gadugadu

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

gadugadu

Postautor: cichy_ws » 24 maja 2006, 12:51

ktoś próbował kiedyś zagadać z dziewczyną na gg i zaprosić ją gdzieś? jak tak to przydałoby mi sie jakby napisał coś o tym :)

tzn czy się zgodziła i ile przedtem rozmawialiście
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 24 maja 2006, 13:27

Czesc
Co prawda nie zapraszałam nigdzie dziewczyn,hehe...ale mnie zapraszano:-P
Wiesz...w gruncie rzeczy nie ma jakiejś zasady ile trzeba rozmawiać zanim się kogoś gdzieś zaprosi...to zależy od tego na co będziecie mieli ochotę.
Ale jeśli masz ochotę porozmawiać na gg z dziewczyną to zrób to...po rozmowie wyczujesz czy da się gdzies zaprosic czy nie.
Ja zgadzalam sie jesli z kims mi sie naprawde dobrze rozmawialo...
Poza tym nie wiedze nic zlego w umawianiu sie przez neta.Trzeba miec tylko checi i czas:-)
GG przeciez tez forma rozmowy,prawie jak telefon:-P
Carpe diem!
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 24 maja 2006, 13:28

Dziewczyne może nie. Ale ja pomyliłam numer i zagadałm do mojego obecnego chłopaka. Tak się zgadalismy, ze za dwa dni się spotkalismy na realu. I juz 9 miesiąc jesteśmy ze sobą . Najsmieszniejsze jest to, ze mieszka nie całe 6 km. A przeciez mogłam trafić na kogoś z drugiego końca Polski.
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 24 maja 2006, 14:04

cichy_ws, pamietaj ze najpierw popros o zdjecie. Unikniesz wtedy przykrego zonka
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 24 maja 2006, 14:49

Ale jak, zagadac do jakies przypadkowej dziewczyny na gg i ja gdzies zaprosic?
Ja w ogole nie gadam z kims kogo nie znam ;p
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 24 maja 2006, 14:56

cichy_ws, ale znasz ją z widzenia? Jeśli tak, może byc łatwiej...
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 maja 2006, 15:14

Jesli jej nie znasz ale ci sie podoba albo slabo znasz a nie masz odwagi pierwszy zagadac to moze wlasnie sprobuj na gg , to ze dzieje sie to " w sieci" doda ci odwagi, pogadacie sobie, i umowicie sie w realu. Ja mialam kilka takich sytuacji z jednej nawet powstal keidys krotki zwiazek, bylismy z jednej szkoly ja go nie znalam za to jemu wpadlam w oko, trzeba probowac :) Powodzenia :)
Ostatnio zmieniony 24 maja 2006, 15:14 przez Rebeca2006, łącznie zmieniany 1 raz.
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
lukasek1983
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:45
Skąd: z netu:)
Płeć:

Postautor: lukasek1983 » 24 maja 2006, 15:14

Witam!

Ja na spotkanie z kims poznanym z GG poszedlem tylko raz:) Bylo to w czasach gdy Neostrada byla w promocji na 2 miesiace na "probe":) Nie wiem juz jak ale nawiazalem wtedy kontakt z bardzo przyjemna i inteligentna dziewczyna. Jej osobowosc na tyle mnie zainteresowala w ciagu tych 2 miesiecy ze postapilem wbrew religii i spotkalem sie z nia. Na zywo rozmawialo sie nam rownie dobrze jak na GG, po kilku godzinach spedzonych w ogrodku piwnym na starym rynku pieknego miasta, poszlismy na impreze z moimi znajomymi:D
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 maja 2006, 15:16

Aha i jak ci odmowi spotkania bedzie latwiej przyjac porazke przez gg czy telefon niz w 4 oczy :P I nie odpoczatku musisz zdradzac ze ci sie podoba i zdobyles jej nr :P
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 24 maja 2006, 15:17

jak byłem w gimnazjum to ją widziałem pare razy, ona mnie kojarzy a ja ją, niespodzianki przykrej nie będzie bo to jedna z najładniejszych w mieście

fajnie, ze tu się dziewczyny odezwały :) ale to może powiedzcie mi, czy jeśli ona mówi, że jej się dobrze ze mną rozmawia to tak jest??:)
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 24 maja 2006, 15:25

Blazej30 pisze:najpierw popros o zdjecie


Załóżmy że ona wyśle mu to zdjęcie. Ale skąd on ma mieć pewność że to jej zdjęcie?
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 24 maja 2006, 15:27

nigdy w zyciu nie umowilabym sie z kims przez GG.

no ludzie, troche inwencji.

i odwagi ;]
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 24 maja 2006, 15:31

A ja mam sporo znajomych poznanych przez GG i różnymi internetowymi drogami. Bliższych i dalszych. Jak byłam jeszcze sama, to część z tych znajomosci miała podtekst "a być może coś..", część od początku była stricte przyjacielska.
GG to droga poznawania ludzi jak każda inna :]
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 24 maja 2006, 15:32

ale jak ja dziewczyne widziałem 3 razy w życiu w byłej szkole, nie mamy wspólnych znajomych, to co? mam sie do niej wbić na chate i sie spytac o spotkanie?

czasem inaczej sie nie da :) ja to zrobie tak czy inaczej, ale potrzebuje informacji, żeby wiedzieć na co mam sie przygotować :)

[ Dodano: 2006-05-24, 15:37 ]
a najważniejsze teraz dla mnie: wierzyć jej jak napisała, że jej się dobrze gada, po tym jak zapytałem?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 15:39

lukasek1983 pisze: Jej osobowosc na tyle mnie zainteresowala w ciagu tych 2 miesiecy ze postapilem wbrew religii i spotkalem sie z nia.

Wbrew religii ?

cichy_ws pisze:ale jak ja dziewczyne widziałem 3 razy w życiu w byłej szkole, nie mamy wspólnych znajomych, to co? mam sie do niej wbić na chate i sie spytac o spotkanie?

Nie rozumiem problemu, skoro masz jej numer gg, to zagadaj i ją zaproś...
Taki sam sposób jak przez sms etc...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 24 maja 2006, 15:41

no zaprosze ją na pewno :) tyle, że zastanawiam się, czy gadać z nią dłużej, czy od razu, i czy mnie nie kręci coś :)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 15:43

troche z nią pogadaj... a nie :
"Hej, umówisz się ze mną? "
troszkę inwencji, zaciekaw rozmową, znajdz jakies interesujące tamaty. Niekiedy spotkanie wychodzi samo z siebie ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 24 maja 2006, 15:45

To było głupie ( a byłem młooody ) :D
Spotkałem się z kolegą i 2 nieznajomymi dziewczynami, oczywiście umuwiliśmy się na gg.
No, powiem szczerze, że nie warto, bo zaskoczyły nas swoją inteligencją <zalamka> <pijak>

A jak jeden kolega sam poszedł to mu telefon ukradli...
Nie tani ;)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 maja 2006, 15:47

Tak, zgadzam sie z poprzedniczka, troche pogadajcie, bo moze laska wyda sie wcalen ie taka super? Heh. Kilka rozmow i mozesz sie spokojnie umawiac, a ona cie kojarzy ?? Jak tak to pojdzie latwo, wspolna szkola zawsze jest jakims tematem do rozmowy, no przynajmnie jna poczatku. I odwagi :)
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
50 cent

Postautor: 50 cent » 24 maja 2006, 15:51

ja przez gg umówiłem się tylko raz w życiu i to był mój ostatni raz :P
najlepiej zadziałac w realu po prostu weż się wgarść i pochodź troche za nia az nadejdzie odpowiedni moment i podejdź, przez gg nie warto załątwiać takich spraw to nie to samo pozdro <banan>
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 24 maja 2006, 15:53

cichy_ws pisze: ale to może powiedzcie mi, czy jeśli ona mówi, że jej się dobrze ze mną rozmawia to tak jest??:)

Jeśli nalezy do osób szczerych to na pewno tak jest.
Tymbardziej,że ty też chyba wiesz czy dobrze wam się rozmawia czy nie,prawda?
Więcej odwagi ;-)
Carpe diem!
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 24 maja 2006, 15:57

nie wiem czy tak najlepiej, ale coraz lepiej hehe

ona kojarzy mnie, ale z gimnazjum, od tego czasu przytyłem 20kg i urosłem 20cm :P
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 16:08

Rebeca2006 pisze:spolna szkola zawsze jest jakims tematem do rozmowy, no przynajmnie jna poczatku

Szkoła zawsze dobra.
Moja rada:
Zagadaj na gg, (jeśli nie ma innej mozliwości), pogadaj trochę. I zaproś ją gdzies na lody (bez aluzji:P), albo po prostu na spacer. rzadko odmawiają :D
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 24 maja 2006, 16:13

ja mam na przeciwko jej domu trening raz w tygodniu to może jej zaproponuje spacerek przed treningiem za tydzień :)

[ Dodano: 2006-05-24, 16:14 ]
z tą pizzą dzisiaj pomyslałem, że pomysł zły może być, bo kolega do mnie wyskoczył z tekstem że wstydziłby się jeść przy dziewczynie
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 16:16

cichy_ws pisze:ja mam na przeciwko jej domu trening raz w tygodniu to może jej zaproponuje spacerek przed treningiem za tydzień

Moim zdaniem nie za dobry pomysł...
Przed treningiem masz ograniczony czas, a po smierdzisz potem.
Lepiej w sobote po poludniu gdzies się przejść. A nóz bedzie Wam się dobrze gadało, a tak to musisz spadać na trening. A po za tym, bedziesz z nią chodził z plecakiem czy tym podobnym ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 24 maja 2006, 16:25

cichy_ws pisze: bo kolega do mnie wyskoczył z tekstem że wstydziłby się jeść przy dziewczynie

co??? przestan czlowieku. Ja osobsie jestem przeciw w gole jakism restauracja na pierwszej randce. Spacer propnuje. No cyba ze pada czy zimno to jakas herbata moze piwo.

A co do ormowy na gg to sposob dobry jak kazdy inny. Choc uwazma ze zaszybko wszytkiego chcesz chlopaku...

Bash pisze:a po smierdzisz potem.

moze maja tam prysznice??? ale ja po treningu np bylbym totlanie nie do zycia mysla jedynie o tym zebym isc spac :P

Polecam spacer. Wisona jest :D aha i jestem tez za lodmai czy czyms tam
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 24 maja 2006, 16:45

cichy_ws pisze:z tą pizzą dzisiaj pomyslałem, że pomysł zły może być, bo kolega do mnie wyskoczył z tekstem że wstydziłby się jeść przy dziewczynie

Na pierwszym spotkaniu pizza odpada. Juz na późniejszych: dlaczego nie?
A co do jedzienia przy dziewczynie. Co to takiego szczególnego jest, dziewczyna jak każdy inny człowiek (czytaj meżczyzna), jedynie to trzeba się umieć zachować :) <browar>
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 24 maja 2006, 17:58

cichy_ws pisze:ktoś próbował kiedyś zagadać z dziewczyną na gg i zaprosić ją gdzieś? jak tak to przydałoby mi sie jakby napisał coś o tym :)

tzn czy się zgodziła i ile przedtem rozmawialiście
Probowano do mnie. a probowaly nawet ludki co tylko "obserwuja" to forum. Tzn probowali nawiazac oni akurat znajomosc. Albow takiej sytuacji enie odpisuje, jednej osobie nawrzucalam po czesc, albbo od razu daje bana.
cichy_ws pisze:toś próbował kiedyś zagadać z dziewczyną na gg i zaprosić ją gdzieś?
Jesli znajoma juz CI kolezanka ie tylko znana z gg to nie widze problemu. Ja sie glownie przez gg umwaiam z ludzmi.

Co do jedzewnia : moj na naszym pierwszym we dwoje spotakniu jadl, w sumie na drugim tez.. i chyba na trzecim... niewazne <aniolek> I jak uroczo :D


Jkaby chlopakbyl mily miualabym duzo czasu to pewnie bym sie zgodzila. Ale tak nie jest :] Licz sie z odmowa nawet jesli CIe lubi.
cichy_ws
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 87
Rejestracja: 12 mar 2006, 14:46
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: cichy_ws » 24 maja 2006, 19:09

gadałem z nią raz, nie zapisała mnie w kontaktach, drugi raz i też nie, gadałem trzeci i napisałem jej, że chyba źle jej się ze mną rozmawia, to ona napisała, że bardzo dobrze, to ja spytałem, czemu mnie nie zapisała jak tak no i mnie zapisała hehe

co o tym sądzicie??:)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

Postautor: Rebeca2006 » 24 maja 2006, 19:23

Jak by naprawde nie chciala z Toba gadac to by cie zablokowala albo splawiala, a jak tego nie robi to nie masz sie czym przejmowac :)
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,

możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,

nowy dzien zawsze daje nowe życie,

słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości