pomóżcie - zrozpaczona

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

dziewczynka 20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 lip 2006, 22:25
Skąd: Kraków
Płeć:

pomóżcie - zrozpaczona

Postautor: dziewczynka 20 » 19 lip 2006, 23:13

poznałam chlopaka zaprosiłam go na studniówke ... umowil sie ze mną do kinka , obiecal kolejne spotkania , tydzien przed studniowka dowiedzialam sie ze znalazl sobie dziewczyne ... bylo mi bardzo przykro gdyz byl on moja miloscia juz dwa lata i jego obietnice byly dla mnie jakas nadzieja ... na studniowce dazyl do pocalunku nie powiedzial mi sam ze ma dz. nie chcialam i ja mu zwrocilam uwage ... tlumaczyl mi ze nie mozemy byc razem bo jestem mlodziutka ja 19 lat on 26 ... ze znajde lepszego faceta ... po imprezie myslalam ze da spokoj ... zdobyl moje gg ... prosil o spotkanie .. umowilam sie z nim na masazyk :) pozniej bylo jeszcze kilka spotkan ale wieczorami poznymi ... pytalam po co to robi tlumaczyl czy ja zawsze wiem od razu wszystko ... ?? mial dziewczyne po kryjomu sie spotykal ze mna calowalismy sie .. chcial czegos wiecej na pewno ale rozmawialam z nim o tym wielokrotnie i powiedzialam ze nie ma co liczyc na sex ... na gadu gadamy codziennie gdy tylko jestem dostepna pisze ... ale gdy odmowilam spotkan poznym wieczorem zrezygnowal z tego .. czasem tylko widzimy sie w towarzystwie no i gg... on wie o moim uczuciu ... gdyz odkrylam sie przed nim to bylo moze zle ... powiedzial ze nie moze jej zostawic po 8 miesiacach bo tyle sie juz to ciagnie i ze wspolnie tyle przezyli i ze nie moze jej krzywdzic i zrobic jej tego .. gdy zapytalam po co sie ze mną spotykal odp ze chcial popatrzec sobie na mnie itp ... po co to robi ?? o co mu naprawde chodzi ?? po co te rozmowy ?? kokietuje nadal na gg ... ale z nia jest i wiem ze to chyba cos powaznego ... bo czesto sie widuja ... itp chcial mnie z nia poznac ... a kilka dni wczesniej calowalismy sie , kupowal przy mnie bielizne dla niej itp ... bylam bardzo zla na niego o to wszystko bo wiedzial o moim uczuciu ... pomocy .. ocencie to i powiedzcie co robic ... jak mi bedzie najlatwiej zapomniec. .. zaprzestac z nim kontaktu nie rozmawiac ?? nie wlaczac sie na gg?? mowi ze ceni mnie ze nie jestem mu obojetna itp ... nie rozumiem nic ... ratunku jak dac sobie spokoj kiedy moje uczucie do niego jest silne ... ??
Awatar użytkownika
Nanusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2006, 21:17
Skąd: Gdynia =)
Płeć:

Postautor: Nanusia » 19 lip 2006, 23:15

Zmień numer gg :)
Jeśli Będę Taka Jakiej Nie Rozumiesz To O Jedno Cię Prosze Kochaj Mnie Jak Umiesz=*
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 19 lip 2006, 23:20

moonie on się Tobą bawi.
Zbanuj go na gg, musisz zerwać kontakt, niestety...
Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 19 lip 2006, 23:23

To jakis palant :/ krzywdzi i ja i ciebie. Pies ogrodnika.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 19 lip 2006, 23:27

Nie taki palant. W końcu z jakiś względów zdobył sympatię dwóch dziewczyn. :P
Awatar użytkownika
Lagartija
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 378
Rejestracja: 08 sie 2005, 09:43
Skąd: z Kolumbii
Płeć:

Postautor: Lagartija » 19 lip 2006, 23:44

Kretyn jakich malo - olej cieplym moczem. A jak zapomniec? zobacz jaki z niego dran i skoro tamta dziewczyna jest dla niego wazna to zobacz jak sie zachowuje w stosunku do niej spotykajac sie z Toba...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 19 lip 2006, 23:46

I on palant i ty wielce naiwna i dziecinna...zreszta nie jedyna ostatnimi czasy na forum wiec sie nie przejmuj ;DD
LUDZIE GDZIE WASZ HONOR I POCZUCIE GODNOSCI ZE TAK LATWO DAJECIE SIE TAK ROBIC W BAMBUKO ??
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 lip 2006, 23:46

moonie pisze:tlumaczyl mi ze nie mozemy byc razem bo jestem mlodziutka

Faktycznie. Jesteś młodziutka i niedojrzała. Po tym razie dojrzejesz w postępie geometrycznym.
Powodzenia. Aha, no i zniknij się, przed nim <browar>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 20 lip 2006, 08:27

pogadaj z ta jego dziewczyna ;D (rozwiazanie a'la mean girls ale mysle, ze gosciu moglby sie czegos nauczyc dzieki temu <pijak> )
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 20 lip 2006, 09:38

każde uczucie keidy nei ejst pielegnowane gaśnie... wiec wyratczy zaprzestać je pielegnować i będzie spokój moja droga! wiecm że na pewno będzie to trudne... przerabialam podobną sytuacje... i wierz mi, że mój następny wziazek porónujac z "tym poprzednim" (nei wime czy można coś takie nazwać zwiazkiem) byl porpostu fantastyczniue i trwa do teraz!!
to palant, tak samo jak mój amant, wiec puśc go kantem, a jak wreszcie przeboleje, i znajdziesz nowe uczucie (albo ono znajdzie ciebie ;) )to wierz mi on pozna co stracił... facet chciał by mieć wszytko naraz... a tak sie niesety nie da... wiec.. wiesz co masz robić... powiedz mu "koniec" a jak eni to zagrox ze naskarżysz jego dziwczynie... (choc mogło by to być wredne, bo zniszczyła być ich doszczetnie) zmień gg, urwij kontakt i znjadź sobie nowe zajęci na akacje, predzej zapomnisz... ;) pozdro i pwodzenia :*
RedX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 166
Rejestracja: 18 wrz 2005, 19:43
Skąd: internet
Płeć:

Postautor: RedX » 20 lip 2006, 10:51

Wydaje mi się, że niezła byłaby pasta jajeczna ze szczypiorkiem i odrobiną czosnku i lekko przesolonym śledziem.
Spożyć przed spotkaniem tak ze 2 godzinki, najlepiej popić dwoma setkami wódeczki i czekać, aż "miłosny oddech" powali gnoja na kolana.. a potem wpier... l i znów z kujawiaka.. i jeszcze śrubokręt w oko.. (które, to możesz sama wybrać)..
Powodzenia.. <browar> Trzymaj się i popraw na koniec gazrurką...
skok
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2006, 11:49
Skąd: inad
Płeć:

Postautor: skok » 20 lip 2006, 11:41

Ja nie moge, az tak sie zadurzylas, ze nie mozesz pojac, ze sie chce tylko Toba bawic i zabawic? Jakby Cie kochal zostawilby tamta, jestes naiwna po prostu. Otworz oczy i pomysl troche masz 19, czy 9 lat?
Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 20 lip 2006, 11:49

zmien nr gg. zerwij z nim kontakt odśwież znajomości, baw sie (w koncu są wakacje) zobaczysz ze to pomoże. Nie pakuj sie w tą znajomość bo tylko stracisz czas nerwy i wylejesz jezioro łez a i tak nic za to nie dostaniesz. <pijak> Zycie jest za krótkie zeby je marnować dla takich jak on. Buziaki 3maj sie <przytul>
przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 20 lip 2006, 11:50

ja radzę skończyć po prostu znajomość, im szybciej to zakończysz tym szybciej zapomnisz....
On się po prostu Tobą bawi, pewnie ma przy tym niezły ubaw...
Ja osobiście bardzo chętnie uświadomiłabym tą dziewczynę, że nie jest jedyną...
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 lip 2006, 18:35

Eh. Jestes naiwna i zauroczona. O Cie tylko wykorzystuje nic do CIebie nie czuje. Łudzisz sie ale jestes tylko zabawaka. Co zrobisz - Twoj wybor. Jeslis ie zdecydujesz w to brnac wiele sie nauczysz i wiele przecierpisz. Jesli nie znaczy ze nie musisz tego przezywac zeby sie okazalo ze umiesz myslec <aniolek>

[ Dodano: 2006-07-20, 18:36 ]
Ja Ci moge napisac - odetnij siue od dupka, ale Ty i tak raczej tego nie zrobisz...
dziewczynka 20
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 19 lip 2006, 22:25
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: dziewczynka 20 » 20 lip 2006, 20:33

najgorsze jest to ze wszyscy jego kumple mnie bardzo lubia a niektorzy nawet chca czegos wiecej ... tylko on jest slepy ... macie racje jestem naiwna , moglabym naprawde miec roznych facetow bo na brak powodzenia nie moge narzekac , a ja sie po prostu slepo zakochalam i tyle i jak narazie kazdemu kolejnemu daje kopa .. do tego kazdy dokola powtarza mi ze ta jego dziewczyna w ogole nie jest atrakcyjna .. ciekawe po co mi to mowia zeby mnie pograzyc jeszcze :P piszcie jak macie jakies pomysly ale robie od dzis chyba kuracje odtruwająca :) czyli nie wlaczam sie na gadu :P

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 500 gości