zawsze moze sie udac.

ogolnie to wydaje mi sie ze chce Cie po prostu splawic, bo nie czesto zdarzaja sie zareczyny w tym wieku. Choc mialem kolezanke, ktora wlasnie w wieku 20 lat ( rok starsza ode mnie, mowila mi to jakies pol roku temu) miala sie zareczyc, czy byla juz zareczona. Pozniej dowiedziala sie ze narzeczony ja zdradzal i... miala reke w gipsie... raczej nie musze pisac dlaczego <aniolek> <banan>


No skoro jest zareczona ,a ja w to wierze.To pomyslala ze nie bedzie grala na dwa fronty.Wybrala jego ,bo jego zna dluzej a mnie praktycznie w ogóle.

[ Dodano: 2006-10-13, 13:40 ]
Miltonia pisze:No to porozmawiaj z nia i wyjasnij...


Taaa ,ale czuje ,ze nie bedzie chciala sie ze mna spotkac.Po tym co bylo na przerwie we wtorek.No i co jej napisalem w srode na GG chodz nie mam pewnosci czy ona ma mnie na liscie GG.A wczoraj kiedy byla dostepna na GG a ja na niewidocznym.Kliknolem obok jej nicku jest takie "i"po prawej i w miejscu gdzie powinien byc jej nr ip pisze "brak"a u innych jest.Nie wiem moze sie myle.
W poniedzialek dalem jej nr GG.Zapisala sobie w zeszycie.Na drugi dzien mnie przepraszala ze nie gadala ze mna ,bo siostra cos na kompie robila a pozatym uczyla sie do kolokwium z anatomii.
Dzis jest piatek a Ona nic sie nie odzywa.Wie ,ze nie mam komorki i tylko przez GG moze sie ze mna skontaktowac.
Nie wiem moze Ty albo ktos inny powie mi co mam jej napisac ,zeby sie z nia spotkac i pogadac.Mi brakuje pomyslow.No bo chyba nie bede jej nachodzil na uczelni czy na chate.
Albo moze porozmawiac z Kamila jej przyjaciolka ta sama co byla na imprezie??
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 13 paź 2006, 13:43

paula19 pisze:Prowokacja, albo głupota. :?

dlaczego czytajac ten caly temat mysle tak samo?, ze to jedna z nielicznych prowokacji, gdzie autor nawet jest przekonywujący Adamek224, ile warta byla Twoja komorka? nie czytalam wszytskich stron, ale wnioskuje, ze kupiles postinor, ktory kosztuje okolo 60 zl, wiec trzeba bylo az komorke i cos tam jeszcze sprzedac?!
Ostatnio zmieniony 13 paź 2006, 13:56 przez SaliMali, łącznie zmieniany 1 raz.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Adamek224

Postautor: Adamek224 » 13 paź 2006, 13:49

Piotrek1983 pisze:O całej sytuacji powinien dowiedzieć się jej facet... jeśli w pierwszym odruchu da Ci w ryja to jednak na dłuższą mete powinien dojść do wniosku, że jest Twoim dłużnikiem...


Wiesz ,ale nie bede taki i nie bede go szukal,zeby mu o tym powiedziec.A w ryj bym raczej nie dostal tzn.nie pozwolilbym na to.Kiedys trenowalem Karate w stylu shotokan,a dwa mam prawie 2 m wzrostu.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 paź 2006, 15:51

Adamek224, zrobiles glupoite. Ona ma Cie gdzies. Daj se spokoj i juz nie draz...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 16:06

moon pisze:Adamek224, zrobiles glupoite. Ona ma Cie gdzies. Daj se spokoj i juz nie draz...

dokładnie, bo wychodzisz na ząłosnego frajera.
było minęło, wazne bys sie czegos nauczył. Ona i to co miedzy wami było to juz przeszłośc.
a tak szczerze to bardzo mi trudno uwierzyc, że jestes starszy np. od moon
Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 13 paź 2006, 16:12

Kiedys trenowalem Karate w stylu shotokan,a dwa mam prawie 2 m wzrostu.


No i co z tego? :? Jak się facet wkurzy to i tak, i tak Cię powali. :/ A poza tym skąd wiesz, że on nie jest większy i ślniejszy od Ciebie? Albo trenował karate od 5 roku życia? <zalamka>
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 13 paź 2006, 16:55

Niepotrzebnie pisales o pieniadzach, teraz pewnie nie chce sie spotkac i tym samym odcioles sobie droge porozumienia jednoczesnie potwierdza sie fakt ze laska ma cie w dupi. (b niezdecydowanie i materialnie to wyszlo - najpierw nie chcesz a pozniej chcesz) tak w ogole to mysle ze znajomosc z Toba (wg. niej) miala byc taka nieoficjalna, wychodzi na to ze ona byla pewna ze wiesz ze jest zareczona.

Mozesz pogadac z jej kolezanka chociaz lepiej chyba z tym kumplem dowiedz sie konkretnie czy ona wiedziala o ww. fakcie ew czemu ci nie powiedziala, skomentuj nie wchodzac w szczegoly ze glupio wyszlo bo w przyplywie pierwszego gniewu nie chciales jej juz wiecej widziec i ogolnie ze teraz cie chyba unika ... i chcialbys z nia porozmawiac
Chociaz ja bym ja olal.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Adamek224

Postautor: Adamek224 » 13 paź 2006, 17:15

madziorka.m pisze:
paula19 pisze:Prowokacja, albo głupota. :?

dlaczego czytajac ten caly temat mysle tak samo?, ze to jedna z nielicznych prowokacji, gdzie autor nawet jest przekonywujący Adamek224, ile warta byla Twoja komorka? nie czytalam wszytskich stron, ale wnioskuje, ze kupiles postinor, ktory kosztuje okolo 60 zl, wiec trzeba bylo az komorke i cos tam jeszcze sprzedac?!


Do czego mialbym prowokowac ? napisalem to wszystko bo chcialem sie poradzic co inni uwazaja na ten temat.
Ja mialem Nokie 3510i i w komisie dali mi za nia 50 zl na allergo chodzi mniejwiecej po 150 zl
a karta muzyczna Sound Blastera Live 5.1 SB0220 najwyzszy model za 35 zl chodz niedawnio dawalem za nia 70 zl.
A wydalem 30 zl na wizyte ,gdzie dostalem recepte.a przepisal jej Escapelle 1500mcg,:)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 17:28

Z tymi pieniedzmi robisz sie strasznie małostkowy, wydajesz sie facetem bez klasy, stwierdzam to nie tylko na podstawie pisania w taki sposób o kasie i w taki sposób domagania sie jej
Adamek224

Postautor: Adamek224 » 13 paź 2006, 17:43

Dzindzer pisze:
moon pisze:Adamek224, zrobiles glupoite. Ona ma Cie gdzies. Daj se spokoj i juz nie draz...

dokładnie, bo wychodzisz na ząłosnego frajera.
było minęło, wazne bys sie czegos nauczył. Ona i to co miedzy wami było to juz przeszłośc.
a tak szczerze to bardzo mi trudno uwierzyc, że jestes starszy np. od moon


Wiem wiem teraz drugi raz bym tego nie zrobil inaczej bym sie zachowal.Wiem staram sie o tym zapomniec.Po cierpie se troszke i kiedys moze bedzie mi dane spotkac tą jedną jedyną.i ze nie bedzie to taka dziewczyna pokroju tej Angeliki.Mozliwe ze ma mnie gdzies ja w sumie juz jej nie chce znac!Nie wiem moze sie z nia spotkam i pogadam.Wiem gdzie mieszka gdzie sie uczy ,ale raczej nie bede jej nachodzil.
Wiem po moim postepowaniu trudnio uwierzyc ze jestem starszy od Moon
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 18:45

Adamek224 pisze:Wiem wiem teraz drugi raz bym tego nie zrobil inaczej bym sie zachowal

czyli czegos cie ta sytuacja jednak nauczyła
Adamek224 pisze:Po cierpie se troszke

dobrze napisane, pocierpisz tylko troszke, bardziej to cierpi pewnie Twoja urazona duma.
Adamek224 pisze:ja w sumie juz jej nie chce znac!
Adamek224 pisze:Nie wiem moze sie z nia spotkam i pogadam

skoro nie chcesz jej znac to po co chcesz sie spotkac i o czym gadac.
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 13 paź 2006, 19:50

Adamek224 pisze:Ja tylko chcialem zeby wyjasnila mi cala tą historie .Wcale nie licze na to ,ze cos z tego wyjdzie>Tzn ,ze powie ze chcialbybyc ze mna.


tak szczerze? może jest przemiłą osóbką, która miała mały wypadek przy pracy...ale myśląc poważnie o związku z nią jesteś trochę niepoważny. ona spławia cię jak może a ty dalej swoje
a z tą kasą to w ogóle śmiech
Pod Gwiazdą będę czekać
Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 paź 2006, 22:35

Adamek224 pisze:Wiem po moim postepowaniu trudnio uwierzyc ze jestem starszy od Moon
Kurna a ja to jakis wyznacznik wiekowy?Odwalta sie ode mnie no <foch>

Z ta kasa postapiles conajmniej nei elegancko...
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 22:41

moon pisze:Odwalta sie ode mnie no <foch>

to ja zaczęłam, ja ci taki komplement chciałam przy okazji, ze jestes bardziej dojrzała od kogos kilka lat starszego.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 paź 2006, 22:52

Dzindzer, toz jego wiek to sciema jest ;P
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 paź 2006, 22:59

Adamek224 pisze:Wiem wiem teraz drugi raz bym tego nie zrobil inaczej bym sie zachowal.
Ciekawe jak? :D :| (niepotrzebne skreślić)
Umoczyłeś, zachowałeś się, i... tyle.
A Ty dalej się ślinisz ;P
Zapomnij i już!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 13 paź 2006, 23:01

Mysiorek pisze:Zapomnij i już!

o byciu z nia, o rozmawianiu, grzebaniu w tym tak
ale nie osprawie, ma pamietac i sie uczyc z tego, bo jeszcze zapomni i jeszcze raz podobnie sie wkopie nie wiedząc nawet w co
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 paź 2006, 23:27

Mysiorek pisze:Zapomnij i już!
Ale jak? Skoro on tyyyle juz zainwestowal <diabel>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 13 paź 2006, 23:35

moon pisze:Ale jak? Skoro on tyyyle juz zainwestowal

Ty se już jajec nie rób - zainwestował parędziesiąt (paręnaście) minut w tą ZAJEBISTĄ znajomość ;P
Czyżby każdą stuknietą tak miał roztrząsać tu?
Było - minęło.
Niech teraz, na następne ew. stuknięcie, od razu jedzie z receptą!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 14 paź 2006, 13:09

Mysiorek pisze:moon napisał/a:
Ale jak? Skoro on tyyyle juz zainwestowal

Ty se już jajec nie rób - zainwestował parędziesiąt (paręnaście) minut w tą ZAJEBISTĄ znajomość
Czyżby każdą stuknietą tak miał roztrząsać tu?


Faktycznie. <zalamka> Całą rodową fortunę i swój czas na nią przetracił. <hahaha> A może on po prostu chce nam swoim zachowaniem powiedzieć "Patrzcie znalazłem sobie wreszcie dziewczynę, ale po raz któryś mi nie wyszło". :?
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 14 paź 2006, 16:12

Facet. wyluzuj...przespałeś się z panienką...ona nie chce nic więcej. truno. a, że oczekiwałeś czegoś więcej to masz nauczkę na przyszłość: jeśli chcesz budować coś poważnego to nie wskakuj z tą osobą od razu do łóżka...
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 16 paź 2006, 08:45

Widzielisci film z Charisonem Fordem ...gdzie to jego zona poznaje takiego przystojniaka bibliotekaza , bodajze ?
Warto wspomniec na (pomijajac wszystko inne i zakonczenie ) na wątek erotyczny tego filmu <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 18 paź 2006, 20:29

Andrew pisze:Charisonem Fordem


Wydaje mi się, że powinno być H...może byś streścił dla tych, którzy nie widzieli?
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
darucha9
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 23 paź 2006, 21:09
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: darucha9 » 24 paź 2006, 21:24

Kolego to zachowanie jest bardzo dziwne. Ale wiem z własnego doświadczenia że kobiety są nieobliczalne. Może była poprosty....hmmm może lubi towarzystwo mężczyzn. może lubi być adorowana?? Najlepiej dla Ciebie byłoby żebyś odpuścił. Ale wiem że nie zawsze się da. Czesto rozum mówi cośinnego a serce coś innego. Nie jest łatwo!! jest prze.... Nie wiem kolego. Lepiej odpuść

[ Dodano: 2006-10-24, 21:27 ]
Jak chcesz to odezwij się na GG 3920663 to pogadamy kolego. Opowiem Ci swoją historię z kobietą. Też nie jest lekko. Pozdrawiam i szczęścia życzę!!
:-((
Adamek224

Postautor: Adamek224 » 27 paź 2006, 13:01

Na poczatku zeszlego tygodnia pare razy sie do niej odezwalem proszac o spotkanie ,bo cos mam jej do powiedzenia ,bylo to cos okropnego.klamstwo ,ktore mialo na celu ukaranie jej za to co mi zrobila...Kamila i Mariusz mogli by mnie za to znienawidziec chodz z Mariuszem sie znam prawie od 10 lat ,wiec on raczej nie.
Odezwala sie w srode zostawiajac mi wiadomosc na GG.
Napisala mi ,zebym przestal do niej pisac ,bo nie ma ani czasu ani ochoty teraz na jakies romanse ani ze mna a ni z nikim innym.Nie widziala wiekszego powodu zebysmy sie spotkali,bo Ona naprawde niechce pamietac juz o tamtym wieczorze.
Zebym dal jej spokoj ,bo ma mnóstwo innych spraw na glowie nad ,ktorymi chce sie skupic a nie spotykac sie z chlopakami.
Nastepnego dnia z nia gadalem na GG.Napisalem jej tez ze nie interesuja mnie zadne romanse ,ze rowniez chce zapomniec o tym co sie miedzy nami wydarzylo.Poprosilem grzecznie o to zeby mi zwrocila polowe ,bo inaczej znalazlbym namiary do tego jej narzeczonego i bym wszystko powiedzial opierajac sie na dowodach.To ona sama chciala mi dac nr do niego ,tylko uprzedzila mnie ze jest teraz w Afganistanie i musialbym sie z nim porozumiec po angielsku.Powiedzialem ,ze skad mam pewnosc ze mi poda aqrat do niego namiary a nie do kogos innego.
No ,ale czy mi zwroci polowe tej kasy czy nie to powiedziala,ze sie zastanowi.
Nastepnego dnia przyjechali do mnie Mariusz i Kamila.Kamila sie pyta mnie co ja odjebalem z ta tabletka.Co z Angelika odpowiedizalem ze nie ciekawie i ze po prostu nie wyszlo.i czy jest jakas szansa,zebysmy byli razem odpowiedzialem ze nie.Powiedziala rowniez ze mooowila jej ze ma mi kase oddac 85.53 ja powiedzialem przeciez jej mooowilem ze tylko polowe.No i zdradzila mi ,ze tego wieczoru Angelika moowila jej ,ze chce sie jej bzykac i moze to ze mna zrobi.No i ze po tej imprezie z rana Kamila sie pyta jej czy sie ze mna bzykala to odpowiedziala ze nie dopiero jak zauwazyla cos na spodniach to sie przyznala.No co najebany facet i najebana kobieta zrobili to czy cios takiego powiedziala.Pozniej mielismy dluzej pogadac umowic sie do baru ,bo nie mialem czasu z nia gadac.Ale cos sie nie odezwali do mnie.
W tym tygodniu odezwalem sie od niej czy juz sie zastanowila itd. to sie nic nie odzywala.
Wczoraj czwartek probowalem ja zlapac na uczelni zaraz po jej zajeciach.nie udalo sie widocznie wyszla jakims innym wyjsciem.Ale za to droga powrotna zlapalem ja na przystanku.Gdy sie do niej zblizylem to poszlismy za przystanek.Powiedziala ze moge sie spodziewac kasy za pare dni.NO i jakby nigdy nic spytala sie mnie co u mnie slychac?Odpowiedzialem,ze wszystko wporzadku.po chwili powiedzialem ze nie mam czasu i musze uciekac.
Moze za pare dni bede mial okazje z nia o tym wszystkim pogadac.Tylko ona mi powie ze wszystko jest wporzadku.
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 27 paź 2006, 13:10

ale o czym tu wiecej rozmawiac? nie ch CI odda kase i zerwij z nia wszelkie kontakty. po Ci ona? jeszcze nie widzisz ze nie ma sensu sie z nia spotykac?co Ty jeszcze chcesz wyjasniac?
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
Awatar użytkownika
Lina
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 04 paź 2006, 11:50
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Lina » 27 paź 2006, 15:20

madziorka.m pisze:ale o czym tu wiecej rozmawiac?


facet!!! ona cię zlała. przydarzyło jej się z Tobą przespać i nie chce mieć z tobą nic więcej wspólnego...to co odstawiasz to jakaś szopka. naprawdę jak chcesz wyjść z tego z jako taką klasą odpuść te pieniądze i daj jej spokój...czego ty chcesz od niej? przepraszam, że się z tobą przespałam? nie jest tobą zainteresowana a ty jak młotem na siłe do niej walisz.weż się zastanów na d sobą...poza tym czego się spodziewałeś? że będą żyli długo i szczęśliwie po jednej upojnej (albo raczej zapitej) nocy???
Pod Gwiazdą będę czekać

Zawołam i dostanę odpowiedź
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 27 paź 2006, 17:31

Adamek224 ale po co Ty się tak jej narzucasz? :?
Ona nie chciała, nie chce i nie będzie chciała z Tobą mieć już nic wspólnego. No chyba że znowu na jakiejś imprezie się zabawicie i scenariusz się powtórzy. Na Twoim miejscu dałabym sobie całkiem spokój z rozmowami na gg, kasą i jakimkolwiek kontaktem.
Obrazek

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości