Wygląd czy charakter ??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lip 2006, 10:59

... piękna laseczka potrafi 1) być zołzą 2) być głupia jak beton
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 08 lip 2006, 11:02

paula19 pisze:Niekoniecznie, bo czesto jest tak że osoby uznawane za mniej atrakcyjne potrafią np. zniewalać swoim poczuciem humoru. po prostu nadrabiaja swoja osobowością mankamenty urody.

i zachodzi pewna poprawnosc i zaleznosc - taka osoba po blizszym poznaniu okazuje sie calkiem atrakcyjna fizycznie, wlasnie dlatego , ze podoba nam sie jej osobowosc. Niestety dziala to tylko w jedna strone, bo swietny wyglad nie wynagrodzi nam brakow pod kopula ;)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 08 lip 2006, 11:04

i zachodzi pewna poprawnosc i zaleznosc - taka osoba po blizszym poznaniu okazuje sie calkiem atrakcyjna fizycznie, wlasnie dlatego , ze podoba nam sie jej osobowosc. Niestety dziala to tylko w jedna strone, bo swietny wyglad nie wynagrodzi nam brakow pod kopula ;)
dokładnie <brawo>
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly


Obrazek
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 08 lip 2006, 13:00

czesto jest tak że osoby uznawane za mniej atrakcyjne potrafią np. zniewalać swoim poczuciem humoru. po prostu nadrabiaja swoja osobowością mankamenty urody.


Całkowita prawda, sam znam przypadki, że niektórzy mniej atrakcyjni mają u płci przeciwnej lepsze chody właśnie ze względu na charakter. Za to ci z inteligencja na poziomie ziemniaka czasem pomimo swietnego wyglądu nie nadrabiają braku mózgu... :D
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 08 lip 2006, 14:35

frer pisze:Całkowita prawda, sam znam przypadki, że niektórzy mniej atrakcyjni mają u płci przeciwnej lepsze chody właśnie ze względu na charakter. Za to ci z inteligencja na poziomie ziemniaka czasem pomimo swietnego wyglądu nie nadrabiają braku mózgu...


Tak czy siak, w przedpiegach wygrywaja ci ktorzy sa atrakcyjni fizycznie, majacy wspanialy charakter i poczucie humoru :] inteligencja nie zalezy od wygladu, mozna byc i brzydkim i glupim, brzydkim madrym, ladnym glupim i ladnym madrym. I tych ladnych madrych wcale nie jest wcale mniej niz brzydkich madrych, nie ma zadnej zaleznosci na linii wyglad - charakter, co najwyzej atrakcyjne osoby sa bardziej pewne siebie, prozne itd. co nie ma nic wspolnego z inteligencja i poczuciem humoru, a wrecz wychodzi im to na plus.

[ Dodano: 2006-07-08, 14:36 ]
To tak amo jakl gadanie o wielkosci wacka, ze niby nie liczy sie wielkosc tylko jakosc, liczy sie i jedno i drugie ! to samo z charakterem i wygladem. Bo niby czemu ten z wiekszym mialby miec gorsza jakosc niz ten z tym mniejszym ? :P
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 08 lip 2006, 19:34

TFA pisze:To tak amo jakl gadanie o wielkosci wacka, ze niby nie liczy sie wielkosc tylko jakosc, liczy sie i jedno i drugie ! to samo z charakterem i wygladem. Bo niby czemu ten z wiekszym mialby miec gorsza jakosc niz ten z tym mniejszym ?


Genialne porównanie...

zauważcie, że nawet wirtuoz dużo z 5cm nie "wykrzesa", no i mało która kobieta nie wystraszy się 25cm drągala "przyczepionego" do nieokrzesanego troglodyty łóżkowego :D

Zamienić długość na wygląd a "technikę" na charakter i wypisz wymaluj mamy porównanie wygląd/charakter (i to uniwersalne dla obu płci tym razem).

TFA na prezydenta <diabel>
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 08 lip 2006, 22:19

Tak prawde mówiąc długość wacka ma decydujące znaczenie z bardzo prostego powodu. Facet który ma długiego jest bardziej pewny siebie, a pewny siebie facet na pewno jest lepszy w łóżku niż jakiś zakompleksiony. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 08 lip 2006, 22:24

frer pisze:Tak prawde mówiąc długość wacka ma decydujące znaczenie z bardzo prostego powodu. Facet który ma długiego jest bardziej pewny siebie, a pewny siebie facet na pewno jest lepszy w łóżku niż jakiś zakompleksiony. :)


Teraz za długość wacka wstaw "dobry wygląd" i masz to samo.

To tylko udowadnia tezę TFA.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 lip 2006, 22:34

gówniane porównanie, za przeproszeniem :D On musi wiedzieć, po co go ma :D Długość to detal, technika, panie, technika <diabel> Każda kobita to powie. Sami się niektórzy wpędzają w głupie kompleksy.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 09 lip 2006, 08:18

TedBundy pisze:Sami się niektórzy wpędzają w głupie kompleksy.


Prawda, ale jak facet ma np. 10 cm to na pewno będzie się źle z tym czuł, poderwie mniej dziewczyn, będzie mniej sexu uprawiał, a więc będzie miał mniejsze doświadczenie. Za to facet obdarzony 20 cm nie będzie miał się czego wstydzić, a nawet będzie się chwialił i pewność siebie ułatwi mu podrywanie, zaliczy więcej i będzie miał lepsze doświadczenie.
Zresztą tak naprawde to liczy się grubość... :D
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 lip 2006, 09:08

frer pisze:zaliczy więcej i będzie miał lepsze doświadczenie.


czyżby ilość decydowała o sprawności i klasie? <diabel> I znów wyjątkiem od reguły jestem, jak miło <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 09 lip 2006, 11:22

whitebird - Ja bez wahania wybralabym ciekawą osobowosć, dobre serce, prawdziwą przyjaźń i miłość która z czasem sie ukształtuje, przeciez pożądanie nie jest w zyciu czynnikiem przewodnim, a kto tak sądzi cos cennego utraci i bedzie się męczył przy czlowieku, do którego, owszen z czasem sie przyzwyczai i zaakceptuje nawet jego poważne braki w charakterze,ale to nigdy nie bedzie zwiazek o jakim marzy kazda wrażliwa osoba. Pożądanie w końcu minie i pozostanie tylko zal, że "mogłem/am wybrać tamtego..." a tego NIKOMU nie życzę!!!
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 09 lip 2006, 11:23

onlyjusti pisze:przeciez pożądanie nie jest w zyciu czynnikiem przewodnim

Jest. Ale pożądanie nie wynika tylko z wyglądu zewnętrznego. :]
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 09 lip 2006, 11:26

Olivia - owszen na pożądanie składa się pociąg fizyczny i to coś, co oddziałowuje na drugą osobę pobudzajaco, a wypływa z wnętrza, jednak kierowanie sie takim odczuciem nie jest rozsadne, choć, wiadomo, jest ogólnie "stosowane" niestety (?) ;)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 09 lip 2006, 11:33

Olivia pisze:est. Ale pożądanie nie wynika tylko z wyglądu zewnętrznego. :]


Zgadzam się... ale choćby miał serce ze złota, to Quasimodo mało którą kobietę będzie pociągać.
Z drugiej strony wyprany z rozumu mięśniak też mało którą kobietę pociąga, może jako rozrywka w stylu "podobał mi się ten Chipn'Dale na panieńskim u koleżanki, to dam mu te 200 zeta, żeby zobaczyć jak to jest leżeć pod bykiem." ale nic więcej.

a u kobiet:
Seksbomba z charakterkiem i IQ w okolicach 75 to nie najlepsze połączenie i raczej mało który facet zdecyduje się z taką pustą i kapryśną laską dłuższy związek tworzyć (za to 80% na pewno chciałoby się z taką kilka razy przespać).
Z drugiej strony krzywonoga i potwornie otyła kobieta może mieć nawet przecudny charakter... ale zainteresowania i pożądania to raczej nie wzbudzi.

Jestem zdania, że dobry wygląd nie wyklucza dobrego charakteru i nie można stawiać ich w opozycji. Należy znaleźć osobę która będzie nas pociągać fizycznie a zarazem będzie stanowiła interesującego kompana do rozmów, śmiechu i życia. W razie niedostatków urody, te są mniej ważne niźli niedostatki rozumu... ale bez popadania w skrajności.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
Mateo_20
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2006, 01:04
Skąd: CK
Płeć:

Postautor: Mateo_20 » 09 lip 2006, 12:28

TFA pisze:Ja bym sie zdystansowal troche na Twoim miejscu, no ale ja swoje przeszedlem, kochalem tak jak Ty, to co wydawalo sie niezniszczalne, peklo, i juz mam taki uraz, Ciebie niekoniecznie to musi spotkac, oby tak bylo, ale jak czytam Twoje wypowiedzi to naprawde mnie ciarki przechodza, bo ja tak samo gadalem jak Ty.


Kocham bardzo i czuje sie tak samo kochany, na razie nie mam powodu zeby sie zdystansowac, rozumiem, ze byles w podobnej sytuacji i niestety Ci nie wyszlo (bardzo mi przykro z tego powodu), ale ta sytuacja nie musi spotkac kazdego kto tak bardzo kocha, rozumiem, ze probojesz mnie ostrzec, ze takie rozstania sa piekielnie bolesne, wiem bo myslalem nad tym jak bysmy sie rozstali z moja Niunia i nie chce nawet myslami do tego wracac (wieczny sen, to byloby chyba jedyne lekarstwo na ta dolegliwosc ;( ).
"Serca przepełnione miłością
nigdy daleko od siebie nie odejdą"
Sylwia Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 09 lip 2006, 12:33

dlatego najlepsza jest kobieta po przejściach. Chociaż na początku może łapać ostry dystans, już wie, czego chce, kogo szuka i co docenia. Proces pracy nad taką jednostką może trwać dłużej, ale efekt jest znakomity.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 12 lip 2006, 17:37

hmmm a myslalam ze nigdy sie nie zgodze z Toba Ted a tu niespodzianka:D
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 12 lip 2006, 18:16

TedBundy pisze:dlatego najlepsza jest kobieta po przejściach. Chociaż na początku może łapać ostry dystans, już wie, czego chce, kogo szuka i co docenia.

po co aż tak mocno? po przejściach? wystarczy doświadczenie.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Wielkanocnababa
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2006, 18:52
Skąd: MMz
Płeć:

Postautor: Wielkanocnababa » 12 lip 2006, 19:10

ja kiedyś bardziej zwracałam uwagę na wygląd, ale przekonałam się że to nie jest podstawowy wyznacznik wartości człowieka. Spotkalam kogoś kto nie był totalnie w moim typie jeśli chodzi o wygląd ale okazał się mądrym, inteligentnym gościem przy którym można śmiac się i płakać a tematów do rozmowy jest mnóstwo; niemniej jednak uważam że miła aparycja jest wielkim plusem zwłaszcza na poczatku znajomosci. Aha, jeszcze jedno- dana osoba może mieć np. cudowne oczy albo świetną sylwetkę, to juz jest coś co nas do niej ciągnie
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 12 lip 2006, 21:41

Uwagę zwracam zarówno na wygląd jak i na charakter.
Koleś mógłby być super przystojny ale jakby się odezwał i okazałoby się że ma siano zamiast mózgu to nie miałby u mnie szans. Ale z takim zupełnie nie w moim typie też nie mogłabym się spotykać. Trzeba te dwie cechy wypośrodkować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 12 lip 2006, 21:47

A ja mam w dupie jedno i drugie...znajomych to moge miec nawet i autystycznych. Ale co do swojej kobity wymagania juz mam i raczej wieksza czesc idzie w charakter bo wedlug mnie wyglad charakterem da sie nadrobic ale charakteru to juz za cholere wygladem nie nadrobi
Obrazek

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 465 gości