Do kogo należą pierwsze kroki na początku..

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 04 cze 2006, 22:12

Wcale się nie przestraszyła tylko zaczęła tracić nadzieję że tn chłopak keidyś weźmie ją za łapę, poprowadzi na piękną wieczorną wisłę i w zachodzącym słońcu da jej najdłuższy i najczulszy pocałunek w jej życiu, a potem będą mogli przytuleni długo oglądać mewy i słuchać morskich fal...
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 04 cze 2006, 22:16

Może źle rozumiem, ale póki co chyba dopiero raz się spotkali... Może i by to zrobił, ale ona mu nie daje szansy ;]
Szczególnie, że jest nieśmiała i na pewno nie oczekuje, że on ją będzie tak namiętnie od razu całował (to by dopiero mogło ją przestraszyć). Może nawet dlatego się boi. Zrozum dziewczynę.

Swoją drogą po ile macie lat? a szczególnie ona?
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 04 cze 2006, 22:21

megane pisze:No i zawsze jest jeszcze możliwość, że na prawdę ma teraz dużo zajęć. Ignoruje Cię tak całkowicie, czy jednak cośtam odpisuje, odpowiada?


NIe nie ignoruje mnie tylko odpisuje tak jak by faktycznie zajęta była nieziemsko albo jak by sie jej nie chciało tylko :* :)) jakimiś półsłowkami "oki" "nie mogłam spotkać sie musiałam isc do koscioła z rodzicami" itd tego typu krótkie wiadomości a spotkalismy sie wczoraj i zaprosiła mnie na śroode do siebie mam jej coś z kompem naprawic... Odwołała spotkanie dzis ale chociaż tyle ze napisała tez "mam nadzieje ze jednak środa jest nadal aktualna" Ja mam 19 ona 18
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 04 cze 2006, 22:24

Ja też mam podobny problem.Znam pewną dziewczynę od 3 lat,lubimy ze sobą rozmawiać.Wiem że sie jej podobam i pewnego wieczoru po koncercie zlapalismy sie za rece (tzn ja ją zlapalem:),a przy rozstaniu dalismy sobie buzi w policzek:)Chcialem jej dać do zrozumienia że chcę czegoś więcej z tej znajomości.No i tutaj pojawia sie problem,bo od tamtego czasu (2 tyg) ona nie robi dosłownie nic w tym kierunku.Nasze stosunki nie popsuły się ,jest dalej tak fajnie jak było,ale do diaska:)) niech pokaże że jej zależy.A zachowuje się jakby nic się nei wydarzyło.Ciągnąć to dalej czy dać sobie spokój?jak myślicie?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 04 cze 2006, 22:26

To może odpuść sobie to gg, albo przynajmniej czekaj aż ona się odezwie. Jak już to zrobi to raczej wtedy, kiedy będzie miała czas.

To który raz już coś odwołała? drugi, trzeci?
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 04 cze 2006, 22:27

Odczekaj z 5 dni, zadzwoń, umów się a na randce zakręć jej w głowie. I żadnych buziaków w policzek, przedszkole się skończyło! <banan>

[ Dodano: 2006-06-04, 22:28 ]
Aha, odczekaj 5 dni oczywiscie nie odzywając sie W OGOOLE
<evilbat>
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 04 cze 2006, 22:29

lecter pisze:niech pokaże że jej zależy.

A Ty pokazujesz, że Ci zależy? Może czeka na następny krok z Twojej strony...
Bo jeśli sam nie robisz nic, to może ona myśli, że to nie miało dla Ciebie znaczenia ;)
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 04 cze 2006, 22:33

Kolec22 ,ja nie musze zakręcać jej w głowie.Dziewczyna jak ze mną rozmawia to się aż czerwieni..hehe..serio!ale widzę że próbuje odgrywać twardą sztukę do zdobycia,nieraz działa odpychająco.wstydzi się okazać uczucie czy co?
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 04 cze 2006, 22:34

No to jak jesteś pewny a ona nic nie robi to zadzwoń i się umócie po prostu. Na co chcesz czekać? :>
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 04 cze 2006, 22:35

No i na co czekasz? Aż ona sama cie pocaluje??? Ze sama pierwsza wyzna ci milość i bedziecie żyć długo czy szczęśliwie??
<hahaha>
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 04 cze 2006, 22:40

megane pisze:To który raz już coś odwołała? drugi, trzeci?
raz odwołała zapytałem sie jej co takiego robi ze nie ma czasu a ona ze sie musi sie uczyc i że później będzie luz zapytałem czy między nami jest wszystko ok i czy ma jakies wątpliwośći ona odpisała ze "nie mam :)" Wiec myśle ze po prostu naprawde jest zajęta nauką i nie mogła pisać , zobaczymy jak to bedzie jak już nie bedzie musiała sie zajmowac nauką. Wtedy jeszcze wzuce coś do tego tematu jak bedzie znow coś nie tak ( w moim mniemaniu, nie koniecznie musze mieć raje.. )
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 04 cze 2006, 22:40

"Pierwsze kroki należą w związku do faceta, tylko, że to kobieta je prowokuje i akceptuje"
Może to i banał, gdzieś kiedyś zasłyszany, ale tak to już jest.
Facet lubi siebie postrzegać w roli zdobywcy. Ale to kobieta tak naprawdę zdobywa.
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 04 cze 2006, 22:42

megane pisze:A Ty pokazujesz, że Ci zależy?

oczywiści że tak:)Byłem z nią kilka razy w pubie,raz w kinie ,na koncercie i do tego zaprosiłem ją na wesele jako osobe towarzyszącą.to chyba o czymś świadczy <pijak> a ona nie robi nic,co by mnie utwierdziło w tym co robię.Jak to jest? :?
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 04 cze 2006, 22:44

No pocałuj ją, to ją utwierdzi żeby utwierdzić cie w tym co robisz
<aniolek>
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 04 cze 2006, 22:49

Kolec22 pisze:No pocałuj ją

no i chyba tak zrobię,może będzie wniebowzięta <banan> plaskacza nie przewiduję <aniolek>
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 04 cze 2006, 22:55

Obecne tutaj dziewczyny się ze mną zgodzą, prawda dziewczyny? <przytul>
Awatar użytkownika
Tom
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 19 maja 2005, 12:30
Skąd: Pluton
Płeć:

Postautor: Tom » 04 cze 2006, 23:05

Ja tez jestem bardzo podejzliwy, najgorsze jest to ze jak z początku zadziałam bardzo dobrze :) niestety często potem z tym całym bajerowaniem przystopuje, jesli zauwaze ze za bardzo lasce nie zalezy, to jestem jak sciana :) konczą mi sie tematy, nie mam o czym gadac z taką dziewczyno, po prostu zaczyna mnie to nudzic i sie wycofuje, laska zas mysli ze sie jej juz znudziłem, a tak wcale nie jest, bo zalezy , ale jak jej nie zalezy i jest obojetnosc to koncze taki układ, porostu zrywam :) i nie wracam do tego, bo stwierdzam ze jak na początku np. po miesiącu dalej jest obojetnosc to nie ma to zadnego sensu, czesto jest ze nagle sie ona oswieca, ale wtedy jest juz na to za pozno.
Awatar użytkownika
Lestat19
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 75
Rejestracja: 27 kwie 2006, 12:16
Skąd: z d... !
Płeć:

Postautor: Lestat19 » 05 cze 2006, 01:38

[ Dodano: 2006-06-05, 01:39 ]
Tom pisze:Ja tez jestem bardzo podejzliwy, najgorsze jest to ze jak z początku zadziałam bardzo dobrze :) niestety często potem z tym całym bajerowaniem przystopuje, jesli zauwaze ze za bardzo lasce nie zalezy, to jestem jak sciana :) konczą mi sie tematy, nie mam o czym gadac z taką dziewczyno, po prostu zaczyna mnie to nudzic i sie wycofuje, laska zas mysli ze sie jej juz znudziłem, a tak wcale nie jest, bo zalezy , ale jak jej nie zalezy i jest obojetnosc to koncze taki układ, porostu zrywam :) i nie wracam do tego, bo stwierdzam ze jak na początku np. po miesiącu dalej jest obojetnosc to nie ma to zadnego sensu, czesto jest ze nagle sie ona oswieca, ale wtedy jest juz na to za pozno.


Przedewszyskim nic na siłe cierpisz i Ty i ona, :| " do doopki bez mydła nie ma sie co pchac" jak to moja mamuśka mawia :D <browar> <przytul>
Cause I got too much life running through my veins, going to waste...
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 05 cze 2006, 10:36

Po ilu spotkaniach jestescie?Pocaluj ja wkoncu i spytaj czy jej sie podobalo to wszytsko ebdziesz wiedzial :P
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 05 cze 2006, 10:47

Pocałunek jest najlepszy...Taki delikatny...Jak bedzie cos mówić przybliz sie do niej i ja pocałuj...Ale nie w policzek czy czółko Tylko w usta...
"Każda sekunda to szansa na to by zmienić coś w swoim życiu" - Vanilla Sky
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 05 cze 2006, 12:03

Bartek22 pisze:Pocałunek jest najlepszy...Taki delikatny...Jak bedzie cos mówić przybliz sie do niej i ja pocałuj...Ale nie w policzek czy czółko Tylko w usta...


No ja spotykłam się kiedyś z takim chłopczykiem który za szybko brał się za całowanie i odrazu uswiadomiłam sobie, że to jednak nie to. Podziałało jak grom z jasnego nieba. To było nasze drugie i ostatnie spotkanie. czasem lepiej poczekać, jesli nie wiesz ze dziewczyna jest przekonana do ciebie. Ale są i takie które na pierwszej randce by chciały z języczkiem. :P
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 05 cze 2006, 12:17

Bartek22 pisze:...Ale nie w policzek czy czółko Tylko w usta...

Taa... najlepiej jęzor od razu zapakować...
Ale mi rady :D
lecter pisze:może będzie wniebowzięta

Albo nas okłamujesz z opisem jej zachowania, albo Ci w główce buzuje.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 05 cze 2006, 13:19

Dlatego pytalam po ilu sporkaniach sa jak bylo ich kilka i znaja sie juz tak poand meisiac to chyba byloby okej. jak pocaluje to sie przykona, nie? Pocalunek duzo mowi, wiec trzeba sprobowac:p
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Bartek22
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 109
Rejestracja: 18 paź 2004, 10:01
Skąd: Poznan :)
Płeć:

Postautor: Bartek22 » 05 cze 2006, 13:24

No ja nie mowie tu o wsadzaniu jezora od razu calego do garlda :) tylko o delikatnym pocalunku...w usta...A co co spotkan ,z tego co pisze to nie bedzie ich 2 tylko ktores z kolei...Ja bym zaryzykowal i dal tego buziaka :)
"Każda sekunda to szansa na to by zmienić coś w swoim życiu" - Vanilla Sky
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 05 cze 2006, 14:14

Mysiorek pisze:Albo nas okłamujesz z opisem jej zachowania, albo Ci w główce buzuje.

a niby czemu mialbym okłamywac?widze jak dziewczyna sie zachowuje i na 99% jestem pewny ze powoduje to jej nieśmiałość.A pozatym 4 dni temu napisała mi ze nie lubi uganiać sie za facetami i to do niego powinna nalezec inicjatywa.Zrobię swoje - ryzyko jest moje
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 05 cze 2006, 14:26

lecter pisze:a niby czemu mialbym okłamywac?widze jak dziewczyna sie zachowuje i na 99% jestem pewny ze powoduje to jej nieśmiałość.A pozatym 4 dni temu napisała mi ze nie lubi uganiać sie za facetami i to do niego powinna nalezec inicjatywa.Zrobię swoje - ryzyko jest moje



To już Ci napisała czego od Ciebie oczekuje :)
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
lecter
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:52
Skąd: Ost
Płeć:

Postautor: lecter » 05 cze 2006, 14:33

paula19 pisze:To już Ci napisała czego od Ciebie oczekuje

Też tak sądzę.ona jakoś tak ma,że nie powie wprost tylko drogą okrężną:)
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 05 cze 2006, 18:39

Mysiorek pisze:Taa... najlepiej jęzor od razu zapakować...


to nigdy na pierwszym, najlepiej na drugim spotkaniu :D Na pierwszym w policzek, na pożegnanie <diabel>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 05 cze 2006, 22:43

Dokładnei pocałunek dla niesmiałej moze wydać się zbyt gwałtownym, stanowczym posunieciem, na które moze nie być przygotowana, natomiast jeśli sama zrobi cos w tym kierunku to działaj nim zwątpi w Twoją ochotę :P :D
OnlyJusti
Kolec22
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 cze 2006, 20:52
Skąd: ynąd
Płeć:

Postautor: Kolec22 » 05 cze 2006, 22:53

A ja zwykłem całować dziewczyny na pierwszym spotkaniu. <pijaki> Czyli drugim licząc po tym co się poznaliśmy. One to kochają ale trzeba też podać siebie nie byle jakim tam kapciem do wycierania. I to niezależy od tego czy dziewczyna skromna czy wyuzdana. Najważniejsze to dać jej poczuć obok faceta a nie tchorzliwego chlopczyka na cienkich nóżkach.
<diabel>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 352 gości