Czy są jeszcze naprawde fajni faceci???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 07 cze 2006, 20:41

R1 - kobiety muszą mieć wymagania, ale dotyczący charakteru, sposobu bycia, sytuacji życiowej itp., a nie wygladu! Piękna kobieta czyni z faceta przystojnego ;) I faktycznie lepiej mieć oczy otwarte na tych mniej błyszczących, bo jak wiadomo, nie tylko złoto błyszczy, lecz tandeta również :/
HyHy - też miałam tak niejednokrotnie, po prostu los ma swoje plany, odstajace nie raz od tych Naszych ;)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 cze 2006, 20:44

Hyhy pisze:Oczywiscie, ze fajnych facetow nie ma:) Sa tylko dranie wychowani przez kobiety


kozackie zdanie. Podoba mi się 8) <aniolek>

A poważnie. Same, kobietki, często kręcicie bat na własne tyłki :D Ochy i achy czyniąc na widok fraglesów różnorakich - a potem boli (że zdadził,że nie kochał,że drań,że sukinsyn). A wystarczy popatrzeć przenikliwiej dookoła siebie. Trzeba długo szukać w "życiowym szambie", by wyłowić jakiś diamencik <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Skorpioniczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 maja 2006, 17:50
Skąd: z łona matki
Płeć:

Postautor: Skorpioniczka » 07 cze 2006, 20:45

Hyhy pisze:Czemu rozpadl sie Twoj zwiazek dluzszy ?

ufff hyhy za dlugo by opowiadac:)
w skrócie: zaczely sie problemy, czesciowo zwiazane z jego rodzicami, on chyba nie mogl dac sobie z tym rady,zamiast porozmawiac ze mna-poszukal zrozumienia u kogos innego........i znalazł u kolezanki z roku:)

[ Dodano: 2006-06-07, 20:48 ]
onlyjusti pisze:dotyczący charakteru, sposobu bycia, sytuacji życiowej itp., a nie wygladu!


I znów musze przyznac racje only justi;)
Często tak jest, ze nawet niezbyt przystojny facet w oczach zakochanej w nim kobiety bedzie najpiekniejszym facetem na świecie:)
Oto Ja - słyszę każdy szept...
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 07 cze 2006, 20:50

Skorpioniaczko - po prostu był tchórzliwym, słabym psychicznie facetem, który zmarnowal zwiazek :/ no ale, nie warto sie takimi przejmować, im wcześniej taki pokaze jak to potrafi radzic sobie z problemiami:/ tym lepiej dla laski, bo ma szansę znaleźć kogoś z charakterem u swego boku;)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 07 cze 2006, 20:54

onlyjusti pisze:R1 - kobiety muszą mieć wymagania, ale dotyczący charakteru, sposobu bycia, sytuacji życiowej itp., a nie wygladu! Piękna kobieta czyni z faceta przystojnego
Madra kobieta nie patrzy na piekny tylek i idealne muskuly bo potem wychodzi z tego cos takiego, jak ktoras pani na forum pisala - miala pol boga :D (ile razy to czytam czy pisze to chce misie smiac bo ja bym kobiety za piekne cialo w zyciu nie nazwal Boginia) z ktorym nawet nie mogla porozmawiac :D

onlyjusti pisze:HyHy - też miałam tak niejednokrotnie, po prostu los ma swoje plany, odstajace nie raz od tych Naszych ;)
Albo ktos ma swoje plany odstajace od moich :D
TedBundy pisze:kozackie zdanie. Podoba mi się
Bo ja w ogóle jestem kozak :D tylko pije lecha zamiast harnasia :D
TedBundy pisze:Trzeba długo szukać w "życiowym szambie", by wyłowić jakiś diamencik
Trzeba wiedziec czego sie szuka! I miec mozg :D A nie lapac w reke kazde gowno i mowic "takie juz mialam" :D bezsens :)
Skorpioniczka pisze:zamiast porozmawiac ze mna-poszukal zrozumienia u kogos innego........i znalazł u kolezanki z roku:)
To faktycznie byl diamentem nie ma co, potem sie jeszcze spotykaliscie na seks, a teraz juz sypia tylko z nia hmm. Jeszcze jeden taki zwiazek jak mialem, ze sie uda mi oddac calkiem i byc po prostu wporzadku, a tez bede draniem moi mili :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 07 cze 2006, 20:55

onlyjusti pisze:R1 - kobiety muszą mieć wymagania, ale dotyczący charakteru, sposobu bycia, sytuacji życiowej itp

No pewnie że tak, zresztą faceci też mają swoje wymagania. Ale przykre jest to co obserwuję od pewnego czasu w swoim otoczeniu. Kobiety strasznie wybrzydzają. Byłem niedawno na piwku z dwiema koleżankami i to w jaki sposób one mówią o facetach mnie aż skręcało. Coś w stylu - "X jest fajny, w ogóle super, ale za miękki i zresztą za gruby, taki niskopodwoziowy, krótkie nóżki - nie mój typ.". Albo "Y jest ok, inteligentny, ale też nie mój typ, w ogóle mało przystojny, poza tym nie pracuje. A co za facet, który nie pracuje?" I tym podobne. Gdyby to nie były moje kumpele, to uznałbym, że to zwykłe "blondynki". Ale znam te dziewczyny, są naprawdę w porządku, ale mają ogromne wymagania co do facetów. W każdym znajdują coś, co im nie pasuje. I nie muszę dodawać, że są same, mimo skończonych już 25 lat. Co ciekawe u swoich kolegów podobnego wybrzydzania nie zauważam. Coś tu jednak jest nie tak :)
Awatar użytkownika
Hela Bertz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:04
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Hela Bertz » 07 cze 2006, 20:56

[quote="TedBundy"]A poważnie. Same, kobietki, często kręcicie bat na własne tyłki[/q

A często niby fajny facet i to nie jakiś fragles różnoraki, po upływie długiego czasu pokazuje jaki to odważny mężczyzna z niego i jak potrafi radzić sobie z problemami.

Nie da się generalizować w takim temacie czy są jeszcze fajni faceci. To tak samo jakby jakiś facet założył temat "Czy są jeszcze fajne laski?" i masa skrzywdzonych facetów wołałaby, że nie, że wszystkie są takie czy owakie.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 07 cze 2006, 21:00

One sa same R1 bo wlasnie tak wybrzydzaja :) Chcialbys miec taka kobiete co by Ci podobnie trula o zakupach w supermarkecie? Czy o czymkolwiek innym? Bo ja nie bardzo :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 07 cze 2006, 21:01

R1 pisze:I nie muszę dodawać, że są same, mimo skończonych już 25 lat


i same zostaną :D Aż się za to napiję <diabel> <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
misiucha22
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 295
Rejestracja: 12 mar 2006, 23:34
Skąd: z Polski :)
Płeć:

Postautor: misiucha22 » 07 cze 2006, 21:05

TedBundy pisze:i same zostaną :D

Taa, też znam jedną kobitkę, ma koło 50 lat. Tez jest sama, bo jak była młoda to tylko wybrzydzała.
"Homo sum, et nil humanum a me alienum esse puto"
Terencjusz
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 07 cze 2006, 21:06

Skorpioniczko - dokładnie, bo prawdziwe piękno tkwi w charzakterze faceta, w sposobie okazywania uczuć:), a nie w wymiarach itp.:/
HyHy - ktoś kto ubustwia za ciało i daje sie zaślepić urodzie partnera, a nie zważa na to jakie wnetrze ma dana osoba, jest po prostu powierzchowny i szalenie naiwny :/
A co do losu - Ja wierzę w działanie sił wyższych i w ingerencję "TEGO" w każde zdarzenie mające wieksze znaczenie dla Naszego rozwoju, sytuacji życiowej itp.:)
R1 - zbyt wysokie wymagania często prowadzą do staropanieństwa/starokawalerstwa, bądź po prostu do wyboru "tego kto Mnie chce", bo lata aktrakcyjności i wiekszej mozliwosci wyboru po prostu minęły :P We wszystkim trzeba mieć umiar, a tak powierzchowana ocena facetów jest jak dla Mnie śmieszna :/
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 07 cze 2006, 21:20

KocurekV pisze:Niestety większość z nich jest już zajęta,hahaha a reszta jest gejami,hhahahaha...


Nie zgadzam sie z tym, wolnych jest mnostwo (nie gejow :])
Tylko ze WY przebieracie se wsrod nich niemal tak jak towary na polkach w hipermarkecie... :]
Obrazek
EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!
Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 07 cze 2006, 21:22

Bulgo - masz racje,ale czy faceci tak nie robią? Też maja swoje wymagania, jedne pociagają, drugie nie! Tylko Ci bardziej zdesperowani mniej wybrzydzają :P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Skorpioniczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 21 maja 2006, 17:50
Skąd: z łona matki
Płeć:

Postautor: Skorpioniczka » 07 cze 2006, 21:25

Hyhy pisze:potem sie jeszcze spotykaliscie na seks,

Nie, to nie ten:) z bylym , ktory mnie zranil, nie mam w ogóle kontaktu:)
Oto Ja - słyszę każdy szept...
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 07 cze 2006, 21:27

Skorpioniczko - i słusznie, po takim doswiadczenieu conajmniej mało prawdopodobne jest by mozna było zbudować normalne relacje:/ lepiej odpuscić sobie znajomość całkowicie
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 07 cze 2006, 21:29

onlyjusti pisze:Bulgo - masz racje,ale czy faceci tak nie robią? Też maja swoje wymagania, jedne pociagają, drugie nie! Tylko Ci bardziej zdesperowani mniej wybrzydzają :P


Jednak trzeba uczciwie przyznac ze WY macie latwiej - wystarczy odpowiedni ubior, makijaz i na impreze... Potem troche krecenia tylkiem i juz wokol was kreci sie tlum "wyglodnialych" typow... Wiec mozliwosci wyboru macie niejako wieksze :]
Obrazek

EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!

Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 07 cze 2006, 21:33

Bulgo - masz racje, lecz wśród "wygłodniałych" połowa to lalusie szukajacy sexu bez zobowiazań, a druga połowa nie zawsze ma w sobie cechy charakteru odpowiadajace danej lasce. Powodzenie to Tylko bądź Aż pół sukcesu, a jednocześnie dodatkowa trudność.
OnlyJusti
Awatar użytkownika
Hela Bertz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 107
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:04
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Hela Bertz » 07 cze 2006, 22:36

Bulgo pisze:WY macie latwiej - wystarczy odpowiedni ubior, makijaz i na impreze... Potem troche krecenia tylkiem


A jeśli któraś nie chadza na imprezy, nie kręci tyłkiem...:P

Bulgo pisze:WY przebieracie se wsrod nich niemal tak jak towary na polkach w hipermarkecie...


A WY nie? A nie ma tak, że po prostu musi coś zaiskrzyć i że rzecz w tym, aby dwoje chciało jednocześnie. :P
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 07 cze 2006, 23:39

Jednak trzeba uczciwie przyznac ze WY macie latwiej - wystarczy odpowiedni ubior, makijaz i na impreze... Potem troche krecenia tylkiem i juz wokol was kreci sie tlum "wyglodnialych" typow... Wiec mozliwosci wyboru macie niejako wieksze


polemizowalbym... Chlopak tez jak "zakreci" to do okola same dziewczyny ;)

A jeśli któraś nie chadza na imprezy, nie kręci tyłkiem...:P

to ma problem. Ale szczerze... impreza dla mnie to lipa.
Cholera mnie to ciagle fascynuje "chodnik" <hahaha> albo czysty przypadek.
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 07 cze 2006, 23:55

zakery... pisze:Cytat:
Jednak trzeba uczciwie przyznac ze WY macie latwiej - wystarczy odpowiedni ubior, makijaz i na impreze... Potem troche krecenia tylkiem i juz wokol was kreci sie tlum "wyglodnialych" typow... Wiec mozliwosci wyboru macie niejako wieksze


polemizowalbym... Chlopak tez jak "zakreci" to do okola same dziewczyny ;)


Chyba jak zakreci wypchanym portfelem przy barze, no to wtedy rzeczywiscie masz racje... :]
Obrazek

EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!

Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 08 cze 2006, 00:00

Bulgo pisze:Chyba jak zakreci wypchanym portfelem przy barze, no to wtedy rzeczywiscie masz racje...


Bulgo ja nie wiem czy Ty nie masz dziewczyny bo masz takie podejście - czy masz takie podejście bo nie masz dziewczyny <chory>

Ale w tej chwili chyba nie piszesz o normalnych dziewczynach tylko dziwkach co sie sprzedają za kase.

No sory ale takie podejście odrzuca mnie na kilometr censored
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 cze 2006, 00:27

Skorpioniczka pisze:Chodzi mi o poznanie naprawde interesujacego chłopaka. Wiecie jak trudno takiego spotkac?


To samo mozna powiedziec o kobietach ;-)
Awatar użytkownika
Bulgo
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 28 maja 2006, 19:41
Skąd: lubię frytki
Płeć:

Postautor: Bulgo » 08 cze 2006, 00:33

jagunia pisze:Bulgo ja nie wiem czy Ty nie masz dziewczyny bo masz takie podejście - czy masz takie podejście bo nie masz dziewczyny <chory>


Mysle ze to drugie :]

jagunia pisze:Ale w tej chwili chyba nie piszesz o normalnych dziewczynach tylko dziwkach co sie sprzedają za kase.


Byc moze, ale tym "normalnym" panienkom tez sie oczka swieca na taki widok <diabel>

No sory ale takie podejście odrzuca mnie na kilometr censored


Tzn jakie???
Obrazek

EuroBarre - zarabiaj spędzając czas w Internecie!!!

Szukam dziewczyny, proszę zostawiać swoje CV + 2 zdjęcia :P
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 08 cze 2006, 00:57

jagunia pisze:No sory ale takie podejście odrzuca mnie na kilometr

Bulgo pisze:Tzn jakie???


a takie,że wszystkie dziewczyny oceniasz / traktujesz tak samo <wsciekly>
Ale może to ja jestem nienormalna bo mi sie nie świecą oczy na widok grubego portfela.
No chyba że opowiadasz o dziewczetach co to szukaja sponsora a nie faceta <pijak>
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 08 cze 2006, 01:01

To jest tak:
Na dyskotece super laski ktore szukaja dobrej zabawy ewentualnie seksu za sponsoring ze starszymi panami idac na hajs, bo po to tam sa. A ze kolega zostal skrzywdzony pewnie przez jakas to teraz ogolnie traktuje laski jak zlo:> I bardzo dobrze, niech sie nie oszukuje:D To czyste zlo z cyckami i dupkami :D hehe

Jak my bysmy chcieli zeby pewni ludzie cos zrozumieli :D byloby tak zupelnie inaczej, co? Ale nie zrozumieja :D A my sobie musimy to cos znalesc gdzies indziej :)

Sa KOBIETY przez duze K, przed duze wszystkie literki :D ale sa tez takie co ledwo widac co jest napisane:)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 08 cze 2006, 01:29

Widzę wśród braci forumowej pewną niechęć do poznawania ludzi na dyskotekach. A prawda jest taka, że zależy na jaką "dyskotekę" się trafi. Jeśli będzie to remiza u pana Stefana w Plizgach, to faktycznie może nie być ciekawie ;)
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 08 cze 2006, 06:51

R1 pisze:A prawda jest taka, że zależy na jaką "dyskotekę" się trafi.


Lol, człowieku, nie każdy uważa dyskoteke za jedyne miejsce do poznawania, a raczej podrywania dziewczyn. Zresztą większość facetów którzy chodzą na dyskoteki to zamiast poznać tam kogoś wolą się przed kumplami popisywać jak to podrywają co ładniejsze panienki.

Ogólnie co do tematu to moim zdaniem zabardzo generalizujecie zarówno facetów jak i kobiety. Oczywiście wiadomo, że w wieku 25-30 lat na pewno trudniej znaleść kogoś wolnego, bo nie dość, że mniej jest do tego okazji to już większość jest pozajmowana, ale nie jest to niemożliwe, trzeba tylko dobrze poszukać. Niestety bywa też i tak, że ci co się ostali wolni po prostu mają jakiś "defekt", może nie grzeszą urodą, może są nieśmiali itp. Jest też kwestia szukania na siłe, bo część osób wychodzi z założenia, że jak inni kogoś już mają to ja też musze mieć i się zaczyna polowanie na byle kogo.
Mnie tylko śmieszy pewna opinia którą kiedyś usłyszałem, już nawet nie pamiętam gdzie, że sporo kobiet za, jakby życiowy cel, uznaje znalezienie faceta na studiach, po to żeby odrazu po nich brać się za zakładanie rodziny, bo jak nikogo w tym czasie nie znajdą to mają coraz większą szansę zostać starymi pannami.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 08 cze 2006, 07:22

R1 pisze:A prawda jest taka, że zależy na jaką "dyskotekę" się trafi. Jeśli będzie to remiza u pana Stefana w Plizgach, to faktycznie może nie być ciekawie


wątpię :D Panienki, reprezentujące takie żałosne podejście do życia możesz spotkać wszędzie. Prosta zasada - im lepszy lokal - tym wymagania rosną. Na jedną wystarczy ospojlerowany Maluch i dres z kreszu, na drugą - buty od Prady i wdzianko od Dolce & Gabbana :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 08 cze 2006, 10:42

Ja po którtkim zastanowieniu wylkiczyłam 4 fajnych wolnych facetów z sąsiedztwa. Zwyczajni, śmieszni, towarzyscy, niekoniecznie super przystojni :)
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 08 cze 2006, 11:43

A ja powtórzę to, co swego czasu powiedziałam: ludzie dzisiaj jacyś tacy niekompatybilni się zrobili.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 219 gości