o co jej chodzi :/

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

o co jej chodzi :/

Postautor: Tom » 23 lip 2006, 12:21

Czesc

Mam do was takie pytanie, chodzę z dziewczyno 5 miesięcy i czasami jak gdzieś ide to wspomina mi o tym żebym kogoś poderwał :P zagadał z jakąś inną lasko itp. ja mówię nie no kotku nie zrobię czegoś takiego, ona znowu Sie powtarza i ja w końcu mówię no Oki jeśli tego tak bardzo chcesz to zarwę jakąś na imprezie, ona wtedy, no i fajnie, rob co chcesz :) twoja sprawa , baw sie dobrze a ja mówię Oki dobra jak tak bardzo tego chcesz to tak zrobię , powyrywam jakieś panienki, ona wtedy mówi no to będziesz sie dobrze bawił.

I teraz zastanawiam sie czy jej na mnie w ogóle zależy , jeśli tak swobodnie daje mi wolną rękę, po co ona mi to w ogóle mówi ?? w ogóle tego nie kapuje, Kocham ją Bardzo.

Wolałbym żeby powiedziała cos takiego, np. " ale nie zarywaj mi tam żadnych panienek, obiecaj ! bo ciezko skonczysz " itp.

A tak to jak by w ogóle jej nie zależało na tym co ja będę robił na imprezie a to równoznacznie oznacza ze jej na mnie nie zależy :( zero zazdrości a przecież nie ma miłości bez zazdrości.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 23 lip 2006, 12:25

Hmm panienka chyba jakas niedoceniona sie czuje. To wyglada tak jakby jej sie wydawalo ze ci tylko zawadza.Jakies dziwne to zachowanie
Obrazek
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 23 lip 2006, 12:32

no właśnie nie wiem o co jej chodzi z to "wolną ręką" możliwe ze chce zobaczyć co ja zrobię jak zareaguje i prowadzi grę, albo rzeczywiście przestało jej na mnie zależeć i traktuje to jak powietrze to co ja będę robił na tej imprezie.

Rozumie można tak powiedzieć z raz dla żartu ale ona się z tym powtarza za każdym razem jak gdzieś idę sam, w końcu mówię ze tak zrobię , ona wtedy twoja sprawa, masz wolną rękę rob co chcesz :/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 lip 2006, 12:38

Ja bym olal, nienawidze kobiet prowadzacych tak bezdennie glupie, bezsensowne gierki. Szkoda czasu.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 23 lip 2006, 12:39

Hmm to moze zamiast myslec o co jej chodzi....wez z nia przysiadz i powiedz ze troche takie zachowanie jest dla ciebie irytujace i zeby ci powiedziala o co jej chodzi gdy takie cos do ciebie mowi i podkresl ze to nie jest dla ciebie mile
Obrazek
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 lip 2006, 12:40

Tom, ojej nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.... ona się po prostu z Tobą droczy...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 23 lip 2006, 12:47

albo wlasnie czuje sie niepewnie i specjalnie tak mowi zeby zobaczyc co zrobisz..moze nie ejst pewna uczuc?
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 23 lip 2006, 12:56

możliwe ze sie droczy, ale czuje sie tak jak by nie wszytko było jasne między nami, myślę ze tak zrobię jak chce, zobaczymy co wtedy powie, często jest tak ze sie mnie pyta co ja bym zrobił gdybym ją z kimś zobaczył, Np. jak sie całuje z kimś, albo gada z jakimś obcym kolesiem na imprezie, ja wtedy mówię rob co chcesz ale uważaj co robisz żebyś potem tego nie żałowała.

I to mnie właśnie denerwuje, po co mi ona to mówi chce mnie sprawdzić czy co bo nie wiem.

Jak tak dalej będzie to serio tak zrobię ze się z kimś umowie , poznam kogoś nowego i tyle, nie ze zaraz zdradzać czy cos w tym rodzaju.

a najlepsze wyjscie to bedzie szczera rozmowa z nią :)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 23 lip 2006, 13:01

albo wlasnie czuje sie niepewnie i specjalnie tak mowi zeby zobaczyc co zrobisz..moze nie ejst pewna uczuc?
Stawiam na to. Dziewczę chce pewnie sprawdzić, czy Ci na Niej zależy...
Pogadaj z Nią szczerze... <browar>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 23 lip 2006, 13:02

Tom pisze:a najlepsze wyjscie to bedzie szczera rozmowa z nią
<brawo> sam sobie odpowiedziałeś...
nikt tu Ci nie pomoże, jedyne co możesz zrobić to pogadać z nią... pwoiedz jej, że Cię to denerwuje a jak ma w ogole jakiś cel to niech powie jasnno o co jej chodzi...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 23 lip 2006, 13:03

no i tak zrobie pogadam z nio szczerze <browar>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 lip 2006, 13:07

Jawka pisze:Tom, ojej nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.... ona się po prostu z Tobą droczy...


nie sadze

Candy Killer pisze:albo wlasnie czuje sie niepewnie i specjalnie tak mowi zeby zobaczyc co zrobisz..moze nie ejst pewna uczuc?


mniej wiecej o to mi chodzi, chce sprawdzic co zrobi, kaze mu to zrobic, a jak to zrobi to ona sie na niego obrazi <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 lip 2006, 13:11

TFA pisze:chce sprawdzic co zrobi, kaze mu to zrobic, a jak to zrobi to ona sie na niego obrazi <diabel>
- dziecinada jednym słowem. Dziewczyna musi być nieźle zdesperowana, skoro wpada na tak głupi pomysł. Jakby nie mogła w inny sposób "przetestować" jego uczuć. Powinni porozmawiać, a nie bawić się w takie gierki.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 23 lip 2006, 13:15

Masz 20 lat, mysle ze stac cie juz na madrzejsze kobity.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 23 lip 2006, 13:16

misiucha22 pisze:
TFA pisze:chce sprawdzic co zrobi, kaze mu to zrobic, a jak to zrobi to ona sie na niego obrazi <diabel>
- dziecinada jednym słowem. Dziewczyna musi być nieźle zdesperowana, skoro wpada na tak głupi pomysł. Jakby nie mogła w inny sposób "przetestować" jego uczuć. Powinni porozmawiać, a nie bawić się w takie gierki.


no masz racje, dla mnie to jest głupia gra albo rzeczywiscie zaczyna sie tak dziać ze jej po prostu przestaje na mnie zalezec.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 lip 2006, 13:21

Tom pisze:albo rzeczywiscie zaczyna sie tak dziać ze jej po prostu przestaje na mnie zalezec.
- może nie to; mi wydaje się raczej, że dziewczyna jest niedojrzała. Nie umie w inny sposób wyegzekwować jakiechś deklaracji od Ciebie, jak tylko poprzez takie głupie sugestie. Nie daj się zwieść. Jestem tego samego zdania co TFA:
TFA pisze:mniej wiecej o to mi chodzi, chce sprawdzic co zrobi, kaze mu to zrobic, a jak to zrobi to ona sie na niego obrazi <diabel>

Jak Ci zależy na dziewczynie, to popracuj razem z nią nad związkiem, porozmawiaj z nią. Jeśli nadal będzie prowadziła tego typu gierki, to po prostu zostaw ją. Nie będzie czego żałować. Życie jest zbyt krótkie, by je sobie marnować z głupimi ludźmi.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 23 lip 2006, 13:34

pogadam z nią wyjasnie sobie to dokładnie, zobaczymy co powie na ten temat. Chociaz raz tak było ze wkoncu mówie jej, "Naprawde tego chcesz !, czy sobie zartujesz bo jak zartujesz to to głupi zart", ona na to ze zartuje sobie. a teraz znowu sie to powtarza te same teksty o podrywy, nowe znajome itp.
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 23 lip 2006, 13:38

a teraz znowu sie to powtarza te same teksty o podrywy, nowe znajome itp.
- chyba za słabo jej to wytłumaczyłeś. Postaw sprawę jasno. Powiedz, ze jak będzie cały czas tak głupio gadała, to naprawdę sobie kogoś poderwiesz. Ale nie dlatego, że sam tego chcesz, ale że masz dosyć jej głupawych tekstów. <wsciekly> Nie dziwię się, że Cię to wkurza.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Re: o co jej chodzi :/

Postautor: Andrew » 23 lip 2006, 13:51

Tom pisze:Wolałbym żeby powiedziała cos takiego, np. " ale nie zarywaj mi tam żadnych panienek, obiecaj ! bo ciezko skonczysz " itp.



przecież Ona ci dokładnie to mówi , rany julek , ale z Ciebie dzieciak <aniolek> pamietasz Laskowika ? "trzy koła dobre" a nie jedno zepsute <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 23 lip 2006, 15:20

przecież Ona ci dokładnie to mówi , rany julek , ale z Ciebie dziecia

dzieciak i z toma, bo nie rozumie, i z niej, bo się bawi po gówniarsku.

Tom pisze:tak zrobię jak chce, zobaczymy co wtedy powie

wtedy się wścieknie, obrazi i zacznie tupać nóżką, bo nie jest jedyną dla swojego faceta.
tom - ona po prostu w cholernie niedojrzały sposób domaga się komplementów, zapewnień i takich tam. jak już koniecznie chcesz się bawić z dziewczęciem na jej poziomie emocjonalnego rozwoju, to zrób z niej księżniczkę - uspokoi się, albo będzie chciała więcej <diabel>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 23 lip 2006, 16:36

lollirot, ma racje .. ona wymusza od ciebie dobre slowka..
na twoim miejscu po prostu bym z nia pogadal i powiedzial ze to co robi wkurza mnie i sprawia mi przykrosc..
albo zaczal robic to co ona mowiac ze nie zalezy jej na mnie :]
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 23 lip 2006, 22:56

olej w diabły :D Emocjonalnie popaprane do piachu! <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
superman
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2006, 09:03
Skąd: Krk
Płeć:

Re: o co jej chodzi :/

Postautor: superman » 23 lip 2006, 23:04

Tom pisze:Czesc

Mam do was takie pytanie, chodzę z dziewczyno 5 miesięcy i czasami jak gdzieś ide to wspomina mi o tym żebym kogoś poderwał :P zagadał z jakąś inną lasko itp. ja mówię nie no kotku nie zrobię czegoś takiego, ona znowu Sie powtarza i ja w końcu mówię no Oki jeśli tego tak bardzo chcesz to zarwę jakąś na imprezie, ona wtedy, no i fajnie, rob co chcesz :) twoja sprawa , baw sie dobrze a ja mówię Oki dobra jak tak bardzo tego chcesz to tak zrobię , powyrywam jakieś panienki, ona wtedy mówi no to będziesz sie dobrze bawił.

I teraz zastanawiam sie czy jej na mnie w ogóle zależy , jeśli tak swobodnie daje mi wolną rękę, po co ona mi to w ogóle mówi ?? w ogóle tego nie kapuje, Kocham ją Bardzo.

Wolałbym żeby powiedziała cos takiego, np. " ale nie zarywaj mi tam żadnych panienek, obiecaj ! bo ciezko skonczysz " itp.

A tak to jak by w ogóle jej nie zależało na tym co ja będę robił na imprezie a to równoznacznie oznacza ze jej na mnie nie zależy :( zero zazdrości a przecież nie ma miłości bez zazdrości.


Stary szkoda czasu na takie dziewczyny. Wez poszukaj takiej ktora Cie doceni i bedzie Ci oddana - oczywiscie z wzajemnoscia :)
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 24 lip 2006, 00:15

Jak dla mnie, to ona próbuje zrobić z siebie ofiarę, chce żebyś myślał, że ona nie uważa żebyś był nią zainteresowany. Przez to chce zwrócić na siebie twoją uwagę. Nie mówcie, że to głupie, może trochę dziecinne, ale jeżeli jest ona osobą niezbyt otwartą, to będzie stosowała właśnie takie praktyki.
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 24 lip 2006, 01:37

Hung, masz racje jest osobo nieśmiało. a tam, czemu nie którzy piszecie żeby olać, jak można kończyć związek 6 miesięcy tak po prostu bo jest dziecinna, przez takie coś, myślę ze nie będzie juz tak mówić, jest młoda to i nie kiedy trzeba zrozumieć pewne sprawy, Kocham ją i wiem ze ona mnie tez. Jak bym ją żucił to by sie załamała i sam bym sie załamał. Pogadam teraz z nio poważnie i szczerze to powinno pomóc  <pijak>
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 24 lip 2006, 10:46

Tom pisze:Jak bym ją żucił to by sie załamała i sam bym sie załamał.

Przepraszam, że się czepiam. Przechodząc do sedna - widzę Tom, że z Ciebie też trochę dzieciak. Najwyraźniej nie umiesz zadbać o to, żeby dziewczyna czuła się pewnie u Twego boku.
Tom pisze:jak można kończyć związek 6 miesięcy tak po prostu
- oj wierz mi, można kończyć nawet po dłuższym czasie.
Tom pisze:jest młoda to i nie kiedy trzeba zrozumieć pewne sprawy
- można starać się zrozumieć, ale z głupotą należy walczyć.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"

Terencjusz
Awatar użytkownika
zagubiona_wenus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 05 lip 2006, 10:24
Skąd: dolnyśląsk
Płeć:

Postautor: zagubiona_wenus » 24 lip 2006, 13:15

Tom pisze: myślę ze nie będzie juz tak mówić, jest młoda to i nie kiedy trzeba zrozumieć pewne sprawy,

masz racje czasami trzeba zrozumieć, ale ona cie zwyczajnie podpuszcza, chce żebyś ją zapewniał że nic takiego nie zrobisz. Naprawde musisz z nią szczerze porpzmawiać i powiedzieć że cie męczą takie podchody
grzeczne dziewczynki idą do nieba... niegrzeczne idą tam gdzie chcą!
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 24 lip 2006, 13:42

Tom pisze:A tak to jak by w ogóle jej nie zależało na tym co ja będę robił na imprezie a to równoznacznie oznacza ze jej na mnie nie zależy

Moze pozwala Ci na takie rzeczy, bo wie, ze na imprezie bez swojej dziewczyny latwo popelnic glupstwo, a Ona tego chce, chce miec powod zeby z Toba zerwac ?? Ale mam nadzieje, ze tak nie jest. Moze po prostu tak bardzo Ci ufa, lub chce to zaufanie maxymalnie podwyzszyc, no ale sam to powiedziales:
Tom pisze:nie ma miłości bez zazdrości
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 24 lip 2006, 16:50

Tom pisze:jak można kończyć związek 6 miesięcy tak po prostu bo jest dziecinna

ja myślałam, że faceci szukają kobiet, nie dziewczynek :]

tom, popracuj nad narzędnikiem liczby pojedynczej rodzaju żeńskiego, proszę.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 24 lip 2006, 17:14

faceci szukaja odpowiedniego osobnika płci żeńskiej ^^ :>

jedni kobiet inni dziewczynek ~~
such a perfect day....

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 390 gości