Dół Z POWODU ZWIAZKU

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lip 2006, 13:53

Misia86 pisze:pffy.. to facet powienien zabiegac o kobiete, nie odwrotnie. niepowinno sie w ogóle domagac jakich kolwiek czulosci ,powinny wychodzic naturalnie...


najgorsze jest to ze wam sie tylko tak wydaje, a tak naprawde same wolicie walczyc o facetow, a tych co zabiegaja uwazacie za nudnych i nieciekawych, malo intrygujacych, bo jak sie facet podaje sam na talerzu, staje sie malo atrakcyjny :]

[ Dodano: 2006-07-25, 13:56 ]
Odsylam do podpisu wstreciuchy zreszta ;)
Awatar użytkownika
Misia86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2006, 14:45
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Misia86 » 25 lip 2006, 16:13

TFA pisze:najgorsze jest to ze wam sie tylko tak wydaje, a tak naprawde same wolicie walczyc o facetow, a tych co zabiegaja uwazacie za nudnych i nieciekawych, malo intrygujacych, bo jak sie facet podaje sam na talerzu, staje sie malo atrakcyjny :]

Alez tu chodzi o sam zwiazek nie o samo zabieganie zeby w nim byc z dana osoba.
Jesli oto chodzi to cos w tym jest, facet powinien miec troche dystansu.. ale jesli chodzi o sam zwiazek a szczegolnie o to juz zaawansowane stadium gdy jest juz jakies uczucie to facet powinien jakos byc nadal czuly jak na poczatku byl...
A winy kobiet w tym troche jest bo za bardzo was rozpuszczamy niekiedy ;) z mezczyzna jak z dzieckim mozna latwo rozpuscic ;)
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 25 lip 2006, 19:37

to moze powiedzcie mu dokladnie to co napisala w pierwszym poscie mikaaa

skoro 99% forumowiczow rozumie o co chodzi to i on powinien a jak nie zrozumie to ... jest ... nie chce nikogo obrazac ale to po co Ci taki?
such a perfect day....
Awatar użytkownika
Snowblind
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 25 lip 2006, 20:50
Skąd: Z pomiędzy
Płeć:

Postautor: Snowblind » 25 lip 2006, 21:03

mikaaa wiem że dla kobiety to nie będzie to samo jakby facet okazał to spontanicznie ale porozmawiaj z nim.
Określ czego Ci brakuje nawet jeśli to jest zwykłe "Przytul mnie" czy "Mógłbyś czasem mi dać do zrozumienia że o mnie myślisz".
Powiedz że rani cię gdy olewa twoje uczucia, mniejsze i większe problemy.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 25 lip 2006, 23:58

eh skoro nie jestem z takim problemem sama to cos musi w tym byc ze po dwoch latach chlopak sie taki staje.... co jak co ale ja nie mam zamiaru tego akceptowac .... chce czuc sie dalej kochana i juz... musi sie cos zmienic...

[ Dodano: 2006-07-26, 00:01 ]
co do rozmow to rozmawialam nie raz..... nie daja nic ale moze powinnam konkretnie poruszyc ten problem bo zazwyczaj po prostu wspomnialam przy jakiejsc konkretnej sytuacji o co mi chodzi....
you touch me
in special places...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 26 lip 2006, 00:40

KocurekV pisze:
mikaaa pisze:...czy po dwoch latach to sie facetom wydaje ze moga osiasc na lurach... nie wymagamy naprawde nie wiadomo czego ... moze jakies mile slowko, chwila czulosci.. neio musi byc zaraz kolacja ze swiecami , kwiaty itp...

Niestety mikaaa większość facetów własnie tak myśli.

A co jesli baba tak mysli? Nie wykazuje praktycznie zadnej pomyslowosci na zaskoczenie partnera etc.?
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 lip 2006, 00:43

Kocurek i mikaaa pisze:KocurekV napisał/a:
mikaaa napisał/a:
...czy po dwoch latach to sie facetom wydaje ze moga osiasc na lurach... nie wymagamy naprawde nie wiadomo czego ... moze jakies mile slowko, chwila czulosci.. neio musi byc zaraz kolacja ze swiecami , kwiaty itp...

Niestety mikaaa większość facetów własnie tak myśli.


A to ciekawe bo ja jestem w tej mniejszosci, a wlasciwie bylem, bo zawsze tego zalowalem i dostawalem po dupie za bycie wlasnie "troskliwym" i teraz wole byc taki jak ta wiekszosc i zyje mi sie duzo lepiej :]
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 26 lip 2006, 01:04

sadi pisze:A co jesli baba tak mysli?

Niom :|
Dlaczego chcecie być wzięte w jasyr i nic nie robić więcej.
A potem zaczynają się żale, że ON...
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 26 lip 2006, 12:24

Andrew pisze:Sek w tym , ze Twój chłopak jest na etape nie wiedzy o kobietach jak i ich potrzebach , jeszcze Ciebie nie rozgryzł jak i siebie w kwesti zachowan na dane zachowanie Twoje .
Mysli tak ...i tak Ci to przekazuje , nie wie , ze gdyby przekazał to tak jak Ty tego oczekujesz , było by znacznie lepiej
Nauczy sie nauczy

No to koles nie chce zeby jego dziewczyna byla przy nim sczesliwa ?? Jak by chcial to by sie dowiedzial tych chociaz najbardziej ogolnych rzeczy na temat "co lubia dziewczyny". Wielu facetow pyta sie np. jak zrobic kobiecie minetke zeby jej bylo fajnie, dobra spoko, ale czemu takie pytania zadawane sa tylko w kwestji sexu ??

A co do tego czy sie nauczy, to troszke watpliwa sprawa, przez 2 lata sie tego nie nauczyl, a ostatnio idzie w zupelnie innym kierunku
mikaaa pisze:Jestem z chlopakiem pżonad 2 lata i calkiem fajnie nam razem bylo
no wlasnie bylo wiec nie jest

Jest jeszcze jedna wersja: moze chlopak ma jakies problemy ktore sklaniaja go do takiego "zimnego" zachowania ??

Jak zawsze jestem za szczesliwym zakonczeniem, wiec w Waszym przypadku nie jest inaczej, zycze powodzenia !!
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 26 lip 2006, 12:33

Mateo_20 pisze:no wlasnie bylo wiec nie jest


no ja mam nadzieje ze toi tylko taki okres ze przejdzie ...

Mateo_20 pisze:moze chlopak ma jakies problemy ktore sklaniaja go do takiego "zimnego" zachowania ??

nie wiem moze choc wydaje mi sie ze o wszytskich swoich sprawach mi mowi... choc moze jest cos... ale wydaje mi sie ze to nie to...
you touch me

in special places...
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 26 lip 2006, 13:28

A wiec masz watpliwosci
mikaaa pisze:choc moze jest cos... ale wydaje mi sie ze to nie to...
nawet maly szczegol, jakas blaha sytuacja moze spowodowac takie zachowanie u Niego, wiesz dobrze ze jest jakis "problemik" nie powinnas go lekcewazyc, porozmawiaj z Nim o tym.
mikaaa pisze:no ja mam nadzieje ze toi tylko taki okres ze przejdzie ...

To jest jak najbardziej mozliwe, ale pamietaj, ze On takze potrzebuje Twojego wsparcia, porozmawiaj z Nim. Badz silna a bedzie OK <browar> .
"Serca przepełnione miłością

nigdy daleko od siebie nie odejdą"

Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Misia86
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 99
Rejestracja: 25 cze 2006, 14:45
Skąd: 3miasto
Płeć:

Postautor: Misia86 » 28 lip 2006, 12:14

U mnie jak narazie sie poprawilo... (niezapeszam) nie przeprowadzalam z nim dlugiej, wnikliwej rozmowy po prostu w czasie spaceru palnelam ze zrobil sie z niego zimny dran i zeby okazal troche uczucia i bede walkowac ten temat az sie niezmieni. Minely 3 dni ale narazie jest ok <hiphop>
A jak u Ciebie miko?? :D
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 28 lip 2006, 12:34

u mnie takze jest mala poprawa ale taka tyci tyci nie moge jeszcze za duzo powiedziec bo sie narazie praktycznie nie widzimy ...

mam nadzieje ze to nie tym czasowe..
you touch me

in special places...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 423 gości