Czy są jeszcze naprawde fajni faceci???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 29 cze 2006, 15:15

Są fajni, ale oczywiście ideałów nie ma. I trzeba sie z tym liczyć. Czasem jest tak że jak facet jest mniej przystojny to ma zabójczą osobowość. Albo przystojniak z dziurą w mózgu. Ja spotkałam mądrego i przystojnego w jednej osobie :)
Jest sporo chłopaków, którzy naprawde maja swoje pasje, są strasznie interesującymi ludzmi, mają swój styl. Tylko że są niewidoczni dla dziewczyn.... :?
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 29 cze 2006, 16:09

Mooonchild - dzięki za wytłumaczenie sprawy, masz rację to jest nieobiektywne, Moje zdanie,ale w końcu na tym polega wyrazanie opisnii, na pisaniu o tym co sie OSOBISCIE uważa w danej kwestii;)
OnlyJusti
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 29 cze 2006, 21:10

Gorgon pisze:I dlatego kobieta szukająca "fajnego faceta aka księcia z bajki" nie może znaleźć


Albo znajduje takiego faceta, ale ten po paru miesiącach związku okazuje się nie być tym „księciem z bajki” którego ona szukała, i dochodzi do zerwania.

Czasem jest też tak że ludzie wymagają więcej niż sami mogą zaoferować.

paula19 pisze:Czasem jest tak że jak facet jest mniej przystojny to ma zabójczą osobowość. Albo przystojniak z dziurą w mózgu


Znam oba te przypadki, w szkole miałem takich kumpli :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 cze 2006, 21:16

Arczi pisze:Czasem jest też tak że ludzie wymagają więcej niż sami mogą zaoferować.


trafiłeś w sedno - jak to Andrew ujął dosadnie - "wyżej srają, niż dziurę mają" <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Moonchild
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2006, 17:33
Skąd: Londyn
Płeć:

Postautor: Moonchild » 29 cze 2006, 22:36

TFA: 'a w czym to dranstwo sie przejawia ?'

---> zdradami, albo zwyklym okrucienstwem kiedy nie jest juz tak dobrze jak bylo....

albo haslem typu: 'Nie szukam takiej dziewczyny jak ty.' albo 'Nie chce Cie' - po pol roku klamstw i opowiadan jaka jestem idealna <pijak>

a o 'trzymajacych' kilka dziewczyn naraz cfaniakach nie slyszales?

Ja chyba zbyt czesto spotykam sie z czyms takim... <chory>
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 30 cze 2006, 11:27

Arczi pisze:Czasem jest też tak że ludzie wymagają więcej niż sami mogą zaoferować.


Gdzieś to już wcześniej pisałem ;)

Moonchild pisze:---> zdradami, albo zwyklym okrucienstwem kiedy nie jest juz tak dobrze jak bylo....

albo haslem typu: 'Nie szukam takiej dziewczyny jak ty.' albo 'Nie chce Cie' - po pol roku klamstw i opowiadan jaka jestem idealna <pijak>

a o 'trzymajacych' kilka dziewczyn naraz cfaniakach nie slyszales?

Ja chyba zbyt czesto spotykam sie z czyms takim... <chory>


Aż muszę zapytać :| Ile Ty masz lat i ile mieli Twoi partnerzy? :|
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
FlyingDuck
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 160
Rejestracja: 11 gru 2005, 14:18
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: FlyingDuck » 30 cze 2006, 14:10

Arczi pisze:Ehh... tylko kiedy zostanę zauważony :/ ??

kiedy się wychylisz ;P
ObrazekJedyna stała w życiu to zmiana
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 30 cze 2006, 15:09

FlyingDuck pisze:Arczi napisał/a:
Ehh... tylko kiedy zostanę zauważony :/ ??


Arczi...zdjecie na priva poprosze <browar>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.
Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,
czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko
inne."
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 30 cze 2006, 20:08

tarantula pisze:Arczi...zdjecie na priva poprosze <browar>


Niestety nie mam jak przesłać :/ Mam co prawda aparat i podczerwień w telefonie, ale nie mam portu podczerwieni aby przesłać zdjęcie na kompa. Ale wyślę na pewno jak kupie sobie port podczerwieni ;) a kupie być może już wkrótce :)

FlyingDuck pisze:kiedy się wychylisz ;P


A kto powiedział że się ukrywam :)? Siedzę w pracy od 10 do 19 i dziennie widzi mnie średnio 20-40 osób (zależy jaki dzień) a i też często muszę rozmawiać z tymi ludźmi, między innymi z kobietami, taka praca :)
Awatar użytkownika
Moonchild
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2006, 17:33
Skąd: Londyn
Płeć:

Postautor: Moonchild » 01 lip 2006, 10:59

Gorgon pisze:Aż muszę zapytać Ile Ty masz lat i ile mieli Twoi partnerzy?


ja mam 25 oni - miedzy 26 <teraz> a 31

pierwszy raz sie zwiazalam kiedy mialam ok 22 lata <czyli dosc pozno :-) >
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 01 lip 2006, 18:28

ja mam 25 oni - miedzy 26 <teraz> a 31

pierwszy raz sie zwiazalam kiedy mialam ok 22 lata <czyli dosc pozno :-) >


Skoro "dojrzali" a nie dojrzali, to chyba po prostu w złych miejscach szukasz i może za bardzo księcia z bajki który olśni Cię swoją nienaganną fryzurą? Innego wyjaśnienia na opisaną sytuację nie widzę <diabel>
Widzę że z czasem sens słów się zmienia
Słowa nabierają nowego, innego znaczenia
Choć z pozoru dobre, przyczyną są cierpienia
<zakochany>
Obrazek
Awatar użytkownika
tarantula
Weteran
Weteran
Posty: 978
Rejestracja: 06 cze 2006, 18:50
Skąd: zoo
Płeć:

Postautor: tarantula » 01 lip 2006, 18:34

Gorgon pisze:za bardzo księcia z bajki który olśni Cię swoją nienaganną fryzurą?


Dluuuugie jedwabiste polyskujace w sloncu krucze... <diabel>
"Babcia Weatherwax nigdy się nie gubiła.

Zawsze doskonale wiedziała, gdzie się znajduje,

czasem tylko nie była pewna, gdzie jest wszystko

inne."
Awatar użytkownika
Moonchild
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2006, 17:33
Skąd: Londyn
Płeć:

Postautor: Moonchild » 02 lip 2006, 01:14

Gorgon pisze:może za bardzo księcia z bajki który olśni Cię swoją nienaganną fryzurą? Innego wyjaśnienia na opisaną sytuację nie widzę


z czego wnioskujesz ze jestem tak pusta? <wsciekly> wrecz przeciwnie - zaden z nich mi sie nie podobal przez pierwszy okres znajomosci. Mnie pociaga inteligencja i jak mowi Shrek "wielowarstwowosc" - niestety, inteligencja bywa niebezpieczna a pod ktoras warstwa moze kryc sie 'plesn'... <zalamka>

Ten ktory nie zdradzil <a przynajmniej ja o tym nic nie wiem> uwiodl mnie chyba jednym szczegolnym komplementem i swoim romantyzmem... ale nic nie wyszlo <i nie - nie jest to potwierdzenie ze kobiety wola drani> <pejcz>
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 02 lip 2006, 02:42

ptaszek pisze:Znam paru :) i nie przesiadują na żadnych serwisach randkowych. Samotność im nie przeszkadza, a jak się miłość przydarzy to też dobrze :) - takie mają podejście.

ptaszku czy my się, aby znamy :> tzn. ja nie wiem czy jestem "fajny", ale reszta do mnie pasuje.

ptaszek pisze:Czasem się zastanawiam, jak to możliwe że nikogo nie mają od tak długiego czasu

Ja nie mam nikogo już od ponad dwóch lat. Pomimo tego jestem szczęśliwy :) Mam paru zajebistych przyjaciół, masę zainteresowań, wciąż pogłębiam swoją wiedzę (rozwijam się) i przy tym dobrze się bawię :) Podoba mi się moje życie takim, jakie jest teraz..
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 02 lip 2006, 11:32

Orbital pisze:Podoba mi się moje życie takim, jakie jest teraz..
tylko tak piszesz. owszem mozna tak lubiec zyc, ale na pewno bardziej "lubialbys" byc z kims. zreszta mozna przez dluzszy czas pozostawac w uspieniu, cieszyc sie swoja samotnoscia, a w pewnym momencie jakas istotka rozbudzi Cie emocjonalnie i juz jest przechlapane :D gorzej jak z tego nic nie wyjdzie a ty pozostajesz rozbudzony i samotny :|

Moonchild pisze:niestety, inteligencja bywa niebezpieczna a pod ktoras warstwa moze kryc sie 'plesn'...

dokladnie inteligencja, w polaczeniu z pewnymi cechami charakteru, potrafi zabic uczucie rozkladajac je na czynniki pierwsze i analizujac. a tutaj trzeba poplynac i odleciec, a nie trzymac sie na uwiezi. na szczescie po pparu nieudanych zwiazkach inteligentne osobniki wyciagna wnioski.

u siebie tez zaczynam dostrzegac plesn <chory>
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 02 lip 2006, 11:40

thirdeye pisze:Orbital napisał/a:
Podoba mi się moje życie takim, jakie jest teraz..


tylko tak piszesz. owszem mozna tak lubiec zyc, ale na pewno bardziej "lubialbys" byc z kims. zreszta mozna przez dluzszy czas pozostawac w uspieniu, cieszyc sie swoja samotnoscia, a w pewnym momencie jakas istotka rozbudzi Cie emocjonalnie i juz jest przechlapane gorzej jak z tego nic nie wyjdzie a ty pozostajesz rozbudzony i samotny


Eee a to niby dlaczego? :| Ja jeszcze rok temu pewnie napisałabym dokładnie tak samo :> Wszystkie moje znajome niemal bez wyjątku były "zachłopaczone" a ja nie.I dobrze mi z tym było :> Wręcz nie zalezało mi.Nie to,że broniłam sie rekami i nogami przed "zakochaniem".Po prostu podobał mi sie wtedy taki stan.Teraz jestem z kims i tez mi sie podoba <aniolek>
Ale nie można napisać:
thirdeye pisze:Orbital napisał/a:
Podoba mi się moje życie takim, jakie jest teraz..

tylko tak piszesz. owszem mozna tak lubiec zyc, ale na pewno bardziej "lubialbys" byc z kims.

Bullshit <diabel>
Awatar użytkownika
Moonchild
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 cze 2006, 17:33
Skąd: Londyn
Płeć:

Postautor: Moonchild » 02 lip 2006, 11:43

thirdeye pisze:zreszta mozna przez dluzszy czas pozostawac w uspieniu, cieszyc sie swoja samotnoscia, a w pewnym momencie jakas istotka rozbudzi Cie emocjonalnie i juz jest przechlapane


DOKLADNIE! :-)

wniosek? cieszyc sie uspieniem jak najdluzej ;-)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 02 lip 2006, 11:45

Orbital pisze:Ja nie mam nikogo już od ponad dwóch lat. Pomimo tego jestem szczęśliwy Mam paru zajebistych przyjaciół, masę zainteresowań, wciąż pogłębiam swoją wiedzę (rozwijam się) i przy tym dobrze się bawię Podoba mi się moje życie takim, jakie jest teraz..

<browar>

thirdeye pisze: ale na pewno bardziej "lubialbys" byc z kims.
Na pewno nie z kimkolwiek. I im dłużej jestem sam tym dłużej mi się poprzeczka winduje. Ale zobaczymy <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 03 lip 2006, 00:51

thirdeye pisze:tylko tak piszesz. owszem mozna tak lubiec zyc, ale na pewno bardziej "lubialbys" byc z kims.

No tak, jest dobrze, ale mogłoby być jeszcze lepiej. Mogłoby, ale jest na tyle dobrze, że nie mam zamiaru nic zmieniać. Nie szukam i nie będe szukał, nawet nie "tworze sytuacji", gdy takowa sie nadarzy.

thirdeye pisze:w pewnym momencie jakas istotka rozbudzi Cie emocjonalnie i juz jest przechlapane :D gorzej jak z tego nic nie wyjdzie a ty pozostajesz rozbudzony i samotny

Nie no, robotem nie jestem :) Może się tak zadarzyć jak piszesz. Myślę, że nie będzie to takie straszne, raczej przyjemnie jest się w kimś zakochać, warto nawet dla tego uczucia pocierpieć. Ważne jest to co się wtedy przeżyje jakkolwiek miałoby się to skończyć.


Dobra Charlie pijemy <browar> za to, że mimo wszystko jest zajebiście i za to, że kiedyś pewnie będzie lepiej niż zajebiście :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 03 lip 2006, 11:29

onlyjusti pisze: pewna siebie ale skromna, o wyrazistej urodzie, zadbana.

chcesz mi powiedzie, że jeśli kobieta nie jest skromna, czy pewna siebie czy też nie posiada wyrazistej urody to mężczyzna nie czuje się z nią pewniejszy siebie i bardziej dowartościowany? To jak się z nią czuje? (Zakładając że mężczyźni mogą się tak czuc z pewna siebie ale skromna o wyrazistej urodzie zadbana) )
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 03 lip 2006, 17:46

tarantula pisze:Dluuuugie jedwabiste polyskujace w sloncu krucze...

Alem zepsuty - przeczytałem "krocze" <pijak>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 03 lip 2006, 19:42

Sir Charles pisze:Na pewno nie z kimkolwiek. I im dłużej jestem sam tym dłużej mi się poprzeczka winduje. Ale zobaczymy <aniolek>


lepiej nie miec nic jak miec gown.o...
Nic na sile... fakt nie ma co zmaykac sie w domu i czekac ze panna otworzy drzwi choc pewnie znajdize sie ktos kto trafil na fajna dostawczynie pizzy...
w morde to przez prace taie dziwne mysli <hahaha>
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 03 lip 2006, 23:12

Orbital pisze:raczej przyjemnie jest się w kimś zakochać, warto nawet dla tego uczucia pocierpieć.
dla jednostronnego zakochania nie warto. w ogole najlepiej jak najszybciej o tym zapomniec.

w zyciu sa takie rozne etapy. raz chce sie bym sam, innym razem z kims :) wiem malo odkrywcze, ale nie ma co generalizowac tak jak to uczynilem w poprzednim poscie :/

Sir Charles pisze:Na pewno nie z kimkolwiek. I im dłużej jestem sam tym dłużej mi się poprzeczka winduje. Ale zobaczymy

no wlasnie, tego sie obawiam, kazda nowo poznana dziewczyna nie dorownuje TEJ z ktora chcialbym byc. pewnie mi przejdzie.

wracajac do tematu, czy sa fajni faceci. pewnie gdzies sa :) ten jeden, w sam raz dla Ciebie, na pewno sie znajdzie :D predzej czy pozniej ! <browar>
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
Awatar użytkownika
Skorpioniczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 maja 2006, 17:50
Skąd: z łona matki
Płeć:

Postautor: Skorpioniczka » 06 lip 2006, 16:45

thirdeye pisze:dla jednostronnego zakochania nie warto. w ogole najlepiej jak najszybciej o tym zapomniec.

A własnie, ze nie!
Czasem takie jednostronne zauroczenie, zafascynowanie jakąś osobą daje siłę. Ja tak mam. W pracy jest cudowny chlopaczek , który mi sie podoba. Lubię na niego patrzeć, porozmawiać....pewnie , ze chcialabym coś więcej...ale jak na razie chyba się nie odważę. W każdym razie dzień w którym go widzę jest dniem cudownym. Chce mi się śpiewać, śmiać i w ogóle mam rewelacyjny nastrój <zakochany>

[ Dodano: 2006-07-06, 16:49 ]
thirdeye pisze:no wlasnie, tego sie obawiam, kazda nowo poznana dziewczyna nie dorownuje TEJ z ktora chcialbym byc.

Też tak mam....


wracajac do tematu, czy sa fajni faceci. pewnie gdzies sa :) ten jeden, w sam raz dla Ciebie, na pewno sie znajdzie :D predzej czy pozniej ! <browar>


Dzięki za ciepłe słowa Thirdeye. Tobie tez tego życzę <przytul>
Oto Ja - słyszę każdy szept...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Eddiezop i 555 gości