Sprawdzam ją choć nie mam podstaw

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Sprawdzam ją choć nie mam podstaw

Postautor: Lestat19 » 21 lip 2006, 17:41

Witam poznałem miesiąc temu świetną dziewczyne, nie pali nie naduzywa alku ,jestem do niej bardzo przywiązany, jest namiętna i wesoła. Potrafi słuchać jest czuła i troskliwa jest odemnie 3 lata młodsza więc zakres tematów które mógłbym z nią poruszać jest nieco "obcięty" ale spoko.Ma fajnych rodziców którzy mnie lubią. Ja jestem typem zazdrośnika i az normalnie coś mi się robi jak słysze o jakimś jej koledze. Między nami jest w jak najlepszym porządku. Jesteśmy ze sobą miesiac

Tutaj ktoś napisze pewnie "szukasz dziury w całym?? "
Przeżyłem troche dziewczynami i naprawde wiem co robie, nie mam ochoty cierpiec znów, jestem przez płeć piękną bardzo podejrzliwy właśnie dlatego podjąłem działania które wymieniam poniżej:
Jakoś tak z głupia postanowiłem ( nie mając ani najmniejszego powodu)ją sprawdzić w ten o to sposób że zagadałe do niej z innego nr gg jako chłopak o imieniu Patryk, pogadaliśmy troche powypytywałem się o jej zainteresowania itd zapytałem czy ma chłopaka napisała "można tak powiedzieć że mam" :/ raz sobie pomyliła okienko i napisała do mnie a nie do tego drugiego "mnie", "skąd jesteś" ja się pytam co to jest?? ;) A ona "nie nic, pomyłka kolezanki takiej szukam i pomyliłam okienka". Pogadałem z nią jako ten Patryk, wysłałem jej fotke jakiegoś kolesia z portalu FOtka.pl napisała "Fajny Jesteś :):):)", szczerze bardzo chciała tą fotke kilka razy się upominała chciałem sprawdzić jak bardzo będzie ciekawa tej fotografii.

Zapytałem się jej w końcu czy miała by ochote się spotkać , napisała "ale dzisiaj nie" zapytałem czy w ogóle dałaby rade się spotkać w olnym czasie ze mną ona na to "no" zapytała się czy mam dziewczyne oczywiscie napisałem że nie posłała uśmiech i się pożegnaliśmy powiedziała ze będzie później.

Są plusy też , nie napisała ze jest wolna , napisała jak się zapytałem "a co z Twoim chłopakiem :(" Ze moge być kolegą (zresztą sam nie wiem czy to plus czy minus:|), nie dała Patrykowi fotki , chociaż mi kiedyś dała na gg , i na pytanie jak ma na imie Twoj chłopak napisała "niewazne"

Zastanawiam się czy brnąc w to wszystko dalej. Jak myślicie dobrze robie sprawdzając ją w taki sposób, ja się zastanowiłem nad tym co ja bym zrobił gdyby jakaś laska chciała się umówić , nie spotkałbym się w obecnej sytuacji bo bałbym się ze mój związek z inną dziewczyną się rozpadnie, napisałbym tej panience sorry ale jestem zajęty i zależy mi na kimś i nie chce ryzykowąc w jakiś sposób. Czy to ze ona napisała ze "nie dziś " się spotkamy i że moge być jej kolegą (jako Patryk) jest w porządku ?

Co zrobić jak dojdzie do tego ze będzie chciała się umówić ??

Przez tą całą sytuacje zepsuł mi się nastrój totaknie, jestem jej pierwszym chłopakiem i myślałe że ona będzie czysta i wiecie o co chodzi? Teraz czuje że jest w niej takie ziarenko grzechu a to mnie niepokoi bardzo :( :(
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 21 lip 2006, 18:07

Lestat19, przede wszystkim - szkoda mi Twojej dziewczyny. Nie znam kogokolwiek, kto chciałby być sprawdzany w taki sposób. Stosujesz naprawdę chamskie i bezpośrednie metody, aby sprawdzić, czy jest Tobie "wierna" - oczywiście w dużym cudzysłowiu. Nie rozumiem co to ma na celu? Jeśli będzie chciała Cię zdradzić to znajdzie na to mnóstwo sposobów. Nie lubisz rozmawiać z nieznajomymi dziewczynami przez gg? Myślę, że lubisz i nawet czasem jesteś w stanie pozwolić sobie na delikatny, niewinny "flirt" - w jeszcze większym cudzysłowiu. To zupełnie naturalne, każdy lubi być doceniany, adorowany, etc, ponieważ świadomość tego znacznie poprawia samoocenę a co za tym idzie - humor, a wszyscy lubimy być radośni.
Skoro podczas rozmowy z "Patrykiem" pisała, że Twoje imię jest "nieważne" to zamiast interpretować to na jej niekorzyść, spróbuj spojrzeć z drugiej strony: może nie lubi jak ktoś ingeruje w jej intymną sferę, jaką jest związek z facetem?
Zachowujesz się dość infantylnie. Próbujesz posiąść tę dziewczynę na własność. Ograniczysz jej kontakty z kolegami, czy przyjaciółmi? Ona ma dopiero 16 lat, pozwól jej nawiązywać nowe znajomości, a nie usiłujesz zamknąć ją w złotej klatce. W taki sposób nie będzie happy-endu.
Lestat19 pisze:Czy to ze ona napisała ze "nie dziś " się spotkamy i że moge być jej kolegą (jako Patryk) jest w porządku ?

Z Twojego punktu widzenia raczej nie, bo przecież spotkanie lub - o zgrozo! - rozmowa z innym facetem jest zakazana. Ja spoglądam na to w ten sposób, że po prostu chciałaby sobie z kimś porozmawiać, spotkać i to zupełnie naturalne.
Lestat19 pisze:Co zrobić jak dojdzie do tego ze będzie chciała się umówić ??

W najlepszym wypadku wyjdziesz na - za przeproszeniem - kretyna (nie traktuj tego jako obrazy, chodzi o to kim możesz przez to stać się w jej oczach).

Nie brnij w to dalej, zakończ tę maskaradę i daj swojej kobiecie więcej zaufania. Rozumiem - masz złe wspomnienia związane z tą kwestią, ale postępując tak jak robisz to obecnie, zadręczasz siebie i - najbardziej - ją. Tak rzekłem, hej!
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 21 lip 2006, 19:49

nie jestem za robieniem takich jazd... ale co by bylo gdyby wykryl cos niechcianego w ten sposob? to jego wina ze sprawdzil? obydwie strony sa winne...
raczej nie wsciekalbym sie gdyby moja mnie tak sprawdzila...bo z laskami z gg nie flirtuje i nic podobnego...a raczej cieszylbym sie ze zdalem egzamin, bo w koncu osoby sprawdzane nie maja nigdy nic do ukrycia? :?
Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 21 lip 2006, 19:56

przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
madzix:)
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 319
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:29
Skąd: Lbn
Płeć:

Postautor: madzix:) » 21 lip 2006, 19:58

Lestat19
moim zdaniem nie masz podstaw żeby ją sprawdzać chyba każdy normlany związek powinnien polegac na zufaniu i szczerości a nie robieniu takich akkcji :/ nie wiem co bym zrobiła jak bym sie dowiedziała że mó chłopak sprawdza mnie w taki sposób!! przestałabym mu ufać!!
Na każdy dzień gotowy plan,by zapomnieć i nie myśleć o tym czego brak..
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 21 lip 2006, 20:58

madzix:) pisze:moim zdaniem nie masz podstaw żeby ją sprzwdzać


A to?:

Lestat19 pisze:zapytałem czy ma chłopaka napisała "można tak powiedzieć że mam"


To ma czy nie ma? Czy moze ma ale chce skoczyc na drugi kwiatek trzymając sie jeszcze pierwszego? Jak dla mnie taki rodzaj sprawdzania jest bez sensu. No ale stało sie i troche dziwne były niektóre odpowiedzi dziewczyny Lestata. Nie wiem jak wy ale ja do dziewczyn co sie na gygy odzywają aby "poklikać" to albo w ogóle sie nie odzywam albo pogadam 2 min. No ale gdy pada pytanie typu "masz dziewczyne?" nie wyobrazam sobie odpowiedziec "tak jakby".
Reasumując... no Lestat jak juz takie swinstwo zrobiles, nie powinienes na jego podstawie snuć oskarżeń pod adresem swojej dziewczyny. Ale moim zdaniem patrząc na jej odpowiedzi wcale taka świeta nie jest i coś nie gra w waszym związku. Troche nie tak z zaufaniem (może i słusznie :P ) no i troche też chyba coś nie tak w relacjach Twojej dziewczyny w stosunku do Ciebie (te "fajny jesteś" oraz "można tak powiedzieć").
Maggot
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2006, 19:54
Skąd: Bytom
Płeć:

Postautor: Maggot » 21 lip 2006, 21:21

Lestat19 pisze:. Potrafi słuchać jest czuła i troskliwa jest odemnie 3 lata młodsza więc zakres tematów które mógłbym z nią poruszać jest nieco "obcięty" ale spoko

taka sama różnica wieku miedzy mną a moim chłopakiem i jakoś mamy mnóstwo tematów.

Lestat19 pisze:nie pali nie naduzywa alku

aby na pewno jest człowiekiem? :?

Mnie byłoby bardzo przykro na miejscu dziewczyny, gdyby mój mnie sprawdził tak :(
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 21 lip 2006, 21:33

daj jej spokoj, nie sprawdzaj , ufasz jej w koncu czy nie? sam sie zastanow nad soba, bo z tego co widac to nie ufasz...zapytaj sie jej czy Ci ufa..pewnie powie ze tak i jak sie poczujesz?
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 21 lip 2006, 21:51

Michal23 pisze:Ale moim zdaniem patrząc na jej odpowiedzi wcale taka świeta nie jest i coś nie gra w waszym związku. Troche nie tak z zaufaniem (może i słusznie :P ) no i troche też chyba coś nie tak w relacjach Twojej dziewczyny w stosunku do Ciebie (te "fajny jesteś" oraz "można tak powiedzieć").

Nie zgadzam się. Nie dostrzegam w zachowaniu dziewczyny niczego dziwnego. Jej pierwszy chłopak, do tego są ze sobą miesiąc...ona ma 16 lat, co też nie pozostaje bez znaczenia. Jeśli pisze "można tak powiedzieć" to chyba bardziej potwierdza, niż zaprzecza, zgadza się?
Zresztą, co złego jest w napisaniu do innej osoby "fajny/fajna jesteś"? Wychodzę z założenia, że jeśli uważam kogoś za interesującego pod różnymi względami rozmówcę to prędzej czy później mówię mu to (choć w 90% jest to ofkors rodzaj żeński :) ). Dlatego zupełnie nie rozumiem sensu takiego sprawdzania, nie mówiąc o tak chorobliwej zazdrości... czy jeśli moja dziewczyna powiedziała "[tutaj wstaw imię] jest fajny. W sumie bardzo go lubię" pretenduje ją do tytułu niegodnej zaufania i tylko czyhającej na możliwość zdrady kobiety?

Odpowiedz sobie sam na te pytania.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2006, 22:24 przez Ciekawski, łącznie zmieniany 1 raz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Michal23
Bywalec
Bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 10 mar 2006, 17:14
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Michal23 » 21 lip 2006, 22:01

Ciekawski pisze:Jej pierwszy chłopak, do tego są ze sobą miesiąc

Ahm no moja wina, nie doczytalem. No to cofam to co napisalem na temat "mozna tak powiedziec". No i troche po tym dokladniejszym doczytaniu zmieniam zdanie... kurcze chłopie po 1 miesiącu ją tak testujesz? Pewnie sobie jeszcze nawet nie powiedzieliście "kocham Cie".
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 21 lip 2006, 23:01

Lestat19 niepotrzebnie dziewczynę podpuszczasz.
Rozmawiałeś z nią raz czy juz kilka razy jako nieznajomy?
Lestat19 pisze:myślałe że ona będzie czysta i wiecie o co chodzi?
Kolejny maniak dziewic... A Ty jesteś taki nieskazitelny i prawdomówny ideał?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 23:16

Lestat19 pisze:nie mam ochoty cierpiec znów

Przeanalizuj swoje zachowanie, a będziesz wiedział, dlaczego cierpisz. Już? To zbastuj, bo zawsze będziesz cierpiał!
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
jwp_typ
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:20
Skąd: Metropolis
Płeć:

Postautor: jwp_typ » 21 lip 2006, 23:36

Dla mnie
Lestat19 pisze:Zastanawiam się czy brnąc w to wszystko dalej.


Jak juz zaczales to skoncz bo sie domysli ze podpuszczales ja a wtedy bedzie zle. Poza tym masz prawo ja sprawdzic czy jest tobie wierna. Jesli wysle fotke i bedzie sie chciala umowic to odpusc sobie ja. Widze ze chcesz sie mocno zaangazowac a jesli ona bedzie tak odwalala to tylko bedziesz cierpial...
Jestem kim jestem i się nie zmienię...
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 23:43

jwp_typ pisze:Poza tym masz prawo ja sprawdzic czy jest tobie wierna.

W związku z czym ma to prawo?
jwp_typ pisze:Widze ze chcesz sie mocno zaangazowac a jesli ona bedzie tak odwalala to tylko bedziesz cierpial...

Oczywiście, że będzie cierpiał, a ona ma prawo poznawać nowych ludzi, bo nikt jej tego nie zabroni.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 lip 2006, 00:58

Głupio zrobiłeś, że ją tak sprawdziłeś, ale wyszło to, co wyszło. W sumie jesteście ze sobą tylko miesiąc. Do tego mniemam, że ona ma 16 lat?
Dlaczego też dziewczyna nie powiedziała Ci wprost, że rozmawia z jakimś kolesiem, tylko ściemniła, że szuka koleżanki? To jest pierwszy minus. Drugi zaś to ten, że na pyt. czy ma chłopaka, odpowiedziała, że "można tak powiedzieć".
Zastanów się, może w Waszym związku jest coś nie tak, skoro ona pisze w ten sposób.
Osobiście zastanawiałbym się, czy z nią być, ale to moje zdanie tylko i nie najeżdżać na mnie :] <evilbat>
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 22 lip 2006, 01:36

Wszyscy z Was maja po troche racji <browar> , po 1 Lestat19 nie powinienes robic takiego swinstwa swojej dziewczynie, a jestescie dopiero miesiac wiec mozecie (w tym przypadku Twoja dziewczyna) nie byc jeszcze do siebie przekonani, po 2 Twoja dziewczyna na pierwszy rzut oka zachowala sie nie fair, ale na ten temat troche prawdy na pewno napisal Ciekawski <browar> choc nie zgadzam sie ze wszyskim co napisal, bo mimo wszystko dziewczyna powinna zachowac sie tak jak przystalo na dziewczyne ktora ma chlopaka.
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 22 lip 2006, 01:43

*qbass* pisze:Dlaczego też dziewczyna nie powiedziała Ci wprost, że rozmawia z jakimś kolesiem, tylko ściemniła, że szuka koleżanki?

spotkałem się z nią wczoraj i pytałem się co to za kolezanka że się pyta jej skąd jest. Zaczeła mi sie tłumaczyć że wczesniej się z nią pokłuciła i ją zablokowała zmieniała nr i zagadała do niej no dlatego ona się zapytała skąd jest, niezły kit tzn możliwe że tak było ale nawymyślała tak że sama się w tym prawie pogubiła i od razu zmieniła temat na zupełnie inny.
Ja po prostu myśle że ona boi się mi powiedzieć po prostu bo wiem i widze że jej zalezy. Rozmawialiśmy o zdradzie, powiedziała sama ze jest typem strasznego zazdrośnika , ja jej powiedziałem to samo i że jak bym się dowiedział że z kimś się spotkała bez mojej wiedzy to mogło by byc cięzko, myśle że wzieła sobie to do serce, powiedziała że nie mogła by mnie zranić, że nie spotka się z żadnym kolesiem... Hm Ciekawe...

Aha jeszcze jedno ona mi napisała ze się przywala do niej jakiś kolo ale to nie był Patryk :/ Tylko jakiś inny wielbiciel Andrzej :/Podała mi jego nr napisałem do niego kim jest i to był jakiś inny koleś naprawde. I co ja mam o tym myśleć ?? o jednym mi powiedziała bo widocznie ją nie interesował a Patryk ?? :/
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 22 lip 2006, 06:53

Lestat19, z tego wynika, że ona się Ciebie boi. Może Ty jej nie dajesz oddychać w tym związku? Ja mam kilku internetowych kolegów i jakoś mi się nie wydaje, żeby to był powód do okłamywania...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 22 lip 2006, 06:55

ciesz sie ze masz pozadana dziewczyne i ze inni na nia leca tzn ze wszystko jest w porzadku;]
gdyby nikt na Twoja dziewczyne nie chcial spojrzec o wtedy moglbys sie zastanawiac czy co jest nie tak....
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 lip 2006, 06:59

ręce opadają na takie sprawdzanie <diabel> Po co to robisz? :D Jak sama zechce, wywinie Ci i tak numer, mimo kontroli. A przez takie działania sam się kompromitujesz.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
TakiSamotny
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 31 mar 2006, 13:12
Skąd: z miasta
Płeć:

Postautor: TakiSamotny » 22 lip 2006, 11:55

A ja trzymam strone chłopaka. Decydując sie na zwiazek z 16letnią dziewczyną musisz być przygotowany na niedojrzałość. Bycie w zwiazku co innego znaczy dla Ciebie i co innego dla niej. Ty jesteś bardziej zaangażowany (zapewne masz już doświadczenie) a dla niej jesteś pierwszym chłopakiem, więc nei dziw sie ze traktuje Ci przedmiotowo. Do tego trzeba dorosnąć i twoja w tym rola żeby ta dziecina dojrzała emocjonalnie. <browar>
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 lip 2006, 12:47

TedBundy pisze:A przez takie działania sam się kompromitujesz.

Tutaj też kompromituje się. Normalnie nie wierzę, że pisze to, co pisze <belt>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 22 lip 2006, 14:19

Mateo_20 pisze:dziewczyna powinna zachowac sie tak jak przystalo na dziewczyne ktora ma chlopaka.

A jak powinna zachować się dziewczyna, która ma chłopaka? Powiedzieć: wybacz, nie mogę z Tobą rozmawiać, bo mam chłopaka?
Lestat19 pisze:o jednym mi powiedziała bo widocznie ją nie interesował a Patryk ?? :/

Szukasz dziury w całym. Strach pomyśleć, jak byś panikował, gdybyś trafił na pewną siebię i dojrzałą kobietę.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 lip 2006, 14:24

A jak powinna zachować się dziewczyna, która ma chłopaka? Powiedzieć: wybacz, nie mogę z Tobą rozmawiać, bo mam chłopaka?
Na pytanie, czy ma chłopaka powinna odpowiedzieć jasno: MAM, a nie "można powiedzieć..."
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 22 lip 2006, 14:25

Tak jak pisałem wczesniej, Qbass - minął miesiąc od kiedy poznała się z autorem tematu, nie wiem od jakiego czasu są w związku. Do tego jej wiek gra tu niebagatelną rolę. Poza tym to jej pierwszy facet! Litości, ja na jej miejscu napisałbym podobnie :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 22 lip 2006, 14:28

TedBundy pisze:A przez takie działania sam się kompromitujesz.

Tedzk mądrze mówi. :)
Lestat19, znasz taki powiedzenie: "czego oczy nie widzą tego duszy nie żal" ?
Jak bedzie Cie miała dość, to i tak Coę rzuci. Czy bedziesz ja kontrolował czy nie...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 lip 2006, 14:29

Ciekawski, ok, nie mam zamiaru się spierać, bo możesz mieć rację... :) Ja mówię na przykładzie Mojej, dwa lata temu(właśnie jak miała 16 lat), to twardo mówiła, że chłopaka posiada <diabel> No ale każdy jest inny :) Masz rację, że wiek gra tu dużą rolę, ale i długość ich związku.
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 22 lip 2006, 14:56

Lestat19,

Marnujesz się chłopie. Powinienneś się urodzić 50 lat wcześniej i pracować w KGB. Dzisiaj może Mosad albo CIA byłyby zainteresowane Twoją osobą.
Ellis
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 17
Rejestracja: 24 cze 2006, 23:56
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Ellis » 22 lip 2006, 15:53

Cynik pisze:Lestat19,

Marnujesz się chłopie. Powinienneś się urodzić 50 lat wcześniej i pracować w KGB. Dzisiaj może Mosad albo CIA byłyby zainteresowane Twoją osobą.


Amen,

Lestat19, ty się stary nie do związku z kobietą tylko do służb wywiadowczych nadajesz <hahaha>

A nie zauważyłeś przypadkiem, ze sam wykreowałeś taką okazję, z której ona mogła skorzystać ? jeszcze wrzuciłeś foto jakiegos przystojniaka i się biedne dziewczę zagubiło.

Jesteś z nią tylko miesiąc a już robisz jej test na wierność, wypytujesz, prześwietlasz - człowieku, przy takim stopniu zaborczości, ona sama powie Ci "papa" bo swoim zachowaniem dajesz jej znać że nie jesteś jej wart - i tak pewnie zlejesz te rady, które dają Ci na forum ludzie, ale nie dziw, się, jeśli ona powie Ci wkrótce w delikatny sposób spadaj...

Zresztą po co ja się w ogóle produkuję - więcej takich gości jak ty, więcej fun'u i większe szanse dla kogoś takiego jak ja <diabel>
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 lip 2006, 16:03

Oni oboje sa siebie warci <diabel> on inspektor gadget, ona flirciara na zawolanie z kazdym przystojniakiem <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ronaldannef i 415 gości