Molestowanie, próba gwałtu! Straszne!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Tomson
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 12 paź 2004, 20:01
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Tomson » 03 sty 2006, 21:44

Kemot,
Kemot pisze:Ale przecież możliwe też jest, że nie wzięła tego tak bardzo do siebie.
Przecież kuzyn i Twoja dziewczyna byli jeszcze dziećmi.

Nie doczytałeś dokłądnie On miał 19 lat a Gosiaczek 15 a kuzyna nienawidzi właśnie dzieki temu że mi to powiedziała się o tym dowiedziałem.
Bądź zawsze uśmiechnięty.
Nie ma to jak to tamto.
Uwierz w siebie, a będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 03 sty 2006, 21:46

Tomson,
Miałam gorsze doświadczenie :) i uwierz mi, że Twoje "ukaranie" owych Panów nic tu nie pomoże. Może jedynie konflikt zaostrzyć.
Zwróć też uwagę na to, iż sąsiad miał zaledwie 10 lat kiedy próbował czegoś z Gosią. Ty nigdy nie bawiłeś się w .. "doktora"?

Kuzyn zaś.. przesadził. Dziewczyna będzie ostrożniejsza, na przyszłość, (i tu wcale nie sugeruję, że jest sobie winna), a to, co być może w Niej siedzi niech skonsultuje z psychologiem. Mnie potrzeba było 1,5 roku by nabrać dystansu :) Ale udało się.
Przede wszystkim dzięki zrozumieniu i delikatności a nie darciu się na wszystkie strony jakie to okrutne. I mimo, że nadal zaciskam zęby kiedy o tym myślę, jestem wdzięczna tym wszystkim, którzy podeszli do problemu z głową. Bo przemocą przemoc chcesz zwalczać? Jeśli by się coś kuzynowi stało gwarantuję, że wzbudziłbyś u Niej jeszcze większe poczucie winy i niesmak niż to może mieć miejsce teraz.
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 03 sty 2006, 21:49

Czytałem bardzo dokładnie.
Inaczej bym nie odpowiadał.
Przepraszam Cię za pomyłkę (chodziło mi o sąsiada)

Gdy ją tak prosiłem powiedziała mi o jeszcze jednej strasznej rzeczy i tu nie wiem co zaraz zrobie, jej sąsiad o 5 lat starszy(teraz ma 22 lata), gdy miala 5 lat skusił ją na słodycze do domu


Z tego wynika, że miał 10.

No więc gorzej ma się sprawa z kuzynem, który po prostu jest pedofilem i zboczeńcem.
Ja bym w takim wypadku myślał o tym, żeby porozmawiać z moimi rodzicami i spytał co można tutaj zrobić. Skoro Jej rodzice są już starsi i mogą to gorzej przyjąć?

Zwróć też uwagę na to, iż sąsiad miał zaledwie 10 lat kiedy próbował czegoś z Gosią. Ty nigdy nie bawiłeś się w .. "doktora"?

Dokładnie.
Przecież dzieci nie wiedzą o co w niczym chodzi.
Może jak miał 10 lat oglądnął jakiś film w telewizji i wzbudziło to u niego jakąś ciekawośc?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 03 sty 2006, 23:24

Nic nikt nikomu tu nie udowodni.
Swoja droga nie za madra ona skoro nie wiedziala o co biega 15 lat juz majac. Skoro ma 17 a Ty jestes z nia od 1,5 roku to raptem pół roku po tych wydarzeniach sie na Ciebie otworzyła. To juz dobrze.

Wydaje mi sie,że ona moze potrzebowac pomocy, ale z pewnościa nie szumu jaki Ty robisz.

Ja CIe naprawde rozumiem i wiem,że Ci ciezko ot tak znieśc to co Ci powiedziałą jak Ci to cały czas przed oczami staje.

Jednak Ty co mozesz? Być przy niej, słuchac kiedy chce sie otworzyc i mówic o tym, po kilku takich rozmowach delikatnie ja zaczac namawiac na rozmowe z terapeuta.
Wszystko odnosnie tego tamtu i tej kwesti musisz robic "jak z jajkiem". Bynajmniej nie rzucac sie i od censored ich wyzywać. No zwłaszcza kuzyna by nalezało, ale teraz jej t nic nie pomoze, a chyba najwazniejsze w tej sprawie jest je dobro, prawda? :>
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 03 sty 2006, 23:26

oto moja szczera (do bulu) opinia:

1. nie sluchaj sie w tym przypadku forumowych kobiet, mimo ich niezaprzeczalnej madrosci.
2. zrobiles pierwszy blad wypytujac swoja kobiete o "adresy", cala sprawe zalatwilbym tak zeby niemiala o tym zielonego pojecia. a tak jesli cos sie stanie kuzynowi bedzie sie domyslac, moze uda ci sie to jakos odkrecic...

3. zostaw w spokoju sasiada, byl dzieckiem.

4. kuzyna bym roz****dolil w drobny mak, dlaczego?
a) to twoja kobieta
b) MUSI byc kara za jego czyny
c) aby niedopuscic zeby zrobil to jeszcze raz z inna kobieta/dziewczyna/dzieckiem osmielony swoja bezkarnoscia.

5. meritum:
- zbiez kumpli/przyjaciol kturym ufasz.
- zaczajcie sie na niego pewnego wieczora
- otoczcie go w kregu
- poinstruj kumpli zeby go nie dotykali i sie nie odzywali (maja po prostu stac i gapic sie na niego), zeby dla dobra sprawy nie mieszali sie dopóki sam niebedziesz potrzebowal pomocy (niesadze), kumple sa tylko aby sie przestraszyl, aby wytwozyc taka atmosfere zeby mial w swiadomosci ze za toba stoi pewna sila (moze w tym pomóc jakis sprzet w rekach kumpli, jednak jest ryzyko ze komus puszcza nerwy, sam musiz ocenic).
- przedstaw mu cala sprawe (ze stoickim spokojem) i zmus do przyznania sie. (pewnie bedzie sie wypieral przestaszony sytuacja) za kazde jego wypowiedziane zdanie przed przyznaniem sie pier**lnij mu w morde (za wszelka cene staraj sie zachowac spokuj, panuj nad soba).
- sprubuj w tym samym trybie wyciagnac od niego informacje o ew. innych dziewczynach.
- puzniej przedstaw mu cala liste przykrych zeczy (ale realnych) jakie stana sie jesli dowiesz sie od kogokolwiek o jakiejs skrzywdzonej przez niego osobie.
- ma zniknac z zycia rodzinnego. jesli bedzie okazja spodkania sie (przy rodzinnych okazjach) z twoja dziewczyna, jego ma NIEBYC!!!

6. tak jak moon; staraj sie przekonac dziewcze do wizyty u terapeuty. jesli ci o tym powiedziala to znaczy ze to ciagle jest w niej i prawdopodobnie tego niebagatelizuje, moze miec to wplyw na wasze intymne relacje.

jeszcze byn nad tym planem posiedzial; same tuby w morde to za malo... ale teraz nie przychodzi mi nic dobrego do glowy. w kazdym razie mam na mysli cos osmieszajacego tego goscia w jego bliskim otoczeniu, niechodzi o kolejna przemoc, ale jednak cos dotkliwego.
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 03 sty 2006, 23:41

Bardzo bym prosiła o niezabieranie głosu osoby, które nie wiedzą z czym to się je.
Chęć zemsty proszę sobie odstawić na bok, do jasnej ciasnej. O takowej ONA ma prawo myśleć, i tylko ONA. Niewiadomo na ile Jej relacja była subiektywna, przez 2 lata siedziała cicho, widać potworna krzywda się Jej nie stała (i tu wybacz Tomson), ale... gdyby sytuacja była naprawdę groźna, gdyby miała naprawdę poważny uraz... inaczej by to się rozegrało- WCZEŚNIEJ.
I wiem, że problemy mogą się dopiero pojawić, przede wszystkim w sytuacjach łóżkowych, i tu namawiam na specjalistę. Osobę emocjonalnie nie zaangażowaną, która nie będzie prawić bzdur o tym jaka Dziewczyna biedna i co należy zrobić "sprawcy".
Na razie tyle.
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 03 sty 2006, 23:53

krackowiaczek pisze:zrobiles pierwszy blad wypytujac swoja kobiete o "adresy", cala sprawe zalatwilbym tak zeby niemiala o tym zielonego pojecia. a tak jesli cos sie stanie kuzynowi bedzie sie domyslac, moze uda ci sie to jakos odkrecic...

Ona prędzej czy pozniej i tak by sie przeceż o tym dowiedziala.

krackowiaczek pisze: meritum:
- zbiez kumpli/przyjaciol kturym ufasz.
- zaczajcie sie na niego pewnego wieczora
- otoczcie go w kregu
- poinstruj kumpli zeby go nie dotykali i sie[...]


Nieprawdopodobnie niemądra rada <boje_sie>
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 04 sty 2006, 00:39

Tak na marginesie to nie bardzo rozumiem jak można nazwać 19-latka pedofilem tylko dlatego, że interesujące się 15-latką. Co zaś do sprawy zemsty, to poprę tutaj Koko i powtórzę to co już raz napisałem - to się stało dobrych parę lat temu i bardzo ciężko jest tu cokolwiek udowodnić.
Awatar użytkownika
krackowiaczek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:56
Skąd: krakow
Płeć:

Postautor: krackowiaczek » 04 sty 2006, 00:54

kwjk pisze:nie bardzo rozumiem jak można nazwać 19-latka pedofilem tylko dlatego, że interesujące się 15-latką.


to molestowanie seksualne
Awatar użytkownika
kwjk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 214
Rejestracja: 17 sty 2004, 22:38
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: kwjk » 04 sty 2006, 00:57

No i z tym już się zgodzę... wszak molestowanie to nie pedofilia.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 sty 2006, 08:47

vraiment pisze:mogę mówić tylko za siebie

gdyby coś takiego by się zdarzyło mnie, zrobiłbym co następuje:

1. poprosiłbym o pomoc mojego i jej ojca
2. sprawdziłbym gdzie łazi ten gnojek
3. przygotowałbym busa
4. wyczaiłbym okazję że szedłby sam i poprosił by pomógłby mi wyciągnąć coś z busa
5. związał zakneblował i przywalił czymś by siedział cicho
6. wyjechał do lasu
7. znalazł mrowisko
8. zawiesił tak by ledwo ledwo nogami go dotykał
9. powiedział że jeśli JESZCZE RAZ MOJA KOBIETA CHOĆ DRGNIE Z PRZERAŻENIA NA JEGO WIDOK ZABIJE
10. zostawiłbym go tak wiszącego
11. po godzinie wysłał smsa z jego komórki gdzie jest po czym wyjął z niej baterię, wyrzucił komórkę do rzeki/jeziora/do śmietnika
12. jeśli by odważył się potem pyskować... wierzcie mi, czasem nie mam skrupułów

A jeśli by potem próbował się mścić... nie daj mu boże zrobić takiego błędu...


Vraiment // i ty masz ,czy też bedziesz miał wyższe wykształcenie ??, mnie ganisz za amfe, a sam proponujesz rozwiazania durne które nie są zadnymi , tak chesz pomagac ludziom na forum ? za tego posta nalezy ci sie ban , to moje zdanie !

Tomson , nic nie rób to co było już nie jest , jeden z nich miał lat 10 wiec tu nie ma w ogóle o czym rozmawiać
Drugi przypadek troche mnie niepokoi , juz wykazuje dlaczego .
piszesz
"gdy miala 12-15 lat na urodzinach , jakichs rodzinnych spotkaniach , czy gdy szla na obiad , głównie w domu wujków w jego pokoju , była swiadkiem masturbacji , ten gnój przy niej przed kompem sie .....to nic on brał ją czesto na kolana z wystawionym fiutem , na wierzchu "
Jest to albo zle napisane , albo Ona chcetnie do niego sama zagladała czasokres wystepowania tych zjawiask jest 12-15 czyli 3 lata .W tym wieku jak panienka wchodzi do pokoju gdzie sie ktos anonizuje po prostu ucieka! sam mam córke w wieku lat 13 i znam troche ja sie zachowuja dzieci .Brał ja na kolana z wystawionym fiutem , no to pytam sie ile razy to trwało , sie zdazyło ? nic to ! tak czy siak zle sie stało i nie powinien tak robić .
Co masz zrobic ? zapomniec o sprawie i doprowadzic do tego by Ona tez zapomniala , by w zwiazku z tym nie winiła siebie jesli sie wini , powiedziec iz takie rzeczy sie zdazają i trzeba zapomniec .Ty TO JEDNAK PZREZYWASZ JAK MRÓWKA OKRES co zas w niej wzbudzi wine i nie pozwaoli zapomniec , zadnej zemsty osobistej , tak robia ludzie ograniczeni , tym bardziej ze wiele tu wątpliwosci

<browar> <browar>
MYSLE ZE JEJ SIE TO TAK NAPRAWDE MOZE NIE , ZE PODOBAŁO , ALE BYŁA TEGO CIEKAWA , DLATEGO STAŁO SIE TO CO SIE STAŁO. TERAZ JĄ DRECZY SUMIENIE ! tak to wynika z twojego posta niestety
Ostatnio zmieniony 04 sty 2006, 08:57 przez Andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 04 sty 2006, 08:53

Tomson pisze:Co mam zrobić
Nie zawracaj sobie i jej tym głowy. Kuzyna może unikać to chyba nie jest problem??

Tomson pisze:on ma teraz 22 lata a wtedy 10

Chyba wiesz, że dziecko do lat 13 nie podlega sądowej jurysdykcji za przestępstwa?? Zresztą jak każdy chyba 10 latek był ciekaw seksu i nie zdawał sobie sprawy, że powinno to troszkę inaczej wyglądać.

A w ogóle to całego posta napisałeś z takim przerażeniem jakby cię banda chuliganów wydup..... w zsypie.
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 sty 2006, 10:14

Vraiment widziałam cos takiego na filmie, baaaardzo mi sie podobasło, swietne sceny . . . .
tylko, ze to był film . . .

na mój gust xle do tego podchodzicie skupiacie sie na zemscie, a ona nie jest najważniejsza.
Najwazniejsze jestto co przeszła ta dziewczyna. Doskonale rozumiem co moze czuc. To były czyny naruszajace jej seksualnośc siła, bardzo ponizajace, odbierajace częśc godności
Musisz starac sie by nigdy Twoja kobieta nie poczuła sie gorsza przez to co ja spotkało. Teraz na prawde trudne chwile przed Toba, unikaj kłótni z nia, wszystko co sie bedzie w najblizszym czasie miedzy wami dział nie tak bedzie przypisywała temu, żezmieniłes swój stosunek do niej po tym co sie stało. Pamietaj ona jest w tym najwazniejsza. Skoro nie chce rozmawiac z rodzicami nie namawiaj, ale niech idzie do terapeuty, idz z nia, niech ktos bedzie przy ni8ej. Nie gadaj z nia o zemscie, chybaze ona bedzie chciała.
Pamietaj nienawiśc to bardzo silne uczucie, nie pozwala zapomniec.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 sty 2006, 11:28

Teksty o przemocy są zwyczajnie dymne..
A ty tomson bądź po prostu przy twojej kobiecie..słuchaj tego co chce ci powiedzieć i postarajcie śie razem o to żeby sytuacja już nigdy się nie powtórzyła..a gdyby któryś z tych panów próbował jeszcze raz dobrac się do twojej dziewczyny wtedy pomyślałbym o baseballu. <pijak>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 04 sty 2006, 12:45

Andrew pisze:Co masz zrobic ? zapomniec o sprawie i doprowadzic do tego by Ona tez zapomniala , by w zwiazku z tym nie winiła siebie jesli sie wini , powiedziec iz takie rzeczy sie zdazają i trzeba zapomniec .Ty TO JEDNAK PZREZYWASZ JAK MRÓWKA OKRES co zas w niej wzbudzi wine i nie pozwaoli zapomniec , zadnej zemsty osobistej , tak robia ludzie ograniczeni , tym bardziej ze wiele tu wątpliwosci

I położyłabym nacisk... przede wszystkim na ostatnie zdanie <browar>
Wiem słowo jak krem

krem na zmarszczki w mojej głowie.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 04 sty 2006, 13:23

Z całym szacunkiem dla autora tematu, ale bardzo możliwe jest również, że Twoja dziewczyna w pewien sposób Cię...prowokuje :) Moim zdaniem cała ta sytuacja jest zbyt niejasna i pokręcona.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 04 sty 2006, 14:38

Musze przyznać, że niezła bajeczka, ale troche nudna, powinno być więcej akcji, najlepiej jakbyś napisał jeszcze, że zaszła w ciąże albo, że ją stary seksualnie wykorzystywał. Byłoby ciekawiej. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 04 sty 2006, 15:29

Wiesz frer, nie możemy bagatelizować problemu, z tymże trzeba się zasatanowić, a właściwie sam zainteresowany powinien, czy wszystkie elementy układanki do siebie pasują.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 04 sty 2006, 15:36

frer, nie oceniaj tak po prostu, ze to bajka <gun1> mozesz komus na prawde sprawic przykrosc :(
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 04 sty 2006, 15:42

Ciekawski pisze:Wiesz frer, nie możemy bagatelizować problemu, z tymże trzeba się zasatanowić, a właściwie sam zainteresowany powinien, czy wszystkie elementy układanki do siebie pasują.


Ja problemów nie bagatelizuje, ale gdy są prawdziwe. Najbardziej podobało mi się w tej historii to, że koleś, ten niby kuzyn, ją posuwał i się z nią zabawiał przez 3 lata, ona ciągle się z nim spotykała i w ogóle, chociaż wcale tego nie chciała.

[ Dodano: 2006-01-04, 15:43 ]
aniulka102 pisze:frer, nie oceniaj tak po prostu, ze to bajka


Ale to się nawet kupy nie trzyma.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 04 sty 2006, 15:49

Być może w tej historii jest cząstka prawdy, ale na pewno została doprawiona masą tragikomicznych detali. Cóż, ja jestem na nie, panie pośle.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
aniulka102
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 95
Rejestracja: 19 lis 2005, 22:25
Skąd: oj dalekoo:P
Płeć:

Postautor: aniulka102 » 04 sty 2006, 15:52

frer pisze:ją posuwał

jest tak napisane, ze ja posuwal??
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 04 sty 2006, 16:26

nie rozumiem za bardzo tego co napisałeś (troche sie wszystko to nie trzyma kupy), ale wydaje mi się że jeśli miała miejsce próba gwałtu, wykorzystanie seksualne nieletniej, czyy wręcz pedofilia to o takich rzeczach nie można milczeć.

Tymbardziej że i gwałciciele i pedofile mogą w tej chwili mieć już inne ofiary i krzywdzić kolejne niewinne osoby.
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.



FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 sty 2006, 18:07

ktoś kto takiej sytuacji nie przeżył nie ma najmniejszego najdrobniejszego pojecia jaka to krzywda jakie upokorzenie i bol..a im bliższej nam osoby to dotyka tym jest bardziej bolesne..dlatego powróce tutaj do pewnego mojego postulatu ktory zaznaczylem na początku mojej obecnosci na tym forum teraz mój pogląd jeszcze się zaostrzył- za brutalne gwałty powinno się wieszać najlepiej publicznie dla przykładu.
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Tomson
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 12 paź 2004, 20:01
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Tomson » 04 sty 2006, 18:17

moon pisze:Ja CIe naprawde rozumiem i wiem,że Ci ciezko ot tak znieśc to co Ci powiedziałą jak Ci to cały czas przed oczami staje.

Wierz mi jak to sobie wyobrazałem a i to czasem teraz wraca przed oczy to krew zalewa.
Andrew pisze:Jest to albo zle napisane , albo Ona chcetnie do niego sama zagladała czasokres wystepowania tych zjawiask jest 12-15 czyli 3 lata .W tym wieku jak panienka wchodzi do pokoju gdzie sie ktos anonizuje po prostu ucieka!

"...ale gdzieś gdy miala 12-15 lat..." może nie napisałem dokłądnie ale też nie napisałem przez okres od 12-15 lat ... sama nie potrafiła tego dokłądnie okreslić, i nie działo to sie dzienie, tylko okazjonalnie(tak jak napisałem) i sam tego nie rozumiem skoro raz coś było nie tak to dlaczego wciąż sie z nim widywała?
Andrew pisze:...sam mam córke w wieku lat 13...Ty TO JEDNAK PZREZYWASZ JAK MRÓWKA OKRES co zas w niej wzbudzi wine

Tez tak będziesz przezywała jak za 4 lata Twoja córka by Ciś coś takiego powiedziała?
Czego Ci z całego serca nie życze.
frer pisze:Musze przyznać, że niezła bajeczka, ale troche nudna, powinno być więcej akcji, najlepiej jakbyś napisał jeszcze, że zaszła w ciąże albo, że ją stary seksualnie wykorzystywał. Byłoby ciekawiej.

Znasz coś takiego "Mowa jest srebrem, amilczenie złotem" polecam człowieku i tobie skolei życze z całego serca takiej sprawy z dzieckiem o ile bedziesz je kiedys miał, wtedy ja Ci na pisze co mogło by być żeby było ciekawiej
frer pisze:że koleś, ten niby kuzyn, ją posuwał

masz 19 lat to chyba skończyłes podstawówke gdzie uczą czytać, ale nie wszyscy jednak wychodza z niej bogatsi o tą wiedzę, sam chyba posuwałęs kompa jak to pisałes

A co do spraw łóżkowych to narazie wszystko co było, było w porządku.
Bądź zawsze uśmiechnięty.

Nie ma to jak to tamto.

Uwierz w siebie, a będzie dobrze.
And-
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 03 lis 2005, 23:25
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: And- » 04 sty 2006, 18:36

Nie wnikam ile prawdy jest w tym, co napisal Tomson ale...

Pegaz pisze: za brutalne gwałty powinno się wieszać najlepiej publicznie dla przykładu.

<browar>
Ale kara za mala. Za gwalty, pedofilie powinno sie goscia przybijac za jaja do drzewa na pustkowiu i zostawic noz(kara wymierzana przez sady). Wtedy ma 2 wyjscia... <bicz1> To skutecznie odstraszy nasladowcow. Mozecie mnie za to zjechac ale czegos takiego nie toleruje :565:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2006, 18:59 przez And-, łącznie zmieniany 1 raz.
"Czego nie wiem, tego się lękam; czego się lękam, tego nienawidzę; czego nienawidzę, to chcę zniszczyć." J. Caroll
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 04 sty 2006, 18:52

Powiem tak, jk tak poczytalem troche to mi przyszło na myśl to co Andrew, że z tym kuzynem to wcale nie musialo być tak jak to przedstawiasz, mowisz ze zgodzila sie zagrac w rozbieranego pokera? i to miala byc proba gwaltu ? no sorki, nie chce mi sie wierzyc zeby w dzisiejszych czasach jakas dziewczyna (chocby i 13 letnia) byla tak nieuswiadomiona i naiwna zeby nie wiedziec ze jak ja starszy facet namawia na rozbieranie to po to zeby sobie pogadac. A teraz moze ja zaczelo gryzc sumienie to Ci to mowi. Zeby sama w stosunku do siebie byc w porzadku. O sasiedzie nie wspomne, bo to juz po mojemu zwykla dziecieca zabawa w doktora i gdyby wszystkich dziesieciolatkow po latach scigac za eksperymentowanie z kolezankami to mielibysmy mnostwo "pedofilow".

moge sie oczywiscie mylic :)

A wszystkim "twardzielom" ktorzy by palowali gosci itp. zycze zeby nigdy nie trafili na twardszego od siebie :) A przynajmniej w pojedynke :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
robinho
Maniak
Maniak
Posty: 563
Rejestracja: 24 wrz 2005, 15:27
Skąd: miasta ze skazą
Płeć:

Postautor: robinho » 04 sty 2006, 19:30

szopen pisze:O sasiedzie nie wspomne, bo to juz po mojemu zwykla dziecieca zabawa w doktora



rzekł Szopen który w avatarze ma rozebranego siebie..


Bądźmy bezwględni dla pedofili i gwałcicieli - tylko tak mozna coś zdziałać!
"Monalizą byłaś mi, marzyłem tylko o tobie
Rysowałem serca dwa, pytałaś po co to robię.






FALUBAZ! Ekstraliga jest już nasza!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 04 sty 2006, 19:31

Andrew gdy mial lat 7 płacił kolezanką za pokazanie myszki 5 zł wtedy , i pokazywały , tyle ze za darmo tez by pokazały <aniolek2> ale zeby nie było ze to złe to brały po 5 zł <aniolek2> za dotkniecie juz nie powiem , w ogóle nic wiecej nie powiem co sie działo jak mialo sie lat 7 i wiecej , dzieci sa ciekawe innosci płci w tym wieku i tu sie dzieją rózne rzeczy , a dziewczyny pod tym wzgledem z tego co pamietam są o wiele gorsze , ale i tak słodkie ! <aniolek2> <aniolek2> <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
z
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 sty 2006, 02:54
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: z » 04 sty 2006, 19:33

vraiment pisze:(...)

Jakieś brednie.

vraiment pisze:5. związał zakneblował i przywalił czymś by siedział cicho

Za te czyny odpowiadasz z Art. 189. § 1 Kodeksu Karnego i grozi Ci kara pozbawienia wolności do maksymalnie lat 5. Za "przywalenie" dochodzi również Art. 217. § 1 Kodeksu Karnego. Maksymalna kara to pozbawienie wolności do roku.

vraiment pisze:(...)
8. zawiesił tak by ledwo ledwo nogami go dotykał

Tu również bym zastosował Art. 217. § 1 Kodeksu Karnego. Aczkolwiek myślę, że jakiś lepszy paragraf na to można by znaleźć.

vraiment pisze:9. powiedział że jeśli JESZCZE RAZ MOJA KOBIETA CHOĆ DRGNIE Z PRZERAŻENIA NA JEGO WIDOK ZABIJE

Tutaj piękny przykład groźby karalnej. Art. 190. § 1 Kodeksu Karnego. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 2.

vraiment pisze:10. zostawiłbym go tak wiszącego
11. po godzinie wysłał smsa z jego komórki gdzie jest po czym wyjął z niej baterię, wyrzucił komórkę do rzeki/jeziora/do śmietnika

W tym przypadku myślę, że idealnie pasuje Art. 280. § 1 i/albo Art. 288. § 1 Kodeksu Karnego. W pierwszym przypadku do 12 lat, w drugim do 5 lat pozbawienia wolności.

vraiment pisze:(...)

Kolejny bełkot. Ogólnie sądząc po Twoim nastawieniu do sprawy, mogę wysunąć wnioski, że nie byłyby to Twoje pierwsze takie "porachunki", więc wątpię, żeby sąd niższe kary zasądzał, tudzież jakieś zawieszenia. Ale wiesz, zawsze możesz spróbować. Powodzenia! =)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości