sposób na faceta

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

sposób na faceta

Postautor: tweetuś_18 » 25 kwie 2006, 21:35

Od rana zastanawiam sie jak niektóre dziewczyny działają na mężczyzn... Jedne przyciągaja, inne natomiast odpychają i nie chodzi tu o charakter czy wygląd lecz to coś wyjątkowego co kobieta ma w sobie... ale bardziej zastanawia mnie czy jest to zaleta wrodzona czy tez nabyta

jezeli nabyta to mam w związku z tym pytanko: dziewczyny widzicie pewnego przystojniaczka, powiedzmy ze znacie go troszeczke lub nie (jak wam lepiej :D), jesteście w jakims lokalu podchodzisz do niego (badz on do ciebie) zaczynacie rozmowe.... i jak teraz nie dać mu o sobie zapomnieć, zrobić na nim piorunujące (pozytywne) wrażenie?? a może faceci wypowiedza sie czym dziewczyna zwraca ich uwage, czym ich intryguje...( nie chodzi o konkretną sytuacje tylko tak ogólnie chciałam wiedzieć)
no i to by był koniec :]
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 25 kwie 2006, 23:23

tweetuś_18 pisze:czym dziewczyna zwraca ich uwage, czym ich intryguje...

Czym?
Pierwsze wrażanie. U mnie dziewczyna na starcie odpada, która:
pali, ma zaniedbane paznokcie, śmierdzi od niej (o to już trudniej :D).
Dopiero później dochodzi to co wynikło z późniejszego zapoznania, a więc styl mówienia, styl bycia, światopogląd.
Coś mnie zaintrygowało, to poprosze u numer telefonu
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 kwie 2006, 00:43

Odwroc sytuacje i pomysl co u faceta robi na Tobie wrazenie, to jest to cos po prostu to trzeba miec, jeden nic nie robi i robi wrazenie a drugi sie produkuje i jest traktowany jak powietrze, to samo my widzimy w kobietach.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Incognito
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 kwie 2006, 15:16
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: Incognito » 26 kwie 2006, 14:45

Chcesz robić wrażenie na facetach to tu masz sposób http://www.joemonster.org/article.php?sid=5864 tylko zmodyfikuj go troszkę pod siebie i masz problem z głowy każdy facet Cię zapamięta . Powodzenia <hahaha>
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 26 kwie 2006, 17:23

hehehehehe spoko!! ale raczej sie nie dostosuje...
nie mam takich bajeranckich bucików w domu... hehehehehehe <diabel> <diabel>
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 26 kwie 2006, 17:42

Ja podobnie jak Bash nie znoszę gdy dziewczyna pali. I mogłaby być nie wiem jaką pięknością, to pierwsze wrażenie po zobaczeniu takiej dziewczyny z papierosem w ustach będzie zawsze negatywne. To samo tyczy się alkoholu. Jak widzę pijaną dziewczynę, rzucającą się obcym facetom w ramiona, to aż mnie skręca. Oczywiście musi być zadbana, czyli obowiązkowo ładne paznockie, czyste włosy, fajna fryzura, delikatny makijaż. Poza tym zwracam uwagę na oczy i uśmiech. Cenię sobię naturalność, zmysłowość. Nie znoszę kobiet z tzw. syndromem "lambady", czyli tona tapety na twarzy, różowe ciuszki, buty na obcasie, na których porusza się jakby miała się za chwilę połamać, przepalona od solarium tak, że aż od niej śmierdzi, a jedyne o czym mogę z nią pogadać to "na jakiej dyskotece ostatnio byłeś?" Poza tym kobieta musi być kobieca. Ja cenie sobię skromność, delikatność. Na wulgarne kobiety nie zwracam uwagi, tak samo jak na wrzeszczące i przesadnie piskliwe :) Poza tym fajnie jest jak dziewczyna sprawia wrażenie niedostępnej, oczywiście do pewnego czasu :) No i to tak w skrócie :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2006, 17:47

piszecie same of topy , NIC NA TEMAT ,
GDZIE Są MODY , BANOWAC ICH MI TU ! <hahaha>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 26 kwie 2006, 18:05

Andrew pisze:piszecie same of topy , NIC NA TEMAT ,

Jak nie na temat?
Arkady pisze: Nie znoszę kobiet z tzw. syndromem "lambady", czyli tona tapety na twarzy, różowe ciuszki, buty na obcasie, na których porusza się jakby miała się za chwilę połamać, przepalona od solarium tak, że aż od niej śmierdzi,

<hahaha> lambada :P
Tez jakos nie potrafię strawić takich kobiet. Może nie te kręgi w społeczeństwie.
A tak nawiasem nikt nie zwraca uwagi na biust? po prostu nie uwierze...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2006, 18:07

Bash pisze:Jak nie na temat?

temat jest "sposób na faceta "
a nie kto co lubi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Re: sposób na faceta

Postautor: R1 » 26 kwie 2006, 18:20

tweetuś_18 pisze:a może faceci wypowiedza sie czym dziewczyna zwraca ich uwage, czym ich intryguje...( nie chodzi o konkretną sytuacje tylko tak ogólnie chciałam wiedzieć)
no i to by był koniec :]


Andrew, przeczytaj co napisała autorka. Moim zdaniem to nie są off-topy. Ja bym Ciebie zbanował, bo się czepiasz, a to jest już off-topic do kwadratu :D
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 26 kwie 2006, 18:22

temat jest "sposób na faceta "

ale pytanie padło:
tweetuś_18 pisze:czym dziewczyna zwraca ich uwage, czym ich intryguje...

tweetuś_18 pisze:nie chodzi tu o charakter czy wygląd lecz to coś wyjątkowego co kobieta ma w sobie... ale bardziej zastanawia mnie czy jest to zaleta wrodzona czy tez nabyta
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 26 kwie 2006, 18:36

ups , no to dałem dupy , sorki <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 26 kwie 2006, 21:08

no to wracając do tematu, ogólnie dziewczyna nie moze palic (to dobrze bo nie pale), musi byc zadbana, czysta (jestem), nie moze mieć różowych ciuszków (kurcze mam różową bluzeczke :/), nie powinna pić (ale jedno piwko to chyba jest dopuszczalne?), dziewczyna z syndromem lambady odpada na starcie... jeju jeszcze sie okaże że jestem ideałem (no i odezwała sie we mnie pycha)
no i teraz pozostaje pytanie: jak utkwić na stałe w jego pamieci (oczywiście pozytywnie)?? <diabel>
a tak poza tym to dzieks wszystkim :] co ja bym bez was (i waszych rad) zrobiła <przytul>
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 26 kwie 2006, 21:09

Tworzycie iles tematow od dupy strony. To wszystko jest proste jak drut. Kobieta interesujaca, zadbana i dobra nie bedzie miala nigdy problemow ze znalezieniem mezczyzny. Rozbieranie jej przymiotow na czynniki pierwsze i tak nic nie da. Nie da sie przeczytac i umiec. Taka osoba trzeba byc. Mozna sie nia stac, ale dla doroslego czlowieka to dluga droga.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać
przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 26 kwie 2006, 21:18

Miltonia pisze:Kobieta interesujaca, zadbana i dobra nie bedzie miala nigdy problemow ze znalezieniem mezczyzny.

Nie zawsze jest to takie proste! owszem moze ze znalezieniem mężczyzny nie ma problemów, ale jak jej zalezy na tym Jednym a nie na całej masie jakiś innych? A osobiście nie znam kobiety która potrafiłaby okręcić sobie każdego faceta wogół palca, bo drogie Panie każdy mężczyzna ma inny gust i nie każdy uwaza za interesującą ta samą dziewczyne :P
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 26 kwie 2006, 21:21

tweetuś_18 pisze:ogólnie dziewczyna nie moze palic


a niech se pali :D Chociaż moja mi mówi, że kobieta wulgarnie z papierosem wygląda <diabel> Ważne by się do mojego palenia nie przypieprzała.... <evilbat>

tweetuś_18 pisze:musi byc zadbana, czysta (jestem)


standard, aż szkoda wspominać o takich truizmach :)

tweetuś_18 pisze:nie powinna pić (ale jedno piwko to chyba jest dopuszczalne?),


czemu nie powinna? Oczywiście w normie, nie zalewać się w trupa :)

tweetuś_18 pisze:nie moze mieć różowych ciuszków


racja <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Miltonia
Weteran
Weteran
Posty: 1359
Rejestracja: 17 paź 2004, 22:45
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Miltonia » 26 kwie 2006, 21:25

tweetuś_18 pisze:
Miltonia pisze:Kobieta interesujaca, zadbana i dobra nie bedzie miala nigdy problemow ze znalezieniem mezczyzny.

Nie zawsze jest to takie proste! owszem moze ze znalezieniem mężczyzny nie ma problemów, ale jak jej zalezy na tym Jednym a nie na całej masie jakiś innych? A osobiście nie znam kobiety która potrafiłaby okręcić sobie każdego faceta wogół palca, bo drogie Panie każdy mężczyzna ma inny gust i nie każdy uwaza za interesującą ta samą dziewczyne :P


Zawsze jest to proste. Takich kobiet jest tak malo, ze moga przebierac i wybierac i kazdy chce z nimi byc. Ona musi tylko chciec nawiazac znajomosc i ja podtrzymac. Pozniej moga byc schody z dopasowaniem sie itd, ale to juz powazny zwiazek. Naprawde ze zdobyciem zainteresowanie kogo sie chce, taka kobieta nie ma problemu zadnego!!! I tego akurat jestem pewna i o tym jestem przekonana.
"a miłość tylko jedną można wszędzie spotkać

przed grzechem i po grzechu zostaje ta sama"
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 26 kwie 2006, 21:25

TedBundy pisze:nie moze mieć różowych ciuszków


racja <evilbat>


a co wam sie w tych różowych ciuszkach nie podoba?? oczywiście panienka cała wystrojona na różowo wygląda tandetnie, ale jeden ciuch to jeszcze chyba nie tak źle?
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 kwie 2006, 21:27

Dla mnie rozowe ciuchy u kobiet to odpowiednik dresu u faceta, ze tak powiem.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 26 kwie 2006, 21:30

Ja nie lubię nosić różowego koloru.
Ale jak ktoś lubi... tylko że jeszcze zależy jaki odcień ma ten różowy.
Jak jest jaskrawy to wygląda fatalnie ale jakiś taki jasny delikatny jest w porządku.
Obrazek
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 26 kwie 2006, 21:34

TFA pisze:Dla mnie rozowe ciuchy u kobiet to odpowiednik dresu u faceta, ze tak powiem.

po trochu masz racje, ale ja nadal obstaje przy swoim ze jeden rózowy ciuch lub dodatek może wyglądac okey, ale cały różowy ubiór to już laleczka barbie :/
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 26 kwie 2006, 21:36

Plus jeszcze różowe pasemka we włosach <hahaha>
Obrazek
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 26 kwie 2006, 21:36

tweetuś_18 pisze:le ja nadal obstaje przy swoim ze jeden rózowy ciuch lub dodatek może wyglądac okey, ale cały różowy ubiór to już laleczka barbie


Zalezy jeszcze co, mnie najbardziej odrzucaja rozowe paseczki do biodrowek i rozowe buciki, jakis golf albo bluzeczka jeszcze ujdzie, byleby nie z jakims kroliczkiem playboya na piersiach <belt> Ale ogolnie nie lubie tego koloru, lubie natomiast niebieski, bialy i czarny u kobiet :)
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 26 kwie 2006, 21:48

lubie niebieski, bialy i czarny u kobiet

no w ostateczności moze byc ale ja lubie brązowy, zielony i czarny... biały tez oczywiście ale nie niebieski!!
no to pogadalismy troche o kolorach, ale dobra tonacja kolorystyczna w ubiorze to raczej za mało na zaintrygowanie faceta (chyba że sie na plastyka trafi)
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 26 kwie 2006, 21:52

tweetuś_18 Ty masz juz kogoś upatrzonego tak?
Jeśli tak to mogłabyś zrobić małe śledztwo :P wśród jego znajomych i dowiedzieć się jakie są jego zainteresowania. Wtedy możesz go o coś na ten temat zapytać. Na bank byłby mile zaskoczony <aniolek>
Obrazek
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 26 kwie 2006, 22:04

mam kogoś upatrzonego i znam go! Ale tylko sie kumplujemy i nic poza tym... ale czym on sie interesuje :? oj trzeba bedzi przeprowadzic wywiad środowiskowy bo wiem tylko że jest DJ-em, no i jest strasznie przystojny, ma bardzo ciekawą osobowosc i świetnie sie z nim rozmawia <browar>
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 26 kwie 2006, 22:06

A ja się wyłamię i powiem tak: najskuteczniej oczarujesz właściwego faceta będąc sobą i nie uciekając się do tanich sztuczek i uwodzicielskich trików. Chyba że chcesz faceta na jedną noc, to wszystkie chwyty dozwolone.
Jeśli oczarujesz faceta aktorstwem, to całkiem prawdopodobne że po pewnym czasie równie łatwo go odczarujesz stając się sobą.
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 27 kwie 2006, 15:23

tweetuś_18 pisze:
TedBundy pisze:nie moze mieć różowych ciuszków


racja <evilbat>


a co wam sie w tych różowych ciuszkach nie podoba?? oczywiście panienka cała wystrojona na różowo wygląda tandetnie, ale jeden ciuch to jeszcze chyba nie tak źle?



wszystko! ;) musze powiedziec, do dopuszczam ten kolor jedyne w takich kombinacjach jak np. dzis: zielono-rozowe paski, moja jedyna bluzka z tym kolorem. roz stracil swoj roz, calos wyglada ladnie i hardcorowo, czyli wlasnie tak, jak chce.

ach, no i mam jaskaworozowe rekawiczki bez palcow, ktore uwielbiam nosic do wszystkiego ;]

generalnie tez nie lubie, u nikogo.

widzialam kilka razy MEZCZYZN w rozowych koszulach, polach. jakos w ogole mi sie to nie podoba.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 kwie 2006, 17:42

czy to jest temat jaki odcień różu na jakiej części garderoby dopuszczasz? spokój! <cisza>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 28 kwie 2006, 08:15

Jak oczarować faceta? Po prostu być sobą i nie grać, bo to później i tak wyjdzie <browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 224 gości