Dno...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Blisko_Dna
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2006, 01:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Dno...

Postautor: Blisko_Dna » 20 lip 2006, 02:06

czesc... to moj pierwszy post
pisze bo chyba osiagnalem moje dno. czuje sie taki samotny a moze po prostu brakuje mi sexu nie wiem le wiem ze problem jest w niemocy znalezienia dziewczyny ktora chce trwalego zwiazku, przez to czuje taka pustke po prostu mi zle i generalnie wakacje sa tragiczne.... jak ktos to przeczyta moze pomyslec ze mam 14 lat i jestem napalony ale tak nie jest bynajmniej nie mam 14 lat :):(
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Re: Dno...

Postautor: KAROLA » 20 lip 2006, 08:18

Blisko_Dna pisze:czesc... to moj pierwszy post
pisze bo chyba osiagnalem moje dno. czuje sie taki samotny a moze po prostu brakuje mi sexu nie wiem le wiem ze problem jest w niemocy znalezienia dziewczyny ktora chce trwalego zwiazku, przez to czuje taka pustke po prostu mi zle i generalnie wakacje sa tragiczne.... jak ktos to przeczyta moze pomyslec ze mam 14 lat i jestem napalony ale tak nie jest bynajmniej nie mam 14 lat :):(


skoro nie 14 to ile? ;)
jak nie zaczniesz gdzies wychodzic to nigdy jej nie znajdziesz. co, ma sama zapukac do Twoich drzwi i pewnie jeszcze Ci sie oddac w korytarzu :D

edit: nie rozumiem takiego podejscia. po pierwsze, jesli sie nie szuka to sie nie znajdzie. a po drugie - jesli bedzie sie desperacko szukac i rozgladac, wypatrywac milosci w kazdym kącie to i tak sie jej nie znajdzie, bo jesli ma walnac, to walnie od takiej strony, ze sie nie spodziewamy :D
Ostatnio zmieniony 20 lip 2006, 08:21 przez KAROLA, łącznie zmieniany 1 raz.
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 lip 2006, 08:19

normalnie nie rozumiem , co sie dzieje !?? przeciez gdziekolwiek wyjde na jakąs impreze gdzie są małolaty , to wrecz propozycji erotycznych mam sporo , a i te niesmiałe co dawaja znaki bardziej subtelnie tez jest mnustwo , wiec skad problem taki u ciebie ?? kim jestes , jak sie zachowujesz , ze jest jak jest , a zaczym napisales tego posta ?
z usmiechem pewnoscia siebie do przodu , dziewczyny czekaja na Ciebie , ale musisz dawac znaki , bo jak bedziesz bezpłciowy to zadna cie nie zechce !!
kazda potwora znajdzie swego amatora , a jam zywym przykładem na to stwierdzenie <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 lip 2006, 08:22

Andrew pisze:normalnie nie rozumiem , co sie dzieje !?? przeciez gdziekolwiek wyjde na jakąs impreze gdzie są małolaty , to wrecz propozycji erotycznych mam sporo


Andrew, przestań już ściemniać :D Ja wiem, że jesteś świetnym prowokatorem, ale i prowokacja ma swoje granice <diabel> <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Blisko_Dna
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2006, 01:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Blisko_Dna » 20 lip 2006, 11:47

hehehehe trzeba uwazac bo bede jeszcze za barzo pewny siebie:)

nie no chyba z pewnoscia siebie mam problem ale za bardzo nie wiem jak z tym walczyc
niby chodze na imprezy i koncerty rozne ale tak przynajmniej mi sie wydaje ze w takich miejscach mozna spotkac dziewczyny na jeden raz
Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 20 lip 2006, 11:55

Blisko_Dna pisze:mi sie wydaje ze w takich miejscach mozna spotkac dziewczyny na jeden raz


no to faktycznie Ci sie wydaje. Nie mozesz z góry zakładać takich rzeczy. To ze dziewczyna bawi sie na dyskotece oznacza ze jest łatwa???!!! Poza tym nie musisz od razu szukać osoby z którą spędzis zreszte zycia. Poznajwaj ludzi baw sie a jak przyjdzie czas
KAROLA pisze:to walnie od takiej strony, ze sie nie spodziewamy :D
przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
Blisko_Dna
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2006, 01:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Blisko_Dna » 20 lip 2006, 12:18

okej skoror tak mowisz to pewnie masz racje:) ja sie tam nie znam po prosty czlowiek ze mnie....
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 20 lip 2006, 12:18

Blisko_Dna pisze:niby chodze na imprezy i koncerty rozne ale tak przynajmniej mi sie wydaje ze w takich miejscach mozna spotkac dziewczyny na jeden raz

to zacznij chodzić tam gdzie można spotkać takie na więcej razy-proste.
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Blisko_Dna
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2006, 01:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Blisko_Dna » 20 lip 2006, 12:43

czyli jakie?? bo chodze na te na ktore chodze i na innych sie nie znam:P
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 lip 2006, 14:07

To forum zmienia sie powoli w kacik zlamanych serc i porad dla neismialych... <zalamka>
NIech juz bedzie wrzesien, dzieci pojda do szkoly i sie skonczy...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Blisko_Dna
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2006, 01:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Blisko_Dna » 20 lip 2006, 15:08

okej....to co bedziesz siedzial w szkole i nie czytal tego fotum?? zreszta nevermind jesli Ci zawadza to co napisalem nie czytaj... badz zglos adminowi aby skasowal.... <fuckoff>
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 lip 2006, 20:14

Blisko_Dna pisze:to co bedziesz siedzial w szkole

Nie. Bede mial jeszcze wakacje ;DD

Ludzie przychodza i zakladaja tematy w ktorych pytaja sie o przepis na udany zwiazek... <zalamka>
Ja chcialbym zeby teraz przez rok np. padl wszedzie net...chyba byscie sie zesrali ze strachu co tu zrobic z druga polowka i jak sobie poradzic w trudnych chwilach w zwiazku ;DD
A tu zyc po prostu trzeba. Wiecie jeszcze co to znaczy? Czy to pokolenie dzieci neostrady zawsze takie bedzie?
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Blisko_Dna
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 20 lip 2006, 01:59
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Blisko_Dna » 20 lip 2006, 20:55

sorry ale nie jestem dzieckiem neoustrady :) a i zadko pisze w takich sprawach, napisalem temat w przyplywie smutku czy czego tam i jak kogos urazilem bardzo przepraszam ta osobe....
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 lip 2006, 21:27

Mnie na pewno nie uraziles ;DD Nie peniaj ;)
Ja po prostu wyznaje zasade ze zycie trzeba sie uczyc najwiecej z wlasnych doswiadczen i nigdy sie nie poddawac.
Wakacje jeszcze nie sa nawet w polowie a ty juz sie przejmujesz, kto wie jak bedzie pozniej ;)
Moze spotkasz jedna wartosciowa, opalona...chocby na samym koncu wakacji ale zawsze cos ;DD
Brakuje ci panny ktora spelnia twoje oczekiwania? To zacznij robic wiecej okazji do jej spotkania/poznania. Sa wakacje wiekszosc twoich znajomych powinna miec duzo czasu wolnego, wiec zacznijcie gdzies wychodzic i spotykac nowych ludzi ;DD
Zawsze uwazalem ze najlepszym lekiem na dola jest spotkanie z kumplami [najlepiej przy trunku :P]
Good luck ;DD

Aha i ja tez nie chcialem nikogo urazic/obrazic - po prostu mam taki dosadny styl przekazywania swoich pogladow do ktorego nalezy sie przyzwyczaic i go polubic ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 20 lip 2006, 21:43

Blisko_Dna pisze:pisze bo chyba osiagnalem moje dno.

Nie. Nie osiągnąłeś. Gdybyś do niego dobil, odbiłbyś się. Ty po prostu masz smuty związane z brakiem dupy.
Ot, tylko tyle.
sadi pisze:To forum zmienia sie powoli w kacik zlamanych serc i porad dla neismialych...

<itsok!>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Tymon
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 24 lip 2006, 21:49
Skąd: Śląskie
Płeć:

Postautor: Tymon » 25 lip 2006, 21:20

Więcej wiary w siebie i nie sprowadzaj się zaraz na dno:)
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 25 lip 2006, 21:32

Nie jesteś pierwszy i pewnie też nie ostatni z takim problemem :)
polecam Ci temat Mariusza pt. "Sztuczny problem" - przyklejony na górze !
nie ma co dramatyzować :) jeszcze się przydarzy...
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 26 lip 2006, 00:25

Blisko_Dna pisze:hehehehe trzeba uwazac bo bede jeszcze za barzo pewny siebie:)

nie no chyba z pewnoscia siebie mam problem ale za bardzo nie wiem jak z tym walczyc
niby chodze na imprezy i koncerty rozne ale tak przynajmniej mi sie wydaje ze w takich miejscach mozna spotkac dziewczyny na jeden raz


ja tam mojego poznalam na koncercie. jazzowym ;)

i w ogole sporo ciekawych ludzi na koncertach i imprezach poznalam. po jednym pijackim ognisku na wsi dalekiej, kiedy leczylam dolek z powodu zlamanego serca, wracalam autobusem z jedna dziewczyna. wczesniej kojarzylam ja z widzenia - wydawala mi sie arogancka i w ogole jakas taka wyjatkowo pusta i niesympatyczna.
ze podroz trwala godzine a my obydwie siedzialysmy skulone i skacowane pod jednym kocem, trzeba bylo o czyms porozmawiac... okazalo sie, ze mamy wspolny jezyk :D
ale to wlasciwie nie o zwiazku, szit. przepraszam. meritum jest takie ze moze te dziewczyny ktore tak pochopnie oceniasz sa calkiem porzadne?

ech. rzeczywiscie, jak mozna ludziom tlumaczyc cos tak oczywistego?
Tongue is dumb from all the drugs

Thank God! I Can't react!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 623 gości