Moze ktos potrafi odpowiedziec?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Moze ktos potrafi odpowiedziec?

Postautor: jelonek » 20 kwie 2006, 18:54

Mówi, że bardzo lubi razem ze mną wracać na piechotę do domu, czemu więc kiedy kończy lekcje godzinę wcześniej niż ja, nie poczeka? Twierdzi, że uwielbia się ze mną spotykać, czemu więc robi to tylko dwa razy w tygodniu? Mówi, że stokroć bardziej woli mnie niż swoich kumpli z klasy, czemu więc przerwy głównie z nimi spędza, a ze mną raptem parę słów zamieni? Czy to nie jest dziwne?
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 19:23

Gimnazjum mi tu pachnie... To były czasy :)
jelonek, tak to juz jest.
Miałem podobna sytuację.
To ona wolała gadać z koleżnakami, z nimi spędzac czas. Nie mwie, ze do mnie nie miała. Ale nie tylko co bym chciał. teraz sam sie z tego śmieje. Takie masz poczatki pierwszych miłości. On jeszcze chyba dobrze nie wie co to zwiazek, Ty do konca też.
Pogadaj z nim, jak TY to widzisz, jak chciałabys zeby było.
jelonek pisze:Czy to nie jest dziwne?

Tak to jest dziwne.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Tohno-kun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2006, 21:34
Skąd: z mroków
Płeć:

Postautor: Tohno-kun » 20 kwie 2006, 19:41

Bash pisze:Gimnazjum mi tu pachnie... To były czasy :)

oj były piękne.
Jak to takie właśnie czasy, to się nie dziw. Być może cos takiego przejdzie z czasem, a on dojdzie do pełnej "świadomości" sytuacji (jednak zapewne pomoc z twojej strony bardzo by mu sie przydała).
Czy to jest dziwne? Jeśli to gimnazjum to nie.
"...Za murem jest drzewo i gwiazda. Drzewo podwędza mur korzeniami. Gwiazda nagryza
kamień jak mysz. Za sto, dwieście lat będzie już małe okienko."
Zbigniew Herbert
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 20 kwie 2006, 19:43

Nie, nie gimnazjum, liceum.
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 20 kwie 2006, 19:46

to facet po prostu jeszcze nie dojrzał do prawdziwego zwiazku... bo wszystko jest dla niego ważniejsze niż Ty...
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 kwie 2006, 19:47

Tohno-kun pisze:to facet po prostu jeszcze nie dojrzał do prawdziwego zwiazku... bo wszystko jest dla niego ważniejsze niż Ty...

Za młody jest. Nic na to nie poradzisz, nie dorośniesz za niego na silę.
jelonek pisze:Nie, nie gimnazjum, liceum.

I masz 16 lat/
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 20 kwie 2006, 20:56

Bash pisze:I masz 16 lat/

to jest możliwe jeżeli urodziła sie w miesiącach od maja do grudnia :] bo nie skończyła jeszcze 17!
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 20 kwie 2006, 21:51

jelonek pisze:Mówi, że bardzo lubi razem ze mną wracać na piechotę do domu, czemu więc kiedy kończy lekcje godzinę wcześniej niż ja, nie poczeka?

Ja pierdzielę, dziecko jedyne. Mnie by się też nie chciało siedzieć godziny tylko po to, żeby chłopa 5 minut podprowadzić...

Za takie tematy warny powinny być.

A wszystkie inne oznaki z zachowaniem w szkole w Twoim wieku są normalne. Taka dziecinada.
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 21 kwie 2006, 02:15

Ja pierdzielę, dziecko jedyne. Mnie by się też nie chciało siedzieć godziny tylko po to, żeby chłopa 5 minut podprowadzić...

Za takie tematy warny powinny być.


Nie pamięta wół jak cielęciem był :].

Jelonek zgadzam się z przedmówcami, gościu nie dorósł do związku i tyle. Po prostu jesteś i fajnie mu z tym.Tylko ,że dla niego ty pod względem ważności jestes na tym samym poziomie co partyjka Counterstrike z kumplami, obejrzenie kolejnego odcinka "Wybranców Obcych" czy wypicie piwka.po prostu jestes jednym z elementów w jego zyciu.Na pewno miłym ale nie najwazniejszym.
Wy jeździcie, My latamy.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 21 kwie 2006, 19:11

Olivia pisze:Za takie tematy warny powinny być.
A wszystkie inne oznaki z zachowaniem w szkole w Twoim wieku są normalne. Taka dziecinada.

Olivia spokojnie. W takim wieku (moim wieku) też miałaś takie problemy, (zapewne).
Ja już troch inaczej patrze na zwiazek od jelonek.
AMX pisze:Na pewno miłym ale nie najwazniejszym.

W 100% sie zgodze. Jesteś tylko jednym z sposobow zapełnienia czasu.

Ps. Nie przejmuj się ja też byłem takim "zapełniaczem" :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
nedly
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 lis 2004, 23:12
Płeć:

Postautor: nedly » 21 kwie 2006, 19:13

Też miałam takiego faceta...i co? I już z nim nie jestem :P wiem, marne pocieszenie :) ale chodzi o to, że faceci w tym wieku juz tak po prostu mają, i będą mieć jeszcze przez jakiś czas ... Ty czujesz się olewana, a on nie zdaje sobie nawet z tego sprawy ... mój kolega powiedział mi kiedyś : " bo nam się często po prostu nie chce!" ... no i jak tutaj szukać jakichkolwiek kompromisów..(?) ..... musisz przeczekać ... albo sobie znaleźć starszego i bardziej odpowiedzialnego faceta ..... 3mam kciuki <browar>
"tak bardzo Cie kocham moj aniolku...ojb..."
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 21 kwie 2006, 19:26

nedly pisze:ale chodzi o to, że faceci w tym wieku juz tak po prostu mają, i będą mieć jeszcze przez jakiś czas ...

eeee, nie tylko faceci tak mają, dziewczyny tez się w tym lubują :)
nedly pisze: albo sobie znaleźć starszego i bardziej odpowiedzialnego faceta

Jak bym powiedział, dojrzalszego psychicznie. Wierz mi, 16 latkowie to nie tępe drechy :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 21 kwie 2006, 20:17

Hm, moj chlopak tez nie jest tepym drechem, to wiem na pewno...Poza tym twierdzi, ze mnie kocha najbardziej i mi sie nie wydaje zeby to byly takie puste slowa, bo my jestesmy ze soba juz jakis czas- ponad 15 miesiecy. Tylko po prostu nie rozumiem jego zachowania :( Dzis rano przed szkoal byl u mnie i bylo slodko, a potem na przerwie pogadal ze mna z 5 minut, po czym powiedzial, ze juz wraca do klasy...
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 kwie 2006, 20:57

Ehhh :D

Nie wiem co nim kieruje to jego powinnas zapytac dokladnie tak jak nas, wiem niezbyt tworcza rada :D ale tak jest. Powiedz mu zeby skonczyl chrznic glupoty i powiedzial o co mu chodzi i czy on w ogóle chce z TOba byc, cos mi sie wydaje ze Cie gosc zbajerowal :) Wczesniej tez tak robil? Czy niedawno zaczal? Bo moze po prostu chce zebyscie razem nie byli? Zapoytaj go wprost.

Olivia no chyba przesadzasz dziewczyna normalnie grzecznie napisala i nawet nie jak polowa tematow nowych uczestnikow, ze nie wiadomo o co w nich chodzi:D bo nie wie co o tym myslec... ba! tez bym nie widzial :D A Ty proponujesz za to ostrzezenie:> to juz lepiej temu jak mu tam matysowi dac ostrzezenie:D chociaz cos juz tam dostal :> niz jej.

No i ja bym poczekal nawet 2 godziny jezeli byloby warto...
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 21 kwie 2006, 21:02

Bash pisze:Gimnazjum mi tu pachnie...

a mnie podstawowka :P
i mysle ze gdyby mu serio zalezalo to wolalby ciebie a nie swoich kumpli :>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 kwie 2006, 21:08

ale może jemu to wystarczy? :-) są jeszcze inne ciekawe rzeczy, które można robić poza spotykaniem się z ukochaną, jelonku :-) później prawdopodobnie proporcje trochę ulegną zmianie, ale, na boga, jesteście młodziutcy jeszcze :-) <browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 21 kwie 2006, 21:17

ale może jemu to wystarczy? :-)

Ale Jej to nie wystarcza.
I nie dziwie się. Być odsuwanym na bok przez kogoś, kto uważa, ze kocha, nie jest pięknym uczuciem.
lollirot pisze:później prawdopodobnie proporcje trochę ulegną zmianie

Z mojego doświadczenia powiem, ze NIE ulegna zmianie. Chyba, ze chłopak dostanie nagle czymś mocnym w głowe etc...
lollirot pisze: są jeszcze inne ciekawe rzeczy, które można robić poza spotykaniem się z ukochaną, jelonku :-)

No tak. Ale dlaczego ukochana ma być na równi z innymi uciechami ?
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 21 kwie 2006, 21:20

lollirot pisze:ale może jemu to wystarczy?

ale zwiazek nie polega na egoistycznym patrzeniu na siebie i tylko na swoje potrzeby. czasem robi sie cos dla kogos chocby dlatego ze:
Bash pisze:Jej to nie wystarcza.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 08:57

Bash pisze:Olivia spokojnie. W takim wieku (moim wieku) też miałaś takie problemy, (zapewne).

Nie. Bo moi chłopacy nie byli ze szkoły. ;) Poza tym byli starsi, więc takie akcje miałam z bańki. No i w ogóle wtedy nie traktowałam związków tak poważnie, jak dziś.
jelonek pisze:bo my jestesmy ze soba juz jakis czas- ponad 15 miesiecy. Tylko po prostu nie rozumiem jego zachowania :( Dzis rano przed szkoal byl u mnie i bylo slodko, a potem na przerwie pogadal ze mna z 5 minut, po czym powiedzial, ze juz wraca do klasy...

Widzisz, jesteście razem długo. A Ty byś chciała, żeby facet łaził z Tobą wciąż za rękę i przytulał w szkole? Zwolnij, dziewczyno. On ma też swoje życie. Przesadzasz. Radzę wierzyć Mu w to, co mówi i nie łapać niepotrzebnych schiz, bo się wykończysz.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 22 kwie 2006, 13:26

Olivia, co tak nagle zmienilas zdanie? Uwazasz, ze fakt, jak dlugo ze soba jestesmy, jest tu wazny?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 13:32

jelonek pisze:Olivia, co tak nagle zmienilas zdanie?

A gdzie ja zmieniłam zdanie? Masz chyba jakieś schizy.
Uwazasz, ze fakt, jak dlugo ze soba jestesmy, jest tu wazny?

Tak, bo jeśli jesteś na tyle dojrzała, by być z facetem tak długo, to bądź też na tyle dojrzała, by zrozumieć, że On nie jest na Twoje zawołania i posługi.
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 22 kwie 2006, 13:40

W tym wieku bardzo ważni są koledzy, z resztą jeszcze długo będą.
No a na przerwach nie poświęca Ci tyle czasu bo może poza szkołą spędzacie trochę czasu razem? A tam chce pobyć z kolegami?
Obrazek
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 22 kwie 2006, 13:44

Najpierw mowilas, ze to on jest niedojrzaly do zwiazku, a teraz twierdzisz, ze to ja jestem niedojrzala...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 22 kwie 2006, 13:49

jelonek pisze:Mówi, że bardzo lubi razem ze mną wracać na piechotę do domu, czemu więc kiedy kończy lekcje godzinę wcześniej niż ja, nie poczeka? Twierdzi, że uwielbia się ze mną spotykać, czemu więc robi to tylko dwa razy w tygodniu? Mówi, że stokroć bardziej woli mnie niż swoich kumpli z klasy, czemu więc przerwy głównie z nimi spędza, a ze mną raptem parę słów zamieni? Czy to nie jest dziwne?

<hahaha>
Dawno się tak nie ubawiłem,dziewczyno po ile macie lat 16?Twój chłopak jest pragmatykiem :D jak kazdy chłopak w jego wieku..aaa no i najważniejsze..to nie jest dziwne. :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 22 kwie 2006, 13:49

Najpierw mowilas, ze to on jest niedojrzaly do zwiazku, a teraz twierdzisz, ze to ja jestem niedojrzala...

No to widać oboje nie dojrzeliście. :]
"Miarkuj złość.

Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się

Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
jelonek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 22 gru 2005, 17:23
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: jelonek » 22 kwie 2006, 13:56

Mowicie, ze w naszym wieku to normalne, ale chyba nie bardzo, bo wiekszosc chlopakow moich kolezanek z klasy zachowuje sie inaczej
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 22 kwie 2006, 20:39

Nie nalatujcie tak na nią.
I prosze Was, nie twierdzcie, ze wszyscy 16 latkowie są niedojrzali. Może do "prawdziwych związków" - tak.
jelonek, moim zdaniem wcale wiele nie wymaga. Czego tak naprawde chce? zeby jej chłopak okazał Jej więcej zainteresowania. Czy to naprawde tak dużo ? Nie sądze...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 22 kwie 2006, 21:09

jelonek pisze:pogadal ze mna z 5 minut, po czym powiedzial, ze juz wraca do klasy...

a nie wydaje Ci sie że on tez potrzebuje troche prywatności i sowbody?? Nie sadze że ty byłabys w stanie poświecac mu każda wolna minute ( zrezygnować ze spotkan z kumpelami, zakupów itd). Wiec daj mu troche wolności! jezeli mu ufasz to uwierz w to co mówi!
jelonek pisze:Uwazasz, ze fakt, jak dlugo ze soba jestesmy, jest tu wazny?

Sadze ze to jest najwazniejsze, bo gdyby tak zachowywał sie na poczatku to byłoby to podejrzane ale teraz to normalna kolej rzeczy...
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
M.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 05 lut 2006, 16:08
Skąd: Z prowincji.
Płeć:

Postautor: M. » 29 kwie 2006, 19:55

Jest bardzo wazny. Ja z Moim tez za duzo czasu w szkole sobie nie poswiecamy. Przeciez nie jestes jedyna wazna osoba dla Niego. Zwolnij. Bedzie dobrze ;)
'nie mow mi, ze malo jeszcze wiem
ze nie mam prawa byc jaka chce'
Awatar użytkownika
Gosiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lut 2006, 20:44
Skąd: Tues Savesques
Płeć:

Postautor: Gosiek » 29 kwie 2006, 20:00

Hehe jelonek,tak to jest narazie duzo mowi i malo robi ale jak dorosnie to bedzie wiecej robil a mniej mowil,zobaczysz,moze po prostu jest Toba zauroczony i chce sprawiac Ci przyjemnosc tymi slowami ale nie za bardzo wie jak zabrac sie za faktyczne bycie z Toba,odprowadzanie i uwielbianie Cie...cierpliwosci :) na wszystko musi byc odpowiedni wiek,rowniez na milosc i uwielbienie,nie martw sie :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości