Jak ją przekonać???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Jak ją przekonać???

Postautor: Tymon » 24 lip 2006, 22:15

Mam problem z dziewczyna dotyczacy antykoncepcji.Chodzi o to iz ona nie uznaje środków antykoncepcyjnych poza naturalna metodą która jak wszyscy wiedza jest bardzo mało skuteczna.Kto zna argumenty tylko konkretne bo sił mi brakuje i nie wiem czy wystarczy...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2006, 22:26

A kochasz ją? :|
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 24 lip 2006, 22:57

Kocham i to bardzo.Tylko do niej nie trafiają argumenty bezpieczeństwa nas obojgu a bez tego to z mojej strony nic z tego.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2006, 23:02

Tymon pisze:Kocham i to bardzo.

Jeśli ją kochasz, to SIĘ POŚWIĘCISZ !!

Zero <sex> ... wytrzymasz dla miłości?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 24 lip 2006, 23:11

To nie chodzi o same przyjemności tylko o styl zycia mysląc poważnie o niej.Nie powiesz przecież że sex nie ma znaczenia w związku.Jasne że nie najwazniejszego ale odgrywa istotna role.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2006, 23:16

Tymon pisze:Jasne że nie najwazniejszego ale odgrywa istotna role.

Nie przesadzasz? Albo się naczytałeś jakiegoś Endrjuła, tu. :|
Sex jest TYLKO dodatkiem i uzupełnieniem. Jeśli nie ma uczuć, przenikania, to nie licz na WNĘTRZE ! ... w jakiejkolwiek postaci ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 24 lip 2006, 23:53

Tymon, a te jej przekonania to z wiary wynikają?

Jeśli tak, to możesz spróbować jej powiedzieć, że ona przecież nie stosuje nic poza naturalnymi, a gumka to zabezpieczenie z Twojej strony i cały grzech spada na Ciebie. ;) To tak mi przyszło do głowy, nie wiem, czy coś poskutkuje ;P

A drugi sposób: Może znajdziesz jakiegoś sensownie myślącego księdza, który ją przekona? Mam taką bardzo wierzącą koleżankę i byłam ciekawa jak rozwiąże problem antykoncepcji. No i okazało się, że ksiądz na naukach przedmałżeńskich dał im do zrozumienia, że prezerwatywy to "taki bardzo mały grzech".
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lip 2006, 00:20

Sir Charles pisze:Mysior, dobrze się bawisz?

Po czym wnosisz tego OT-opa ? <diabel>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 25 lip 2006, 00:26

Sir Charles pisze:Mysior, dobrze się bawisz?


Chyba ma gorszy dzień...

Zapytaj jej czego bardziej się boi ciąży czy gumki?? Bo antykoncepcja naturalna daje małe efekty...

Zresztą powinna to docenić, że myślisz realnie, a nie korzystasz z okazji. Dla Ciebie to nawet wygodniej by było bez prezerwatywy...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 lip 2006, 00:26

Mysiorek pisze:Zero <sex> ... wytrzymasz dla miłości?

Chłopak ma konkretny problem, a Ty mu pytania egzystencjalne stawiasz. Mi to np zwisa czy ją kocha czy nie. Wiem jakich argumentów użyć żeby przekonać, to się odzywam ontopik. A Ty robisz ukrytego offa... ;P ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lip 2006, 00:37

Sir Charles pisze:a Ty mu pytania egzystencjalne stawiasz

No dobra :)

Może tak wyniosła "z domu", że tylko biologia. Może ją wiara uwiera? Ja mam to wiedzieć? To autor powinien wiedzieć.
Skoro pyta, to dla mnie znaczy, że jeszcze się nie znają. Jeszcze nie przekminili tematu bezpiecznego współżycia. Lub nie otwarł jej wrót do innych możliwości.

A Jego odpowiedzi były w stylu:
Tymon pisze:a bez tego to z mojej strony nic z tego.
... czyli: albo nie będzie się stukał albo oleje ją. To gdzie tu miłość? A może chodzi tylko o seks i ona kminii ?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 25 lip 2006, 01:48

Jesli to kwestia tego, że nie pozwala jej na to wiara, to czemu uprawia seks przedmałżeński?? :)
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 25 lip 2006, 07:20

Mysiorek pisze:
Sir Charles pisze:a Ty mu pytania egzystencjalne stawiasz

No dobra :)

Może tak wyniosła "z domu", że tylko biologia. Może ją wiara uwiera? Ja mam to wiedzieć? To autor powinien wiedzieć.
Skoro pyta, to dla mnie znaczy, że jeszcze się nie znają. Jeszcze nie przekminili tematu bezpiecznego współżycia. Lub nie otwarł jej wrót do innych możliwości.

A Jego odpowiedzi były w stylu:
Tymon pisze:a bez tego to z mojej strony nic z tego.
... czyli: albo nie będzie się stukał albo oleje ją. To gdzie tu miłość? A może chodzi tylko o seks i ona kminii ?


Nie chodzi mi tylko o sex, ta wypowiedz miała na myśli, iż bez zabezpieczenia nie będzie sexu, a nie że ją oleje!

[ Dodano: 2006-07-25, 07:22 ]
Ona nie akceptuje w ogóle zabezpieczeń bez wzglądu na to kiedy będzie sex (nie planuje wielkiej rodzimy) :)

[ Dodano: 2006-07-25, 07:29 ]
Mysiorek pisze:Lub nie otwarł jej wrót do innych możliwości.

Możesz mi wyjaśnić co masz na myśli mówiąc " innych mozliwości??"

[ Dodano: 2006-07-25, 07:37 ]
Anula, Hmm w odniesieniu do 1 sposobu to obawaim sie że jej nie przekonam bo ona jest bardzo religijna i nawet kiedy wezme to na siebie to powie że to i tak grzech i tak bo z nią bezpośrednio miał by związek,a co 2 sposobu to pomyśle (tylko czy ja trafie na takiego )
Ostatnio zmieniony 25 lip 2006, 08:35 przez Tymon, łącznie zmieniany 2 razy.
Sasa
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 12 paź 2004, 12:43
Płeć:

Postautor: Sasa » 25 lip 2006, 08:04

Cale zycie jest grzechem jak chce odpokutowac to niech do zakonu idzie ;/ nie rozumiem kompletnie takich kobiet <wsciekly>

I cos mi sie wydaje ze jej nie przekonasz. A nawet juz jezeli do slubu wytrymasz to co to bedzie za sex?? Bedzie to uwazala za obowiazek malżenski a nie przyjemnosc i dobra zabawe ;/ I dopiero wtedy bedzie problem.

Jezeli ja kochasz to jedyne dla Ciebie wyjscie jest takie bys sie i Ty nawrocil tak jak ona <aniolek>
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 25 lip 2006, 08:16

Sasa, Nie zamierzam sie nawracać tak jak ona i sam bede decydował co mi wolno a czego nie to po 1 a po 2 to wiara co indywidualna sprawa (osobista).Własnie tego sieobawaim że jej nie przkonam i Twoja teza " Bedzie to uwazala za obowiazek malżenski a nie przyjemnosc i dobra zabawe ;/ I dopiero wtedy bedzie problem. ' stanie sie oktualna.
Pozatym skoro jak mówi że mnie kocha to też powinna wziąc pod uwage mój punkt widzenia , bo jak sądze nie jest on zły zeby się zabezpieczać.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2006, 16:10 przez Tymon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2006, 08:21

Najlepiej napisac komus jak ją kochasz to wytrzymasz ? jakie to proste , to tak jak by spragnionemu na pustyni napisac / powiedziec nic sie nie martw , najwyzej umrzesz , ale przeciez jest zycie pozagrobowe , zas Ty jestes wierzacy , to o co Ci chodzi ?? <aniolek>
jak ktos ma mały temperament to problemu nie bedzie i włazc na agnieszke nie bedzie i pisac o tym , widac ma chłopak duzy temperament po tak go Bozia stworzyła , i to jest dla niego problem , którego nie zrozumie nikt z temperamentem , czy tam libido , zwał jak zwał - małym .
Naczytał sie enddriuła ?? a byc moze ! a jesli jest taki sam jak endriuł albo podobny ? wtedy te wszystkie swoje radzy w kwesti pomocy jemu , mozesz sobie w dupsko wsadzic , bowiem są nic nie warte . To tak smao jak powiedziec kobiecie , by czekała na meza 20 lat , bo taki dostał wyrok i siedzi , podczas gdy ona ma lat przezytych dopiero tez 20 -cia .W imie czego ma wiec czekac ? Owszem chce niech czeka , ma prawo do tego !

Moja zona tez nie uznaje srodków antykoncepcyjnych i zyje juz tak z nią prawie 20 lat zas to pozwoliło mi doglebnie poznac ją , wiec ciupciam sie kiedy chce , i tobie też to polecam (poznanie ) Dlaczego jest przeciw srodką anty , ubzdurała sobie ze zgrubnie i nie przegadasz <hahaha>

[ Dodano: 2006-07-25, 08:24 ]
Mysiorek pisze:A kochasz ją? :|

Ba pytanie za 10 punktów <aniolek>

gdyby ja nie kochał dawno był by ją zostawił
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 25 lip 2006, 08:42

Andrew pisze:Najlepiej napisac komus jak ją kochasz to wytrzymasz ? jakie to proste , to tak jak by spragnionemu na pustyni napisac / powiedziec nic sie nie martw , najwyzej umrzesz , ale przeciez jest zycie pozagrobowe , zas Ty jestes wierzacy , to o co Ci chodzi ?? <aniolek>
jak ktos ma mały temperament to problemu nie bedzie i włazc na agnieszke nie bedzie i pisac o tym , widac ma chłopak duzy temperament po tak go Bozia stworzyła , i to jest dla niego problem , którego nie zrozumie nikt z temperamentem , czy tam libido , zwał jak zwał - małym .
Naczytał sie enddriuła ?? a byc moze ! a jesli jest taki sam jak endriuł albo podobny ? wtedy te wszystkie swoje radzy w kwesti pomocy jemu , mozesz sobie w dupsko wsadzic , bowiem są nic nie warte . To tak smao jak powiedziec kobiecie , by czekała na meza 20 lat , bo taki dostał wyrok i siedzi , podczas gdy ona ma lat przezytych dopiero tez 20 -cia .W imie czego ma wiec czekac ? Owszem chce niech czeka , ma prawo do tego !

Moja zona tez nie uznaje srodków antykoncepcyjnych i zyje juz tak z nią prawie 20 lat zas to pozwoliło mi doglebnie poznac ją , wiec ciupciam sie kiedy chce , i tobie też to polecam (poznanie ) Dlaczego jest przeciw srodką anty , ubzdurała sobie ze zgrubnie i nie przegadasz <hahaha>


[ Dodano: 2006-07-25, 08:24 ]
Mysiorek pisze:A kochasz ją? :|

Ba pytanie za 10 punktów <aniolek>

gdyby ja nie kochał dawno był by ją zostawił


[ Dodano: 2006-07-25, 08:47 ]
Hmm kiedy chcesz powiadasz ciekaw jestem jaka to metoda bez zabezpieczeń:)?
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 25 lip 2006, 08:50

to nie jest metoda ! gdzies Ty znowu to wyczytał ? <aniolek> to zaledwie tylko i wyłacznie znajomosc ciała partnerki jak i wiedza w tym temacie.
To proste , jak sie wie kiedy kobieta ma dni niepłodne . Nalezy tez wziasc poprawkę na zywotnosc plemników , no i pamietac o zasadzie "jak nie zasiejesz , to plonów nie zbierzesz " cos za cos po prostu . A co do wydzielajacego sie z penisa sluzu który to zawiera palemniki ...na to też jest sposób , jak pomyslisz dojdziesz do tego , od tego (podpowiem ) jest gra wstepna .
Ale trzeba znac ciało kobiety , jak i swoje <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 25 lip 2006, 09:12

Andrew ma nosa - wyczuwa zmiany hormonalne <aniolek>


Tymon postaw jej ultimatum = prezesy lub tabsy albo najskuteczniejszy srodek anty - szklanka wody zamiast :P

<evilbat>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 25 lip 2006, 09:34

Tymon, juz to kiedys pisalam. Antykoncepcja to tylko wierzcholek gory. Skoro tak rozniecie sie w podejsciu do religii, to co bedzie z reszta? To seks przed slubem tez nie? I potem to tylko dla prokreacji? Bo inaczej to taki sam grzech jak pigulki. Zapomnij tez o seksie oralnym i roznych pozycjach, radosci z seksu itd. Ona nawet nauki kosciola zle pojmuje, wiec nie widze tu pola do dyskusji z nia.
W ogole zapomnij o seksie najlepiej. Bo inaczej nie dasz rady. Pozniej bedzie tylko gorzej.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
AlicE!
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 263
Rejestracja: 29 maja 2005, 02:14
Skąd: Somewhere
Płeć:

Postautor: AlicE! » 25 lip 2006, 09:56

Ee trochę chyba przesadzasz, Miltonia...
Jeśli nie dojdziecie jednak do porozumienia, bedzie problem i to wielki...Wiadomo, ze najlepsze miejsce na rozwiazywanie problemow w zwiazku to łóżko ^^
Skoro wiara przeszkadza, to nie rozumiem jak sie zgodzila na sex przedmalzenski, przeciez to tez grzech ;o
hmm w zasadzie...Coraz bardziej przychylam sie do zdania Mitonii, chociaz trochę mocno to powiedziala.
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 25 lip 2006, 11:26

AlicE! pisze:Wiadomo, ze najlepsze miejsce na rozwiazywanie problemow w zwiazku to łóżko ^^

Bzdura.
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 25 lip 2006, 15:40

Tylko co uczynioć skoro ja ją kocham i to nie takie proste, dlatego zwróciłem się z prośbą do Was o sposób jak ją przekonać, bo jak narazie to z reguły słysze opinie a nie argumenty jak to ją przekobnać :)

[ Dodano: 2006-07-25, 15:47 ]
AlicE! pisze:Skoro wiara przeszkadza, to nie rozumiem jak sie zgodzila na sex przedmalzenski
narazie sie nie zdodziła lecz pieszczoty akceptuje i widze że się pomału rozkręca co będezie dalej nie wiem ale to nadal problem w mojej głowie odnośnie antykoncepcji bo dla kogo by nie był?
Ostatnio zmieniony 25 lip 2006, 15:49 przez Tymon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 25 lip 2006, 15:48

AlicE! pisze:Wiadomo, ze najlepsze miejsce na rozwiazywanie problemow w zwiazku to łóżko ^^


To zadne rozwiazanie problemow, tylko chwilowe zalagodzenie, zamaskowanie, a potem problemy wracaja ze zdwojona sila. Widac malo jeszcze wiesz.
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 25 lip 2006, 15:51

TFA pisze:To zadne rozwiazanie problemow
podzielam
Ten, co nic nie robi, nic nie rozumie
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 25 lip 2006, 16:17

Tymon, a skąd Ty dokładniej jesteś? Bo właśnie patrzę, że też śląskie. To może z tym księdzem, to nie taki zły pomysł. Mogłabym zdobyć namiary niego.
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 25 lip 2006, 16:19

niedaleko Katowic

[ Dodano: 2006-07-25, 20:32 ]
Czy ma ktoś jeszce jakies mądre rady do dodania?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 617 gości