Czy kocha???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Czy kocha???

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 10:06

powiedzialem dziewczynie ze ja kochaam....a ona nic nieodpowiedziala... o czyms to moze swiadczyc??:| bo wydaje mi sie ze to tylko ja sie w niej zakochalem:(
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 29 sty 2006, 10:27

gargando yyyyyyy no raczej swiadczyc to moze o tym ze za szybko chciales <niewiem> a laska traktuje Cie na razie jako kumpla, teraz czekaj co sie dalej bedzie dzialo <niewiem>
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 10:43

nie nie nie.....ja juz z nia jestem ładnych pare miesiecy....i jestesmy para.....no ale teraz to nie wiem:|
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sty 2006, 10:46

To znaczy, zę Cie nie kocha albo jeszcze nie jest pewna swoich uczuć. Mój mi powiedział i tez nie odpowiedziałam potem zaś był w siódmym niebie jak padły te słowa. :] Powiedziałam mu, ze dla mnie to za szybko i powiem jak bede gotowa.
Awatar użytkownika
kattia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 117
Rejestracja: 15 sie 2005, 13:24
Skąd: ldz
Płeć:

Postautor: kattia » 29 sty 2006, 10:50

wiesz.. to o niczym nie swiadczy. U mnie tez zapadlo milczenie.. od tamtego momentu minal prawie rok, magiczne slowa padly w dzien po magicznym milczeniu i nadal jestesmy razem :) moze dziewczyna sie speszyla, moze potrzebuje chwili, zeby to przemyslec. daj jej czas:)
KC Skarbie!
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 10:51

moon, kattia, jejku...dziekuje wam...troche mnie uspokoiłyscie..:)..
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 29 sty 2006, 11:05

Gargando - nie ma się czym martwić. Daj jej trochę czasu :) Nie pożałujesz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 11:07

Ciekawski, noi tak zrobie....a juz o maly wloz nie wyslalem jej listu takiego ze by bylo juz na pewno po wszystkim:/ ehh ta moja gorliwosc.....dzieki;) Ciekawski,
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 29 sty 2006, 11:09

gargando, jest tak jak mowi Moon. Albo Cie nie kocha, albo chce sie jeszcze upewnic.
Tylko, ze w moim przypadku kocham uslyszalam od bylego po jakis 2 miesiacach. No i nie odpowiedzialam. I ta jego deklaracja uswiadomilam sobie, ze ja nic do tego czlowieka nie czuje :|. No i skonczylam to.
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 29 sty 2006, 11:11

gargando pisze:nie nie nie.....ja juz z nia jestem ładnych pare miesiecy....i jestesmy para.....no ale teraz to nie wiem:|


ja uslyszalam "kocham" od mojego chlopaka dopiero po 2 latach bycia razem..... i to nie znaczy ze nie kochalismy sie wczesniej. po prostu, dla nas sa to swiete slowa i nie "naduzywamy" ich..... daj jej czas.... moze musi sie zastanowic.

Jak wkocu ci powie to czarodziejskie slowo, bedziesz najszczesliwszym facetem na ziemi
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 29 sty 2006, 11:13

gargando pisze:a juz o maly wloz nie wyslalem jej listu takiego ze by bylo juz na pewno po wszystkim:/ ehh ta moja gorliwosc.....dzieki;)

Przerażasz mnie.
Faktycznie, jesteś nadgorliwy. Faceci z natury zakochują sie szybciej, ale kobiety mocniej, choć to oczywiście zależy. Kobietom jednak trzeba dać trochę czasu, one potrzebują go aby upewnić się co do swojego uczucia. Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'. Jest bardzo ważne i dlatego radzę uzbroić się w cierpliwość. Poza tym - bez tej deklaracji, jeśli jesteście razem szczęśliwi i tak niczego nie tracicie. W związku z tym nie koncentruj się na pytaniu samego siebie "kiedy ona w końcu mi to powie", lecz na samym byciu z nią, razem a zobaczysz jak cudownym zaskoczeniem dla Ciebie będzie to wyznanie z jej ust.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 11:13

agna 24 pisze:ja uslyszalam "kocham" od mojego chlopaka dopiero po 2 latach bycia razem..... i to nie znaczy ze nie kochalismy sie wczesniej. po prostu, dla nas sa to swiete slowa i nie "naduzywamy" ich


no ja to slowo powiedzialem pierwszy raz w zyciu do kobiety.... i tez go nienaduzywam
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 29 sty 2006, 11:15

no ja to slowo powiedzialem pierwszy raz w zyciu do kobiety.... i tez go nienaduzywam[/quote]

a moze to tez bedzie jej pierwszy raz, i chce ci to powiedziec w pelni swiadomie. daj jej czas.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 11:16

agna 24 pisze:a moze to tez bedzie jej pierwszy raz, i chce ci to powiedziec w pelni swiadomie. daj jej czas



no nic...poczekam....dam jej czasu ile bedzie chciala.....
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 29 sty 2006, 11:20

I o to chodzi :)
Będą z Ciebie ludzie ;)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 11:22

a myslicie ze mogla sie wystraszyc?? :|
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 29 sty 2006, 11:24

Tak, ale nie ma w tym nic złego. Po prostu prawdopodobne, że nigdy takiego słowa z ust swojego mężczyzny nie słyszała i musi się z tą myślą oswoić :) Nie panikuj. Wiesz jak się zachować to pozwól zdarzeniom się swobodnie rozwijać.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 11:26

no to jestem juz spokojny:)... moze cos z tego bedzie:)
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 29 sty 2006, 11:27

nie sadze zeby Cie nie kochala - moze sie speszyla, moze ja zaskoczyles, moze musi sobie poukladac wszystko bo w koncu to powazne wyznanie no i na pewno powazniej sie patrzy po nim na caly zwiazek... bedziesz widzial po jej zachowaniu czy wszystko w porzadku, jesli bedie normalnie to czekaj az bedzie gotowa Ci odpowiedziec...a jak zacznie Cie unikac to moze znaczyc ze Cie nie kocha... nie ma reguly kiedy te slowa powiedziec bliskiej osoby a kiedy otrztmac odpowiedz, wszystko przeciez zalezy od uczuc.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ForsakenXL
Maniak
Maniak
Posty: 777
Rejestracja: 01 sty 2006, 15:45
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: ForsakenXL » 29 sty 2006, 11:28

Miałem ten sam zgryz, ale czekałem cierpliwie (choć na drugi dzień po zdarzeniu przeżywałem istny koszmar, bałem się że przez swój pośpiech wszystko zepsułem). Powiedziałem to stosunkowo szybko wg. pewnych standardów, ale tylko dlatego, że naprawdę tak czułem i każdego dnia czuję jeszcze bardziej. Moja Myszka była trochę zbita z tropu, bo byłem pierwszym który jej to wyznał (ona pierwszą której to wyznałem). Nigdy wcześniej tego nie czuła, więc nie była pewna, czy to już 'to'. Tydzień później była już pewna - oboje byliśmy i nadal jesteśmy <zakochany>
"Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw?Trzeba tylko umieć je popełniać!
A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień"
~George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 sty 2006, 11:29

agna 24 pisze: dla nas sa to swiete slowa i nie "naduzywamy" ich.....
A mmy chyba tak. Bo jak twierdzi moje "Wolę powiedziec to 100 razy za dużo niz raz za mało"
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 29 sty 2006, 11:31

cudowne uczucie.... prawda? a w naszym przypadku, to ja pierwsza mu to powiedzialam :) ale czulam ze jest to najjodpowiedniejsza poroa ;)
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 11:32

ForsakenXL pisze:Miałem ten sam zgryz, ale czekałem cierpliwie (choć na drugi dzień po zdarzeniu przeżywałem istny koszmar, bałem się że przez swój pośpiech wszystko zepsułem).



heh...no ja mam to samo teraz

[ Dodano: 2006-01-29, 11:34 ]
agna 24 pisze:cudowne uczucie.... prawda?


no cudowne....ale jak juz odpowie...terz to sie czuje fatalnie:/ ehhhhh
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 29 sty 2006, 11:38

moon pisze:
agna 24 pisze: dla nas sa to swiete slowa i nie "naduzywamy" ich.....
A mmy chyba tak. Bo jak twierdzi moje "Wolę powiedziec to 100 razy za dużo niz raz za mało"


dzis w tvn slyszalam wypowiedz jednego ksiedza. powiedzial cos w rodzaju, ze tragedii tak jak milosci nie mozna zagadac.
moj facet jest z typu tych, twardzieli, ktorzy nie lubia mowic o uczuciach. jak narazie mo powiedzial, raz to slowo i nie spodziewam sie, ze bedzie mowil co chwila. ja zreszta tez bym nie chciala. milosc mozna wyrazic nie tylko slowami, ale spojrzeniem, usmiechem, dotykiem, sama obecnoscia....
a wiecie, po czym widze, ze to co powiedzial jest prawda? po tym, ze wytrzymal z tak paskuda jak ja tyle czasu, po tym, ze mimo ze utylam duzo, jak idziemy ulica, mocnao mnie trzyma za reke, po tym, ze mowi ze jest ze mnie dumny, po tym, ze wspiera mnie zawsze wtedy kiedy go potrzebuje....

Milość to nie tylko slowa.... ale faktycznie, cudownie jest uslyszec "KOCHAM CIE"
Awatar użytkownika
gargando
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 183
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:49
Skąd: z d***
Płeć:

Postautor: gargando » 29 sty 2006, 11:45

agna 24 pisze:ale faktycznie, cudownie jest uslyszec "KOCHAM CIE"


no wlasnie....ja to chcialbym uslyszec to slowo chociarz raz od niej...


ehh...no zobacze jak to sie dalej potoczy...oby sie jakos niewystraszyla i niezniechecila do mnie po tym:|
Nie Trać Czasu Z Kimś Kto Nie Ma Go, Aby Spędzać Go Z Tobą...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 29 sty 2006, 11:53

fakt, piękne słowo:) ale co to tak naprawdę w rzeczywistości znaczy? co to znaczy kocham? trudne pytanie - nie znam na nie odpowiedzi
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Jagienka06
Weteran
Weteran
Posty: 874
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:25
Skąd: Z miasta
Płeć:

Postautor: Jagienka06 » 29 sty 2006, 11:58

"Kochać"


Kochać - jak to łatwo powiedzieć
Kochać - to nie pytać o nic
Bo miłość jest niepokojem
Nie zna dnia, który da się powtórzyć

Nagle świat się mieści w Twoich oczach
Już nie wiem, czy Ciebie znam
Chwile, kolorowe przeźrocza
Jedno, szybko zmienia je czas

Kochać - jak to łatwo powiedzieć
Kochać - tylko to więcej nic
W tym słowie jest kolor nieba
Ale także rdzawy pył gorzkich dni

Jeszcze obok ciebie moje ramię
A jednak szukamy się
Może nie pójdziemy już razem
Słowa z wolna tracą swój sens

Kochać - jak to łatwo powiedzieć
Kochać - to nie pytać o nic
Bo miłość jest niewiadomą
Lecz chcę wiedzieć, czy wiary starczy mi
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 29 sty 2006, 12:01

TedBundy pisze:trudne pytanie - nie znam na nie odpowiedzi

Nikt nie zna. To się po prostu czuje.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Maciej
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 66
Rejestracja: 30 gru 2005, 19:31
Skąd: z przed kompa
Płeć:

Postautor: Maciej » 29 sty 2006, 12:01

hmm chlopie sluchaj tych dziewczyn bo maja calkowita racje . Slowo / zwrot "kocham Cie" ma ogromna moc i znaczenie i ja np powiedzialem mojej dziewczyne ze ja kocham po jakichs 3 miesiacach bycia razem i jak narazie nie otrzymalem od niej tej samej odpowiedzi ale ja sie tym nie przejmuje bo wiem co ona do mnie czuje i to jest najwazniejsze ale tez wiem w ilu i jakich zwiazkach byla wczesniej i ona po prostu nie chce wymawiac tego slowa nadaremnie nie bedac calkowcie pewna . bo jak Ciekawski
wczesniej powiedzial
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.


i zapamietaj to sobie .
Ciekawski pisze: Słowo 'Kocham' nie jest przecież równej wagi co 'Kiełbasa'.



,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 29 sty 2006, 12:02

no na odpowiedz co znaczy slowo kocham najprosciej wkleic wyswiechtany wierszyk :P

Zgadzam sie z Ciekawskim, ze nikt tak do konca nie zna odpowiedzi...
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 571 gości