Czuje sie niedowartościowana

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Niedowartościowana

Czuje sie niedowartościowana

Postautor: Niedowartościowana » 04 mar 2004, 15:11

pomimo ze mam kochającego faceta , który o mnie dba , który mnie kocha - i odwrotnie - czuje sie niedowartościowana - dlaczego ????????????? :roll: przecież jeśli dwoje ludzi sie kocha i wspieraja sie na wzajem - powinni sie ze soba czuć dobrze -- pisza ze soba mam na myśli to iż akceptuja samych siebie i czuja sie z własnym ciałem dobrze
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 mar 2004, 15:19

Trudno powiedzieć, bo nie znam was. Może za mało się staracie i wasz związek stał się już dla was rutuną. I wszystko wydaje się być nudne...
Awatar użytkownika
saint
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 325
Rejestracja: 28 lut 2004, 17:02
Skąd: daleka
Płeć:

Postautor: saint » 04 mar 2004, 15:49

pomimo ze mam kochającego faceta , który o mnie dba , który mnie kocha - i odwrotnie - czuje sie niedowartościowana - dlaczego ????????????? przecież jeśli dwoje ludzi sie kocha i wspieraja sie na wzajem - powinni sie ze soba czuć dobrze -- pisza ze soba mam na myśli to iż akceptuja samych siebie i czuja sie z własnym ciałem dobrze


To chyba Ty powinnas wiedziec dlaczego jestes niedowartosciowana ? To ty powinnas wiedziec czego ci brak ? Wiec nie wiem dlaczego pytasz nas o to Zupelnie nie wiom o co ci chodzi Mozesz to rozwinac ?
Zygam osobami nie szanujacymi cudzej prywatnosci !!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Re: Czuje sie niedowartościowana

Postautor: foxy_lady » 04 mar 2004, 16:11

Niedowartościowana pisze:pomimo ze mam kochającego faceta , który o mnie dba , który mnie kocha - i odwrotnie - czuje sie niedowartościowana - dlaczego ????????????? :roll: przecież jeśli dwoje ludzi sie kocha i wspieraja sie na wzajem - powinni sie ze soba czuć dobrze

tez tak czasem czuje ale zupelnie nie wiem z czego to moze wynikac.
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 04 mar 2004, 16:15

Poweidziałbym coś od Siebie, ale jestemm facetem i uważam, że nie potrafię Ci tego wytłumaczyć ani Cię jakoś pocieshyć ....ja tego nie przezywam.....

..... i obym nie doznał tego uczucia.... mam nadzieje, ze wszystko bedzie COOL
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 04 mar 2004, 17:17

moze tak sie zujesz bo sama siebie nie akceptujesz ??
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 04 mar 2004, 17:23

agata pisze:moze tak sie zujesz bo sama siebie nie akceptujesz ??

to na pewno ale skoro ma sie kogos bliskiego , to uczucie powinno zniknac
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 mar 2004, 18:15

Partner Twój wiec musi za mało dawac Ci do zrozumienia jaka jestes łądna , mądra , kochana , itd. albo to robi ale jest mało przekonywujacy !!czegos ci brak w tym zwiazku , jeszcze nie wiesz czego ?? skoro czujesz sie niedowartosciowana !!Niech Twój partner tego szuka !! bo jak znajdzie to inny facet , to pujdzie w odstawkę ten który jest teraz przy tobie !! :twisted:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 04 mar 2004, 20:18

krzys pisze:Partner Twój wiec musi za mało dawac Ci do zrozumienia jaka jestes łądna , mądra , kochana , itd. albo to robi ale jest mało przekonywujacy !!czegos ci brak w tym zwiazku , jeszcze nie wiesz czego ?? skoro czujesz sie niedowartosciowana !!Niech Twój partner tego szuka !! bo jak znajdzie to inny facet , to pujdzie w odstawkę ten który jest teraz przy tobie !! :twisted:


wiesz tego wielu facetów się odawia... ale niekiedy nie ważne jak byś się starał ONA i tak bedzie mówić swoje..... niestety :(
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 mar 2004, 20:31

Kobieta równiez powinna wykazać jakieś większe zainteresowanie facetem. Przecież to działa w dwie strony...
Awatar użytkownika
kasta
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 02 mar 2004, 21:10
Płeć:

Postautor: kasta » 04 mar 2004, 20:45

mariusz pisze:Kobieta równiez powinna wykazać jakieś większe zainteresowanie facetem. Przecież to działa w dwie strony...


BINGO :twisted:
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 05 mar 2004, 12:24

mariusz pisze:Kobieta równiez powinna wykazać jakieś większe zainteresowanie facetem. Przecież to działa w dwie strony...

może tak jest. przecierz tego nie wiemy
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 mar 2004, 12:33

Trudno mówić o czyjejś sytuacji, jezeli nawet sie nie zna tej osoby. Jedyne co nam pozostaje to spróbowac postawić się na jej miejscu i wtedy próbowac zrozumieć jej problem.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 05 mar 2004, 19:58

to prawda sokro ma faceta to uczucie niedowarosciowania powinno odejsc w niepamiec,ale ja mysle ze czasem nawet facet moze nie pomóc jezeli dziewczyna pełna jest kompleksów i czuje sie gorsza na tle innych i nawet facet moze tu nie pomóc bo prolbem tkwi głęboko w jej psychice
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 05 mar 2004, 20:25

Zgadzam się. Często ludzie sa zakompleksieni i nawet nit zdają sobie z tego sprawy.
Jest tez typ dziewczyny księżniczki (nie chce nikogo urazić), która jest wiecznie niezadowolona z czegoś.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 06 mar 2004, 18:36

zastanow sie nad soba....nad tym czego Ci brakuje...moze to nie jest problem faceta..ze Cie nie dowartosciowuje...a moze rodzina? jestes zadowolona z siebie?
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 06 mar 2004, 19:28

A ja sobie mysle ze ta pani co zalozyla topic moglaby sie odezwac i powiedziec cosik. Przeciez my nie jestesmy omnibusami i wszystkiego nie wiemy! Musi nam odpowiedziec na nasze pytania!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BlueEyes
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 332
Rejestracja: 02 mar 2004, 14:20
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: BlueEyes » 07 mar 2004, 13:14

Wiesz co... może znajdź sobie jakieś zajęcie, w którym mogłabyś się na nowo wykazać, a On już na pewno zauważy Twoje .. nowe "coś", pochwali, monotonnia odejdzie ciut w dal...
I błagam, czuj się szczęśliwa, skoro nią jesteś, kilka głębokich wdechów... i pomyśl- czy Ty naprawde masz problem? Moim zdaniem nie.. to tylko jakieś chwiejnoty emocjonalne... Wraz z zimą minie, miejmy nadzieję.
Pozdrawiam
... you bleed just to know you're alive ...
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 mar 2004, 08:36

Również wydało mi się to dziwne. Dziewczyna ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa, a jednak ma jakiś problem. Zgadzam się z przedmówczynią tam nie ma żadnego problemu. Ale czasem jak się problemów nie ma to można je sobie z nudów stwożyć.
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Postautor: foxy_lady » 08 mar 2004, 10:29

mariusz pisze:Również wydało mi się to dziwne. Dziewczyna ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa, a jednak ma jakiś problem. Zgadzam się z przedmówczynią tam nie ma żadnego problemu. Ale czasem jak się problemów nie ma to można je sobie z nudów stwożyć.

a ja chyba wpadłam skąd biora sie takie rzeczy.
w związku nie wystarczy mówienie komplementów, powtarzanie "jestes piekna" "kocham cię" itd. ważne jest też wspieranie drugiej osoby, bo czym są miłe slowa kiedy każdy twoj pomysł (a przynajmniej wiele) jest przez niego krytykowany. zwróć uwagę na to jak rozmawiacie, czy on często neguje twoje wypowiedzi, pomysły ? nawet zartem.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 08 mar 2004, 15:08

Każde słowo powinno być poparte czynem.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 12 mar 2004, 22:05

w związku nie wystarczy mówienie komplementów, powtarzanie "jestes piekna" "kocham cię" itd. ważne jest też wspieranie drugiej osoby,


zagadzam sie całkowicie ze moze to byc podstawa tych problemów!! ja moge liczyc ze strony mojega faceta na jedno i na drugie i serio nie czuje zadnego niedowartosciowania!!!! kazdego dnia gdy jestesmy razem rozmawiamy i zawsze dowiadujemy sie o sobie czegos nowego!!!! to daje wiecej niz góra komplementów czasem wystrczy sie słuchac!!!
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 mar 2004, 01:24

mariusz pisze:Każde słowo powinno być poparte czynem.

Bez przesady, czasem mowimy cos pol zartem pol serio...

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 434 gości