Puste słowa

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
sami
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 172
Rejestracja: 22 maja 2005, 00:11
Skąd: stąd
Płeć:

Puste słowa

Postautor: sami » 19 kwie 2006, 19:58

"Jesteś kochana", "jesteś wspaniała", "jesteś niesamowita", "dla Ciebie wszystko", "za Tobą w ogień by można...", "jesteś jak narkotyk" itd - miłe słówka. Może być ich o wiele więcej. Wpadają w ucho, ładnie brzmią. Szczególnie pięknie, gdy slyszy się je od kogoś, komu zależy. Ale te słowa mogą być puste, rzucone w rozmowie dla żartu, etc.

Panowie, często rzucacie takie puste slowa? Koleżankom, znajomym, ot tak? Bez większych emocji?
Afro mi nie przeszkadza ;)
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 19 kwie 2006, 20:00

Kobiety tez często rzucają...

Mi się chyba nie zdażyło...ale padłam ofiara i to niejednokrotnie ....niemiłe uczucie... :(
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 kwie 2006, 20:06

sami pisze:Panowie, często rzucacie takie puste slowa? Koleżankom, znajomym, ot tak? Bez większych emocji?

Ot tak... to ja je szłyszałem od kobiet. Szczegolnie tej jednej. Puste nic nie znaczące, tylko ranic mnie potrafiły. Ja sam je mówiłem tylko jednej osobie, i byłem pewnen tego co mówię. Długo jeszcze czasu minie, zanim znowu tak komus powiem...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 kwie 2006, 20:08

Nadużywam tylko w celach manipulacyjnych..zawsze działa nawet jak zostanie drugie dno dostrzeżone..oczywiśćie,jeśli ktoś zasługuje na komplement też się używa :) A raczej przedewszystkim :p
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 kwie 2006, 20:25

sami pisze:Panowie, często rzucacie takie puste slowa?

Nigdy. Bo PO CO?
Przecież, jeśli są puste, to widać, słychać i czuć.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 kwie 2006, 20:27

Ale mysior nie w zwiazku :) W zwiazku nie ma sensu klamac :D w zwiazku nie jestes z osoba do ktorej tego nie czujesz.

Ale poza zwiazkiem jak np bajerujesz kolezanke z pracy ;] to powiedz mi ze nie uzywasz takich slow :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 19 kwie 2006, 21:02

Hyhy pisze:to powiedz mi ze nie uzywasz takich slow

Nie używam :)
A powiedz mi, po co mam używać takich słów przy bajerowaniu? To laski lecą na takie pustosłowie? :| Takiej to ja dziękuję ;P
Mam inny zasób zachowań i słów.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 19 kwie 2006, 21:21

sami pisze:"Jesteś kochana", "jesteś wspaniała", "jesteś niesamowita", "dla Ciebie wszystko", "za Tobą w ogień by można...", "jesteś jak narkotyk"

takich słów powinno sie używac tylko i wyłącznie zwracając sie do chłopaka/dziewczyny z którym/ą się jest;]
natomias jeśli chodzi o bajerowanie to można prawić "zwykłe" komplementy, które odpowiednio użyte naprawde dzałają jak narkotyk ;]
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 kwie 2006, 21:48

O boze czy takich slow to macie na mysli tylko wyzej wymienione? Bo ja mialem na mysli slowa tego typu, nie tylko te konkretne :)

Tweetus, kazdy komplement jest dobry bo to komplement:) A jeszcze lepsze bywa takie delikatne "przeczepianie" sie do kobiety, kiedy ona nie wie co myslisz i dajesz jej tym co mowisz do zrozumienia ze ja chcesz, ale nie mowisz wprost, ona wie na 100% ze cos wiecej chcesz, ale nie wie na 100% czy na pewno :) taka mala parodia :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Tohno-kun
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2006, 21:34
Skąd: z mroków
Płeć:

Postautor: Tohno-kun » 19 kwie 2006, 21:52

sami pisze:"Jesteś kochana", "jesteś wspaniała", "jesteś niesamowita", "dla Ciebie wszystko", "za Tobą w ogień by można...", "jesteś jak narkotyk" itd - miłe słówka


Puste, nic nie znaczące, zgadzam się...
Dlatego nigdy tak nie mówię, ale jak mnie czasem tak wewnętrznie "korci", to pisze wiersz, bo w mym mniemaniu one nie są puste, z nich się nawet wylewa...

[ Dodano: 2006-04-19, 21:56 ]
sami pisze:"Jesteś kochana", "jesteś wspaniała", "jesteś niesamowita", "dla Ciebie wszystko", "za Tobą w ogień by można...", "jesteś jak narkotyk" itd - miłe słówka


Puste, nic nie znaczące, zgadzam się...
Dlatego nigdy tak nie mówię, ale jak mnie czasem tak wewnętrznie "korci", to pisze wiersz, bo w mym mniemaniu one nie są puste, z nich się nawet wylewa...
"...Za murem jest drzewo i gwiazda. Drzewo podwędza mur korzeniami. Gwiazda nagryza
kamień jak mysz. Za sto, dwieście lat będzie już małe okienko."
Zbigniew Herbert
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 kwie 2006, 23:27

A nie tam wali czy puste nie. Ja tam moge sluchac godzinami <zakochany> Ba wrecz sobie sama tak kadze :D
Awatar użytkownika
MaxDistrust
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:57
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: MaxDistrust » 19 kwie 2006, 23:37

niby oklepane, powszechne i w pewnym sensie dla niektórych powszednie, ale słyszec je lubi chyba każdy
używam ich, ale tylko w stosunku do jednej osoby
oczywiście stac mnie na więcej (w sensie oralnym, tj, ligwistycznym:)) i to okazuje
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 20 kwie 2006, 16:20

Hyhy pisze:Tweetus, kazdy komplement jest dobry bo to komplement:)

owszem zgadzam sie, może źle sie wyraziłam!
Hyhy pisze:ona wie na 100% ze cos wiecej chcesz, ale nie wie na 100% czy na pewno :)

i zyje w niepewności i w koncu nie wytrzymuje i olewa gościa! Chociaż przez krótki czas można sie tak zachowywac bo w niektórych przypadkach tacy faceci sa baaardzo pociągający, ale jezzeli to trwa zbyt długo to naprawde dziewczyne męczy taka sytuacja
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 448 gości