To straszne

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 12:10

No to wtedy będzie mowa o jednostronnej winie, gwałciciela :) Chyba że ma schizofrenię, to gwałciciela i jego alter ego gwałciciela ;)

Pani Minister, Ty cały czas nie rozumiesz co ja dotąd napisałem? :| Oj, miałem o Tobie lepsze mniemanie :(
Żadnej winy Ci nie wmawiam, to Ty mi wmawiasz takie knowania :] Dlaczego? Nie wiem, ale najwyraźniej nie zrozumieliśmy się <browar>

Mówię że w większości przypadków sądowych gwałt ma obustronne przyczyny :]
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 lip 2006, 12:21

Mroczny Piskacz pisze:Dlaczego?

Chyba po prostu wkurza mnie brak symetrii w Twoich wymaganiach względem płci, być może prezentowany tylko na potrzeby tego topicu (swoją drogą pomijamy tu zupełnie sprawę gwałtów na facetach, zarówno gwałtów hetero- jak i homoseksualnych). Kobieta ma myśleć, nie prowokować, nie upijać się i nie ćpać, dmuchać na zimne, bo kto wie, co będzie - a facet to jakiś bezwolny golem, który tej kobiecie dał sie sprowokować. Ja naprawdę chcę mieć lepsze zdanie o mężczyznach :)
<browar>
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 12:27

pani_minister, ja staram się tu wytworzyć przeciwwagę dla Mony "krucjaty" :) Może dlatego nie czujesz tej symetrii. Ale z drugiej strony mało co w przyrodzie jest naturalnie 100% symetryczne ;) Właściwie to chyba nic :D

Sprawę gwałtów na mężczyznach pominąłem, bo zaraz bym się dowiedział "kobieta nie mogłaby zgwałcić mężczyzny" <lol>

Kobieta ma swoje obowiązki by uniknąć gwałtu, mężczyzna swoje by uniknąć zgwałcenia. Są jednak mężczyźni i "mężczyźni". Niestety tych drugich jest więcej :/ Dlatego niestety kobiety muszą być ostrożne.

<browar>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 30 lip 2006, 12:44

Mroczny Piskacz pisze:"kobieta nie mogłaby zgwałcić mężczyzny"

Nie pitol, bo może.
Mroczny Piskacz pisze:Dlatego niestety kobiety muszą być ostrożne.

Mężczyźni też :]
Teraz skupmy się na modliwie <hahaha>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 lip 2006, 12:48

Mona pisze:Teraz skupmy się na modliwie

Siem mnie przypomniało, musiałam chwilę poszperać, ale znalazłam :]
Jezus zdaje się mówić oskarżycielom: czyż ta kobieta wraz ze swoim grzechem nie jest równocześnie i przede wszystkim potwierdzeniem waszych przestępstw, waszej "męskiej" niesprawiedliwości, waszych nadużyć? Jest to prawda, która ma ogólnoludzki zasięg. Wydarzenie zapisane w Janowej Ewangelii może się powtórzyć w nieskończonej liczbie sytuacji analogicznych w każdej epoce dziejów. Kobieta jest pozostawiona samotnie pod pręgierzem opinii ze "swoim grzechem", podczas gdy za tym "jej" grzechem kryje się mężczyzna jako grzesznik, winny "grzechu cudzego", co więcej, jako zań odpowiedzialny. Jednakże jego grzech uchodzi uwagi, zostaje zamilczany: zdaje się nie ponosić odpowiedzialności za "grzech cudzy"! Czasem staje się on wręcz oskarżycielem, jak w wypadku opisanym, niepomny swego własnego grzechu. Ileż razy w sposób podobny kobieta płaci za swój grzech (może nawet i ona winna jest niekiedy grzechu mężczyzny jako "grzechu cudzego") - płaci jednak ona sama i płaci samotnie!

I to facet pisze... jest dla Was nadzieja :>
Ostatnio zmieniony 30 lip 2006, 12:56 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 12:51

Mona pisze:Nie pitol, bo może.


Uff, a już myślałem że zaprzeczysz w imię tego że mężczyzna jest silniejszy <diabel>

Teraz jedyne co zostało to przekonać społeczeństwo do myślenia :]
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 30 lip 2006, 13:00

Mroczny Piskacz, nie zgadzam sei z Toba. jak mozna mowic o prowokacji do gwaltu. sa kobiety ktore ubrawszy sie w worek, wygladaja nadal kuszaco oraz sa mezczyzni ktorym niewiele potrzeba do takiej "prowokacji". nie mozna mowic o winie kobiety w takim przypadku. co innego gdy kobieta w polowie chce a w polowie nie (w efekcie nie protestuje), a po wszystkim okazuje sie ze to byl gwalt :/ jednak tutaj jest inna sytuacja - rodzenstwo.

wedlug mnie to nie powinno sie wydarzyc, ale w koncu nie doszlo do niczego dalej, chlopak sie opanowal. to nie byla proba gwaltu! ja bym mu wybaczyl. na pewno sytacja jest bardzo niezreczna. ale jestemy tylko ludzmi i zdarza sie nam zrobic cos glupiego... zwierzecego. nie obejdzie sie bez szczerej rozmowy.

co do modliwtwy... kosciol jest organizacja niezwykle seksistowska.
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 13:19

thirdeye, można mówić o prowokacji do gwałtu, widać zabrakało Ci czasu żeby przeczytać wątek i walisz "ni z gruchy ni z pietruchy" <lol>

W tym wypadku w ogóle nie było mowy o gwałcie, znów nie doczytał? Przeczytaj to podyskutujemy bo nie mam ochoty się powtarzać :]
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 14:10

Mroczny Piskacz pisze:W jej wypadku skłaniałbym się ku nieporozumieniu i jej przewrażliwieniu na "zły dotyk" Ewentualnie prowokacji forumowej, bo sam tytuł tematu "to straszne" bawi mnie i nie składania do poważnego go potraktowania.


A dlaczegóż to Cię to bawi !? Dla mnie opowiadanie o 28 letnim, żonatym i dzieciatym bracie, który obmacuje 23 siostrę tak, że aż musi mu grozić i się wyrywać, wcale nie jest zabawne a właśnie STRASZNE.

A jakim prawem zakładasz, że jest przewrażliwiona ? Jakim prawem sobie kpisz używając pojęcia "zły dotyk" ?

I co to w ogóle znaczy przewrażliwiona w tym wypadku ?

Domyślając się twojej odpowiedzi piskaczu, dodam, że przecież nigdzie Oleczka nie napisała, że rozważa zgłoszenie tego macania na policję. Nie bójcie się tak panowie. ... <glaszcze>

Jedyne o czym myślała, to czy powiedzieć jego żonie. Wiem, a to właśnie akurat JEST NAPRAWDĘ STRASZNE. <hahaha> a jakie niesprawiedliwe !! <hahaha>

Ale niestety, trzeba MYŚLEĆ PANOWIE, TRZEBA BYĆ OSTROŻNYM, TRZEBA SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM KONTROLOWAĆ. 8)

Nie możecie oczekiwać od kobiet, że będą nieprawrażliwione, mądre, wyważone bo przecież wiecie jakie to głupie i impulsywne istotki są. Samiście sobie winni. <diabel>

Z pozdrowieniami. <aniolek>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 15:35

Gdzies wczesniej definicja gwaltu byla. Stosunek bez zgody obu stron? To w takim razie ja tez zostalem zgwalcony. I tez wydawalo mi sie, ze sprawa jest oczywista. Dopiero pewna kobieta(!) pokazala mi, ze nie bylem zupelnie bez winy. Lekcja na cale zycie. Wszystko sie okazuje wzgledne. Zeby nie bylo - ja juz abstrahuje od tematu w strone ogolniejszych rozwazan.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 30 lip 2006, 16:06

ok, teraz przeczytalem wszystko (uffff). pomylilem sie, to byla proba gwaltu, zreszta juz dawno do tego doszliscie. zal mi autorki tematu, tak po Niej pojechałes Piskaczu. powinienes sie wstydzic. jak na osobe dostrzegajaca obie strony medalu zachowales sie ponizej krytyki.

trudno sie z Toba rozmawia, zawsze musi byc na Twoje, powinienes sie nad tym zastanowic.
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 17:49

Sir Charles pisze:Stosunek bez zgody obu stron? To w takim razie ja tez zostalem zgwalcony.


<rotfl2>

Właśnie zapomniałam się zapytać. Bo wg mnie niemożliwe jest zgwałcenie faceta. Ale może ja mało życie znam ? <hahaha>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 lip 2006, 17:54

jabłoń pisze:Ale może ja mało życie znam ?

Widocznie. Co to, facet nie może być pijany? Ućpany? Nie miec ochoty? :| I nie zapominaj o gwałtach homoseksualnych :>
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 17:56

Bzdury ! Gwałt to przemoc fizyczna a nie psychiczna. Nie chciał ale mógł ?! <hahaha> <hahaha>

Gwałt na mężczyźnie jest niemożliwy. Co do zasady po prostu.
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 lip 2006, 18:05

A jak kobieta w czasie gwałtu przeżyje orgazm, to automatycznie gwałt przestaje być gwałtem? :D
Głupoty piszesz :]
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 18:11

Oj Minsterka ministerka :) Mądra z Ciebie kobitka :)

Samo przeżycie orgamu przez kobietę (notabene ponoć zadziwiająco częste) przy gwałcie nie unicestwia faktu gwałtu na kobiecie, bo zauważ ona została fizyczną siłą zmuszona.

A zważ, że nawet pijany mężczyzna nie może być zmuszony do stosunku. Po prostu nie ma takiej siły. Może być wprowadzony podstępnie w bład itp. ale zmusić go nie możesz...

Samą siłą woli może zapobiec gwałtowi na nim dokonanemu <hahaha>

Ot, różnice fizjologiczne. <aniolek>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 18:18

jabłoń pisze:Samą siłą woli może zapobiec gwałtowi na nim dokonanemu <hahaha>

Ot, różnice fizjologiczne.


Co Ty znowu pierniczysz? :?
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 18:20

Sir Charles pisze:Co Ty znowu pierniczysz?


Słucham ? <walka>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 30 lip 2006, 18:22

jabłoń pisze:ona została fizyczną siłą zmuszona

Nie zawsze fizyczną. Pijana kobieta nawet ręką może nie machnąć, pijany mężczyzna podobnie. Pigułka gwałtu też działa tak samo, niezależnie od płci. To, że zdrowego, przytomnego faceta trudniej obalić na ziemię i fizycznie coś mu wepchnąć, nie znaczy, że nie można jego intymności naruszyć w taki sam sposób, jak kobiety.
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 18:30

Taka jest MOJA definicja GWAŁTU po prostu.

Naruszenie intymności mężczyzny.... no tak... oczywiście, że istnieje... ale to nie gwałt...

przykro mi... <aniolek>

P.s. oczywiście, facet faceta może zgwałcić. Tu nie przeczę.

Charlie, a Ciebie kto zgwałcił ? <evilbat>
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 18:32

A dlaczegóż to Cię to bawi !? Dla mnie opowiadanie o 28 letnim, żonatym i dzieciatym bracie, który obmacuje 23 siostrę tak, że aż musi mu grozić i się wyrywać, wcale nie jest zabawne a właśnie STRASZNE.


Jabłońku drogi, nie doczytałeś co napisałem znowu ? Tytuł tematu mnie bawi "To straszne", pierwsze co mi się na myśl nasuwa to przerażona mina Kevina Samego W Domu <lol>

jabłoń pisze:A jakim prawem zakładasz, że jest przewrażliwiona ? Jakim prawem sobie kpisz używając pojęcia "zły dotyk" ?


Teoretyzuję, dopóki brak dowodów mogę nawet uważać że to forumowa prowokacja :]

I co to w ogóle znaczy przewrażliwiona w tym wypadku ?


To że on się od piwa np potknął i złapał ją za biust, ona go odepchnęła [był napity i sam nie zdążył] i wrzeszczy zamiast pomyśleć wrzeszczy że on się na nią rzucił. To w tym wypadku znaczy przewrażliwiona, dopowiedziała sobie podteksty do nieporozumienia <diabel>

jabłoń pisze:Jedyne o czym myślała, to czy powiedzieć jego żonie. Wiem, a to właśnie akurat JEST NAPRAWDĘ STRASZNE. <hahaha> a jakie niesprawiedliwe !! <hahaha>


Znów nie doczytałaś ? Tak, to popieram i że tylko to powinna zrobić, bo jakby na policję z tym poszła to by ją wyśmiali a takie głosy tu były :]

<brawo> za brak zrozumienia tematu który poruszyłem dalej :] <brawo> dla Tych którzy jej przyklaskują, za myślenie schematami <diabel> Zdawało się że ludzie poważni :]

thirdeye, bo jestem uparty i w tym wypadku gdzie, według mnie, sprawa jest niejasna i subiektywnie przedstawiona. Dlatego równie dobrze mogła to być sytuacja przezemnie opisana, w której jej się zdawało bo tak jej chłopa brak że każdy dotyk "nie ręka w rękę" uznaje za molestowanie <diabel>

jabłoń pisze:Właśnie zapomniałam się zapytać. Bo wg mnie niemożliwe jest zgwałcenie faceta. Ale może ja mało życie znam ? <hahaha>


Mona, nie mówiłem że takie głosy się pojawią? <foch>

pani_minister pisze:A jak kobieta w czasie gwałtu przeżyje orgazm, to automatycznie gwałt przestaje być gwałtem? :D
Głupoty piszesz :]


Jabłońka zapomniała że organy i napięcie seksualne mogą być niezależne od naszych chęci czy np zmęczenia :]

jabłoń pisze:Samo przeżycie orgamu przez kobietę (notabene ponoć zadziwiająco częste) przy gwałcie nie unicestwia faktu gwałtu na kobiecie, bo zauważ ona została fizyczną siłą zmuszona.


A to że facetowi stanął, mimo że nie chciał, i się go wykorzystało to już nie gwałt? <lol>

W przypadku gwałtu homoseksualnego to tym bardziej nie musi mieć ochoty i w przeciwieństwie do kobiety raczej nie przeżyje orgazmu, gdzie tu sprawiedliwość? <foch> <hahaha>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 18:46

Mroczny Piskacz pisze:A to że facetowi stanął, mimo że nie chciał, i się go wykorzystało to już nie gwałt? <lol>


NIE, nie, nie, <hahaha> Ruchy frykcyjne też wykonywał wbrew swojej woli ? <hahaha>

I Piskaczu, nie mów do mnie w rodzaju męskim - wypraszam sobie <hahaha>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 18:48

jabłoń pisze:Naruszenie intymności mężczyzny.... no tak... oczywiście, że istnieje... ale to nie gwałt...

Nie? Tylko co?

jabłoń pisze:Charlie, a Ciebie kto zgwałcił ?

Kobieta :]
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 18:50

jabłoń pisze:NIE, nie, nie, <hahaha> Ruchy frykcyjne też wykonywał wbrew swojej woli ? <hahaha>


Gwałcić można oralnie :] Można usiąść okrakiem :> Czyżbyś nie uważała już seksu w pozycji na jeźdźca za seks? :> <lol>

Jabłoń, cały czas nie mogę się zdecydować czy jesteś naprawdę kobietą czy jak Andrew facetem z ustawionym "kobieta" w profilu <lol>

Sir Charles pisze:Nie? Tylko co?


Bo tak jak mówiłem, dla kobiety zawsze gwałtu winny jest facet bo ma penisa :] Więc jak zostanie zgwałcony to on był winny <hahaha>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 18:52

Mroczny Piskacz pisze:Gwałcić można oralnie

Na przyklad :]

Mroczny Piskacz pisze:Jabłoń, cały czas nie mogę się zdecydować czy jesteś naprawdę kobietą czy jak Andrew facetem z ustawionym "kobieta" w profilu

To chyba nie jedyna niejasnosc w tej niecodziennej postaci :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 30 lip 2006, 19:09

Tak, tak, gwałciła oralnie, na jeźdźca, i co jeszcze Wam się marzy ? <hahaha>

Reszty nie komentuję ... Ci co wiedzą to wiedzą, a Ci co nie, to nie ... <hahaha>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."

Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 19:22

jabłoń, marzy? Kobietom też się marzy zostać wykorzystanym? W końcu też orgazmu dostają :>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 30 lip 2006, 19:22

Weźcie załóżcie nowy temat "Czy można zgwałcić mężczyznę?" i nie zaśmiecajcie dziewczynie topicu.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 lip 2006, 19:24

Olivia, ona już dawno nie odpowiada a topic poszedł w tę stronę. Temat pozostał "to straszne" i nadal o gwałcie rozmawiamy, więc nie offtopuj z łaski swojej :]
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 30 lip 2006, 19:34

Olivia spadaj na drzewo. :]

jabłoń pisze:Tak, tak, gwałciła oralnie, na jeźdźca, i co jeszcze Wam się marzy ?

Sa rzeczy na niebie i na ziemi... :]
soul of a woman was created below

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości