Granica zaufania....

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 10 lip 2006, 20:22

ja bym sie nawet nie zastanawiala , wiadomo przecie ze bez niego nie jade i koniec:)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 10 lip 2006, 21:10

onlyjusti pisze:jak na Mój gust zaden facet tak bardzo nie ufa...albo inaczej...nie jest aż tak naiwny
To kiepski masz gust ;)
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 10 lip 2006, 21:12

predzej puscilabym swojego faceta z piecioma kolezankami niz z jedna :)
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 10 lip 2006, 22:23

ja bym sie nawet nie zastanawiala , wiadomo przecie ze bez niego nie jade

bo co, bo bez niego nie będziesz się dobrze bawić? miłość miłością, tęsknota tęsknotą, ale trochę własnego życia, własnych radości!
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 10 lip 2006, 22:28

paula19 pisze:Siedzi w woju, ale jeszcze 18 DDC. I tu pies pogrzebany... przecie ja bym go tam zaniosła gdyby tylko chciał lub mógł iść... (troche przesadziłam )
No i to właściwie przesądza sprawę - jedź. Chyba że zacznie ryczeć, jak strasznie mu przykro, że Ty jedziesz, a on nie może - wtedy bym się nie odważyła. Przez najnormalniejszą w świecie solidarność :D
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 10 lip 2006, 23:04

onlyjusti pisze:paulo19 - jak na Mój gust zaden facet tak bardzo nie ufa...albo inaczej...nie jest aż tak naiwny ;)


Przepraszam bardzo, ale co to do cholery miało znaczyć?? Moze ty taka jestes ze nie potrafisz się oprzeć kolegom, ale dla mnie to tylko kumple.


ja bym sie nawet nie zastanawiala , wiadomo przecie ze bez niego nie jade i koniec:)


Bez niego, to ja bym musiała tylko siedzieć w domu...

mrt pisze:No i to właściwie przesądza sprawę - jedź. Chyba że zacznie ryczeć, jak strasznie mu przykro, że Ty jedziesz, a on nie może - wtedy bym się nie odważyła. Przez najnormalniejszą w świecie solidarność :D



dzięki za zrozumienie... wszytskim dziękuje....
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości