Zdradziła mnie na moich oczach?????????

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
YuMe
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2006, 14:51
Skąd: z fantazji
Płeć:

Postautor: YuMe » 04 lip 2006, 13:46

daniel najpierw zróbcie test. 5 dni to nic moja kumpela czekała 3 tygodnie a inne czekają nawet dłużej. jak jest w ciąży to masz problem a jak nie jest to rzuć, zapomnij bo nie warto zadawać sie z taka laską któraz zdradza Cie na twoich oczach. szczerze to sie zastanawiam jaką ewentualnie bedzie matką....
przeszłości nie zmarzesz, przyszłości nigdy nie poznasz.
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 04 lip 2006, 15:07

co ja bym takiej zrobil... szkoda gadac :) raz juz powiedzialem i mnie miesem na forum obrzucano :P tepimy takie szmaty koledzy i kolezanki!

Wspolczuje autorowi... nei wiem jak bym sie poczul na jegomiejscu, ani tamtego uderzyc (bo ona tez sie caluje) ani co... no wspolczuje naprawde...
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lip 2006, 18:12

daniel,.,.,. pisze:po tym co razem robiliśm
Czyli co? Pytalam przeca ;P Sex bez żadnych zabezpieczen?
daniel,.,.,.
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 02 lip 2006, 01:09
Skąd: uhuhu
Płeć:

Postautor: daniel,.,.,. » 05 lip 2006, 05:13

Naszczęście nie jest w ciąży dostała okres troche sie jej spóźnił ale dostała. czyli sparaw załatwiona 8)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 05 lip 2006, 13:41

daniel,.,.,. pisze:czyli sparaw załatwiona

Zostawiles swoj problem? ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2006, 17:57

daniel,.,.,. pisze:nie jest w ciąży dostała okres troche sie jej spóźnił ale dostała
No i?Nie wiesz ze mozna mie cokres w pierwszych okresach ciazy i to sie okres pojawil wcale nie musi znaczyc ze w ciazy sie nie jest? :|
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 05 lip 2006, 18:17

see.eye pisze:Mnie tez kiedyś ktoś tak "straszył" więc po prostu spytałam ginekologa, powiedziała, że jeżeli kobieta obserwuje normalne złuszczanie się nabłonka (ścianek macicy oczywiście) to w ciąży nie jest na 100% ponieważ cudów nie ma i procesy usówania martwych komórek i tym samym odnawiania nie ominą nagle kwałeczka, w którym zagnieździła się komórka jajowa. Natomiast jeżeli w momencie złuszczania zapłodniona komórka jest jeszcze w jajowodzie, ciązy również nie będzie, bo komórka nie będzie miała możliwości zagnieżdzenia. A złuszczenie można zaobserwować bardzo prosto - porostu przyjżeć się co zostaje na podpasce, fragmenty nabłonka nie ulatniają się z powietrzem ;) Tak więc krwawienia mogą występować chyba nawet do 5 miesiąca ciąży ale to są TYLKO krwawienia. Z resztą wystraczy poczytać co dokładnie dzieje się z macicą podczas okresu, zarodek który byłby wstanie przeżyć takie trzęsienie ziemi byłby chyba hybrydą


Choc rozumiem iz dla nie obserwujacych okres bedzie normalny sie wydawał <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Eddiezop i 373 gości