bajer

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

bajer

Postautor: mariusz » 19 lut 2004, 22:39

Kiedyś w jakiejś gazecie wyczytałem liste najlepszych tekstów na podryw. Jedej utknął mi w głowie najbardziej:

"Strasznei musiał nabroić taki aniołek jak ty by spaść z nieba na ziemie" Czy jakoś tak....

A może wy znacie jakieś równie coekawe :roll:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 00:15

"Mam nadzieje ze zakladasz nowa religie, bo jestes Boginia..."

Tekst z serialu "Skrzydla" :twisted:
Awatar użytkownika
piooiq
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2004, 15:57
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: piooiq » 20 lut 2004, 00:41

w metrze:
wchodzisz. wynajdujesz wolne miejsce obok ladnej dziewczyny. siadasz. wyjmujesz z plecaka jogurt, po czym mowisz: "przepraszam, nie bedzie Pani przeszkadzac jesli bede glosno jadl jogurt?"
-...... ekhm... nie... prosze bardzo..
-dziekuje (zaczynasz bez opamietania jesc jogurt)... bo wie pani, slyszalem ostatnio ze mezczyzni ktorzy glosno jedza jogurt wzbudzaja w kobietach sympatie... czy ja wzbudzilem choc troche sympatii w panie?:)


no... to ze strony DUREX.PL... stare jak swiat:)
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 01:47

To z jogurtem... Nie wydaje mi sie :) I malo prawdopodobne ze koles ze soba lyzeczke nosi :twisted:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 14:01

A ja mysle ze kazdy musi sam wymyslic cos, cos co bedzie w jego stylu, co bedzie do niego pasowac i co bedzie wyrazalo jego...
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 20 lut 2004, 19:29

Jasne ze tekst od siebie jest najlepszy i najbardziej oczekiwany ale niestety nie wszyscy mają ten dar. Ja osobiscie duzo czytam i to najrozniejsze ksiazki. Po przeczytaniu zostaja mi w glowie jakies zdania ciekawe epitety, ktore pozniej wykorzystuje. Czesto tez zapisuje co dluzsze zdania, bo widamo jak to bywa z pamiecia. Piszac smsy czy list, wykorzystuje zaslyszane teksty, zdania, dopisuje cos od siebie i wychodzi na prawde dobry "bajer".
Nie polecam stron www. typu smieszne, milosne smsy. Kilka razy zajrzalem na owe strony i tylko pokrecilem z politowaniem glowa. Poziom tekstow jest na prawde niski.

P.S.
mariusz ten tekst z aniolem podoba misie :wink:
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 20 lut 2004, 21:33

pakuR pisze:
A co do podrywu to proponuję kawałek mojego wiersza:

"Piekne sa oczy Twoje, gotowe na moje podboje,
Zawojuj me serce, póki się nie zniechęcę"


Eee... to chyba tekst od kobiety dla faceta? Jak dla mnie zbyt arogancki, i jeszcze te slowa - poki sie nie zniechece... Mozna je odczytac-> daj mi albo znajde inna na ulicy! :614:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 20 lut 2004, 22:15

Nie wiem, może jest we mnie za mało humanizmu, ale nie uważam, by wiersz był dobrym pomysłem na podryw.

A jak sądza inni?
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 20 lut 2004, 23:08

A wrecz przeciwnie!! moze odstraszyc kobite. Już widze tą scenke jak parka siedzi przy stole w przytulnej kawiarence i w pewnym momenci koles zaczyna recytowac wiersz :mrgreen: taaaa... ten koleś jest jakis nawiedzony romantyk i mietka faja- pomysli sobie babka :065: Odrazu na odstrzał :503:
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 20 lut 2004, 23:29

Prawda jest taka ze dziewczyny lubia romantyzm ale z umiarem. Pewnie nie lubia jak facet okazuje sie bardziej romantyczny od nich :twisted:
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 21 lut 2004, 10:22

Pewnie, nie należy być tak słodkim, ża aż mdłym. facet powinien być facetem, a nie jakąś ciotką...
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 26 maja 2005, 15:40

piooiq pisze:wchodzisz. wynajdujesz wolne miejsce obok ladnej dziewczyny. siadasz. wyjmujesz z plecaka jogurt, po czym mowisz: "przepraszam, nie bedzie Pani przeszkadzac jesli bede glosno jadl jogurt?"
-...... ekhm... nie... prosze bardzo..
-dziekuje (zaczynasz bez opamietania jesc jogurt)... bo wie pani, slyszalem ostatnio ze mezczyzni ktorzy glosno jedza jogurt wzbudzaja w kobietach sympatie... czy ja wzbudzilem choc troche sympatii w panie?


hehehe śmieszne to strasznie, ale podejrzewam, że bym się na coś takie złapała...
z samej ciekawości co będzie dalej :]

jeśli ktoś ma wątpliwości - tak, nudzi mi się :D
no ale temat nie jest zły, a od roku może coś się zmieniło w bajerach 8)
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 26 maja 2005, 17:01

Maverick pisze:Prawda jest taka ze dziewczyny lubia romantyzm ale z umiarem. Pewnie nie lubia jak facet okazuje sie bardziej romantyczny od nich :twisted:
hihi no ja tam jestem malo romantyczna :P

a co do tekstu z jogurtem... fajny , fajny :) hihi , tylko z pelna buzia sie nie rozmawia wiec ciezko byloby gadac :)
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 27 maja 2005, 14:58

piooiq pisze:w metrze:
wchodzisz. wynajdujesz wolne miejsce obok ladnej dziewczyny. siadasz. wyjmujesz z plecaka jogurt, po czym mowisz: "przepraszam, nie bedzie Pani przeszkadzac jesli bede glosno jadl jogurt?"
-...... ekhm... nie... prosze bardzo..
-dziekuje (zaczynasz bez opamietania jesc jogurt)... bo wie pani, slyszalem ostatnio ze mezczyzni ktorzy glosno jedza jogurt wzbudzaja w kobietach sympatie... czy ja wzbudzilem choc troche sympatii w panie?:)

o boze, ja cenie kreatywnosc, ale to jest idiotyczne conajmniej! <boje_sie>
Awatar użytkownika
Noel
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 67
Rejestracja: 06 maja 2005, 09:14
Skąd: Breslau City
Płeć:

Postautor: Noel » 27 maja 2005, 16:03

ja widzialem dzisiaj taka akcje w wykonaniu mojego kumpla

miejsce: tramwaj

osoby: ja, kumpel i 4 calkiem ladne kobiszcza :-)

kumpel w pewnym momencie podchodzi do jednej z nich [akurat skonczyla pisac smsa] i pyta "Przepraszam, moglbym od Pani zadzwonic ?? Telefon mi sie rozladowal"
myslalem juz ze mu odbilo, przeca mogl mnie poprosic o telefon... ale dalej
kobita sie zgadza, daje mu telefon, on wstukuje jakis nr i zaczyna dzwonic, mi dzwoni telefon, patrze jakis tam nr on sie usmiecha, wylacza telefon oddaje jej mowiac "Jeszcze zadzwonie, kolega zapisze dla mnie Twoj nr"
myslalem ze go wysmieje, a ta sie usmiechnela i powiedziala "czekam" :D
Awatar użytkownika
susanne
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 97
Rejestracja: 24 maja 2005, 14:55
Skąd: Mazury
Płeć:

Postautor: susanne » 27 maja 2005, 21:00

Nieźle wymyślone, przynajmniej mi się podoba <obcalowany>
Evestrum
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 25 sty 2005, 09:27
Płeć:

Postautor: Evestrum » 28 maja 2005, 14:26

Heh, ja też znam parę niezłych:
1. Podchodzisz do dziewczyny i pytasz się: ,,bolało", ona na to ,,co?? - ,,kiedy z nieba spadałaś..." :)
2. Mooj qmpel zarzucił pewnej pannie na woodstocku zeszłym coś takiego ,,ejj dżaga, trafiłaś w moje preferencje" - no ale nie udało mu się jej poderwać niestety ;) :)
Nikt mnie nie zachęca, gadać jednak będę, bo mi się tak chce, że wytrzymać nie zdolen jezdem.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 571 gości