Nie rozumiem

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

marco84
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2006, 22:23
Skąd: krakow
Płeć:

Nie rozumiem

Postautor: marco84 » 01 sie 2006, 11:13

Poznalem u kolezanki dziewczyne ktora mi sie bardzo spodobala i ja jej chyba tez.Spedzilismy u niej noc obsciskujac sie i calujac.Potem pisalismy caly czas na gg bylo bardzo milo ona cieszyla sie ze mnie zna ja ze ja.Po tygodniou znow zesmy sie spotkali u kolezanki spalismy na jednym lozku znow bylo milo.A potem cos sie zazelo psoc chcialem sie z nia spotkac ona ze nie ma czasu ze wyjezdza za granice ze niechce sie wiazac i w ogóle.Umowilismy sie na spotkanie pod klubem myslalem ze pojdziemy razem do niego a ona przyszla tlyko po to zeby powiedziec ze nic z nas nie bedzie ze nic nie obiecywala mi .No to przestalem do niej pisac.Ona zadzwonila kil;ka krotnie z zastrzezonego i mowi ze teskni ze zaloje co mowila.A gdy ja do niej zadzwonilem po godzinie od jej tel wyzekla sie wszystkiego ze to nie ona dzwonila ze sobie ubzduralem.Wypomnialem jej wtedy ze pewnie chce udowodnic cos kolesiowi z ktorym laczy ja tylko sex z ktorym sie umawiala na numerki i do ktorego mnie chciala na impreze zabrac napisala mi ze zaluje ze mi pisala ze mysli o mnie teskni i w ogóle ze zalezy jej na mnie dzwonila do mnie zawsze jak byla na jakiejs imprezie jeszcze podpita wyznawala ucxzucia i napisala ze kazdemnu tak pisze.Pojechalem do niej pogadac powiedziala ze traktuje mnie jak brata,przyjaciela.Teraz kurcze mam takiego dola bo nie wiem czy to moja wina czy tylko szukala przelotnej przygody.Juz nie pisze do mnie juz sie nie odzywa ja rowniez do niej ale ciagle mam ja w glowie ciezko mi zapomniec o niej.Za tydzien obchodzi 24 urodziny w jednym klubie ale nie wiem czy jest sie sens tam pokazywac.
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 01 sie 2006, 11:45

Jesli Cie nie zaprosila, to sie tam nie pokazuj.
Nie dojdziesz, o co moglo jej chodzic. Ale dziewczyna nie jest raczej za bardzo wartosciowa, skoro w tym wieku z jednym spotyka sie dla seksu, z innym, zeby temu dla seksu cos udowodnic, a reszcie pisze o uczuciach po pijaku.
Mozliwe, ze Ty wszystko robiles dobrze. Zrobisz sobie przysluge poznaja kogos normalnego i kierujac swoje wysilki w strone, z ktorej bedziesz mial szanse na to samo.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 01 sie 2006, 11:50

marco84 pisze:Wypomnialem jej wtedy ze pewnie chce udowodnic cos kolesiowi z ktorym laczy ja tylko sex z ktorym sie umawiala na numerki i do ktorego mnie chciala na impreze zabrac
wytłumacz mi to proszę
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Blade
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 385
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:03
Skąd: Znikąd :)
Płeć:

Postautor: Blade » 01 sie 2006, 12:32

Daj sobie spokoj z ta dziewczyna. Nie warto sie nia przejmowac i nie zasluguje na to, zebys sie nia interesowal. No moze, ze kreca Cie takie puste laski jak ona - puste, bo w wieku 24 lat czlowiek powinien zachowywac sie zgola odmiennie, a z tego co napisales wnosze, ze tej dziewczynie tylko imprezy w glowie.
I nie podchodz od samego poczatku do kazdej znajomosci zbyt uczuciowo. Pamietaj - zeby komus zaufac trzeba go najpierw poznac, bo inaczej wychodza podobne sytuacje jak ta, ktora opisales.
Bylo milo, ale sie skonczylo. Nie pierwsza i nie ostatnia.
Poszukaj sobie kogos innego - kogos kim warto sie zainteresowac.
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 01 sie 2006, 12:54

Blade pisze:Daj sobie spokoj z ta dziewczyna. Nie warto sie nia przejmowac i nie zasluguje na to, zebys sie nia interesowal.
Popieram nie widze w niej nic wartosciowego.
...Te Quiero Mi Amor...
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 01 sie 2006, 15:12

Krótko i na temat: Olej ją. <diabel> <browar>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 01 sie 2006, 15:18

24 latka z takimi jazdami... hmmmm... ja bym uciekała jak najdalej <miotaczognia>
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

marco84
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2006, 22:23
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: marco84 » 02 sie 2006, 11:33

Dzieki wam za wsparcie.Czasami mysle ze to ja nie normalny jestem.Najgorsze jestto ze narobilem sobie nadzieii a potem wiadomo <zalamka>
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 02 sie 2006, 11:41

marco84 pisze:Czasami mysle ze to ja nie normalny jestem

Nie Ty a raczej ona. 24 latka z problemami emocjonalnymi, tak jakby chciała komuś coś udowodnić,
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
Awatar użytkownika
Jago_
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2006, 09:23
Skąd: z za pieca
Płeć:

Postautor: Jago_ » 02 sie 2006, 11:51

Wycofaj się i zapomnij o niej. Skoro tak ciebie traktuje to znaczy że nie szanuje ciebie.
Jeżeli jeszcze się odezwie to powiedz jej co o niej myślisz ... nie musi być to ani miłe ani obraźliwe. po prostu napisz że nie lubisz jak ktoś z tobą tak pogrywa.
marco84
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2006, 22:23
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: marco84 » 02 sie 2006, 11:56

Tylko wiodze ze jedno moglem jeszcze zrobic .Gdy pytala czy ja kocham a ja jej odpoowiedzialem ze tak a jak spytalem czy ona mnie i powiedziala ze nei moze tak powiedziec to moglem przestac sie do niej odzywac.A nie probowac przekopnywac.Po za tym jak to rozumiec mowila nie dlugo wyjezdzam za granice nie bede miala czasu dla nikogo dla kolezanmek tez.A jak sie dowiedzialem to sobie na imoprezki co sobote chodzila a ze mna nawet nie myslal sie spotkac a potem mowienie ze nic nie obiecywala ze traktuje mnie jak brata i w ogóle nic z tego nie bedzie.
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 02 sie 2006, 12:58

marco84 pisze:A jak sie dowiedzialem to sobie na imoprezki co sobote chodzila a ze mna nawet nie myslal sie spotkac a potem mowienie ze nic nie obiecywala ze traktuje mnie jak brata i w ogóle nic z tego nie bedzie.

Daj sobie spokój chłopie, ona ci się nie musi z niczego tłumaczyć, może sie spotykać z kim tylko chce, gdyby ci jej olwanie przeszkadzało to byś ją zostawił w spokoju, dla własnego dobra. No ale cóż...

Niech żyje emocjonalny masochizm!!
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 02 sie 2006, 13:03

To juz ja nie rozumiem, czego Ty nie rozumiesz? Sama Ci mowi, ze Cie nie kocha, nie ma dla Ciebie czasu, nie chce sie spotykac. A Ty myslisz, ze do milosci mozna kogos przekonac? Nie mozna. Wszystko.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 02 sie 2006, 13:13

najwidoczniej lubi Cie ale pasujesz na jej partnera zyciowego. przejdzie Ci.
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
Awatar użytkownika
a.b1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 210
Rejestracja: 22 cze 2006, 15:31
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: a.b1 » 02 sie 2006, 16:43

Kurcze, ja myślałam, że Ty o jakiejś 16 piszesz!!!
Skoro ona chciała wzbudzić zazdrośc u tego od seksu, to chyba jednak coś do niego czuła...
Chyba Twoja rola sprowadzała się właśnie do tego
Głowa do góry będzie lepiej <glaszcze>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości