Brak czułości ...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
opetana
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 24
Rejestracja: 03 lip 2006, 23:57
Skąd: podkarpacie :D
Płeć:

Brak czułości ...

Postautor: opetana » 07 sie 2006, 22:30

Echh....To wszytko jest dziwne...Osttanio z moim chlopakiem zerwaliśmy ...ale po kilku dniach do siebie wrocilismy bo nie moglismy uwierzyc ze nie moze nam wyjsc...Kiedy nie chodzilismy to rozmawialismy i powiedzial mi ze od pewnego czasu mu na mnie nie zaley..itp..jak spytalam czy mnie kocha? powiedzial ze nie wie.... Pozniej do siebie wrocilsimy..i ...w sumie..było taq jak było kiedys..zmienily sie 2 rzeczy...mniej sie klocimy..ale za to nie obdarza mnie czułoscią...pieszczotami..ktorych mi bardzo brakuje..przed zerwaniem..nigdy mi tego nie brakowało zawsze sie do mnie tulił całowal piescil a teraz...NIC.......nie wiem co robic.... nie wiem jak juz z nim o tym gadac....Jak pytam czy mnie kocha mowiu ze TAK...jak pytam czy mnie pragnie...rowniez odpowiada TAQ.... echh...
............. HELP................ :( :( :( :(
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 07 sie 2006, 22:42

nie pytaj, po prostu okazuj i zastanow sie co jest powodem tego stanu, kto jest winien i w zasadzie nic nie napisalas, mozna snuc same domysly.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
paddy
Maniak
Maniak
Posty: 570
Rejestracja: 30 gru 2005, 12:38
Skąd: xxx
Płeć:

Postautor: paddy » 07 sie 2006, 22:49

rada jest prosta: nic wielkiego nie było, to już nie będzie.. nic na siłę :) znajdzie sie lepszy GWARANTUJĘ!!
Awatar użytkownika
Black007_pl
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 27 lut 2006, 09:27
Skąd: Gliwice
Płeć:

Postautor: Black007_pl » 08 sie 2006, 07:34

Ja jestem wolny!!! i jestem pełen czułości !! :D

A tak na serio, to może go coś gryzie?? jakiś problem w domu/pracy/szkole ??
Nie czekaj, aż on się przytuli, sama to zrób.

Pozdrawiam.
"I save all the bullets from ignorant minds
Your insults get stuck in my teeth as they grind
Way past good taste, on our way to bad omens
I decrease, while my symptoms increase "
Paula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 25 lis 2005, 12:55
Skąd: Polska B
Płeć:

Postautor: Paula » 08 sie 2006, 07:59

Ja swojego Ktosia próbuje nauczyć czułości, ale jakoś mi nie idzie. Sama jestem straszny piszczoch, a dla niego takie cos mogło by nie istnieć, chociaż mówi że czułość jest potrzebna w związku.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 08 sie 2006, 08:12

Po pierwsze rób tak jak radzą, tzn. wyjdz z inicjatywą.
Po drugie samam się upomnij np. powiedz: przytul mnie, pocałuj mnie, albo tak bym chciała żebyś mnie obją, lub lubie jak mnie gładzisz po ramienu....
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 08 sie 2006, 10:26

a mnie się wydaje, że zwyczajnie Cie karze za to zerwanie.
mój ex tak robił, po każdej awanturze spadek zainteresowania, burknięcie przez ramię "no dobra kocham cię". porozmawiaj z nim dlaczego jest taka zmiana, dlaczego nie może być tak jak przed rozstaniem
Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 08 sie 2006, 11:01

a.b1 pisze:a mnie się wydaje, że zwyczajnie Cie karze za to zerwanie.


mnie tez sie tak wydaje, chociaz teoretycznie po zerwaniu i powrocie powinien sie bardziej starac i miec wiecej czulosci... pogadaj z nim o tym, moze sa jakies konkretne powody ku temu, jakies problemy etc.
"To jest tak, że gdy mam co chcę,
Wtedy więcej chcę.
Jeszcze."
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 08 sie 2006, 11:49

madziorka.m pisze:po zerwaniu i powrocie powinien sie bardziej starac i miec wiecej czulosci...

czasami to tylko kwestia przyzwyczajenia i wygody, może odkrył, że wygodniej mu z Nią, albo wrócił na jakieś przeczekanie..... zresztą czy powroty mają sens? Jak raz nie wyszło
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 08 sie 2006, 11:56

madziorka.m pisze:chociaz teoretycznie po zerwaniu i powrocie powinien sie bardziej starac i miec wiecej czulosci...
według mnie jest zazwyczaj wprost odwrotnie- facet odkrywa, że dziewczyna cokolwiek by zrobil i tak do niego wróci więc myśli... a po co ja mam się wysilać, skoro ona i tak jest moja??
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
SaliMali
Weteran
Weteran
Posty: 958
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:29
Skąd: z konia
Płeć:

Postautor: SaliMali » 08 sie 2006, 11:59

dlatego napisalam, ze teoretycznie. Ale z moich obserwacji wynika, ze jezeli facetowi naprawde zalezy to sie bardziej stara, bo juz wie, ze moze kobiete stracic. Oczywiscie jezeli to bylo zerwanie a nie tylko obrazenie sie na 3 dni...
"To jest tak, że gdy mam co chcę,

Wtedy więcej chcę.

Jeszcze."
M@g
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2006, 12:04
Skąd: Łodź
Płeć:

Postautor: M@g » 10 sie 2006, 02:14

Kiedy facetowi naprawdę zależy, to zrobi wszystko, żeby Tobie zależało. PROSTE.
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 10 sie 2006, 12:18

Osobiście znałam parę, która zerwała, a poźniej do siebie wróciła. Byli ze sobą rok, i niestety nie wyszło. Gdy raz wejdzie do związku niepewność ciezko to odbudować, i muszą tego chcieć obie strony. Moze on nadal czuje niepewność i czułby się nie fair, gdyby robił to co kiedyś, wiedząc, ze wiesz co czuje. A raczej, ze sam sie pogubił...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości