Kto jest samotny niech sie tu wpisze.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Ankieta:

Jestem samotny/samotna z wyboru
27
9%
Jestem samotny/samotna ale mam kogoś na oku
100
34%
Jestem samotny/samotna nie mam nikogo na oku
125
42%
Chcę być samotny/samotna mimo iż kogoś teraz mam
12
4%
singiel
33
11%
 
Liczba głosów: 297
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 02 cze 2008, 02:48

a ja znow sam.. z zadną po rozstaniu z byla mi nie wychodzi.to jest klatwa :[
Love is beautiful
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 02 cze 2008, 09:18

Piernik pisze:to jest klatwa :[
<hahaha> taaa, była na Ciebie klątwe rzuciła. Niedługo jeszcze kurzajki Ci wyrosną. Na stopach.
W sumie klątwą można nazwać brak umiejętności do zainteresowania samym sobą, coś co te kobiety (eee, może nazwę to łagodniej niż chciałam) odpycha.
Tak sobie myślę, że nawet jak byłam sama, po rozstaniach z poprzednimi, nie byłam samotna.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2008, 09:21 przez SaliMali, łącznie zmieniany 1 raz.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Stormy

Postautor: Stormy » 02 cze 2008, 13:52

Ja się przestałam czuć samotna. Nadal mam daleko do lubego, ale wiem, że gdzieś obok mnie jest myślami. Dzis jade zresztą do Polski, przeraza mnie tylko to ze ludzie doceniaja co mają dopiero gdy obok dzieje się tragedia i uświadamiaja sobie że mogą coś stracić
nic nie warty d
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 23
Rejestracja: 29 gru 2007, 15:59
Skąd: Lubliniec
Płeć:

Postautor: nic nie warty d » 03 cze 2008, 02:49

Ja jestem samotny.mam zrąbaną osobowośc<bo niestety ale jestem nieśmiałym bojącym sie wszystkiego idiotą kktóy nie potrafi zmienić swojej marnej osobowości.>,w dodatku wyglad oczywiście też mam zrąbany i za cholere nie moge go zmienić
Awatar użytkownika
Wujo Macias
Maniak
Maniak
Posty: 750
Rejestracja: 24 paź 2006, 05:06
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Wujo Macias » 03 cze 2008, 03:04

nic nie warty d pisze:Ja jestem samotny.mam zrąbaną osobowośc<bo niestety ale jestem nieśmiałym bojącym sie wszystkiego idiotą kktóy nie potrafi zmienić swojej marnej osobowości.>,w dodatku wyglad oczywiście też mam zrąbany i za cholere nie moge go zmienić
Ej, zrobie cos czego nigdy jeszcze nie robilem. Moze byc zabawnie.
Ekhm.
........................
Nie lam sie, stary! Na pewno jestes fajnym, wartosciowym facetem, ktory musi po prostu odnalezc swoje miejsce we wszechswiecie. Postaraj sie spojrzec na siebie jak i na swiat wokol Ciebie w bardziej pozytywny sposob. Nie uzalaj sie, nie szukaj problemow ale raczej zastanow sie co mozesz zmienic na lepsze.
Wiecej wiary w siebie!
........................
Ale jaja, to tak mozna na powaznie?
"księżycówka, napisałem Ci priva"
Awatar użytkownika
Martinoo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 290
Rejestracja: 18 lis 2006, 15:10
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Martinoo » 03 cze 2008, 10:19

nic nie warty d pisze:Ja jestem samotny.mam zrąbaną osobowość<bo niestety ale jestem nieśmiałym bojącym sie wszystkiego idiotą kktóy nie potrafi zmienić swojej marnej osobowości.>,w dodatku wygląd oczywiście też mam zrąbany i za cholere nie moge go zmienić


Z analizy Twoich postów jasno wynika iż dżemie w Tobie bliżej nieokreślona ukryta siła która tylko czeka na uaktywnienie. Czeka Cie szereg długotrwałych zmian począwszy od skromnych ruchów w kierunku "lepiej" aż po dotarcie do rozległego obszaru swojej prywatnej "fajności".

Wiec nie chyl głowy przed swym losem tylko z podniesionym czołem bierz na klatę to co los wykuwa dla tego przeznaczenia?! :?
Gdy w Rycerzu gaśnie duch, trza wykonać sexy ruch!
Stormy

Postautor: Stormy » 07 cze 2008, 00:41

Martinoo pisze:Z analizy Twoich postów jasno wynika iż dżemie w Tobie bliżej nieokreślona ukryta siła która tylko czeka na uaktywnienie. Czeka Cie szereg długotrwałych zmian począwszy od skromnych ruchów w kierunku "lepiej" aż po dotarcie do rozległego obszaru swojej prywatnej "fajności".


to zabrzmialo jak rady dobrej wrozki - horoskopik z gazety albo w smsie. brakuje tylko: chcez wiedziec jak to osiągnąć? slij sms: wrozka na numer 7123 :D
Kusiciel18
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2008, 16:43
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Kusiciel18 » 10 cze 2008, 20:56

chciałem się z powrotem wpisać, znów samotny, ciekaw tylko jestem, czy ta samotnośc znów bedzie trwała połtora roku, bo jednak znów coś we mnie drgneło...
"Jakoś to będzie, jakoś-dobrze"
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 23 cze 2008, 10:50

zapomniałam się z klubu wypisać ;-) ale to niecały miesiąc na razie, ale i tak nie spodziewałam się, że wypiszę się tak szybko, bo 1,5 roku minęło dopiero.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
middleweight
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 151
Rejestracja: 02 maja 2006, 14:08
Skąd: sdsa
Płeć:

Postautor: middleweight » 23 cze 2008, 11:43

od wczoraj znowu do wzięcia :(
Awatar użytkownika
*marzyciel*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 62
Rejestracja: 10 lis 2006, 14:21
Skąd: ze snu
Płeć:

Postautor: *marzyciel* » 23 cze 2008, 12:29

a u mnie nadal nic się nie zmieniło. ciągle wolna. tyle, że zmieniło się trochę moje nastawienie, są wakacje, słonko świeci, może kogoś poznam, może dodatkową pracę sobie załapię, cieszę się wolnością, a tak w ogóle to stwierdziłam, że przecież nie ma musu być z kimś, więc nie będę się tym stresować i wrzucam na luz :)
Przyjaciel to ten kto przychodzi, gdy inni wychodzą
Awatar użytkownika
Piernik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 232
Rejestracja: 21 sty 2005, 16:38
Skąd: Skierniewice
Płeć:

Postautor: Piernik » 27 cze 2008, 01:42

we mnie sie ktos zabujal..ae bez wzajemnosci niestety ani wyglad..a najbardziej charakter mi nie lez... az mi szkoda tej dziewczyny..ale niestety... wiec nadal jestem sam ;P
Love is beautiful
PiotrekD
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 06 lip 2008, 00:09
Skąd: szambo
Płeć:

Postautor: PiotrekD » 06 lip 2008, 23:10

Jestem samotny, nie z wyboru. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że istnieją takie osoby. Jeżeli ktoś tak uważa, oszukuje sam siebie. Są tylko samotni z braku innego wyboru ;) . Tak właściwie to nie ma kategorii dla mnie. Co to niby znaczy "jestem samotny nie mam nikogo na oku"? Miałem wiele dziewczyn na oku, tyle że nie znalazłem się na oku żadnej z nich. Coś trzeba zmienić ale w takim tempie jak u mnie, mogę nie wyrobić się przed trzydziestką ;) .
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 06 lip 2008, 23:21

PiotrekD pisze:Coś trzeba zmienić ale w takim tempie jak u mnie, mogę nie wyrobić się przed trzydziestką ;) .
zmień chirurga <evilbat>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
whisperer
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 23 cze 2008, 02:12
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: whisperer » 06 lip 2008, 23:22

E tam, wybór jest zawsze. Mógłbyś przecież wpaść w oko dziewczynie, która nie wpadła w oko Tobie. Wybór raczej oczywisty, ale zawsze trzeba go dokonać. Albo możesz mieć na oku dziewczynę, a ona da Ci sygnał, że jest zajęta, to też musisz wybrać czy masz ją dalej na oku, czy jesteś samotny z wyboru ;p
Chociaż fakt, że stwierdzenie "jestem samotny z wyboru" brzmi trochę jak "nie chcę z nikim być". No tak to już jest z ankietami.
Aha... zapomniałbym, wpisuje się ;)
"Nie utożsamiam się z niczym, sam ze sobą mam niewiele wspólnego." J. Pilch
PiotrekD
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 06 lip 2008, 00:09
Skąd: szambo
Płeć:

Postautor: PiotrekD » 06 lip 2008, 23:34

Blazej30 pisze:zmień chirurga <evilbat>

Zastanowię się, na dobry początek jutro się ogolę ;) .

whisperer pisze:Mógłbyś przecież wpaść w oko dziewczynie, która nie wpadła w oko Tobie.
Ślepy nie jestem, chyba że bez okularów, nie zauważyłem jak dotąd zainteresowania moją osobą. Pewnie nie kwalifikuję się nawet do pierwszej serii.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 06 lip 2008, 23:39

whisperer pisze:Mógłbyś przecież wpaść w oko dziewczynie, która nie wpadła w oko Tobie
eee tam. dziś człowiek przedsiębiorczy ma inne możliwości <diabel>
PiotrekD pisze:Pewnie nie kwalifikuję się nawet do pierwszej serii.
trudno. seks i tak jest przereklamowany <regulamin> i nie znam żadnego człowieka który by zasłynął z seksu <regulamin>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 lip 2008, 00:10

Blazej30 pisze: i nie znam żadnego człowieka który by zasłynął z seksu

Spoko, daj mi trochę czasu.
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 00:23

Blazej30 pisze:zasłynął z seksu

casanova?
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 07 lip 2008, 07:03

Stormy pisze:casanova?
a wiesz że w jego pamiętnikach zostały usuięte następujące rozdziały: „Moje miłostki z Kamilem (w więzieniu)”, „Moja miłość do chłoptasia księcia d'Elbœuf”, „Pederastia z X. w Dunkierce”, „Pederastia z Bazinem i jego siostrami”
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 10:49

Blazej30 pisze:Stormy napisał/a:
casanova?
a wiesz że w jego pamiętnikach zostały usuięte następujące rozdziały: „Moje miłostki z Kamilem (w więzieniu)”, „Moja miłość do chłoptasia księcia d'Elbœuf”, „Pederastia z X. w Dunkierce”, „Pederastia z Bazinem i jego siostrami

szczerze nie czytalam jego pamietnikow. szkoda ze to usuneli, tytuly brzmia ciekawie :P
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 07 lip 2008, 15:27

Błażej, wpisz sobie w google nie wiem, sławni playboye or smthin'. Tylu ich było... Polecam, naprawdę fascynujące historie.
Awatar użytkownika
*Evi*
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2008, 15:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: *Evi* » 07 lip 2008, 19:37

Dobrze,teraz moja kolej..

..upss..nie przywitałam się:witam wszystkich serdecznie,nazywam się Ewa,lat 20..jestem Osobą samotną..,wcześniej nie miałam nikogo z kim bym była szczęśliwa i przelała swoją miłość i ciepło..no cóż..mam nadzieję,że nadejdzie czas i na mnie i stanie ktoś przede mną i się w tej Osobie i zakocham i usłyszę i ja sama powiem "KOCHAM CIĘ"..bo życie bez drugiej Osoby dla mnie jest smutne i przytłaczające..

To tyle na początek ;)
..jednak się kręci...-ale w którą stronę?
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 19:45

*Evi* pisze:wcześniej nie miałam nikogo z kim bym była szczęśliwa i przelała swoją miłość i ciepło

dlatego ja kupuje se krolika [:D]
Awatar użytkownika
*Evi*
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2008, 15:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: *Evi* » 07 lip 2008, 21:12

Stormy pisze:
*Evi* pisze:wcześniej nie miałam nikogo z kim bym była szczęśliwa i przelała swoją miłość i ciepło

dlatego ja kupuje se krolika [:D]


Hehehe dlaczego akurat królika? [:D]
..jednak się kręci...-ale w którą stronę?
Stormy

Postautor: Stormy » 07 lip 2008, 21:24

*Evi* pisze:Hehehe dlaczego akurat królika? [:D]

bo są puchate i mniej wymagajace od facetow. a kastracja/sterylizacja przynosi same korzysci :D
chwastek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 04 lut 2007, 14:49
Skąd: z wyobraźni
Płeć:

Postautor: chwastek » 11 lip 2008, 09:56

ykhm ... ykhm ... niniejszym wypisuję się z klubu .... o!
Awatar użytkownika
Adaś38
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 143
Rejestracja: 17 cze 2008, 11:49
Skąd: ten pomysł?
Płeć:

Postautor: Adaś38 » 11 lip 2008, 14:14

Blazej30 pisze:trudno. seks i tak jest przereklamowany

Nie jest. Uwierz na słowo :)

[ Dodano: 2008-07-11, 13:20 ]
*Evi* pisze:Dobrze,teraz moja kolej..

..upss..nie przywitałam się:witam wszystkich serdecznie,nazywam się Ewa,lat 20..jestem Osobą samotną..,wcześniej nie miałam nikogo z kim bym była szczęśliwa i przelała swoją miłość i ciepło..no cóż..mam nadzieję,że nadejdzie czas i na mnie i stanie ktoś przede mną i się w tej Osobie i zakocham i usłyszę i ja sama powiem "KOCHAM CIĘ"..bo życie bez drugiej Osoby dla mnie jest smutne i przytłaczające..

To tyle na początek ;)

Bardzo miły post. Pozwól że cię przywitam w imieniu wszystkich. Tym co pisze Stormy się nie przejmuj, widzisz ty masz wszystko przed sobą a jej pozostąło już tylko robić to z królikiem :)
Jak się popieści to się zmieści
Stormy

Postautor: Stormy » 11 lip 2008, 19:37

Adaś38 pisze:a jej pozostąło już tylko robić to z królikiem :)

wypraszam sobie <foch>. faceta tez mam :D (a krolik pojawi sie w pazdzierniku wiec jak na razie nic mu / z nim nie robie :P)
Adaś38 pisze:Pozwól że cię przywitam w imieniu wszystkich.
ciekawam czy kolezanka zostanie z nami na dluzej. tyle osob sie wita a tak malo zostaje
Awatar użytkownika
*Evi*
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2008, 15:28
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: *Evi* » 11 lip 2008, 22:11

Adaś38 pisze:
Blazej30 pisze:trudno. seks i tak jest przereklamowany

Nie jest. Uwierz na słowo :)

[ Dodano: 2008-07-11, 13:20 ]

To tyle na początek ;)

Bardzo miły post. Pozwól że cię przywitam w imieniu wszystkich. Tym co pisze Stormy się nie przejmuj, widzisz ty masz wszystko przed sobą a jej pozostąło już tylko robić to z królikiem :)[/quote]

Dziękuję..i witam Was wszystkich serdecznie..,no cóż..ja się nawet nie mam zamiaru przejąć postami Stormy,gdyż to co pisze dana Osoba to Jej/Jego wyłącznie sprawa,a wiadomo są czegoś granice..i na prawdę co Stormy napisał/a to tak chciał/a.. :] Każdy pisze to co lubi,chce..

Zostanę na tyle i czas pozwoli ;)

Pozdrowionka dla Wszystkich,nawet dla tych co odeszli ;)(Może kiedyś wrócą ?! <diabel> )
..jednak się kręci...-ale w którą stronę?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości